94802
  • Lupous
    #5261
    Valóban nem az :P
    (A kis képet lecserélnéd ha szépen kérlek? Újrakezdtem a cuccot mint lentebb említettem...az accnevem ugyan az mint volt.)
  • Szabi1991
    #5260
    a neve alapján nem tűnik viszont autós játéknak :D
  • CptXecutor
    #5259
    Én közben kipróbáltam a Pirates of the Burning Sea-t, nemrég rakták át free to play re, szerintem lazán ráver az NFS World re játékélményileg...2 napja volt egy nagyon durva szerverhiba, a gyors létszámnövekedést nem tudta követni, néha negyed órát kellett várni, a loginre, de megoldották fullra 2 nap alatt. Szinte tökéletesen megy hibák nélkül, de ha van is egy új hiba, max 2 nap és már csak a log-ban olvasol róla :) Na ez a nem mindegy....
  • angel308
    #5258
    én csak single-vel játszok...
    egy kis érdekesség, ezek nyerték a versenyt az EA-nél

    Tier 1: BERSERKSLEADER who had a 344 rated Dodge Challenger R/T
    Tier 2: STU who had a 505 rated Lotus Elise
    Tier 3: Raymond who had a 663 rated Chevrolet Corvette Z06
  • HUN BECSEHELY
    #5257
    cod-bo,még laggol mindig?
  • angel308
    #5256
    énse játszok vele addig amig ilyen lesz a játék most HP meg CodBo
  • modelcar
    #5255
    Én most napszakváltásig nem nagyon játszok vele...
  • Ryder62
    #5254
    Jó lenne valami gurulást szervezni hogy legyen értelme újra elővenni a játékot.
  • COD Black Ops
    #5253
    aha értem kösz :) csak mert ez a kocsi nagyon jó egyenlőre nem akarom lecserélni:D
  • Lupous
    #5252
    tier1 es kocsiba t2es témát szerintem sose lehet rakni :)...t2 es csak t2es kocsiba és így tovább :)
  • COD Black Ops
    #5251
    Akkor megnyugodtam:D

    Most 10-es szintű vagyok a nissan silvia s15 mellé vettem egy dodge challengert minden 50-el jobb rajta de irányíthatatlan:D

    Akartam még fejleszteni a nissant 10.000-es motor stb...de nem engedi azt írja tier 2....hányas szinttől fogja engedélyezni a tier 2-es cuccokat autókat?
  • Doomista
    #5250
    loál
  • Lupous
    #5249
    nekem is volt ilyen...olyan is hogy én vezettem...nitrozni akartam...és véletlenül a +1kőrt nyomtam be...és mindenki a kőrt befejezte én meg elmentem még egy kőrre és full uccsó lettem (Nem kicsit szoptam be)
  • Ryder62
    #5248
    Ez bug ilyen nekem is volt.
  • COD Black Ops
    #5247
    Hali!

    Csalókat,bugokat hol lehet jelenteni?

    Az történt hogy nyomom nagyba a körversenyt kb 20mp-el vezetek erre ez a kis csíra benyomja a +1kört 3.kör elején meg ő nyer...

    Itt a kép +54el győzött és mindenki más kilépett (vagy kiesett nemtudom)



    Ez most valami bug vagy csalt?

  • Lupous
    #5246
    Jahh hogy az az? :P Akkor gondolom sehogy :P
  • Szabi1991
    #5245
    a greenwichi középidőt ? :)
  • Lupous
    #5244
    Lenne egy kérdésem...a kis térkép alatt a játékban van egy óra...nálam nem jól jár (Asszem egy óra eltérés van a dologban) azt hogyan lehet állítani?
  • Szabi1991
    #5243
  • illesgergely
    #5242
    Katt

    Nem is tudom, hogy az angolján kellett volna e viccelődni, vagy azon hogy kikapott. Inkább nem írtam semmit.
  • Lupous
    #5241
    Gondolom szarul van megcsiálva a játék (Talán kijavítják :P) de ez annyira nem nagy gáz mivel a célbaérkezéskor ugyanannyi időt ír jóvá amennyivel később indultál :)
  • roky12
    #5240
    mért van hogy , a versenyben nekem még számol visz a 3 ,2,1 a többiek meg elindulnak hamarébb ?????
  • Lupous
    #5239
    Hát...úgy dönciztem hogy újrakezdem a cuccot :P (Nem voltak jófajta tuningjaim :S....mosmá céltudatosabban fejlesztgetek, vásárolgatok :P)
    Prof nevem maradt ugyan az (Lupous)...ha lehet akkor frissítsétek itt is :P (Más a kép :P+a lvl is persze :S)
    23 ról kezdtem újra de asszem megérte, már most jobb a silviám mint vót :P
  • elitehun
    #5238
    Még nem nagyon értem de ugye a játékpénzért vett autókat meg lehet tartani és tuningolni?
  • Darkspell
    #5237
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/3573258.page

    Mekkora gáz, hogy a tier2 jobb időt produkált, mint a tier3? :D
  • Csokis
    #5236
    Szóval ezen 4 autó közül választhatok:

    - 2007 Dodge Charger SRT-8 Super Bee (Level 10) - $60,000
    - 1995 Mazda RX-7 (Level 10) - $60,000
    - 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR-Edition (Level 10) - $60,000
    - 2006 Volkswagen R32 (Level 10) - $60,000

    Többen a Mazda RX-7-et ajánlják.
  • Csokis
    #5235
    Mindjárt meg lesz a 10. szint és vennék egy másik kocsit is! A mostani tuningos Mazda Mazdaspeed-et megtartanám, mert elég jól lehet vele kanyarodni. Mit ajánlanátok második autónak a Mazda után? :F Én egy Dodge-ot néztem ki 60 ezerért.
  • Doomista
    #5234
    Már kezdtem feladni....nem olyan egyszerű, előbbi összeset buktam 3-4es szinten...kép
  • Doomista
    #5233
    Értem, köszi a választ!
  • Vlado
    #5232
    Ingame kocsit amit tudsz venni boost pontér nem játékpénzér az mos nem számítom bele, játékban boost pontér 1 napra tudod bérelni és nem tudod tuningolni se.Amit honlapon veszel 4500 ért pl. azt örökbe kapod tuningolni is tudod és már lv1 esen corvettel furikázhatsz.
  • COD Black Ops
    #5231
    Ingyenes.
    De nem nagy eresztés tele van ovisokkal mikor kezdődik a verseny nem indul el az ellenfél (mert rosszabb a nete vagy szivat) az ütközések nagyon rosszul vannak megcsinálva fosh az egész game.
  • elitehun
    #5230
    Hello!
    Ha minden igaz holnap szedem majd le a játékot. Ugye teljesen ingyenes?
    És mondanátok róla tapasztalatokat? Gondolom itt is egyszerű versenyek vannak mint egy mezei NFS-ben ugye?
    Előre is thx
  • Doomista
    #5229
    Van ez a car dealer helység ahol lehet venni boostért meg játékpénzért is kocsikat...láttam hogy van egy elvileg user által tuningolt (?), Lamborghini 300 boostért, amit lehet venni 4500 boostért a hivatalos játék honlapon...ezen nincs mit félreérteni? játékban olcsóbban megtudod venni? érdekes...
  • Lupous
    #5228
    Jah ...de mostanában nem kaptam :S (Mi alapján osztja?...vagy ez is random?)
  • Gyuszopapa
    #5227
    Nektek is adott már tuning alkatrészt a játék több verseny megnyerése után?
  • Doomista
    #5226
    megoldotta, de azért pár hajszálam bánta.
  • Darkspell
    #5225
    relog megoldja.
  • HUN BECSEHELY
    #5224


    csak 3-napra kaptam meg
  • Doomista
    #5223
    valami kurva nagy gáz van mert 0 expet és 0 casht kapok minden egyes versenyért...
  • Lupous
    #5222
    Akkor ez ám a pecs :P