94802
  • RYO21
    #5341
    Van valami trükk a performance cuccok megnyeréséhez? Melyik kártyát kell kiválaszani? Vagyis melyik alatt volt eddig a legtöbbször?
  • Lupous
    #5340
    Segáz :P
    Am a suspension (felfüggesztés) nálam elég ritka. Ma különleges világnap volt mert most először kaptam azt :P rögtön elsőre egy sport változatot (két csavarkulcsos)...azé nem sámli :P
    Am valaki tud valamit arról hogy az a MISC cucc az mi lehet? (eddig még nem futottam bele :S)+ a lentebbi kérdésemre valaki? (#5316)
  • RYO21
    #5339
    Jah sry, félreértettem. Amúgy jah, csak 1x. Méghozzá suspensiont. De tuningot csak kb 1 hónapja lehet nyerni, és azóta nemis nagyon játszottam.
  • Szabi1991
    #5338
    "mert eddig csak 1x nyertem tuningot"
  • RYO21
    #5337
    Hol látsz te egyet? Amúgy főleg üldözéseket tolok, és csak néha versenyzek, de csak addig amíg fel nem basszák az agyamat a lökdösődésükkel.
  • Lupous
    #5336
    Nebazz 24 es vagy és eddig csak egyszer nyertél? :P Az elég fis :P
    (Asszem holnap csiálok egy képet és jól megmutatom a konfigot :P egész jó ahoz képest hogy egy hetes csak :P
    Am az is furcsa hogy eddig asszem kkaptam 2 t3as versenyt, t3as kocsit viszont csak lvl30 tól lehet venni elég fura :S
  • RYO21
    #5335
    *Nyernem kéne tuningot
  • RYO21
    #5334
    Először is nyerni kéne, mert eddig csak 1x nyertem tuningot, az összes többi 500 rep volt.
  • Lupous
    #5333
    Ehh :P Befistem. Nyertem a nap folyamán több tuning cuccot is, és ahogy nézegettem őket felfigyeltem rá hogy a megegyező értékekkel rendelkező cuccok a többi installált cuccal együtt más más értéket hoznak ki a kocsiból :S
    pl.: nyertem egy motort (t2)4 4 0 értékekkel. a kocsimban egy 6 4 0 ás motor volt (ez is az is két csavarhúzós...) mgis ha a 4-4-0-ás motort raktam be a gyorsulási értékek emelkedtek (persze a top speed csökkent...)
    Lehet ez csak nekem érdekes :p de azé gondoltam megosztom veletek :P, érdemes minden nyert cuccot megtartani (100 fér el a raktárban), nem kell bagóért elpasszolni :)
  • Psychedelic #5332
    Nekem is beállithatnád, XSC a nevem, thx. :)
  • COD Black Ops
    #5331
    BOOSTNOOBZ

    Köszi! :)
  • Szabi1991
    #5330
    beírod a játékban használt neved ide én meg beállítom neked.. :D
  • COD Black Ops
    #5329
    Nekem volt:) Irányíthatatlan....

    Indítottam egy új játékot tegnap.Nissan Silvia s15el kezdetem és nemrég 10es szinten Mazda RX-7-re cseréltem eddig:
    70győzelem 5vereség :D (Persze van sok DNF is de csak az összetörös kisgyerekek miatt:P)

    Amúgy ilyen fejlécet hogy a rákba lehet csinálni?:D
  • Szabi1991
    #5328
    ha ritka autót akarsz akkor Challangert kell venni, még senkit nem láttam vele :DD
  • illesgergely
    #5327
    Rendőrök ellen elég jó a GT-R, versenyre már kevésbé. Néha sikerül 1-1 Lambót vagy Audit megverni, de elég ritka az ilyen. Inkább rendőrözni szoktam vele. Meg jó látni hogy nem sok embernek van ilyen :D
  • Lupous
    #5326
    Hát nemtoom lehet én is majd rászánom magam :S...bár nemtoom mennyire érné meg :P
    Melyikek a legjobbak? :P
    am a nissan gt-r milyen? (Én is azt terveztem megvenni :P...még 5 szint :P)
  • illesgergely
    #5325
    Én időnként váltogatom az autóimat mert nem elég erősek vagy éppen már meguntam őket. Direkt nem a legjobbakat vettem legelőször. :)
  • angel308
    #5324
    20 percenként leáll nekem a játék azt hiszem most hanyagolni fogom a játékot a következő patch-ig
  • modelcar
    #5323
    A tegnapi TCM-es találkáról készítettem pár képet:
    itt vannak


    majd videó is lesz, hamarosan feltöltöm.
  • Szabi1991
    #5322
    passz, mindig az nfs ikonra nyomok (random verseny) :D
  • Lupous
    #5321
    Lentebbi kérdésemre (#5316) valami? (Kíváncsi vagyok mit jelent:P)
  • Szabi1991
    #5320
    végülis jah, most 7es szinten is megvan az 70ezer szal már rég vehetnék.. de minek.. múltkor még boost pontért is vettem 2őt és nem adott semmi hasznosat.. :/
  • Lupous
    #5319
    De gondolom ha megvan a 3 kocsi (Ha ugye ingyen játszol, mindhárom szintből 1)
    akkor utána már marhára nincs értelme a pénznek (max a javításhoz) úgyhogy utána már csak a card packokkra lehet költeni :P (Vagy nem? :P)
  • Szabi1991
    #5318
    véletlenszerűen nitró mágnes stb, kb esélytelen hogy partot adjon :S
  • roky12
    #5317
    kérdés:
    mit kapok card packs / mystery pack 50000 dollár??
  • Lupous
    #5316
    Kérdés:
    Van ugye a térkép amin rajta vannak a versenyek. Naggyal azok amiket érdemes csinálni (sok xp + pénz) és kicsivel a többi, ez egyértelmű asszem :P. De van egy másfajta megkülönböztetés is, vannak amik halványabbak mint a többi (Kicsit áttetszőek). Nah most ez mit jelöl?
    (Remélem érthető :P)
  • Lupous
    #5315
    Ohh ez lófasz ahoz képest hogy ma mentem egy 1 vs 1 et egy lvl50-es ellen :P (A dolog annyira jó volt :P éppen hogy megvert 38 század hátrányt kaptam tőle úgy hogy kb végig vezettem :P és a uccsó egyenesben ugye a jobb(BMW M3) kocsi többet bírt :P (Én 370Z vel voltam :))
  • Szabi1991
    #5314
    remekül add ellenfeleket a játék.. :D

  • RYO21
    #5313
    Csak nálam szarik valamit mostanában a launcher?
  • Bullitt
    #5312
    Gyertek este ugrálni a golfpályára! :D
  • RYO21
    #5311
    ENB series cuccal szenvedett már valaki? Én nemtudom valami jól belőni az adatokat.
  • BoneDragon
    #5310
    Inkább csak azokat sajnálom, akik ebbe pénzt fektettek... Én már akkor tudtam hogy nem lesz nagy jövőre. Oké, hogy autók meg online, de ez nem viszi el a hátán...
  • Szabi1991
    #5309
    naja, én seértem hogy miért nem stimmel :D
  • Szabi1991
    #5308
    imádom amikor az első kanyarba fékezés nélkül nekem jönnek és kilöknek a világ végére

    bár szüksége is volt rá, mert köridők alapján csúnyán lemaradt volna
  • High end PC #5307
    Motor City Online 2 évig húzta, majd az EA lelőtte a szervereket, ennek sem jósolok sokkal hosszabb jövőt, maximum a kétszeresét...
  • Ryder62
    #5306
    Utoljára 3 hete léptem be de nekem is feltünt hogy nagyon kihalt. Még a népszerűbb versenyeken is max 4-en voltunk.
  • BoneDragon
    #5305
    Na hát beléptem újra a játékba kb 3 hónap után...Nagyon kihalt lett ez a játék és nem sok minden változott...Csalódtam, ismét :(
  • Szabi1991
    #5304
    remélem így most már jó :D
  • modelcar
    #5303
    nálam is :)
  • Szabi1991
    #5302
    pffúúú, nem gondoltam hogy valakinek ilyen hosszú nickje van, tolhatom arrébb az egészet.. :DD