94802
  • KMKM
    #953
    Kezd már fogyni a türelmem már 2hete várom a béta visszaigazolást hogy maj játszhassak de semmi 2email en regisztráltam semelyiken semmi
  • The Protector
    #952
    Köszi a választ!!!
  • Szabi1991
    #951
    2hetente lesz (szóval 1 hét múlva)
    igen :)
  • The Protector
    #950
    Hy.Hétvégén lesz beta 3?Azaz holnap?
    A másik h aki a beta 2őn részt vett az részt vehet ezen is és megmaradnak a mentései?
  • Vlado
    #949
    Sztem még nem akarnak jó szervergépet closed bétához,elvileg olyan szervert akarnak ami 10 millió playert bír el.vmi ilyesmiről olvastam.
  • modelcar
    #948
    Az mindenképp kell bele.Tuning is jó lenne.
  • Szabi1991
    #947
    jobban laggol mint 2 hete :))
  • laci 700
    #946
    nekem a hétvégén nem volt időm. Elsőben benne voltam az tetszett... azóta változott valamit?
  • Szabi1991
    #945
    remélem lesz 1-2 új autó is, vagy legalább tuning :D
  • Vlado
    #944
    jövőhét szombaton lesz a 3. béta teszt aki bejutott 1. re meg a 2. ra az automatikusan lesz a többi tesztbe is.
  • tutituti
    #943
    Fenébe.Sajnos túl kevés időm volt rá.Én nekem is nagyon bejött.

    Leszesetleg 3. kör?Hátha arra is bejutunk.
  • Vlado
    #942
    Aha sajnos :( ,tök jó volt pedig,annyit játszottam megunhatatlan volt nem bírtam abbahagyni de mivel a szerver leállt abbahagyom a gamet 2 hétre.több mint 300 versenyt toltam le nagyon jó volt :D
  • tutituti
    #941
    Leállt mától a beta teszt aki a 2. körben jutott be?
  • Solid Snake
    #940
    Nélkülünk
  • Szabi1991
    #939
    béta megy még ? :-)
  • KMKM
    #938
    én nem játszottam vele de már várom had probáljam ki de általába 2csoport van rohadt szar a béta lebutítva az egész bugokkal hibákkal de a rendes verzió meg rohadtjó másik csoport pedig a béta már közepesen jól megvan csinálva és egy normális végkifejlett lesz tehát remélem az első lesz :)
  • Szabi1991
    #937
    ezek a "földhözragadt 1000 tonnás dobozok" is reálisabbak mint ami eddig volt :D
  • MerlinW
    #936
    Most hagytam abba. Unalmas... remélem a véglegesben nem 6 verseny lesz 6 szintcsoportonként. Illetve valamit még kitalálhatnának bele, mert ez így baromi üres. Még a szabad autókázást sem igen lehet élvezni ezekkel a földhözragadt 1000 tonnás dobozokkal. A rendőrös dolognak sincs semmi értelme így. Reméljük ez csak béta probléma.
  • modelcar
    #935
    Valaki most nem jön fel?
  • MerlinW
    #934
    Olyankor lépj ki és jelentkezz be újra.
  • Szabi1991
    #933
    de qva idegesítő hogy verseny után nemkapok se pénzt se xp-t... :/
  • KMKM
    #932
    Nem hirdetni szeretnék de nagyon megköszönném ha egy tapasztalt NFS játékos írna nekem egy hoszabb véleményt összeségében a jelenleg játszható bétáról és kiraknám a www.gameplace.blog.hu weboldalra mert nekemnicns béta keyem így véleményt se tudok privibe is írhatod de itt az email [email protected] előre is köszi annak aki megírja
  • USAMEN POWER
    #931
    Ha csak a hsz -em második felét olvastad el, akkor olvasd el az elsőt felét is.
  • Vlado
    #930
    ha mos fotózol már nfsworld ot ír ki , már nem carbont.
  • Gibor
    #929
    Nemérted mit mondok, nem azt mondom hogy loptak, csak megfogták a poros Carbon SDK-ját és átírták.
  • USAMEN POWER
    #928
    Videóm végén ott van, hogy zajlanak ezek a dolgok. Meg van egy chase videóm is, abban is van pár infó.
  • USAMEN POWER
    #927
    A játék Palmont -ban, és Rockport -ban játszódik, ezt az EA is közölte. Ezek után miért kellene újramodellezni egy várost, vagy kettőt, ha már adott ?? Carbont is az EA csinálta, nem "kilopták" egy másik játékból a várost. Grafikailag meg max egy picit jobb. Nem értem miért kell ekkora port kavarni ebből.
  • Gibor
    #926
    Persze, mivel ez a Carbon, egyaz egyben, ott bukik le hogyha fényképezel játékon belül nfscarbon-101.jpg ként menti el a fájlt x)
  • Vlado
    #925
    ázsiai verzió az még bétának se lehetett volna nevezni,mivel ott még a grafika sokkal szarabb volt mint most.nagy fejlpdésen ment át grafikailag a játék.de mos a versenyek nem akarnak xp-t se adni.jóhogy lv10 vagyok.
  • #924
    Hát addig amíg a következő teszt el nem indul. Nehogy azt hidd hogy te most itt nagyban gurluni fogsz 10 perc múlva...
  • MikX
    #923
    Én csak azt nem tudom megérteni, h mért ilyen bugos, és mért kell ennyit bétatesztelni?
    Ázsiai verzió echte ugyanez, ott már megcsináltak mindent elméletileg, nem? Vagy kezdték előről az egészet?
    Ez komolyan vicc, kamu bétateszt, meg kamu patchek amiken "dolgoznak" már jó ideje kész van ez, max le kellett fordítani angolra a cuccot...
    MAx annyi lenne, hogy letesztelik az itteni szerverek hogy bírják...
    De hogy még tele van hibákkal, amik valószínűleg az ázsiaiban nincsenek már, vagy ha vannak elég gáz :D
  • KMKM
    #922
    aham és köbö mennyi időt kell várjak?:P
  • 062020
    #921
    #903
  • #920
    Regeltél és HA kiválasztanak és KAPSZ emailban levelet hogy "nyertél", akkor és csak akkor tudsz jönni játszani vele. Ennyi, kész, pasz, punk-tum!
  • KMKM
    #919
    Sziasztok valaki tudna segíteni abban hogy tudnék játszani a world el mert regisztráltam és onnan elakadtam pls privátba is jó
  • Szabi1991
    #918
    kocka.. xD

    ám európai régióval nem enged fel a szeró.. csak amcsiként.. :/
  • RYO21
    #917
    Nem a luncher.exe-re kell menni hanem a Login.exe-re.
  • aztech
    #916
    Ilyenkor mi van? Miért csinálja állandóan ez? Bejön hogyha kész az update kattincsak a play-re, de utána ez lesz:
  • Vlado
    #915
    amúgy én már lv10 es vagyokXD
  • Vlado
    #914
    próbálj még1x belépni nem mindig enged be.