94802
  • RYO21
    #752
    Még mindig megy a szerver.
  • RYO21
    #751
    Én 14-et számoltam.
  • szabii98
    #750
    Na vége a Betanak.Még használjátok ki egy ideig.
  • HUN BECSEHELY
    #749
    Én arról van valami Infó?
  • modelcar
    #748
    Ősz körül jön a másik NFS is nem?Sztem bizos előbb.
  • USAMEN POWER
    #747
    Ja az a ko. Én arra gondoltam, hogy alap esetben a rendőr autó szirénája akkor ad olyan hangot, mintha kimerülne az elem, mikor totálkárosra tört, és nem üldöz tovább. Itt meg elég ha kilököd, és már olyan hangot ad. Szal ez szerintem egy bug. De majd megírja aki akarja.

    #733: Tényleg mikor ? :D Remélem nem ősz...
  • Gibor
    #746
    Nékem má majdnem minden verda megtalálható :D
  • modelcar
    #745

    azt mondták hogy küldjem el az EA fiókom email címét.azt írtam le
  • gagax
    #744
    Megkérdezhetem mit írtál nekik pontosan?:D
  • modelcar
    #743
    Ők küldik el az EA-hoz
  • gagax
    #742
    És ők is tudnak adni béta jogot vagy hogy van ez?:D mert akkor én is bepróbálkozok mert nagyon kipróbálnám :D:D
  • modelcar
    #741
    Elküldtem az EA fiókom email címét a [email protected](nfs hungary)
  • gagax
    #740
    mit és hova küldtél?:O am tényleg mikor indula teljes játék?:D
  • modelcar
    #739
    Sziasztok

    Jelentkeztem a betára.Csináltam egy EA fiókot,utána elküldtem a [email protected],és ott visszaírtak,hogy "oks".Na most elötte le kellett tölteni valamilyen Web browshert?Mert én nem töltöttem le.
  • Szabi1991
    #738
    egy mmoba alap hogy mindent lehet mozgatnia képernyőn, én pl. a csettet feljeb raknám, a térképet meg alá.. sztem úgy jobb lenne.. de sajna a kistérkép stabil helyen van :S
  • RYO21
    #737
    Mi az a ko? ha knock out-ra gondolsz, az van benne. Érdekes hogy az üldözés hudját lehet mozgatni.
  • USAMEN POWER
    #736
    Amúgy a videómban is hallani, hogy bugosak a szirénák. Még nincs ko a rendőrautónak, de mintha kimerülne az elem...
  • Szabi1991
    #735
    gtrt vetem ha sikerült de még van vagy 100rem szal holnap veszek bmwt hogy örüljél.. :D
  • Gibor
    #734
    Lol még mindig nincs bmw-d? :O
  • gagax
    #733
    Mikor indul a teljes free verzio?:D rem ha lessz még béta teszt akkor arra már én is kapok meghívást:D
  • Kisponyi
    #732
    Igen kb így megy. Azzal a csavarral, hogy amikor a térképen odaérsz a versenyhez választhatsz, hogy single playerben(AI ellen) vagy multiban akarsz menni azon a versenyen, ha multiban akkor a program keres más versenyzőket akik szintén multiban akarják tolni és ha megvan elég pilóta elindul az ereszd el a hajam futam. A játékot viszont nem lehet majd offline módban játszani, mindenképp kell internet.
  • grebber
    #731
    Ezt hogy kell elképzelni? Mármint a játékot.
    Belépek és ugyanolyan mint a többi nfs van térkép és az jelzi a futamokat csak oda kell menni és megy is a verseny?Vagy meg kell keresni másik usert és vele mehet a versen vagy hogy? Valaki írhatna kicsit bővebben erről!
  • RYO21
    #730
    Én egyszer 30 percig üldöztettem magam, aztán bug miatt elkaptak.
  • Clava
    #729
    áhh gecóráj szúrnám én is hogy kés :S
  • USAMEN POWER
    #728
    Egy kis rendőrségi akció. (Nem kapnak el !)


  • norbi2fraktal
    #727
    remélem van, én is regiztem magam tegnap előtt...
  • Clava
    #726
    faszom van még esély hogy kapjak béta kulcsot?
  • RYO21
    #725
    Basszus 10 percig tölti be a profilom!
  • Szabi1991
    #724
    nem-nem..

    "Ken Block (Long Beach, 1967. november 21. - ) amerikai autó, és motorversenyző, valamint a DC Shoes amerikai ruházati vállalat alapítója."

    (angolul: "Ken Block co-founded DC Shoes with Damon Way in 1994. They started DC Shoes as a small company creating athletic shoes for skateboarders. Ken Block believed that as with other athletes, skateboarders needed special shoes to compete at high levels. Block and Way began to market these shoes and the business began to grow in the action sports world. In May 2004, DC Shoes was acquired by Quiksilver Inc. This transaction made the company part of a $2 billion action sports family. Today, DC Shoes is known for its wide variety of action sports gear including shoes and other apparel. To market these products Ken Block and other DC Shoes associates have signed a world class list of action sports athletes to market, develop signature lines, and enhance DC Shoes' ever growing business."
  • DRPCDoki
    #723
    Viszont már Fiestával tolja.
  • bandi007
    #722
    Viccnek szántam...
  • LeWyTy
    #721
    Egyébként ez hogy jött ide?
  • LeWyTy
    #720
    Igen. Ken Blockot szponzorálja a DC cipőmárka.
  • USAMEN POWER
    #719
    Ezt nem teljesen értem.
  • bandi007
    #718
    Legalább nem gyereket csináltak az Ázsiaik hanem laggot eu-nak köszönjük!
    Amúgy is annyan vannak mint az (majdnem) oroszok...
  • USAMEN POWER
    #717
    Lehet hogy a bugokat... :D De amúgy basszák meg, az ázsiai béta óta nem tudták kijavítani a laggolást ?
  • bandi007
    #716
    Biztos vmit javítanak a szerókon
  • bandi007
    #715
    Ya most tényleg nem megy nekem sem...
  • bandi007
    #714
    Nem írsz valmit el a bejelentkezéskor?
    -email cím
    -jelszó

    Ilyet már nekem is csinált, de én voltam a láma, mert valamit mindig elírtam (lehet a sör volt a hibás)
  • Szabi1991
    #713
    engem se.. épp a elértm 9es szintet és készültem volna nissan gtrt venni... -.-