94802
  • CptXecutor
    #5117
    Egyet értek, valahogy még jobban rá kellene állniuk arra, hogy a játékosok keressék egymást, kontaktust teremtsenek, erre nagyon jó lenne az, ha egymásnak adhatnánk el autókat, alkatrészeket, powerup-okat, vagy esetleg cserebere :) Én még a pinkslip-ben is benne lennék. :) Na akkor már tényleg lenne tétje a versenyeknek, persze ehhez szükséges az, hogy 0% legyen a kifagyás és a lag...meg kellene valamit kezdeni ezzel a roncsderbizéssel is, mert néha nagyon idegesítő, hogy hiába nyomom be a jaggernaut-ot, még úgy is a falhoz vágnak, és akkor szinte megállok...
  • High end PC #5116
    Nálam sosem fagyott ki, mondjuk fél órás periódusokban sem vagyok bent, annyira nincs jó a játék, hogy huzamosabb időre lekössön. :D
  • CptXecutor
    #5115
    Most úgy hallom megint újítani akarnak, valószínűleg beleépítenek egy GTA-hoz hasonló napszak váltakozást, és lesz új pálya is, de remélem ezt a kifagyás hibát minél előbb megoldják...
  • jetblack
    #5114
    Én is újra fogom kezdeni de addig kb leszarom az egészet míg nem lesz megint játszható mint régen én nem fogok a kifagyások miatt szívni
  • Szabi1991
    #5113
    mert elköltöttem csomó zsét fölöslegesen, a helyeket meg boost pontért vettem :DD
  • Lupous
    #5112
    Ehh...miért kezdenéd újra? :S...és hh neked van +2 helyed? (Nekem csak 3 van :S)
  • JohnAngel
    #5111
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a játékban lehet-e kormányt használni?
  • Szabi1991
    #5110
    én legszívesebben újrakezdeném a profilom, de félek akkor elveszik a +2 helyem a garázsban.. :S
  • modelcar
    #5109
    Szerintem valahogy ki kéne ide írni hogy milyen osztályban melyik a legjobb kocsi, mert mindennap megkérdi valaki:D
  • mesysil
    #5108
    Helo!
    Mi a vélemény a Subaruról? Most egy evo 9-esem van de az nagyon szar még aT1-es kocsik is lehagynak.
  • angel308
    #5107
    ma Subaruval vertem az Eliseket, jóval mögöttem végzett mind én is néztem hogy hogy lehet mikor mindig ők nyernek...
  • Lupous
    #5106
    Hát jahh én is silvia párti vagyok (Jól néz ki és gecijó vele menni :P)...én is verek vele mindenkit sznite. megvettem ugye a 350 z-t kíváncsi vagyok hogy a 370z mennyivel jobb (Nekem egyszerűen csak jobban tetszett a 350 azé vettem azt...remélem nem bánom meg...eddig marhajó :P)
  • CptXecutor
    #5105
    Megfogadom a tanácsot, én is első autómnak egy Nissan 240-est vettem, megy mint a golyó, és fordul is rendesen, még talán jobban mint az RX-7. Azzal elvoltem úgy lvl 12-ig, aztán vettem a Mitshu Evo 9-et amit el is adtam rögtön, és most egy RX-7-esssel vagyok 19-es szinten, de ha elérem a 25-öt lecserélem, mert ha már kapok tuningolt alkatrészt T2-es autóhoz, akkor inkább az Elise-re teszem mint az Rx-7 re :) Elise mindíg is jó autó volt, Most Wanted-ben, is csak vigyázni kellett vele, mert kanyarban hamar túlkormányzott lett, és akkor elszállt, de ott is szerettem :)
  • Psychedelic #5104
    Az elise sokkal jobban fordul. :)
    Patch elött is jo kocsi volt az elise, csak szar volt a gyorsulasa, patch ota viszont sokkal jobban gyorsul, ha meg már rápakoltál 1-2 tuningot is akkor plane.
    Patch ota ritkaságszámba megy, ha nem nyerek multiban elise-el, mar a startnal otthagyok altalaban mindenkit, az egyetlen kocsi amit nehezebb megverni, az a fossa tuningolt rx7.
    A vicc az, hogy lancer-t subarut, audit, silvia-val lazan lehet verni.

    En nem vennek mas autot, T1-ben silvia, még 30-on is siman nyersz vele, ha megtuningolod ugy istenesen, t2-ben meg rx7, 25 utan Lotus, mas auto szerintem szoba se jöhet, ezek annyival erösebbek.

    A vicc az, még patch elött 15-on megvettem lancert, mire eljutottam 20-ra vele, multiban 30%-ra rontottam a gyöztes verseny %-at, aztan ott meguntam vettem eliset patchig 37%-ra javultam, patch ota mar 50% felett járok a multi gyöztes versenyt nezve, még ha bénázik is az ember akkor is könnyen lehet hozni, annyira odaver az elise a többinek.

    En csak ajánlani tudom az eliset mindenkinek, élmény vele autozni, padlogazzal venni minden kanyart. :)
  • jetblack
    #5103
    Ennek épp az ellenkezőjét olvastam egy autós újságban ahol tesztelték az elise-t azt mondták hogy eléggé spártai az irányíthatósága
  • CptXecutor
    #5102
    Utána néztem wikin a Porsche Cayman S, a Toyota Supra, és a Lotus Elise súlyának, és érdekesség volt számomra, hogy a kissebnek látszó porsche önsúlya majdnem megegyezik a Toyotáéval, a Supra súlya 1.5 tonna, a Porshe súlya 1.3 tonna, és a kis Elise mindössze 900 kilós. :) Már csak az a kérdés, hogy ezeket az adatokat az NFS-ék mennyire vették komolyan a játékban, mert ezek szerint az Elise sokkal jobban fordul mint a Supra.
  • CptXecutor
    #5101
    Nekem elég érdekes a vezetési stílusom, már többen is kérdezték, hogy hogy a fenébe tudok lehagyni egy Porshe Cayman S-t az RX7-esemmel :) Szeretem a kanyarokat is padlógázzal bevenni forma1-esen rákanyarodva, mert így golyóként lő ki a kocsi a kanyarból, vagy ha érzem, hogy fékezni kell mondjuk egy derékszög kanyarban akkor ráfékezek előtte kicsit, és eprsze próbálom centizni a falat. :) Szerintem a kanyarokban többet lehet nyerni, mint az egyenesekben, mert sokan nem tudnak rendesen kanyarodni, én is szinte mindíg kanyarban előzök szigorúan kívülről, hogy ne nyomjanak a falhoz, vagy kanyar után. Éppen ezért nekem fontos hogy legalább úgy kanyarodjon a kocsi, mint a mostani RX7-esem, mert például a Mitshu Evo 9-et az első verseny után eladtam. :)
  • jetblack
    #5100
    Én azért hozzátenném hogy a "vezetési" stílusunkat is nézzük amikor a kocsit megvesszük mert speciel ha magamból indulok ki akkor szeretek cikázni és a kanyarokat is úgy veszem hogy beesek szabályosan
  • Darkspell
    #5099
    A 350Z-t már a mostani RX-7esemmel is majd' mindig verem, pedig messze nincsenek fenn rajta a legjobb upgrade-ek. Szerintem Elise vagy Supra, de a Supra kanyarodási képességét nem ismerem. Ha esetleg mégis olyat vennél, várom a tapasztalatokat. :)

    Nálam szerintem az Elise lesz a nyerő, rápakolom az 50%-nyi upgradet, és úgy már elég ütős lesz.
  • CptXecutor
    #5098
    Rendben, kösz a tippet, akkor az Audit felejtem, maradt még 3. :) Szerintem Suprát fogok venni, ha esetleg alulkormányzott akkor majd driftelek.:D
  • illesgergely
    #5097
    Audit nehogy vegyél, épp most akarom eladni az enyémet :)
    5-ös patch előtt sokkal jobb autó volt. Akkor is nehéz volt, de jól gyorsult. Okosan kellett vezetni és akkor jó volt. Ja és ami a legfontosabb irgalmatlanul gyorsult nitróra, rendőrök ellen verhetetlen volt.
    Most meg szar mert kb ugyanolyan nehéz mint előtte, de alulkormányzottabb és nem gyorsul jobban mint a többi autó, nitróra sem harap már annyira. Rhinókat se lehet vele annyira felborítani mint előtte. Szóval csalódás...
  • CptXecutor
    #5096
    Szerintem ha okosan csinálja az ember akkor ilyen nemigen lesz, a trükk csak annyi, hogy mindíg a lehető legmagasabb szintű versenyeken kell indulni, és lehetőleg győzni, egy lehetőleg full 8 fős csapatban, mert így adja a legtöbb XP-t. :) Ha mondjuk én most 19-esen mennék 10-es pályán, azzal tuti baromi lassan fejlődnék. amúgy kösz a tippet, lehet kipróbálom majd akkor a suprát :)
  • Lupous
    #5095
    350 z-t vegyél :) nem drága és szerintem kurvajó (Nálam bevált...bár van benne már 3 ritkább tuning is :P)
    De ha mindenképp aból a 4 ből akarsz választani akkor a toyota (Cuz I love JAPAN)
    Am hányas szintig megy viszonylag gyorsan a fejéődés? Most lettem 19... mikortól van az a játszok egy hónapot és jujj végre lvl up effektus? :P
  • CptXecutor
    #5094
    Most hogy nézem, a T2-es kocsik között 4-et is ugyanabban az árban lehet kapni, 25-ös szinttől: Audi SS, Porshe Cayman S, Toyota Supra, Lotus Elise....Ez számomra azt jelenti, hogy kb egyformán jók, de valahogy az Audiban nem bízok, nagynak tűnik, szerintem nehezen fordul, és a maradék 3 között a Suprának vannak a legjobb adatai de.....nem tudom mennyire fordul....a Lotus és a Porshe fordulásában szinte biztos vagyok, de azoknak gyengébb a teljesítménye....nem lenne jó kidobni 300 ezret az ablakon...aki esetleg már próbálta valamelyiket, legyen szives megosztani velem tapasztalatait. :)
  • illesgergely
    #5093
    Így már értem, kösz a választ!
  • [HUN]FaTaL
    #5092
    Na kipróbáltam a játékot, egyelőre 3. szinten vagyok egész jó :)

    Profilom: Link
  • HUN BECSEHELY
    #5091
    Jól elb.....k ezt a játéko is,mint ANNO a PT-t.
  • angel308
    #5090
    Amit a kártyákon nyersz azokat arra a kocsira teszed amelyikre akarod persze ez függ a Tier-től is. Más autóra ha már beszerelted nem lehet tenni csak eladni, az inventory az a rész ahova teszi a megnyert alkatrészeket a misc meg még számomra is rejtély.
  • Lupous
    #5089
    Jujj de jó hofgy megcsiáltad nekem is ezt a izét :) (Cunci ez a harcos pandás avatar :D)
  • Csokis
    #5088
    Így-így, ahogy mondod! Frusztráló szvsz.
  • illesgergely
    #5087
    Ja, és a rendőröket még mindig alig találni, ha véletlen mégis akkor meg lerázni nem lehet őket...

    Katt
    A bal oldali tuning elemek azok amiket nyerni lehet kártyán? Mert megvenni külön nem lehet ezeket. Más autóra nem lehet őket áttenni?
    És mire jó a Misc meg Inventory?
  • Csokis
    #5086
    Jaja, pont ez volt velem! Első vagyok és a cél előtt kb. 10 méterre kivág az asztalra "A program szabálytalan művelet..." blabla szöveggel. Pedig már kezdtem örülni, hogy ez legalább rendben lesz. Tévedtem.
  • CptXecutor
    #5085
    Igen, ez főleg akkor izgalmas, mikor nyomod neki mint az őrült, 2 centikre hasítasz el az NPC autók mellett 320-al, nyomodban 7 versenytárs, de a mögötted lévő már lökdös hátulról, kopognak a lökők, még 200 méter van hátra, közben már elhasználtál 10 powerupot, és akkor hirtelen......KIFAGYAPICSBEAZEGÉSZSZAR :D És valószínűleg eltorzult arccal elkezdesz káromkodni, és verni a billentyűt. :)
  • Csokis
    #5084
    Kurva jó, továbbra is kifagy a játék. Szart se ért a patch.
  • illesgergely
    #5083
    Bizony-bizony lógok az EA-nak :)

    Új patch is érkezett:

    NFS World Patch Notes (Patch 5.01)
    New Features
    - Added support for French, Spanish and Polish languages.
    - Improved News Feed – The News Feed will now popup automatically when you boot the game and enter Free Roam. In addition, we have made some changes to the look of the News Feed.

    Fixes/Changes
    - Multiple crash bugs have been resolved
    - Fixed an issue that was preventing cars from being repaired
    - The context menu will now open properly after whispering to another player
    - An issue with the visual packages for the Lotus Elise has been resolved
    - Fixed an issue causing the incorrect price to be shown when selling duplicate parts
    - Fixed an issue where the volume sliders were not functioning as intended
    - Fixed an issue that was causing the game to lock up when some players changed their drivers
    - ‘Invite to Group’ option has been re-added to the context menu
    - Join Race menu no longer disappears when the Esc menu is opened and closed
    - Fixed an issue with the context menu preventing it from opening after whispering to a player
    - Icon to enter the SpeedBoost Store has been changed to ‘Store’
    - Fixed some overlapping/cut-off text in German
    - Other minor bug fixes

    Special Notes:
    - Please note that the Need for Speed World Leaderboards will be reset during the patch. This means that all leaderboard data will be removed. we're resetting the leaderboards due to the new Performance Customization system and to remove invalid times.
  • CptXecutor
    #5082
    Ha az eddigi Need for Speed-eket nézem, ott mindenhol nagyon jó volt az Elise, egyetlen hibája az volt pl Most Wantedben, hogy ha egyszer megcsúsztál vele, 90% hogy a falon kötöttél ki, mert nagyon nehéz volt visszaszedni. :) Elvileg jól kellene neki fordulnia itt World-ben is, de én még nem vettem meg.
  • Darkspell
    #5081
    Pont ezért kérdezem, hogy az Elise kanyarodik-e olyan jól, mint az RX7. Mert amúgy sebességben és gyorsulásból biztos jobb, főleg ha rápakolom az összes tuningom amit kaptam. Csak ha a kanyarodása szutyok, akkor cseszhetem az egészet. És mivel próbakört meg nem lehet vele tolni...
  • Szabi1991
    #5080
  • angel308
    #5079
    -1 tartozol az EA-nek
  • illesgergely
    #5078
    Hol a hiba a képen?
    http://kephost.hu/image-7BBD_4CEE1AF9.jpg