94802
  • Szabi1991
    #5077
    az új pecs miatt behalt a statos oldalon az autók rész.. :/
    de úgy látom jobban járok ha kikapcsolom már teljesen
  • angel308
    #5076
    Szabi miért van az hogy itt még mindig Lambot ír ki? mert már nincs olyan kocsim csak bérelve volt.
  • angel308
    #5075
    Még néhány kép, ezekért persze igazi pénzel kell fizeni bankkártyával vagy Pay Pal-on keresztül Ezek az alkatrészek nem sok változást okoznak nyertem még 2 alkatrészt Subarura 375-ről 390-re ugrott a teljesítmény 285 Km/h-t bírtam kihozni vele. Annyira szerintem nem éri meg ez a dolog, nem lett sokkal jobb a kocsi. Ha valakinek van még kérdése szívesen válaszolok.
    Még néhány kép...




  • angel308
    #5074
    Néhány válasz a kérdéseitekre a kártyákkal kapcsolatban...
    Ma nyertem velük jópár alkatrészt jöjjenek a képek.



  • Lupous
    #5073
    Meglepő módon az accnevem és a driver profilom neve is Lupous :) (THX)
  • CptXecutor
    #5072
    Hát igen, mert a handlingben lehet benne van a tapadása, az úttartása, de akkor vegyék bele a súlyát is, ami viszont lefelé viszi. A mostani patch-el azt írják a BMW M3-mas elég jó lett...ez is ciki amúgy, hogy nem tudod elvinni egy próbakörre, csak ha fizetsz, mert az alatt meg lehetne nézni milyen a kocsi, és még valóságos is lenne, mert általában a kereskedő is megenged egy próbautat. De boost-ért nem fogok fizetni, ez nálam alapszabály, akármilyen jó is a játék, nem költök rá....egyetlen legális CD-m itthon a Freelancer, kemény 2000 Ft voltmkiszállítással, de emellett van még itthon vagy 2 Terányi adat. :D
  • illesgergely
    #5071
    Szerintem egyszerűen csak hülyék az EA-nál, vagy nem tudják kiírni az autó tulajdonságait rendesen vagy nem akarják. Ennyi. Mert azokból az adatokból nem lehet kiindulni milyen az autó valójában. Pl az 5-ös patch előtt az adatok alapján a Nissan GTR volt a legjobban irányítható T3-as kocsi, közben meg pont az volt a legszarabban vezethető. Ha egy kocsi nehéz alapból nem lehet jól vezetni és akkor ne írják már ki hogy annyira jó a handlingje közben meg nem is.
  • CptXecutor
    #5070
    A probléma az szerintem, hogy tudunk ugyebár minden autóról 3 adatot. gyorsulás, végsebesség, irányíthatóság, de ha adatokból indulunk ki, akkor én pl a 240-es Nissanom után vettem egy Mitsu evo 9 et, mert annak nagy volt a handling-je, de POCSÉK, mert alig akar kanyarodni, olyan mint egy vaskocka, ami azért lehet mert sokkal nagyobb, nehezebb mint mondjuk a Nissan, vagy mint egy Mazda RX-7. Ezért lenne jó, ha 4. adatként a kocsik súlyát is megadnák, mert cseszhetjük az irányíthatóságot, ha mondjuk egy Dodge charger-ről van szó, az nem tud kanyarodni mert dög nehéz...Ezután vettem egy RX-7-est, nagyon megy, jól kanyarodik, szerintem kb ugyan olyan mint egy Lotus Elise, csak a lotus kicsit gyorsabb, de én már sok Elise-t hagytam le vele. :) Most inkább egy Toyota Suprára gyűjtök, ha megnézed az is 400 ezerbe kerül de sokkal jobbak az adatai mint az Elise-nek, csak az a kérdés tud-e kanyarodni...
  • CptXecutor
    #5069
    Mindíg a vétalár negyedéért tudod eladni, szóval ami 400 ba kerül azért 100 at kapsz, ami 800 ba azért 200 at....stb
  • Szabi1991
    #5068
    az 5ös pecs előtt a Lotus volt a legjobb Tier 2es verda, gondolom azóta ez nem változott, nemhiába lett drágább :D
  • Darkspell
    #5067
    Vettem RX-7et, elég jól tép. Kérdés, hogy az Elise jobb lesz? Főleg a kanyarodás érdekelne. Ha legalább olyan jól kanyarodik, és jobb a gyorsulás/végsebesség, akkor megéri azt a 400k-t. De ha nem, akkor inkább nem dobnám ki azt a sok lóvét.
    Partokból vannak elég durvák, asszem most olyan +50% az összes amit össze tudok rakni (a három értékre összesen, összeadva).
  • Szabi1991
    #5066
    csak itt, ha beírod hogy mi a neved a játékban, beállítom neked...
  • Lupous
    #5065
    Ehh 100 ezret kapsz érte? WTF..én ha eladtam egy bármilyen adutót (eddig megszabadultam pár tier 1 es kocsitól és egy evo lancertől) mindig változatlanul 15 kilót kaptam érte és szoptam (Ez az egy része valahogy nem jön be a játéknak :S)
  • Lupous
    #5064
    Ehh az hogy van hogy pár fórumozónak itt a NFS Worldös profilképe van kinn a nevénél meg a kocsija... ... ha lehetne akkor nekem is meg lehetne ezt csinálni? :P (Ez csak ebben a topikban látszik vagy az összes topik felveszi ezt a stilet? :S...me akkor nem érdekel :D)
  • CptXecutor
    #5063
    Hát igen, én is spóroltam kicsit, most már van vagy 20 nitróm, 20 jaggernautom, 12 shieldem kb, meg vagy 20 slingshot (mindíg ezeket használom kivéve pursuiton, de azt manapság hanyagolom) És most már szinte folyamatosan van utánpótlás, az egyetlen amit sajnálok hogy a nem használt poweruppokat nem tudom mondjuk "beváltani" vagy "kicserélni" olyanokra amit szoktam használni mert pl a "one more lap"-nak egyáltalán nem látom értelmét, soha sem használom... Szerintem jó lenne egy játékos piac is, ahol mondjuk a használt, de már kinőtt autókat jó áron el lehetne adni más játékosoknak, vagy esetleg a powerupokat eladni, megvenni, meg a performance part-okat, mert pl ha most veszek egy Toyota Supra-t az ugye 400 ezer $ de a mocskos gépi kereskedő csak a negyedét adja érte függetlenül a benne lévő tuningtól, tehát használtan kapok érte 100 ezret ami SZÍVÁS....
  • Vlado
    #5062
    Vicc már ez a Black Box.World kezdéskor 10 nitró 300 boost pontba került.örültél ha 1 verseny végén kaptál nitrót.mos meg bármikor 10 nitrókat kapsz és 100 ba kerül 15 nitró.... azt a 8000 speedboostot inkább card packre költöttem volna el nem azér hogy legyen powerupom ...
  • Szabi1991
    #5061
    kártyák
  • angel308
    #5060
    hol lehet alkatrészt venni boostért? én nem tudok róla? lehet?
  • CptXecutor
    #5059
    Ha már van T1-es pálya, érdemes azon menni, mert ott tudtommal csak T1-es kocsival lehet indulni. Én most 18-ason vadászom a T2-es versenyeket, de néha még mellém is bemászik egy fulltuningos Nissan 350 400 feletti értékekkel, na akkor küzdenem kell az 1. helyért. :) 25-ösön szeretnék majd venni egy Toyota Suprát, nem tudom mennyire fordul jól, de az eddigi Need for Speed-ekben mindíg vettem egyet, mert nagyon ment. :)
  • Szabi1991
    #5058
    remek az autók besorolása... 3as szinten mazdával, 20as subarus ellen küzdjek..
  • CptXecutor
    #5057
    Az oké, de én konkréten olyan matricára gondoltam, amit mondjuk én rajzolok photoshoppal ;) Én már kaptam pár teljesítmény cuccot, de remélem a bonusz kártyákat is redbe teszik, mert pl volt olyan, hogy T2-es sport motort kaptam lvl 12-esen úgy, hogy 5. lettem....kék kártya adta....de az arany kártyák szinte semmit sem adnak....sokszor a kékek jobban megérik és ezt jó lenne rendbe tenniük, hogy az arany adja a legjobb cuccokat értelem szerűen mert nekem sokszor kiszúrja a szememet 3 db powerup-al aztán csókolom....a kékek meg adnak 10 et....
  • Szabi1991
    #5056
    Hali,
    én még nem kaptak egy teljesítmény cuccot se.. :/
    matricázni meg a házban lehet :)
  • CptXecutor
    #5055
    Sziasztok!
    Lenne két kérdésem, ami nem hagy nyugodni, és eddig még nem kaptam ezekre választ, szóval megkérdezem itt is. Először is most bejöttek ugye ezek a teljesítmény cuccok, és feltűnt hogy versenyek után a kártyák néha adnak ilyeneket, csak éppen a boltban megvehető alkatrészek tuningolt változatait pl T1 Tuned engine, vagy sport engine, és az is feltűnt, hogy ezek között van különbség. Azt hiszem a tuned a "leggyengébb" a következő lépcsőfok a sport, ezt a képükön jelzik is a kis csavarkulcs ikonok, utóbbin 1, előbbin már 2 van, szóval az érdekelne, hogy melyik a legjobb közülük, van-e a sportnál jobb, és hogy ezek előre beírt pluszokat adnak, vagy Diablo, illetve WoW szerűen generálja a szerver?
    Második kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e hogy egyedi matricákat tegyünk az autókra, és ha igen akkor hogyan? Mondjuk kliens manipulálással? Mert ha csak nem káprázott a szemem, mintha láttam volna pár olyan autót, aminek egyedi matricája volt, köztük volt olyan is, aki a "driver" profil nevét "matricázta" az autójára. Más MMORPG-ben már csináltam grafikus modifikációkat, de ebben nem találtam sehol, hogy hol lehetnek a vinyl-ek, pedig tuti ott vannak valahol. :)
  • Szabi1991
    #5054
    juhé.. legalább valami gagyi partot dobhatott volna:/

  • Ryder62
    #5053
    #5034
  • Borzgy
    #5052
    Csak én vagyok úgy, hogy alig találok rendőrt? Mert a régebbi verzióban sokkal több volt. Ott lehetett fejlődni.
  • Szabi1991
    #5051
    akkor viszont bekaphassák
  • RYO21
    #5050
    Úgytudom a card packokkal lehet mégjobb alkatrészeket szerezni.
  • Szabi1991
    #5049
    4%osnál van jobb cucc ? o.0
  • RYO21
    #5048
    Szemét geci az EA. Most van egy performance competition, ahol az nyer, akié a legerősebb tuning lesz. Persze rendes alkatrészeket boost pontal lehet csak venni!

    PS.: nincs valami boost hack?
  • illesgergely
    #5047
    Tier 2-es autóknál az új rendszer szerint is lesznek új teljesítmény elemek 35-ös szintnél vagy már 34-nél feloldhattam mindet?
  • Szabi1991
    #5046
    jah a challengerre közbe rájöttem, de hirtelen újdonságnak tűnt, mostanában nem figyeltem a játék fájljait, lehet már réges-rég benne vannak :DD
  • RYO21
    #5045
    A challenger alapból is benne van. A meganet pedig a fájlok kicserélésével meglehetett nyitni.
  • Szabi1991
    #5044
    nagy nehezen csak beindult a frissítés, van még pár újdonság az autók mappában, remélem nemsokára ezeket is használhatjuk
    porsche 959


    panamera



    COPCARMUS08, ez eddig is volt, vagy hp-ból a rendes mustang ?
    997tt


    bmw gtr


    '71 es challanger


    2008as Exige


    rőnó megane

    2008as mazda mx5


    audi rs4

    r34es skyline
  • Szabi1991
    #5043
    hmm, laptopon régebb ota nem játszottam, vagy 3 frissítéssel lemaradtam, nem tudtam belépni se vele hogy frissítsek, letöröltem a játékot, letöltöttem újra a klienst, de nem tudom a játékfájlokat leszedni, frissíttet vagy 2mpet és kiírtra hogy frissítés kész... megnéztem a fájlokat, csak a 1972-es Nissan Skyline 2000 GTR fájlát szedte le.. o.0
  • Lupous
    #5042
    Nah...most láttam (:S) hogy a mazda tier1 es az 0 ba kerül. Ez hogy lehet? És van még ilyen a játékban? +mennyi a garázs limitje. (Hány kocsit lehet egyszerre maximum "birtokolni"? :P)
  • Lupous
    #5041
    Kőkeményen 11 lettem :) mondom veszek egy jó kis kocsit...beválasztotam a dodgeot. Megveszem. Hát komolyan mondom pofátlanul szar. Az értékei pedig a legjobbak voltak :S...rá kellett jönnöm hogy az valóban lófaszt nem számít. Maradok a japán, jólkanyarodó tuningizéknál :P (Jelenleg az alap toyota van nekem a kis kockakocsi :) mégis van amikor az überfasza tire 2 es autókat is alázom (Pedig egyik tulajdonsága sincs 200 felett :P)
    Jahmm akkor fostam be igazán amikor a 60 kilóért vett kocsit 15 kilóért lehetett eladni (WTF)
  • Crumeron
    #5040
    Üdv!
    Na csináltam egy reinstallt és ugyanúgy kidábl exe hibával.
    Azthiszem várok vele pár hetet, mint az elöttem írók és megpróbálom majd akkor.
  • RYO21
    #5039
  • HUN BECSEHELY
    #5038
    50