94802
  • Robi546
    #5502
    Oké nagyon szépen köszönöm és még olvassatok el a 5501 -s hsz-t is!
    Na Csá!
  • Robi546
    #5501
    (bocs a dupla postért) és még azt elfelejtettem mondani hogy Level 5 vagyis 5-s szinten vagyok és avval a kocsival vagyok amivel kezdesz vagyis a

    Fekete,Mitsubishi Eclipse GT-vel leszek ha valaki küld képet a térképen jelölt golf pálya helyszínéről akkor ha oda megyek akkor avval a kocsival leszek amit itt előbb leírtam!
  • szabii98
    #5500
    Az a vastag útféleség.Nemlesz nehéz megtalálnod, autópályán megtalálhatod az egyik alagút után a fás kerítésnél.
  • Robi546
    #5499
    Én is ott leszek a találkozón :) a játékban ez a nevem még egyszer mondom:

    DRIFTMASTER222

    csak van egy baj :S hogy nem tudom hogy hol a golf pálya :DD és aki csinálna egy olyan képet hogy le fényképezi a térképet és Paint-ben meg rajzol oda egy piros kört ok ??? Ha valaki lenne szíves előre is thx!
    És a képet erre az email címemre küldjétek: [email protected]
    Elóre is thx még egyszer! És aki elküldi a képet akkor ott leszek a találkán :)
    Thx!
    Na Csá!
  • szabii98
    #5498
    hmm nekem valamit tölt
  • illesgergely
    #5497
    Bakker, még tanulnom kell ma is, holnap vizsgázok.
    Pedig úgy mennék.
  • szabii98
    #5496
    ott leszek :D
  • Bullitt
    #5495
    Este 8-tól ismét szervezünk krúzt! Találka 8-kor lesz a golfpályánál, ha jönni akartok, majd 8 körül keressetek a World-ben (TCMBULLITT)!
  • angel308
    #5494
    911 Turbo Meet




  • tutika14
    #5493
    nekem a Supra tetszik a legjobban :D széép :D
  • oO VinyuS Oo
    #5492
    Szép igényes tuningok!
  • angel308
    #5491


















    Csak úgy
  • COD Black Ops
    #5490
    Sikerült úgy felb@szni az agyamat a rendőrök miatt hogy vettem egy t3-as gépet:D Versenyekre nem sokat és (nem jól irányítható) de üldözésekre tökéletes:)

  • Robi546
    #5489
    Válasz Angel308 üzenetére:

    Ja igen ha úgy nézzük erős gép de nem versenyezni van :D mert az indulása az lassú mert erős,nagy és ezért. :)

    Válasz szabeehun üzenetére:

    Hát igen csak hogy lássa a nép a városban hogy milyen Bentley Coninenta-od van luxus,drága,erős :DDDD
  • angel308
    #5488
    hát akárhogy is nézzük a Bentley az életben elég erős gép... akár luxus akár nem.
  • szabii98
    #5487
    Nemis versenyre gondoltam :D villogni a városban^^
  • Robi546
    #5486
    Ja és még majd elfelejtettem mondani hogy én is tolom a game-t a játékban ez a nevem ha valaki keresne: DRIFTMASTER222

    Na Csá! (bocs a dupla postért)
  • Robi546
    #5485
    Itt a topicban amikor írta a Szabeehun hogy:

    "jéé :O
    Bentley Contimental...mi a f*szomért nem lehet unlockolni?Adják ki oszt cső"

    És azt akarnám mondani hogy a Bentley Continental -t nem éri meg venni (a játékban gondlom mint sport autóként) mert szerintem az Luxus Autó és az szerintem nem fog ki tudja milyen gyorsan menni esetleg a Continental GT az lehet de az se biztos mert a NFS HP 2010-ben is van Bentley Continental és az is csak 60-70-el megy tehát a Bentley Continental GT az szerintem nem jó sport autónak inkább csak luxus autónak jó! :) De ez csak az én véleményem. :)
  • RYO21
    #5484
    Na gyerekek megszereztem a hacket. És bejön a Team Escape event. Persze nem ezzel az accountal, hanem másikkal próbáltam, mert félek, h ezt bannolnák.
  • szabii98
    #5483
    Okés, kicsit ott laggol dehát meglátjuk :/
  • Ryder62
    #5482
    Menj amcsi szerverre hátha ott nincsenek ruszkik.
  • B0GE5z
    #5481
    örülj neki hogy nem törökök, azok rosszabbak
  • szabii98
    #5480
    Az oroszoknak véletlenül sem lehetne külön szerót csinálni?Utálom őket, az egyetlenek akik lökdösődnek, és utána meg fel vannak háborodva(N)
  • Ztech
    #5479
    azért hogy később amikor kiadják elmondhassák hogy mennyire nagyon sokat dolgoztak vele és végre készen van
  • szabii98
    #5478
    jéé :O
    Bentley Contimental...mi a f*szomért nem lehet unlockolni?Adják ki oszt cső
  • Doomista
    #5477
    what the...?
  • Ryder62
    #5476
    mi ez a négy keréken guruló golyó? XD
  • Szabi1991
    #5475
  • RYO21
    #5474


    Hülye az ea, ha ez is már benne van a játékban, akkor miért nem nyitják meg őket?
    Amúgy a team escape unlockert megtalálta már valaki?
  • Szabi1991
    #5473
    csodás rajt.. nekem még számol de ezek már elindultak...


    felzárkózás.. :D


    de csak 3. ként értem célba.. :(

    időben viszont nem :DD
  • RYO21
    #5472
    LOL
  • RYO21
    #5471
    De a hacket már megtalálta valaki? Ki szeretném próbálni.
  • Szabi1991
    #5470
    elméletileg működnie kéne :D


  • RYO21
    #5469
    Találtam valamit, hogy állítólag hackerek unlockolták az worldben elrejtett team escape modot. De lehet hogy fake, bár kb 4 külömböző videót láttam.
  • Ryder62
    #5468
    lol
  • Szabi1991
    #5467
    omg
  • COD Black Ops
    #5466
    Erre tudok egy trükköt! :)
    Minután beértél a célba azonnal nyomj next-et a gold kártyákat adja be és nem számolja vereségnek.

    Nálam már többször is volt olyan hogy beértem a célba de a 2. hirtelen első lett ilyenkor azt számolja nyertesnek aki előbb kilép :)
  • Psychedelic #5465
    Sync hiba miatt is lehet persze hasonlo mint eddig is, de most ez a szar rajt miatt ez a gyakoribb jelenleg, azt mondjuk elmondhatnak, hogy lehetett igy elszarni a rajtot.
  • angel308
    #5464
    Silvia Rulz
  • Lupous
    #5463
    Hát nemtoom mi volt nálam de nem számolt győztesnek az kurvaisten :S