94802
  • Slipknot14
    #5542
    Egyébként a rendőrös üldözéseknél is aranyat kapsz, és ha nem akarod elhúzni a lerázást akkor fellököd az első kocsit majd meglátsz és cooldown lemegy, mer ez is elég bugos:D Sokszor mikor fellököm az elsőt eltűnik oszt sehol semmi :DDDD
  • Lupous
    #5541
    Nos...igen többeközött ez volt az oka hogy restartoltam a 32es mentésem :P...szerintem ez csak multiba működik mivel csak multiban kapunk arany kártyát ha nyerünk.
    Nálam is ez volt amúgy a probléma...de mivel újra kezdtem így nekem pont jó. minden versenyen picit vagyok OP (Néha nálam nagyobbakat is simán alázok.- pl ma 28as audi r8 csak pislogott rám :P-)
    Kb 15 től adnak a versenyek asszem t2es cuccot. Bár ebben nem vagyok biztos mivel én most 13as vagyok és csak t1est kaptam eddig. régebben ezen a szinten már volt t2es kocsim, és kaptam is hozzá tuningot...szal szerintem valahogy összefügg azzal is hogy milyen kocsid van már.
  • RYO21
    #5540
    Privátban is működik? Mert tier 1-es versenyeken t1-es alkatrészeket kapok, nekem meg t2-es kellene, az olyan versenyeken meg nem vagyok sose az első.
  • pokerfish
    #5539
    Sziasztok!

    Kb. 2 hónapja nyomom a játékot, "közepes szintű" versenyzőnek tartom magam, jelenleg lv. 28 és Lótussal nyomulok. A játék hibái bár engem is idegesítenek ne felejtsük el, hogy a játék ingyenes és legalábbis számomra rendkívül élvezetes, nemtom mikor játszottam ennyit egy autós game -val.

    Szabi! Egy banner nekem is jó lenne. Nick: PROBLEMAS
  • RYO21
    #5538
    Nem tudnak, kevesen vannak is, és le is szarják az egészet. Egy rendes fejlesztőcsapat ennyi idő alatt simán össze tudott volna dobni egy full játékot. Ezekmeg? Kiveszik a jó funkciókat belőle, és beleraknak valami bugos szart. Húzzák az időt és nem raknak bele semmi újat (vagyis nem unlockolják a kész tartalmakat). És ezt kb addíg fogják így csinálni, amíg le nem állítják a szervereket.
  • Lupous
    #5537
    Jahm multi :) és én mindig a középsőt választom.
    És még szép hogy működik :) Kíváncsi vagyok hányas szinten érem utol magam (Úgyértem mikor érem el azt hogy a szintemnek megfelelő versenyeket csinálom már :P - szerintem talán 15-16 nál már minden rendbe lesz :P)
  • USAMEN POWER
    #5536
    Ezt lagnak hívják, és hogy a World fejlesztői nem értenek a dolgukhoz. 1 hét és 2011 -et írunk, ők meg nem tudnak egy normális netkódot írni.
  • Edimax
    #5535
    hali sziasztok újra :)
  • RYO21
    #5534
    És működik! Már 2 alkatrészt nyertem!
  • RYO21
    #5533
    Ugyanazon a pályán 10x egymás után, és akkor esetleg lehet nyerni tuningot? Multi ugye? És az 5 kártya közül melyiket kell választani?
  • Lupous
    #5532
    Nahát akkor
    -Szabi:corolla-lancer...nemtudom nem is róluk beszéltem. A statisztikát pedig úgyértem hogy a pályarekordok alapján ez a 3 kocsi a legjobb, ezek menték a pályákon a legjobb időt (Minden pályát megnéztem és ez a 3 van csak legelöl) + bazz már megint újrakezdted? (Deh legalább még nem túl későn :P)
    -Csizi: silverpack téren nem vagyok túl tájékozott, de vanpár haverom akik már nyertek 3 csavarkulcsos tuningot verseny után (persze ritka) márpedig azoknál jobb aztán tényleg nincs :p - ugye van az 1,2 és a 3 csavarkulcsos...és mindegyikből van szürke, kék, bronz (nem ez a nevük de így egyszerűbb megérteni asszem :P)-.
    -TCM: Nos minden verseny után választhatsz egy kártyát... ... nah azokban van néha. És nekem azért van már ennyi (:P) mert elég egyedi módon játszok. Minden egyes versenyt megcsinálok 10 szer egymás után úgy hogy nyerek mindig, ha esetleg kikapok az adott versenyből újrakezdem a 10et :P. Eddig bejött a szisztéma ahogy látom, ugyanis eddig csak lvl7 es versenyekig jutottam, vagyis az izmosabb tuningokat ezután kapom. :)
    +Mivel arra is rájöttem hogy nem érdemes váltogatni a kocsikat ha versenyezni akarsz, így végig ugyanazzal a 3 járgánnyal fogom tolni (Amiket lentebb felsoroltam :P). Sajna erre valahogy nehezen eszméltem rá így már 2 szer kezdtem újra a cuccot 21, és 32 lvl ment a picsába, így viszont elég sok tapasztalattal rendelkezek már :P ami jó :)
    Nah pápá mentem alukálni :)
  • Szabi1991
    #5531
    hmm, mentem pár versenyt és nem bugzott be a rajt senkinél :O

    nem rossz ez a hacsi most, amikor még indult a játék irreálisan lomha volt, de most száguld mint Hörbie :D

  • Szabi1991
    #5530
    chargerrel még én is nyertem egyet verseny utáni kártyából :D
    bár az még úgyis irányíthatatlan borulékony szar volt.. :/
  • RYO21
    #5529
    DE honnan szereztél kék alkatrészeket?
  • Szabi1991
    #5528
    162es speed statal 219et megy


    395es statal meg 212őt, ráadásul dupla akkora szintű.. :D


    dermaster se tud kikapni.. :p
  • Szabi1991
    #5527
    a statisztika sokat nem ér, az alapján nem sokat lehet megtudni... corollával lancert legyorsultam :D
  • modelcar
    #5526
    Hátrány még hogy silver packban valszeg sokkal jobb cuccok vannak mint amit nyerni tudnál, és ha nem tudsz venni hátrányba kerülsz...
  • Lupous
    #5525
    Az átmenős dolog megoldás lehetne, addig amíg nem tudják kijavítani rendesen. (Gondolom nem megy az olyan hamar.)
    Amíg viszont van ez a bug addig illik úgy tolni mint én :P nem lökdösődni, első kanyarban megelőzni mindenkit aztán menni szépen "időmérős" köröket. Asszem megfoom csinálni a 100 győzelem zsinórban témát :P (Kár hogy olyan rangsort nem találtam :S

    Amúgy ahogy néztem a legjobb (Verseny) kocsik a statisztikák alapján:
    -T1: NISSAN SILVIA (S15)
    -T2: LOTUS ELISE
    -T3: BMW M3 GTR (E46)
    Úgyhogy nekem is ezek lesznek. Előny hogy ezek a legjobbak így viszonylag kiegyenlített küzdelem lesz mindig. Előny az is hogy mindegyik kocsit meg lehet venni ingyé (Játékban szerzett pénzből).
    Negatívum hogy rengeteg szaladgál belőlük a játékban. Viszont ezen egy egyedi festéssel lehet segíteni :P
    -Végezetül:
    Én is boldog karácsonyt és IHB-s szilvesztert mindenkinek :P
  • Slipknot14
    #5524
    azok csak az üldözésre vonatkoznak :) tán benne is van, hogy against the cops, vagy hasonló.
    Egyébként én is arra tippelek, hogy a 2 játékos közti idő eltolódás miatt van ez :S olyan helyen akarok belemenni ahol én azt látom, hogy ott van és odébb lökhetném, közbe meg olyan helyen van ahol fizikailag a 2 kocsi egymáson lenne, így engem kilök az övéből, csak én ezt nem így látom :D Vagy valami hasonló :/ De ez akkor is nagy szopás, ahogyan megoldották. Lehet fizikailag a 2 kocsi nem is tudja odébb lökni a másikat önszántából, csak mikor ütközés van a 2 pozició között a ping miatt olyankor dob egyet valamelyikünkön :S:D mindenesetre egy patchet kihozhatnának ez ellen :D Mer ha már ennyire gagyi, akkor lehessen átmenni az ellenfeleken, mint explore módba :D
  • Szabi1991
    #5523
    passz, szerintem verseny is használ, vagy csak elhiszem így én is keményebben versenyzek ezért nem lökdösnek ki :D
  • Lupous
    #5522
    Én úgy tudom hogy az csak üldözés közben növeli az értékeket. De lehet rosszul toom :S
    Am szerintem ez a nekemjön és repülök 10 métert vagy hasonlók a játék hibájából adódik (Vagyis nem látod a valós eseményeket a pályán)
  • Szabi1991
    #5521
    fejleszd az ütközéses cuccokat is :D
    (Ram, Demolition man)
  • Slipknot14
    #5520
    halihó :)
    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal, elég jó, csak 1 valami nem teccik, de nagyon :S
    Ha bárkibe megyek bele, ő lök ki engem, viszont fordított esetbe bárki jön belém én szivom meg és legtöbbször ezen bukom el és olyan ideget ver belém, hogy ilyen szar a fizikája.
    Egyébként 13-mas vagyok és Bullin néven vagyok regelve :)
    Boldog Karit mindenkinek!
  • Darkspell
    #5519


    Hopp egy global 31. hely :)
  • Lupous
    #5518
    Hát...nemtoom miféle megoldást szeretnél? Ha a barátaiddal akarsz játszani belépsz a közös chatbe...nem olyan nagy cucc :P
  • USAMEN POWER
    #5517
    És erre nincs valami megoldás ?
  • angel308
    #5516
    nekem is 911-em van
  • Lupous
    #5515
    Szerintem a chenelek miatt van (Asszem van 30 vagy 50 egy szerveren. ezeket úgy lehet elképzelni mint a párhuzamos dimenziókat kb:P)
    Kérdés: Észrevettem hogy bizonyos szinteken más más színű a nitrózás illetve ha megy a kocsi a légáramlás színe is más színű lesz. Ahogy láttam alapból a nitró piros. amikor kitoltam 5/1 re akkor nagyon piros lett, erőteljesebben látszott. most 5/2-őn lila/rózsaszín ki hogy hívja...
    a többi szinten milyen színű? (csak kíváncsi vagyok komolyabb jelentősége nemigazán ven :P)
  • USAMEN POWER
    #5514
    Srácok ! Először is boldog karácsonyt mindenkinek.

    Továbbá pedig miért van az, hogy a haveromra teleportálok, ő lát engem, én viszont nem őt.
    Invitálom őt chatre, utána látom a haverom, viszont utána nem látom a többi playert...
    Nem vágom..
  • creed13
    #5513
    Sokan lenézik azt az autót, pedig múltkor lenyomtam egy porschet és lamborghinit is.De ezért jó, csak párunknak van...
  • COD Black Ops
    #5512
    Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

    Pár kép az új festésemről:D


    http://kephost.hu/image-42FC_4D148984.jpg
    http://kephost.hu/image-F624_4D148984.jpg
    http://kephost.hu/image-DA1B_4D148984.jpg
  • szabii98
    #5511
    oks köszi :)
  • Borzgy
    #5510
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • Szabi1991
    #5509
    főként amikor frissíted, üzenetednél a jobbszélen ott a profilod linkje, katt rá és update.. :D
  • szabii98
    #5508

    Ezzel a képpel:
    Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves fórumozó társamnak ! =)
  • szabii98
    #5507
    KB mikor frissül tovább a fejlécem és a profilom? Mert most lvl 10en vagyokmár és Mitsubitshi Lancer EVO IX-el...:D
  • szabii98
    #5506
    Tegnap este meg kellett izzadnom az 50k rendőrös pontért, ma meg 200k is 10 perc alatt megvolt :P
  • Shad01
    #5505
    Ki akartam próbálni a játékot.
    Letöltöttem és lefuttattam a nfssetup-1.8.2.11.exe-t, majd indítás után ezt a hibaüzenetet kaptam:
    NFSW Launcher has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

    Maga a játék letöltése el sem indul.

    Találkozott már ezzel valaki, illetve tudja-e a megoldást?
  • Robi546
    #5504
    (bocs a többszörös postért) és a chatbe oda mennyit kell beírni ??? vagyis hogy például /join 5 vagyis hogy hányás channelbe csatlakozzak a chatbe ???
  • Robi546
    #5503
    Na megtaláltam vagyis gondolom ez az és ott fent van azt hiszem ugye?? vagyis amikor oda mentem akkor ott inkább olyan havas pálya van és a táblára ki van téve hogy: FOREST GREEN GOLF AND COUNTRY CLUB
    Gondolom ez az és már ott vagyok a golf pályánál foglak titeket várni a parkolóba és még egyszer mondom hogy a játékban a nevem: DRIFTMASTER222 és FEKETE MITSUBISHI ECLIPSE GT-vel leszek na akkor aki akar jönni krúzolni az pls jöjjön fel mert én már ott várok a játékosokra hogy jöjjenek krúzolni! :) ;)
    Na császtok akkor gyertek fel pls!