94802
  • Lupous
    #5382
    Nálam is az van hogy villámgyorsan számolja néha a 3-2-1-Go!-t. Vagy nem is számolja :P ez van. Eddig ilyen nem volt.
    +hozzányúlhattak a kártyás témához is...eddig ugyanis szerintem korrekt volt. Kaptunk pénzt xpt nitrót...néha tuningot. Most viszont szinte mindíg nitrót ad ez még talán oké is lenne de 1et vagy 2őt vagy 3at....de bazz eddig 5öt nyomatott. szal ez gáz.
    A másik...hogy feladtam a elveimet és vettem egy lotust. egyszerűen mindenki alázott. De nem olyan epic mint vártam. egyszerűen túl "jól" kanyarodik. Bár talán meglehet szokni akkor meg ugye elég gyilkos :P...bár egy rakat tuningom most kb a kukába megy ha elérem a 30at kő a hely a új kocsinak :P (Melyik a legjobb t3as kocsi? versenyre és üldözésre is hasznáni akarom :P)
    +a lotus ha nekimegy bárminek ritka"jól" belassul...szal üldözést nemigen lehet vele tolni :P
  • B0GE5z
    #5381
    rajtnál nektek is csak a 3. másodpercre tölt be a game? eddig jóvolt most nemtom mi történt vele
  • illesgergely
    #5380
    Kinyomtam, újraindítottam a gépet, elkezdte tölteni ami még hiányzik neki.
    Fél óra után ez az eredmény:
    Erre most mit lehet mondani?
  • illesgergely
    #5379
    Nekem meg nem akar letöltődni a patch. 9-kor elkezdtem tölteni, akkor kiírta hogy 1 óra 12 perc. Hazaérek 1-re, most meg azt mondja leszedett ennyi idő alatt 80 megát és még 3 órán át tölti a többit. Tűzfal szerint már 300 megát leszedett. Mivan??? Netem amúgy van, csak ezt a szart nem akarja leszedni. Kinyomjam szerintetek és kezdjem újra? Vagy akkor lehet az egészet újrarakni?
  • Szabi1991
    #5378
    fehér porschéval 3as szinten van a srác... a táv 92%ánál első vagyok


    97%nál már meg is előzött az egyenesben.. whááááááá

    ráadásul egy fekete mazdás meg beteleportált a célba
  • B0GE5z
    #5377
    szerintem pont ellenkezőleg, amúgy nekem bejön
  • RYO21
    #5376
    Nektek hogy tetszik az éjszaka? Mert sztem túl sötét minden.
  • Szabi1991
    #5375
    a szürke sáv szélén ott a profilod, majd az új ablakban középen egy kék nyíl hogy update.. ha arra rányomsz frissít, elméletileg naponta kéne automatán frissítsen, de nem mindig sikerül neki, most rányomtam én neked a frissítésre :DD
  • COD Black Ops
    #5374
    Kaptam 15db one more lap-ot ingyen:D

    Mikor frissül ez a csík a nevemnél? Mert már 13-as vagyok:D
  • COD Black Ops
    #5373
    Kijavították azt a hibát hogy ne nyerjen pár ember 3körös versenyen 2körrel?:D Eddig kb 5x szívtam be ezzel.
  • RYO21
    #5372
    Rohadt bugos ez a launcher. Mostmár belépni se enged.
  • Szabi1991
    #5371
    új pecs
    "Resolved an issue where the ‘One More Lap’ powerup was not affecting all players in a race"

    meg még sok apróság, talán végre újra van értelme játszani :D
  • Ryder62
    #5370
    Hogyan lehet a leggyorsabban fejlődni? Mert kín szenvedés egy szint meglépése is. Egy hónap után megint elkezdtem tolni de kb 3 óra alatt annyi bug, csalás jött elő a zsaruzásnál hogy az nem igaz.
  • Psychedelic #5369
    Én jobban örülnék, ha végre megoldanák a sync hibát, meg a többi ordító bug-ot, és csak aztán pakolnának be olyan dolgokat, amik aztán mégtöbb bugot fognak hozni ugyis.
    Az milyen már amikor olyan szinten szar a sync, hogy a hajtű kanyar után visszafelé kezdenek el nálam száguldani az elöttem levök és totál telibe kapnak, persze ök közben száguldanak tovább, végig eltünik megjelenik mindenki. Ha start után 2 mp-el nem vezetsz esély sincs nyerni, mert kivégeznek a pályán visszafelé száguldó autok.
    Most komolyan frapsolni fogom a mecseket, mert szánalom mik vannak.

    1v1-ben megint ugy kapok ki, hogy egy olyan elise van ellenem amin kb tuning sincs, az ilyenek a rajtnal kikapnak már, el is indul a verseny, szepen elhuzok melette faszan haladok, aztán mire beérek a célba kiderül hogy csak 2. lettem, top speedem 30-al magasabb, végig faszan mentem, ellenfel fel se tünt, már csak arra tudok gondolni, hogy ez olyan hiba mint amikor nem indul el valaki a rajtnál, volt 1 rajt ahol én nem indultam, majd a jatek engem is elrajtoltatott 5 mp-el késöbb, és versenyeztem egy sync bug-al, miközben már rég kikaptam, komolyan, már más ötletem nincs erre.

    Letoltam ma is egy rakat versenyt, ahol semmi gondom nem volt, aztán meg egyszer csak sorban jönnek az ilyen lehetetlen dolgok, pálya felén járok, és már számolja vissza az idöt, beérek 5. helyre, miközben én végig azt láttam, hogy 1 ember van elöttem.

    És most még az éjszakát is behozzák, már elöre félek töle.
  • illesgergely
    #5368
    Az ilyen unalmas kártyák helyett...
    Lehetnének mondjuk ilyenek is XD

    Az első kép régi, de egyik kedvencem.
  • Ztech
    #5367
    sztem ne adj ötleteket me a végén még beleteszik:D
  • illesgergely
    #5366
    Ezaz!!!
    Alig várom már az újabb bugokat és újdonságokat. Pl. a sötétben még jobban elbújó rendőröket és szögesdrótokat, esetleg kanyarban a kivilágítatlan civil járműveket. :D Vagy verseny közben nem látom majd ki passzíroz fel a falra. Verseny után ha már nem akar adni a játék semmit se pénzen meg rep-en kívül, lehetnének új kártyák. Mondjuk nyertél -15 nitrót vagy ilyesmi. Ja és éjszakai futamok után javítási díjon felül kellene mondjuk a közvilágításért is fizetni nem? XD
  • Mikeee89
    #5365
    Holnap jön az éjszakai mód a Worldbe: TOTALRACING - NFS W - Jön az éjszaka!
  • modelcar
    #5364
    Egy fillért se:)

    Sokat versenyzek és győzök:)
  • RYO21
    #5363
    Holnap jön az utolsó 2010-es patch, amely tartalmazza majd a napszakváltást.
  • Ryder62
    #5362
    Powerupokat lazán össze lehet szedni. Volt hogy egy egész szinten át nem használtam semmit és a végére lett vagy 100 nitró, 50 juggernaut, 70 traffic magnet.
  • COD Black Ops
    #5361
    :D 200valamennyi nitró? Hány ezret dobtál ki eddig erre a bughalmaz játékra?:D:P
  • Ryder62
    #5360
    Jesszusom, hogy tudsz ennyit játszani vele?
  • Netgear
    #5359
    Jó kis vidi :)
  • Lupous
    #5358
    29
  • Lupous
    #5357
    Hát ez van :P...ha valaminek nekikezdek azt általában megcsiálom jól :P Ha ettől kocka vagyok...hát istenem...:P
  • Szabi1991
    #5356
    kockaa :DD
  • Lupous
    #5355
    27 :P
  • Lupous
    #5354
    Bazz persze...csak nem jutott eszembe...csomót gondolkodtam volna rajta :P (Thx)
    Am static-et vágtam :P nagy zenerajongó vagyok :P
  • RYO21
    #5353
    Faszomat már ebbe a kurva játékba. Már reinstall is volt, de még mindig:
  • illesgergely
    #5352
    1. Pendulum - The tempest
    2. Static-X - The only
  • Lupous
    #5351
    A zene jó. mi is ez? :P
  • modelcar
    #5350


    :)
  • Lupous
    #5348
    26
  • Szabi1991
    #5347
  • angel308
    #5346
    Több féle tuning változat van 1-2-3 "csavarhúzos", Sima amit a boltban is vehetsz Sport valamint Tuned kategoriás is. ime néhány kép...








  • COD Black Ops
    #5345
    Játszhatatlanul laggol....tegnap még semmi baja nem volt a netem is jó...nálatok is rossz?
  • Doomista
    #5344
    jah, eredmény = kék halál.
  • RYO21
    #5343
    valaki próbálta már átírni a grafikai beállításokat a usersettings.xml fájlban?
  • illesgergely
    #5342
    Én a legutóbbi patch előtt egyet se kaptam, pedig toltam neki rendesen. Azóta már 5-6 db is sikerült, nekem mindig jobbról a 2. kártya szokta adni, pedig össze-vissza szoktam rájuk kattintgatni.