94802
  • CptXecutor
    #5583
    Állítsd gyengébbre a grafikát, mondjuk medium-ra.
    Visszatértem, gondoltam letesztelem javítottak-e valamit a játékon, és az első ami kellemes meglepetés volt, hogy a synch-et mintha javították volna, viszont bazi nagy meglepi volt az is, hogy nincs visszaszámlálás...vagy én lagolok rohadtul, de a 3-2-1-GO lemegy fél másodperc alatt nálam.
  • janihunk
    #5582
    Ok de akkor árnyék sincs. Valami más?
  • modelcar
    #5581
    de

    esc/video/és ott level of detail-t vedd le mediumra
  • janihunk
    #5580
    Sziasztok az elmosódást nem lehet valahogy kivenni a játékból? Eléggé zavar.
  • modelcar
    #5579
    a múltkori TCM-es cruise-ról egy videó.

  • Cucmey
    #5578
    Pár napja játszom a játékkal de valami elképesztő szarul vannak az autók megcsinálva benn. 60000ér papiron legjobb legjobb Chargert megvettem azt nagyságrendekkel lassabb mint a gagyi mazdám. Challengerrel ugyanígy beszoptam. akkor minek irják ki rá az adatokat ha köze nincs a valósághoz.
  • angel308
    #5577
    csatlakozok az elöttem szolóhoz mivel nekem is van "bubu"-m versenyezni nem a legjobb. Nekem az egyik kedvenc kocsim azért van.
  • Lupous
    #5576
    Hát...ez attól függ mit akarsz. Ha versenyezni akarsz (És persze nyerni) akkor nem érdemes. Ha főleg a rendőröket akarod kikészíteni akkor viszont jó autó, érdemes megvenni.
  • Slipknot14
    #5575
    subarut érdemes megvenni szerintetek 160-ér?:/
  • COD Black Ops
    #5574
    Ez nagyon komoly lett grat ! Majd legközelebb is lehetne ilyen tali mivel a versenyről lemaradtam:D
  • Lupous
    #5573
    Ohh bazz ez a havazás nagyon odabasz :P
  • Lupous
    #5572



    sajna le kellett lépne :S...de amíg ottvoltam én is csiáltam párat :P ezek a jobbak :P
  • angel308
    #5571

    ezt elég gyorsan csináltam...
  • angel308
    #5570




  • RYO21
    #5569
    Én is mingyá ottleszek.
  • angel308
    #5568
    na mi van én vagyok az első? itt vagyok már golf pályán kék fekete 911 Turboval
  • Szabi1991
    #5567
    pffúúúúú
  • Szabi1991
    #5566
    akár, de akkor nem látszanak majd a képen :DDD

    ha csinálok egy ilyen képet:


    kb ennyit lehet felhasználni fejlécképhez hogy ne lógjon be a kezelőrész :/
  • modelcar
    #5565
    majd az erősebb kocsik elöl lesznek?
  • Lupous
    #5564
    Akkor ma :P...am mi az h képet "lopni"?
  • Szabi1991
    #5563
    remélem 7kor jó lesz.. :D

    és vmi ien alakzatba kéne majd állni hogy visszanézve lehessen képetlopni :D
  • RYO21
    #5562
    Szerintem is ma legyen!
  • Darkspell
    #5561
    Nekem inkább ma, holnap sörözés... Meg holnapután is... Meg kedd-szerdán is :S Aztán pihi, mert pénteken meg szilveszter :D
    Amúgy három kulcsos itemet még sosem kaptam, szóval szerintem az versenyből nem nagyon eshet... Vagy igen?
  • Lupous
    #5560
    Nah más...a tali mikor legyen? ma? vagy inkább holap? (A holnap talán jobb lenne mivel addigra talán többen tudnak majd róla :P)
    (Nekem bármikor jó.)
  • Lupous
    #5559
    Hát...nemsámli :P...de ha meglesz a motorból is a bronz...attól még nem max tuning...gondolom nem ezek a legjobb 2 csavarkulcsos elemek. +ugye van a 3 csavarkulcsos téma is ...bár azt nehéz találni :S
  • Szabi1991
    #5558
  • Darkspell
    #5557


    Már csak egy narancs kétkulcsos engine hiányzik, és max tuning :)
  • Szabi1991
    #5556
    hmm, mentem egy privát mecset ezzel a sráccal, cseten talált meg.. :D

    már a rajtnál feladta, körvégén meg partot kaptam..

    bár sokat nem ér a part, de első versenyre már adott egyet :-)
  • RYO21
    #5555
    Szerintem ez valami bug. Én is egyik nap láttam az Evo X-em festését egy mazdaspeed3-on. Felvettem ismerősnek, és ott pedig T-mobilos festése volt.
  • Lupous
    #5554
    Aztapicsa
    :) ezé kő valami ütős festést kitalálni :P (Bár azé ez akkor is kibaszott dúrva :P)
  • Szabi1991
    #5553
    omg (fogalmam sincs hogy ki ez a velesav)
  • modelcar
    #5552
    Én is benne vagyok.
  • Szabi1991
    #5550
    corollámba még csak alap tuningok vannak, versenyekért csak ilyeneket dob, pedig random versenyre megyek mindig :/
  • Lupous
    #5549
    Silviával lófasz :P mostanában az rx7esekkel gyűlik meg a bajom néha...de azért így is keresztbe nyelem őket :P (Kis nitró mindent megold :P)
  • Szabi1991
    #5548
    porsekat nem egyszerű legyorsulni.. :D

    csak ne lökdösnének végig egész versenyen, miután megelőzőm őket az első kanyarban... :(
  • Lupous
    #5547
    Jahhhj ez mekkor gáz volt:
    Önbizalomtól szétcsattanva joinolok a Starlight Street (LVL9) versenyre...8 player benn én meg nem readyzek hanem tolom a rizsát nekik hogy GL meg hogy szükségük is lesz rá, mert úgyis én nyerek :P ördögi kacaj meg minden...(LvL 16-11 ig voltak ellenfeleim két rx 8as is meg pár silvia ia meg persze szarok is...)
    Nah kökeményen tolom a nagy arcot már mindenki feje szétrobban anyáznak meg minden. nagy keygesen rdy-zek. tölt tölt tölt...és méág mindíg tölt. Elindul a verseny Perfect starttal 8. helyről kilövök, senki megnem moccan, első vagyok 2 kanyar ..ohh ez az enyém lesz má' látom...erre fatal error, "you lose connection all your oponent"...kicsit beégtem :P (Am iylenkor azt vettem észer hogy nem kapok DNF-t. szal legalább ez egy jó pont :) deh akkor is égtem mint a szar :P
  • Lupous
    #5546
    Akkor hajrá :P Tartsunk talit jól :P Am a képet akár én is megcsinálnám szívesen :) (Valamiféle photoshop mágus lennék asszem :P- bár havas dolgokat még sose csintam :P-)viszont ha csinálunk új képet az vagy nem lesz havas (Stadionban az nincs)vagy nemigazán lesz ehez hasonló mivel sajna a játékban nincs beépített free cam :S (Pedig mennyire jó lenne egy dirt féle visszajátszós móka úhh :P)
    Am single playerben ezer százalék hogy nincs arany kártya :P (Minden 10 kőr előtt megyek egy "pályabejárót" single ben.)
    Am jah kapsz a rendőrözés után is de a tapasztalatom azt támasztja alá hogy a verseny jobban megéri. (Egy villám üldözés után max 100 pontot kapsz+lófasz pénzt. és a rendőrök általában minden üldözés után tökéletesen köddé válnak. vagyis sokáig tart újra menni az üldözéseket. Versenyt meg kb azonnal zudsz indítani, sok kp-t kapsz és tapasztalati ponttal se leszel lemaradva (Max az elején).
  • Szabi1991
    #5545
    lehet akár új kép, csak akkor topiktalit kell tartani :D
  • RYO21
    #5544
    Asszem privátban is arany kártyát lehet kapni. Amúgy azért kérdezen, mert tegnap letoltam kb 15 versenyt egymás után, és kb 3 kék t1 alkatrészt kaptam. Bár mind gyengébb volt a már meglévőnél. :D

    Szabi1991: Nem akarsz egy új, havas bannert csinálni ide? Jólenne egy új csoport kép. :D
  • Slipknot14
    #5543
    jajj és bocs a multipostér csak még annyi, hogy így sikerült szereznem bronz féket is:D azaz Tuned-et meg egy kék motort :)