94802
  • Borzgy
    #5181
    "Amúgy nem is a japán meg az utcai európai autók tuningjával van bajom hanem a mindenféle szarral teleagatott, szétmatricázott exotikumokkal."


    Teljes mértékben egyet értek. Engem speciel idegesítenek a matricák. Jó bizonyos mértékig jó. Mondjuk 1-2 kis látványmatrica, de nem az egész autó telerakva. A kocsit én úgy szeretem, ha a tiszta és az eredeti szépségét mutatja. Ezért is járok egy "chrome"-ozott, fehér 350z-vel :).
  • CptXecutor
    #5180
    Egyébként van egy "cheat"-em azok számára, akiknek kicsit nehezebb megy a vezetés, vagy szeretnének nyerni pár tized másodpercet. Játszatok Medium grafikán, úgy nem zavar a motion blure, könnyebb vezetni, viszont cserébe romlik a játékélmény. :)
  • Szabi1991
    #5179
    amelyik kocsit boost pontért veszed, azon alapból van 1-2 matrica és azt lehet alakítgatni.. :S
  • CptXecutor
    #5178
    Hasonlót már én is kérdeztem itt korábban, de választ nem kaptam eleddig. :) A kérdés az, hogy lehet-e egyáltalán szerezni, vagy esetleg kliens modifikációval tették be, és ha lehet szerezni hogyan? Talán boost pontokért...
  • Lupous
    #5177
    Hát...nemtoom mennyire bug...é is ma láttam ilyesmit egy csomószor :P
    Kérdés: Hogy lehet "sponzormatricákat" szerezni/felrakni a kocsira (Mint pl...az összes tuningolós NFSben :P) mert láttam ma több kocsin is ilyesmit (Pl.: Brembo, HKS... ...)
  • CptXecutor
    #5176
    Ez de komoly! :D Kétkerekezni tanul és milyen jól csinálja! Vagy bemelegít a Single Player versenyre. :D Bírom az ilyen bugokat. :)
  • Szabi1991
    #5175
    vodafonos mazdát én is terveztem hogy csinálok :DD
  • illesgergely
    #5174
  • CptXecutor
    #5172
    De erről tényleg felesleges beszélgetnünk, inkább írja le mindenki, melyik a kedvenc Need for Speed World autója, és miért. Akinek van több is, írja le bátran, kíváncsi vagyok...T1 ből nekem pl a Nissan 240 meg a Silvia tetszett, most T2-ben a Mazda RX-7. :)
  • angel308
    #5153
    fejezzétek már be a fikázásokat meg a veszekedéseket ha nem tetszik van egy gomb a billentyün az van ráírva hogy Delete ennyire egyszerü ez a fórum nem azért van hogy ti itt veszekedjetek hogy ilyen szar meg olyan szar akkor ne játszál vele b*meg.
  • zetor proxima
    #5151
    segítség!! mikor elindítom a játékot fekete képernyő, megjelen a jáékbeli egér tudom mozgatni majd kijön egy hibaüzenet hogy az nfs world leállt. a játéknak mennie kellene a gépemen. valaki segítsen.
  • [HUN]FaTaL
    #5146
    "áadásul totál paradox az egész, mert tuti hogy soha az életben nem fogsz látni rendőrségi lamborghini galardo-t"

    Pedig van. Nem egyezik a véleményünk, ezért készül mind a 3 stílus. :) Szerintem egy autós játékba nem feltétlen kell story.
  • CptXecutor
    #5145
    Igen ebben igazad van, hogy főleg városi, vagy hegyi pályák voltak, ebből a szempontból jó a HP, hogy vidéki tájakon lehet száguldozni, de én közben úgysem figyelem, főleg ha megyek 300-al és a motion blure miatt mosódik minden, csak arra figyelek, hogy ne ütközzek. :D Az autók irányítása tetszett benne, lehet érezni a súlyát az autónak de akkor is hiányolom a sztorit...sztori nélkül meg olyan élettelennek tűnik...
  • CptXecutor
    #5144
    "mindenféle szarral teleagatott, szétmatricázott exotikumokkal." Nos pedig a való életben is van sok ilyen, egyébként ha már itt tartunk akkor az nem zavar, hogy a HP-ben az exotikus rendőrautók úgy néznek ki mint a bohócok? :) Ráadásul totál paradox az egész, mert tuti hogy soha az életben nem fogsz látni rendőrségi lamborghini galardo-t :) Egyébként attól, mert a te stílusod letisztult, szerintem még nem feltétlen szar az, ami nem egyezik a stílusoddal...
  • modelcar
    #5143
    Jövő év végén úgy is jön majd az UG3....

    Ebbe a HP-be meg szerintem nem kell semmilyen tuning stb. arra ott lesz az UG3 vagy akármilyen nevet adnak majd neki.

    Személy szerint nekem bejön mind a 3 irányvonal.
  • [HUN]FaTaL
    #5142
    Pont ez volt a baj az undergroundokkal, hogy végtelenül unalmas volt hosszú távon, semmi változatosság nem volt a tájakban csak a koszos város és az 5-6. lehúzott róka bőr után egyre szánalmasabb volt ez.
  • CptXecutor
    #5141
    Nálam a Need for Speed igazán az Underground-nál kezdődött, egészen addig nem is érdekelt, pedig még az 1-el is játszottam annó, de pont azért nem izgatott mert még egy forma 1-es vagy rally játéknál is unalmasabb volt, mert beraktak egy pályára egy autóval amit választottál, DE ENNYI amit variálhattál, aztán menjél...Underground képes volt számomra pótolni a Street Legal Racing-et, amit a mai napig sem tudtak annyira bugtalanítani, hogy élvezhető legyen. Ha csak menni akarok mint a bolod random pályákon, akkor inkább mással játszom. :) Vagy Need for Speed shift-el, de nekem a két kedvencem az Undergroud 2 volt, meg a Most Wanted, és engem nem érdekel, hogy már 10 cég is fejlesztette, és hogy mondjuk a Most Wanted nem hasonlít arra, amit az eredeti fejlesztők csináltak mondjuk a Need for Speed 1 ben, ez ugyan olyan begyöpösödött, hülye hozzáállás szerintem mint ami a Fallout körül volt nemrég, hogy a New Vegas nem hasonlít a Fallout Tactics-ra...ki nem szarja le? a Játékélmény 100x jobb, ez a lényeg nem? -.-
  • [HUN]FaTaL
    #5140
    Nem játszottál a régi, IGAZI nfsekkel. :) Az új HP nekem hozza a hangulatot, nagyon árkád de jó. :)

    Amúgy nem is a japán meg az utcai európai autók tuningjával van bajom hanem a mindenféle szarral teleagatott, szétmatricázott exotikumokkal.
  • Lupous
    #5139
    Hát ami azt illetti nekem is elképzelhetetlen az NFS tuning nélkül, meg japán "tuningfosok" nélkül.
  • modelcar
    #5138
    tuning Hot Pursuit-ba?
  • [HUN]FaTaL
    #5137
    " Pálya...rákattolsz...indul a verseny...vége...új pálya....rákattolsz...ez nem need for speed.."

    Ez a need for speed, nem tuning meg free roam meg baromságok :D Így online mókás de a black box féle évente való bohóckodás már unalmas volt.
  • CptXecutor
    #5136
    Igazából ez nem egy rész, hanem "A" Need for Speed MMO. :) Letöltöttem amúgy a Hot Pursuitot, de megmondom őszintén, nekem nem tetszik....Olyan mint egy Rally-játék abból a szempontból hogy: Pálya...rákattolsz...indul a verseny...vége...új pálya....rákattolsz...ez nem need for speed... Se autó tuning, se free roam, se semmi, szerintem ez így ebben a formában nagyon fostalicska, ami azért gáz, mert egyébként ettől eltekintve a többi része nagyon tetszik. Tetszik hogy zsaruként lehet üldözni a versenyzőket, és versenyzőként is lehet versenyezni, de se sztorija nincsen se semmi, csak ömlesztett versenyek... játszottam vele kb 1 órát és meg is untam... Én azt hittem ötvözik a régi hot pursuitot mondjuk az Undergraund 2-vel, de ez így nekem nagy csalódás...
  • High end PC #5135
    Minnél többet játszom evvel, annál inkább az a véleményem, hogy ez egy fos rész :DD
  • zetor proxima
    #5134
    sziasztok.próbálok regisztrálni a world-re de"Ez az email cím már kapcsolódik egy másik fiók. Kérjük, próbálja be az e-mail címen, vagy használjon másikat." ez az üzente bárt. eddig sose voltam world-on. mi lehet a baj?
  • angel308
    #5133
    Szinttől függ hogy mennyi Rep-et kapsz Csokis666 6-os szinten ne is várj többet én 26-os vagyok és 5000 kapok egy 6-7 perces rendörözésre, és simán lerázom öket még egy alap kocsival is.
  • Lupous
    #5132
    Jó én csak kötekedek :P...de "Nagyrész" ló faszt :P a jelenlegi map 1/4-ed része MW-s map a többi az más :)
  • CptXecutor
    #5131
    Igen én ezt akkor csináltam mikor még ennél is bugosabbak voltak. Kerítettem egy szarnyákot valahol, meglöktem, kispawnolt, és jött is az aranykártya. :) (én sem azt mondtam hogy csak az, hanem hogy "nagyrészt Most Wanted-es pálya" :) )
  • Lupous
    #5130
    Ahogy néztem a legtöbb jó NFS map van összekapcsolva (Nem csak a MW...)
    A gyorf fejlődés nálam úgy zajlik hogy 1 multi..utána egy rendőrös villám üldözés. (Ez kb fél perc Stadionnál bármikor megtook lépni, és kapok egy arany kártyát utána mindig amiben néha egész jó cucc van :))
  • CptXecutor
    #5129
    Ezek a dolgok különösen azért gázosak, mert ugya a World pályája nagyrészt Most Wanted-es pálya, és agyam akarva akaratlanul is azzal hasonlítja össze, de ez még messze van a Wanted-től, grafikailag már oké a dolog, de a lagot is jó lenne megoldani, mert néha hiába nyomom be a jaggernautot és vágódok neki 220-al a mellettem lévőnek, lepattanok róla mint pinpong labda a betonfalról, azért mert lag van....ilyenkor észre is szoktam venni hogy a többiek mintha felszántanák a falat maguk mellett...érdekes dolgok ezek
  • CptXecutor
    #5128
    Én tegnap nyomtam egy üldözést, kb 30 rendőrt megzúztam, és vagy 20 at széttörtem, legalább 50 szöges útzárat túléltem, az egész tartott kb 10 percig, és kaptam rá kb 2200 xp-t és ugyanennyi lóvét....ha kiszámolom, hogy a mostani szintemen (19) megyek egy versenyt egy 18 as pályán, ami sprint, kb 7 mérföledes ami megvan durván 3 perc alatt, feltételezve hogy első leszek, és 8 an indulunk, a jutalmam 1200 xp körül lesz ugyennyi pénzel, tehát én arra jöttem rá, hogy jelenleg sajna semmi értelme a rendőrözésnek, mert a multi versenyekkel 2x olyan gyorsan haladok pénzügyileg is, meg xp ügyileg is....csak egy kis fejszámolás az egész, de tényleg....nem beszélve arról, hogy néha bebugolnak az útzárak és csak szög van, és stoptáblák, rendőr sehol, és tényleg nehéz őket lerázni, én is köröztem legalább 5 percig egy "cooldown" hely körül és amikor volt egy pillanat hogy nem láttak, gyorsan berohantam és így tudtam csak megúszni...Az a baj, hogy mondjuk a Most Wanted-el ellentétben spawnolódnak a rendőrök, tehát itt nincs oylan hogy húzok magam után 10 zsarut aztán örülhetek amikor rájuk borítok egy reklámtáblát és mind kipurcan, mert mindíg max 1-2 jön utánam, mert ha még egy becsatlakozik akkor kispawnol egy másikat....szar szar nagyon szar, és egyáltalán nem élethű, ráadás képpen szemből is jönnek folyton a RHINO-k, egy laza mozdulattal ki tudom őket kerülni, és nincs olyan intelligenciájuk sem mint Most Wanted-ben, ott volt hogy doboz formációba bezártak, és nem tudtam menekülni, meg agressziven a falhoz vágtak, itt meg semmi....még félre is állnak az utamból, ha rájuk fordulok :D Tiszta vicc az egész...Helikopter meg sehol sincsen....habár lehet még túl alacsony vagyok hozzá...
  • Darkspell
    #5127
    A multi a játék lényege...
  • Csokis
    #5126
    Az baj, mert az 5-ös frissítés óta képtelen vagyok lerázni őket.
  • jetblack
    #5125
    Xp=rendőrözés
    Pénz=Versenyzés
  • Csokis
    #5124
    Olyan kevés XP-t kap az ember, hogy baromi unalmas a fejlődés. Mivel lehet a legtöbb XP-t kapni? Egy szint eléréséhez rengeteget kell multiba játszani.
  • High end PC #5123
    jah ok

    most már látom, az EA-t lebombázta azzalkaida terrrorista túristacsoport, és az amerikai elnököt meg közben elrabolták azidegenek, melynek hatéséra nem tudott több rendeletet hozni, hogy a globális lemelegedés ne tegye tönkre a hűtőbordaipart, mely miatt az NFS W szervereinek hűtésmehanizmusa kipurcant, mindennek szummázására alakult ki a káosz
  • Szabi1991
    #5122
    minimum 10x beírtam már..
  • High end PC #5121
    Hé, hol vannak a nevek mellől ki milyen verdával nyomul :S
  • Darkspell
    #5120
    Na meglett az Elise... Ehh, úristen. University Way-en 7 másodpercet javult az időm kapásból, single playeren... Annyira durván jól kanyarodik, hogy vigyáznom kell nehogy belekanyarodjak a falba :D
    Két multit mentem eddig vele, de lambót vertem... nagggyon durva.
  • illesgergely
    #5119
    Bakker de szép rendőrmintás Corvette-ed van Józsi
    Józsi, már megint te vagy az?
    Bakker ez nem is Józsi
    Na tünés!!!
    Jaaa hogy nem bírsz elkapni?
  • Csokis
    #5118
    Rendőrautók tetején menekültem el.