94802
  • Vlado
    #913
    tegnap 18 óta kb. folyamatosan megy a multi.
  • DRPCDoki
    #912
    Versenyek után tudsz választani 5 kártya közül és ezekben véletlen szerűen lehetnek powerupok, pénz, tapasztalatpont.
    többiek: Szokott működni a multi vagy működött már egyáltalán? Mert beta1-ben nagyon ritkán működött.
    #891: Win 7 x64-en tökéletesen fut.
  • IIIsixIII
    #911
    Az normális hogy 9800gtx+on 2GB rammal win7en átlag 25-30 fps-t produkál? :/ Meg igazából tök8 hogy Min-re vagy Max-ra állítom nem lesz tőle gyorsabb. Jó tudom, béta, csak meglepődtem, mert még a COD6 se ment nagyon 50 fps alá (high-on), pedig az azért jóval szebb. Remélem optimalizálják majd, meg lesznek benne részletes beállítások, mert amúgy nagyon faxa kis játék :)
  • The Protector
    #909
    Sziasztok.NFSHUN által kaptam beta kulcsot.Minden okés.Az a kérdésem h ezeket a powerapokat,nitro,trafficmagnet hogyan tudok szerezni?Mert balfasz módjára elnyomkodtam őket.Mi után kapok ilyeneket?VAgy hol lehet venni?
  • Vlado
    #908
    megy a szerver.én már 8 óta játszok mos és egyszer se dobott ki.
  • Solid Snake
    #907
    Nem baj addig intézd a hg.-jogodat, meg a banner cserét
  • Solid Snake
    #906
    Várni az e-mailt amin behívnak bétázni
  • Szabi1991
    #905
    je.. nem megy a szerver o.0
  • KMKM
    #904
    Sziasztok tudtok segíteni a World letöltésében mert beregisztráltam ea re de onnan már nemtudom mitkell csinálni hogy játszhassak a World el
  • 062020
    #903
    A Login.exe-t Rendszergazdaként indítsd el.
    Nekem megoldotta ezt a problémát.
  • USAMEN POWER
    #902
    Na csináltam egy új videót, továbbá változást vettem észre az irányításban, mintha jobban az úton lenne a verda, online versenyre nem kell annyit várni, és vmivel stabilabbnak érzem a játékot. (Összességében a dolgok mintha jobban működnének.) De még nézelődök, és írok.



    #901: Mindkettő jó lesz, a TDU 2 jobb, de háth két különböző játék. Nekem tetszik, és fogo ezzel is játszani eleget. :)
  • #901
    Hujjúj:D INKább TDU2:D
  • USAMEN POWER
    #900
    Látom nagy az elégedetlenség.. :D
  • Vlado
    #899
    xp csík alatti ikonokná 1 kis házikó ikonnal van jelölve.
  • #898
    Aha és hol a garázsom??:D Térképen csak a versenyek, meg a parasztok vannak jelölve:D
  • Vlado
    #897
    Garázsba bemész.ott van minden.vinyl shop car dealer(itt tudsz venni kocsit).Sztem jó játék csak hiányos és optimizálatlan és bugos.de ez MÉG CSAK BÉTA!ázsiai bétához képest sokkal jobb mer ott még a grafika is szar volt.
  • #896
    Regelni kell a honalpon ez BÉTA TESZT!
  • #895
    Hát mondom elég kaki az egész. Kirja hogy unlock new car. De hogy ezt hol tudom beszerezni, arról semmi info, nem is találtam autokereskedést se semmit. Ez a magnet trafic meg egy akkora baromság. Kb mintha Battlefield kettőbe belekevernénk egy serious sam-et. Semmi értelme és csak idegestő nagy baromság... szerintem nagyon gáz eddig, fél óra játék után ki is lőttem a rákba...
  • at16
    #894
    figyu már.
    honnan lehet letölteni?
  • mk452001
    #893
    Sikerült nekem is nyomnom ár menetet és még van pár hibája.
    Pl.: a közlekedő autók mintha direkt nekem jönnének verseny közben, és ez nem a traffic magnet miatt van, illetve elég rőhelyes, hogy kb. ugyanannyival mennek, mint mi.
    Még 3 dolog, bár ezek gondolom a Béta állapot miatt ilyenek:
    - kevés autó
    - nincs teljesítmény / vizuális tuning
    - kevés verseny
  • Szabi1991
    #892
    win7em van, indul.. :D
  • modelcar
    #891
    Kinek van Vista-ja vagy Windows 7-e? És kinél nem indul?
  • Ash04
    #890
    Délután sokat játszottam vele, kellemes volt, jó volt a régi, ismerős map-okon menni(Most Wanted, Carbon, sőőt, még Undergroundos pályarészt is felfedeztem). Grafika is kellemes, hangok továbbra is minőségiek, irányítás bohóckodós, de ide teljesen megfelel, skillek jó ötletek, de bizonyára több és jobb lesz. A Traffic Magnet borzasztóan idegesítő, miatta buktam el egy csomó versenyt. Estére aztán teljesen belaggolt,játszhatatlanná vált. Sok mindent kell még rajta javítani, de ha agy haladnak, engem meggyőztek, főleg, ha valóban ingyenes lesz.
  • Gibor
    #889
    Őszintén, előző tesztnél ahogy indult megállás nélkül játszottam 8órát, chargeren meg egykét szarabb autón kívül megvettem mindent, és én most azért mentem volna fel hogy megnézzem ami eddig szar volt változott-e, de így nem sok kedvem van megint elérni ezt azt amazt, és amit #877 ben leírtak, az odáig oké, de. Nem véletlen duplázták a tesztelők számát, ők teszteljék akkor azokat, és akik már voltak nézzék hogy ami eddig rossz volt milyen lett. És szerintem egy tesztelőse azért nyomta annyira az első tesztben hogy a másodikban újra kezdje, szóval innentől annyit mondok hogy sikeres tesztelést mindenkinek :) Én majd akkor esetleg ha már nem fogják törölni. Öööö hozzátenném, pl most hogy teszteljem le az M3 GTR nek a hibáit mikor cirka 175000 kell hozzá?
  • #888
    Hát én kb 5ször probáltam felrakni, mire jó lett.

    Am ez elég szar, játékélmény kb 0. Most kizártak egy játékból, mert végre először első helyen végeztem volna? Ez mi a fakk volt? arról nem is beszélve hogy utána rögtön kvágott a játék asztalra. Mondjuk nem baj, mert inkább szétvertem volna a billt:D:D
  • mk452001
    #887
    Hali!
    Én csak odáig jutok el, hogy bejelentkezem, aztán bejön egy betöltőcsík, alatta az van írva, hogy update kész, kattintsak a startra, DE eközben megy a betöltőcsíkon is a számolás.
    És ha rákattintok a startra, vagy ha megvárom míg befejezi a "letöltést", utána eltűnik, és ennyi.
    Erre van valami megoldás?
  • at16
    #886
    sziasztok!
    ez tök free game?
    honnan tudom letölteni?
  • #885
    Van egy G25-öm de nem tudom rácsalni, ezt csak billel lehet nyomni???
  • modelcar
    #884
    Nekem még most se jó,hiába próbálom.
  • tutituti
    #883
    Ja és D4M13N néven vagyok fenn.
  • tutituti
    #882
    Na.Engem már ki is dobott.Kifagyott az asztalra.No de sebaj.Vannak bugok.A civil autók maguktól felburulnak mert az egyenes úton olyan élesen kanyarodnak hogy az "csodás".A rendszám úgy villog az ellenfélnek mintha refizne hátrafelé.Multi ugye még nincs.
    Csak optikai tuningot találtam.

    A Powerup kártyába lehet találni ugye powerup-okat
    Nekem eddig Valami magnet cucc volt,meg NOS(nitró).Aztán van benne pénz is1000$ és 10.000$ volt nekem eddig.Meg még valami amit nem láttam.Lehet skillt fejleszteni,Egykettő elég fura.
    Ha már levolt írva ez akkor sorry,ha nem akkor remélem kialakul egy kép annak aki nem jutott be.
  • Solid Snake
    #881
    Sok magyar van fenn szerintem a chaten megy a duma rendesen.
  • Solid Snake
    #880
    Nagyon karaj, az őrült rendőrös ámokfutásnak egy hibaüzenet vetett véget
  • Vlado
    #879
    ja.1 napba belehalsz hogy lv10 legyél újra.nagyon gyorsan lehet fejlődni.
  • modelcar
    #878
    Még mindig nem jó
  • gduck
    #877
    Mert ugye miről is szól a béta tesztelés? A 2. körben éppen arra kiváncsiak milyen változásokat látsz, milyen bugok szűntek meg/jöttek elő

    Csokis: Ezeket az észrevételeket, nyugodtan jelezzed a készítőknek
  • Csokis
    #876
    Hmm... Sehogy nem lehet átállítani a powerupok használatának "billentyűit"? Tök jól tudom irányítani Xbox 360 kontroller-rel, de a powerupok ugyan úgy az 1-4 gombokon marad. Nagyon rossz így használni. Multi meg nem akar egyébként működni (még?!).
  • tutituti
    #875
    Belépett.Elindult.MEhet.
  • v150r
    #874
    nah én bent vagyok...
  • Gibor
    #873
    Ezek komolyan gondolják hogy kezdjem elölről? lvl10 ig elmentem mostmeg oda minden.... hagyom is a béta tesztelést...