94802
  • Vlado
    #1033
    lehet hogy félreérthetően írtam,azt írtam hogy akik benne voltak a 2. vagy 1. bétába azok már nem kapnak emailt hogy benne vannak a 3. ban is mivel automatikusan bennevagy mivel a download now már azóta ott van mióta 2. bétába bekerült.
  • Vlado
    #1032
    erősen tévedsz. 8:56 van amerikában,nyári időszámítás van ott is :P
  • #1031
    zsír:)
  • RYO21
    #1030
    Nemkell elég csak updatelni.
    Login.exe beírod emi kell és updateli magát.
  • #1029
    ÁÁÁ értem, akkor csak menjek fel a honlapra és töltsem le megint az uj verziót???
  • gduck
    #1028
    Ugyan lényegtelen, de amcsiban most van reggel fél 7 VEKKER és 9 kor kezdődik
  • RYO21
    #1027
    Nehalgass Vlado-ra, ha bentvoltál az első kettőben akkor ebben is benne leszel!
  • USAMEN POWER
    #1026
    Ebben én nem lennék biztos. :) Én kaptam e-mailt, a gamet is frissítettem, pedig benne voltam a beta 1, 2 -ben is. :)
  • Vlado
    #1025
    csak azok kaptak most emailt akik mos kerültek még be a 3. tól számítva.ha te bekerültél a 2. ba akkor már nem kapsz mivel már 2. ba is bennevoltál.
  • Vlado
    #1024
    Amúgy meg 5 kor fog kezdődni nem hatkor, mivel a hírben az van írva hogy 16:00 GMT és ahhoz kell hozzáadni +1 órát :)
  • Vlado
    #1023
    Újdonságok a Béta 3. szakaszában:
    RELEASE NOTES:
    - Fixed the server issue that was preventing post race rewards and results from showing up. Players will now receive cash and rep at the end of races
    - Login issues due to Launcher/Patcher not retrieving configuration & server login flow throwing exceptions. This fix has addressed the log in errors that occurred during beta one & two.
    - Fix barriers that allow players to drive outside of world
    - 350z tweak to prevent rigid body from colliding with the ground.
    - Prevent users from getting disconnected after 20 minutes in free roam
    - Fix detection of Adobe Flash

    KNOWN BUGS:
    Major Issues
    - Crash rarely occurs when the Lobby timer reaches. Chance of occurring: 3/40 (7.5%)
    - Occasionally player connections fail in Lobby. Chance of occurring: 2/40 Lobbies (5%)
    - Some players stay in Lobby at 0:00 timer creating a Timeout with opponents. Chance of occurring: 1/40 Lobbies (2.5%)

    Minor Issue
    - Extra zone barrier in Palmont that the player can drive around (Correct barrier is also in place)
  • USAMEN POWER
    #1022
    Ez nem attól függ hogy hány e -mailel regeltél, nem sorsolás. Ha a beta kezdete elött nem pár nappal regelsz, biztosan bekerülsz. Én a beta 1 elött olyan 2-3 héttel regeltem.
  • gduck
    #1021
    Én tegnap este kaptam e-mail, de eddig nem voltam benne! Most kerültem csak bele! Elméletileg este hattól indul

    START TIME - Wednesday, April 07 at 9:00 AM PDT (12 noon EDT and 17:00 GMT)
    CLOSE TIME - Sunday, April 11 at 11:59 PDT (2:59 AM EDT and 07:59 GMT Monday)
  • #1020
    Én emailt se kaptam, pedig benne voltam a kettőbe... Mind1 nem nagy minusz!
  • gagax
    #1019
    Oks thx :D azt hittem már megy a szerver :D
  • laci 700
    #1018
    ja! vársz türelemmel... Csak akkor indul el a game ha megy a szerver!
  • gagax
    #1017
    Hali! belogolok letöltöttem a gamet és amikor a play re nyomok elindul ajáték és háttérbe kirak egy 1612 not authorized ihbát vagy mit:S van valami megoldás?
  • KMKM
    #1016
    valakinek van fölös béta karija? az adna nekem pls?
  • KMKM
    #1015
    háénis ezt kérdeztem meg ők letudták tölteni csak azt nemvágom hol én emailt se kaptam pedig 3emailen bereggeltem
  • Rowlend
    #1014
    Beta Status: Pending

    Ez mikor fog megváltozni? Már pár napja ezt írja
  • USAMEN POWER
    #1013
    Valami nagy dolog történhetett a game -el, mert most laza 247 mb -ot töltött le, + egyébb kisebb fileokat.
  • #1012
    Érdekes 2ben benne voltam, de még nem kaptam emilt...
  • USAMEN POWER
    #1011
    Szabi ! Ezt a full feketét kicsit világosítsad már mert, szar mikor el kell olvasni egy hszt.
  • KMKM
    #1010
    valaki helpelne?
  • KMKM
    #1009
    én be loggolok és ott csak beta status pending van!!
  • KMKM
    #1008
    te honann töltötted le :O?
  • gagax
    #1007
    Holnaptól indulnak csak a szerverek?:D am nem kaptam levelet de mégis le tudtam tölteni belogolni feltenni stb :D csak gondolom azért lép ki mert még nem megy a szerver:D
  • Vlado
    #1006
    annak nem.már tudod patchelni is.
  • USAMEN POWER
    #1005
    Aki az elsőbe bekerült, vagy a másodikba, az autómatikusan bekerül a harmadikba is.
  • modelcar
    #1004
    De ugye annak nem küldenek levelet aki bekerült a 2.ba?:D
  • gagax
    #1003
    hali :D végre nekem is download now :D
  • RYO21
    #1002
    Lásd legelső hozzászólás a topikban.
  • RYO21
    #1001
    Én már 2009 jan 30.-ika (nemtudom pontosan dátumot de így emlékszem) óta várom a játékot!
  • gduck
    #1000
    YESSSS!!!! Végre átváltott a gomb: DOWNLOAD NOW!
  • KMKM
    #999
    hát remélem mert mikor még 1 gameplay vidit sem láttam róla már akkor vártam xD nekem naon bejön vidik alapján és végre egy ingyenes NFS csak hát ha bekerül pár speedhacker majd akkor csövi az egész game nek
  • Vlado
    #998
    amikor letölthetővé válik megint a játék.most még levan kapcsolva a patch szerver meg minden,akkor fogadják el és akkor töltheted le te is.
  • KMKM
    #997
    honnan veszed?
  • RYO21
    #996
    nemsokára megkapod. (1-2 órán belül)
  • KMKM
    #995
    Kb 100% nektek küldtek meghívót a béta3. tesztre mert én már 3hete várom de semmi email :S
  • modelcar
    #994
    Ez biztos?:D

    A legjobbra időzítik