94802
  • Psychedelic #5462
    Ez azért van jelenleg, mivel van akit egyszerre elrajtoltat kezdésnél, villámgyorsan visszaszamol és mehetsz is, másnak pedig meg kell várnia amig visszaszámol normálisan, viszont aki instant rajtolhat, annak akkor indul az idö számláló, aki pedig 3 mp-el késöbb a normal rajtal annak akkor inditja a stoppert, a végén viszont idö alapjan pakolja a listába az embereket, ezért simán elöfordulhat, hogy végig vezetsz, de a végén 2mp-el eléd rak vkit, csak mert ö késöbb rajtolt, és az ideje jobb, mégha mögéd is ért be. Viszont mind2 embert gyöztesnek számolja, legalább emiatt nem szivod meg.
  • Ryder62
    #5461
    Én már leszarom a játékot, tele van buggal. Velem már számtalanszor fordult elő hogy beérek a célba és ledob eggyel a listán. Volt olyan hogy 3-4 másodperccel később jött be a második és akkor is ledobott.
  • Lupous
    #5460
    Asszem most kaptam agyvérzést :S...71 versenyen átívelő nyerőszériám szakadt meg az imént Egy tök LOW lvl15-ös csóka vert el silviával egy bugnak köszönhetően (Annyira vezettem hogy nem is láttam a többieket a térképen, erre beérek a célba és 0.18al berakja elém a kis gecijét)...Fasz kivan, olyan közel volt az a 100 :S
  • Szabi1991
    #5459
  • szabii98
    #5458
    Helló:)

    Nicknevem:SZABEEHUN
  • angel308
    #5457
    erre az évre ígérték de szerintem nem lesz...
  • COD Black Ops
    #5456
    Mikor lesz az a +20 autó ?
  • illesgergely
    #5455
    Nitró nélkül, amikor leestem a pályáról.
  • Psychedelic #5454
    306-ot tud az elisem most nitro nélkül, de még lehetne rajt tolni pár km-t, csak mar nem ad t2 tuningot. :)
  • angel308
    #5453
  • angel308
    #5452
    nitroval? vagy anélkül mert ez anélkül sztem ez viszi a 320 is nitroval...
  • RYO21
    #5451
    Én kihúztam az Evo X-el 307-et.
  • angel308
    #5450
    azthiszem megvan a leggyorsabb T2-es kocsi...


  • InfectedMann
    #5449
    INFECTEDMANN néven vagyok
  • Szabi1991
    #5448
    beírod hogy mi a neved a játékban, a többit én intézem :D
  • InfectedMann
    #5447
    Amúgy ezt az NFS World-os avatar vagy userbar szerűséget hogyan csináltátok meg? Én hogyan tudom beállítani? :)
  • InfectedMann
    #5446
    Nos. lvl8-nál tartok mivel tegnap kezdtem a játékot, de eddig több roncsderbit és cheatert láttam mint szabályos fair versenyzőt. Mondjuk így is elég sok versenyt nyertem két nap alatt és rengetegszer voltam dobogón, de ez a sok összevissza lökdösős meg cheater aki 300-al perfect veszi be a 90 fokos kanyart egy kicsit sok. Az EA a jövőben rámehetne az anti cheatre és máris kevesebb lúzer noob pistike lenne.
  • COD Black Ops
    #5445
    Azzal tolatva is nyertem volna

    csizi nyugodtan:)
  • modelcar
    #5444
    Asszem felveszlek barátnak
  • Szabi1991
    #5443
    mér nem a corollával mész, túl gyors ? :p
  • COD Black Ops
    #5442
    Akkora ***** 0 emberek vannak ebbe a játékba:D

    Lenyomtam egy Lamborghinist erre elkezd írogatni hogy menjek még1 versenyre beállít egy Audi R8-al megint veszít végső elkeseredésébe kikönyörög még egy versenyt Nissan Silvia s15-el de megint veszít aztán egyből speedhackerezik :DDD (Meg elnyomott a 3 verseny alatt 5 traffic magnetet meg 15 nitrót:XD)

    Képek:





    Nyugodtan vegyétek fel barátnak és sz*pasátok szét:D

  • modelcar
    #5441
    lvl 20 kb
  • szabii98
    #5440
    okés köszi :)
  • High end PC #5439
    Megveheted már 1-es szinten is web store-ról :D

    Egyébként asszem lvl30.
  • szabii98
    #5438
    Helló! :P

    A Mitsubitshi Lancer EVO X hányas szinttől érhető el és mennyibe kerül?
  • Lupous
    #5437
    Tud valaki egy linket tolni ide hogy az egyes szinteken milyen versenyek vannak? 8PL lvl 1en lvl 2őn stb stb...)
    (LVL7es versenyt nem találok :S)
    +Kéne egy olyan oldal is ahol a legszebb autók vannak (Festés szerint) gondolom van ilyen fórum csak nem találom :S (Persze csak worldös érdekel :P)
  • Lupous
    #5436
    Jah ezt má"' akartam írni :P marha menőn néz ki :)
  • angel308
    #5435
    jah és elfelejtettem a Porsche körül kis hópelyhek szállingóznak nagyon jól néz ki.
  • angel308
    #5434
    Mondtam én hogy Tier 1 a menő hoztam én is egy-két újdonságot.

    Elöször is vettem 8000 Boost-ot.
    Vettem 911 Turbo-t 6000-ért meg ami hozzá járt +25% Rep és Cash meg persze egy szabad hely a garázsban. A Porschén volt egy kis "extra" matrica amit alakíthatok motorikusan full extrás de majd mingyárt meglátjátok a képen minden Tuned kategoriás 320 fölött van nitro nélkül a sebessége, egész jól kanyarodik de amint mondtam felesleges T3-at venni csak azért vettem mert rohadtul tetszik a 911 Turbo. Kipróbáltam még a Skyline R34-et is hát vegyesek az érzéseim de majd olyat is veszek mivel az is tetszik egyik kedvenc kocsim. Gyorsulásra és sebességre jó de irányíthatóságra közepest adnék neki nagyon tapad az utra... na mind1 ha valakinek van valami kérdése... írjon. itt vannak a képek:










  • COD Black Ops
    #5433
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=g7tlfsunu0n9qcqtor6w.jpg
  • COD Black Ops
    #5432
    Úgy "felbaxtam" az agyam hogy 17es körversenyen tökéletesen megyek hiba nélkül rx-7-el (258végsebesség) és lazán lenyom egy corolla hogy vettem egyet:D

    20.000+2000 Motor (többi cucc invertoryból)

    Erre első versenyt lazán nyerem:


    RX-7hez képest:
    -Nem lassul be annyira ha nekimegyek a forgalomnak (mármint ha rámkanyarodnak:D)
    -U Kanyaroknál nem lassul le 140-re csak 180ra ha full gázzal veszem be őket
    -100-al kisebb értékekkel is majdnem ugyanakkora a végsebessége és a gyorsulása(bár lehet a gyorsulás még jobb is:D)
  • gduck
    #5431
    "Race your friends and battle the cops under the cover of darkness."

    Bocsi, ezt a mondatot értelmeztem úgy. Akkor ezek szerint még csak a sötétség van?
  • High end PC #5430
    csoportos rendőrösdi?
    ilyenről nem tudok, miért , van már?
  • gduck
    #5429
    Hali!

    Ha jól látom megvan a patch? (éjszaka+csoportos rendőrösdi)
    Hogy sikeredett? Mondanátok róla véleményt?
  • Lupous
    #5428
    Ebben azé' ne legyél olyan biztos :P (Nekem lotusom és silviam van :P szal kb össze tudtam hasonlítani :P)
  • angel308
    #5427
    Az én Silviámban van egy két egyedi alkatrész 245 a vége, nitrot rálövöm 280-at is viszi és tuti jobban veszi a kanyart mint egy Lotus
  • USAMEN POWER
    #5426
    Azthiszem egyet kell értsek veled egy óra játék után. Én már a próba elején néztem nagyokat, gondoltam kiváltom a police R8 -at ha már megvettem a HP -t, és háth... Beadott egy versenyre ahol 3 -an voltak, de a végén egy emberrel kellett versenyezzek. Silviája volt. 3-2-1-Go, a Silvia kilőtt és a rajtnál láttam utoljára. Kilo 300 -al se értem utol. Próbáltam rendörüldözésekkel fejleszteni magam, egy db rendörrel nem találkoztam. Mentem még egy fél órát talán és ki is léptem, persze a havas golfpálya, és az ugratók az need. Amíg nem lesz új fejlesztőcsapata a játéknak, addig szart nem ér az egész.

    High and PC: Megcsinálom amire kértél, és én befejeztem a Worldot. Jövőhéten végre összeáll az új gépem, van egy pár más játék amivel eltölthetem az időt.
  • Psychedelic #5425
    Miután rányomsz a joinra, fent a sarokban feljön 3 sor, multi, private, single szöveggel, ha mas emberek ellen akarsz versenyezni multira, ha gép ellen akkor single-re kattints, private-al pedig mondjuk haverokat tudsz meghivni, hogy versenyezzetek egymas ellen.

    Ha kattintottal, akkor csak varni kell, singlenel berak egyszerre, multinal keres neked versenyt, ha talal akkor ugyanott feljön 2 sor, az egyikel belépsz a másikkal nem. :)
  • B0GE5z
    #5424
    pár perc után mindig kidob a game valami hibaüzenettel, win7-em van
    valami ötlet?
  • Doomista
    #5423
    totál úgy néz ki, mintha cursorral ki lenne jelölve az egész.