94802
  • High end PC #5301
    Majdnem 500 megás az új update? Nah, kíváncsi vagyok...
  • angel308
    #5300
    Nektek is le szokott álni a játék vagy csak nekem? max. fél órát bír...
  • angel308
    #5299
    hát szerintem már nem igen lehet mivel megszünt a starter pack
  • Lupous
    #5298
    És ilyen kódot én hogyan took szerezni? :P
  • angel308
    #5297
    A redeem code-hoz a starter pack kódját kell beírni én személy szerint már 2x is beírtam egyet amit vettem még a játék eleje fele másodiknak meg amit a szépségversenyen nyertem a TCM-en.
  • Lupous
    #5296
    Am...láttam hogy az oldalon van ilyen redeem code-os izé... oda volt már valami? volt lehetősége beváltani valamit valakinek?
    (BFH-ban ez a rendszer egész jól működik :))
  • Lupous
    #5295
    Am Szabi... ezek a értékek a fejlécbe...valahogy nem tökéletesek :P (Vagy a játékban szarok :P) mert a gémben a acceleration 400 alatt van még elvileg nálam :P
    (Am számtek órán vagyok szal lehet feldobni kicsit az uncsit :P)
  • RYO21
    #5294
    ÁÁÁ én csak 1x kaptam, pedig nagyon kéne!
  • angel308
    #5293
    Most én is Silvia-val versenyeztem és sorban vertem a Tier 2-öt. Z4 meg Audi S5 nyakamba se ért csak az Elise-l voltak gondok. De nagyrészt nyertem Silvivel Most akkor hogy is van ez a statos dolog... Hülyeség az egész.
  • Psychedelic #5292
    Nekem ma olyan volt többször is, hogy elsö helyen megyek, pálya felenel, egyszer csak kiirja, hogy xy nyerte a versenyt, és elkezd visszaszámolni, de miután beértem berakott elsö helyre, azt akit pedig elötte kiirt hogy nyert szépen visszasorolta utolsonak. Nemtom ezek a bugok mitöl jönnek elő.
    Meg mindig tele van érdekes dologgal a jatek, silviamnak 250 körüli statjai vannak jatekban, elise ellen bedobott egy silviat, 139-es gyorsulast irt neki, 205 top speed, persze megizzasztott rendesen de azért nagynehezen nyertem, megnezem leaderboardon, és az ottani statjai joval magasabbak mint az en silviamnak ugyanugy leaderboardon, de jatekban megis kb tuning nelkuli, alap statokat irta ki neki.

    Azt pedig sose fogom megérteni, hogy 300-al száguldok a 6 sávos autopályán, seggemre rátapadva az arc, és amikor beérünk, neki top speed 260, nekem 300, mégis jön utánam mint a mérgezett egér.

    btw az én fejlécemet is megcsinalnad ilyenre, XSC a nevem jatekban, nemtom mas kell e hozzá.
  • Lupous
    #5291
    Ehh fasza.
    Szabi...te most újrakezdted? ...vagy mi a szösz? :P
    Am én elégedett vagyok az updattel :p ma 14 szer kaptam tuningot (WTF)had ne mondjam hogy ez gecij és furcsa is :P (Tekintve hogy összesen eddig nem kaptam ennyit :P) egy része persze sima alap cucc volt de azért így is van pár egész jó cumóm már :P így a kissé mackós 370Z-m már igencsak fürge lett lassan egy jófajta silvia fürgeségével tépek vele...és hát a végsebesség pedig 370 felett van valahol (Silvia nekem 227km/h) szal juppíííí. remélem hétvége előtt nem lesz semmiféle változtatás addig meg bespájzolok jól :)
    Am 21 lettem :) (Jóság x))
  • Szabi1991
    #5290
    nekem nem, de van ami sokkal idegesitőbbb..

    rajt, első helyről indultam, mögöttem a zöld eclipses beragadt a rajtnál.. mindenki elakadt benne


    az első kör végén még mindig a rajthelyen állt az eclipse


    amint átértem a rajtvonalon, hirtelen elindult


    2. kör végén még mindig első vagyok


    3kör megkezdésése után +1 kört kérnek


    megkezdjük a 4.kör a fekete autós srác kezd felzárkózni rám :D



    vége a versenynek ???? WTF ??


    a 2. sráccal hátrakerültünk csak úgy



  • angel308
    #5289
    nektek nem lépked ki? kb. fél óránként.. nagyon idegesítő
  • Psychedelic #5288
    Igen, nekem se hiányozna a powerup dolog ha kivennék, de ha már bentvan, legalább ne lehuzás lenne ez is. Bár ennek is van jo oldala, hogy aki eddig elnyomott 10 nitrot meg 8 magnest 1 verseny alatt, az most kifogy belöle talán, ha csak nem elég hülye ahoz, hogy minden pénzét erre bassza el, és talán még tiszta versenyek is lesznek.
  • Lupous
    #5287
    Tök jó amiket írtál kb egyet is értek vele. De szerintem ez hogy powerup kell a versenyzéshez dolog annyira szar. Nitro oké. de a többi mi az istenfasza? Mert végülis jó jól jönnek meg minden...de baromság. Sose volt az NFS a realitás híve...de ilyen baromságokat nemigazán kellett volna bepakolnia szerintem. Inkább arra koncentráltak volna jobban hogy a optikai és teljesítmény tuning ,meg a matricázás valamivel összetettebb legyen. (Kevés matrica van, zsarul vannak megcsinálva, a kocsin hol eltűnik hol visszajön pl csomagtartóillesztéseknél stb stb...) Ehelyett meg nyúltak egy elég "eredeti" dolgot a Blur mega hasonló szinte már fantasi neaggyisten LegoRaceres játékcsodákból...ez számomra a gáz.
    Amúgy némi pozitívum azért hogy mintha nem lenne annyi faloncsúszós jelenet...talán valamit javítottak az összhangon és mosmá naggyából azt látjuk ami a pályán zajlik :P +a karácsonyi (Téli..) design is egész jó.
  • Szabi1991
    #5286
    picit frissítettem a neveknél a kisképet :)
  • Psychedelic #5285
    Kb 50 multi verseny utan, 1 kezemen megtudom szamolni, hanyszor nem penzt vagy xp-t adott.
    Egy mmo-nak ugy kéne müködnie, hogy folyamatosan kapod az új tartalmakat a játékhoz, cserébe több pénzt költesz mintha csak siman vennel 1 gamet.
    Itt viszont ahogy elnézem nem megy más, mint kiadunk vmit gyorsan, aztán ha az embereknek nem tetszik a dolog, és nem fizetnek eleget, akkor alakitunk rajt ugy, hogy kénytelenek legyenek fizetni ha bármit is akarnak, az uj tuning rendszer is erröl szolt, meg most már a powerupot is csak a penzedért tudsz szerezni.
    Elég sok mmo-t fizettem már, és semmi gondom nincs azzal, hogy pénzt kell költeni, de egy játékra se vagyok hajlando ugy költeni, hogy a fejlesztök cserébe semmit se adnak.
    Még ezt a szaros skylinet is 1 napra bérelheted csak, se új pálya, se uj auto, semmi, csak a lehuzás. Ha mondjuk a t3-as kocsikat csak penzert vehetned meg, semmi bajom nem lenne vele, de nehogy már ezreket költsek arra, hogy elnyomhassak pár nitrot.

    Tartalom, és új dolgok kellenének a játékba, talán akkor pénzt is tudnának keresni a játékkal, de ha nekik a lehuzás kell, hát rajta, de remélem nem lesznek meglepödve, ha mindenki szépen otthagyja a játékukat.
  • roky12
    #5284
    Ruszkik csalnak, és keményen. olvastam öket és ezt a cimet irták http://nfsworldhack.info/ érdekes . Tudomásom szerint kizárás jár érte.
  • oO VinyuS Oo
    #5283
    Havas képek meghozták a kedvem! :D
    Mikor lesz közös gurulás?
  • Lupous
    #5282
    Én csak is nissant!!! :)
    Am nekem is most valahogy eddig csak pénzt illetve xp-t adott + 2 szer eddig valami tuningot..és párszor nitrót (Kb 1 órányi játék alatt)
    A fura az hogy kb 3 napja (elég sokat toltam 6 szintet fejlődtem) nem kaptam semmi tuningot most meg hamar 2őt is :P
  • angel308
    #5281
    én benne lennék feltéve ha nem dolgozok akkor, nagy volt a TCM-es tali is. Tier 3-ban szerintem Corvette-t én azt vennék.
  • roky12
    #5280
    Tier 3 mit érdemes venni??
  • Szabi1991
    #5279
    kéne egy havas talit csinálni, úgyis ideje lenne már egy új fejlécképnek :D

  • angel308
    #5278
    nekem is Subarum van és elmondom neked néha verem az Eliseket...
  • Szabi1991
    #5277
    jah, subaruval ellehet rajta lenni :D
  • exact6
    #5276
    Köszi a tippet mindenkinek. Subaru az gyorsnak tűnik, de eddig akárhányszor versenyeztem ellene, mindig nagyon hátul ért be (bár lehet h csak én fogtam ki lámákat :D). Evo X-re meg még gyűjtenem kell :(
  • Ztech
    #5275
    hetek óta be se léptem de ez a havas cucc jólett:D
  • angel308
    #5274
    csak a golf pálya van hóval borítva de van rajta 2 atomnagy ugrató is
  • modelcar
    #5273
    Van hó? :O
  • Borzgy
    #5272
    Need For Speed Underground powaaa!
  • Psychedelic #5271
    Patch óta másnak is csak xp-t meg cash-t ad a gyözelmek után a kártyákbol?
    Mert kb 10 multi után én csak azt kaptam, csak nekem van ilyen balszerencsém? Nagyon remélem, és nem az van, hogy kevés volt a befolyt pénz ezért, most már alig fogsz powerupot, és még kevésbé tuningot nyerni, csakhogy boostért vásároljanak.
  • Lupous
    #5270
    Ohh cuncin néz ki :P
  • angel308
    #5269
    Én tuti veszek majd egy R34-et erre vártam már mióta hogy legyen benne. Amugy van hó
  • RYO21
    #5268
    Lehet hogy megveszem az Evo X-et, mert van kb 280K-m. De egyébkénet 2-es performance cuccokat hogy lehet nyerni? Verseny után és a kárgyákkal? De úgyvan mint a prostreet-ben, hogy ahhoz a kocsihoz kapod a cuccot, amelyiket nem is használod? :D
  • Szabi1991
    #5267

  • RYO21
    #5266
    Amúgy van új patch, ~400 mega, including GT-R R34.
  • RYO21
    #5265
    350Z, 370Z, RX7 ezek mind szarok. A fenti képen látható s15-el sorra győzöm le ezeket a kocsikat. Az imprezát már egy kicsit nehezebb. De volt már olyan is, hogy elise ellen versenyeztem és nyertem.
  • Lupous
    #5264
    350 kukába...370z-t tessék megvenni :)
  • exact6
    #5263
    Szerintetek melyik autót lenne érdemesebb megvennem a Nissan 350Z-m mellé, a Subaru Imprezát vagy a Mitsubishi Lancer Evo IX-et? Vagy esetleg más tipp? :D
  • CptXecutor
    #5262
    Nem, ez karib tengeres kalózos, csak azért hoztam szóba mert developer szempontból ég és föld a kettő.