94802
  • Cucmey
    #5663
    Én nyugodt vagyok csak ezek a dolgok zavarnak. :D
  • Lupous
    #5662
    Nyugodtság
  • Cucmey
    #5661
    Level 15 után...
    Akkár nagyon jó is lehetne ez a játék de kezd unalmas lenni.
    Miért van ez így?
    80 százalékban a vezetési tudás lóf.t sem ér.
    Az nyer akinek nagyobb szerencséje van.
    Pl:
    - éles kanyar után nem tudhatod mikor kapod telibe a trafficot
    - be szeretnéd venni normálisan az éles visszafordítót de a sok vadbarom ezerrel beléd száll hátulról és még ők jönnek ki jobban
    - előzöd le az ellenfeled de pofátlan módon fel ken a falra

    Tudom jól hogy az egyszerü zsírhülye amcsi gyerekeknek készült elsősorban a játék meg hogy messze van a szimulátoroktól(nem is akarom azokhoz hasonlítani) de azért egy két dolog rendesen el van bszva.
  • szabii98
    #5660
    Helló!
    Majd ha vennék új autót(kb 20as szint) Lancer EVO IX után mit ajánlotok?EVO X esetleg vagy valami más?
  • Slipknot14
    #5659
    hát csak nem írtad oda mellé :D úgyhogy gondoltam megosztom velük, hogy ne is próbáljanak olyat nyerni :D
  • modelcar
    #5658
    Hát eddig szinte az összeset lehagytam rajtnál...csak az a baj hogy a verseny végére nem én érek elsőnek a célba
  • COD Black Ops
    #5657
    Szerinted miért írtam hogy egyedi?:O
  • Slipknot14
    #5656
    az a motor csak abba a kocsiba van alapból, nem lehet megszerezni :D
  • Lupous
    #5655
    Hát ezaz :P (Am asszem ha megnézed a t1 és t2 tuningokat mind ugyanolyan csak más a szintje (T1-T2-T3)
  • Lupous
    #5654
    Hmm LOL
  • COD Black Ops
    #5653
    Jah amúgy meg van lila is:D Ennél egyedibb nem hiszem hogy van.

    (T1-es versenyeket már csak ezzel a géppel nyomom s15el túl könnyű:D)

  • COD Black Ops
    #5652
    De ez t1es a t1es nekem is +8%:D Ezt nekem a lvl 19es t2es sprint pályán adta be (kb 15x mentem és 15győzelem)
  • Szabi1991
    #5651
    naja ez így érdekes mert a 3 kulcsos "barna" tuning kéne legyen, nem kék sport o.0
  • Darkspell
    #5650
    Pont azt akartam hangsúlyozni, hogy azt leszámítva sem mindegy mennyire tuningolt az a kocsi...
  • modelcar
    #5649
    Most van 80k-m, egy motor meg kb 40, inkább nyerek jobbat mint hogy megvegyem:)
  • Lupous
    #5648
    Hát szerintem tutinem. Az enyém csak 2es...és +8%ot növel.

    Bár asszem számít az is hogy neked ugye 3 csavaros...szal nálad a 6 lehet többet növel mint nála a 8 (Ilyesmit már megfigyeltem pl motornál ugyanazok a paraméterek mégis a tuning verzió növelt többet)
    De azért kúrvajó :D
    Hogy szerezted? (NEKEM IS KELL )
  • Lupous
    #5647
    Basszzamámegggggg!!!!
    71 - eddig sikerült küzdenem veretlenül :S és bazz megint egy recska bug miatt kaptam ki. csávesz a szar (lvl29) Scirocco-jával végig vezet. pálya vége előtt 3 kanyarral nekicsapódik valami oszlopnak (tudtam hogy bug...és majd jól meg tovább) de közel jártam hozzá...toltam neki a nitrót...még mindíg semmi...vezetek. célbaérek, abban a pillanatban 2.voltam :S 0.30al kaptam ki. juhjj de morci vagyok :S
  • COD Black Ops
    #5646
    Hali! Nekem van egy ilyen (3csavarkulcsos T2-be ez a legjobb?)

  • Lupous
    #5645
    Legjobb képesség a Perfect start...főleg ha mellé tolod a nitrós képességeket is :) (L)
  • Lupous
    #5644
    És ha megkérdezhetem miért :P (WTF)
    azé...a sima cuccok is dobnának rajta :P (Elég régóta megvan már neked ez...azé nemigazán értem :P - mintha a régi banneron is ez lett volna-.)
  • Darkspell
    #5643
    Nem szeretem az ilyen "M3 BMW-ket legyorsulja" szövegeket. Elég nagy eltérés van a kocsik között (ha mondjuk az induláskori nitrót nem is nézem). Nem mindegy, hogy egy szarul/semennyire tuningolt kocsi ellen mész, vagy egy maxra járatott ellen (mint mondjuk angel porschéja vagy az én elise-em)...
  • modelcar
    #5642



    Nekem ennyi tuning van a Corvette-ben:


    De már M3as BMWket legyorsulja :))
  • RYO21
    #5641
    Én így voltam az Evo X-el. Aztán jól beszoptam, mert még a chargernél is lassabb.
  • Lupous
    #5640
    Oké bogyesz...asszem félreértettél. A tuningcucc amit szerzel minden szinten 4 különböző márkájú. Attól függetlenül hogy összesen van 12 márka (szintenkén 4) a színjelzésük simán piros-kék.zölz-meg a semmilyen színű.
    Pl nálad a norset befecskendező rendszer az zöld. Ha grolmen lenne akkor lenne ilyen fosbarna vagy nemtoom milyen szín az.
    Szal fékből pl biztos hogy nem a grolmen a legjobb.(nem a fosszínű) hanem a "piros" aminek nemtudom a márkanevét...ezért hívtam pirosnak - de am asszem Richter. (Vili? :P)
    A többi tuningalkatrésznél már nem ennyire egyszerű a helyzet mivel azok már több tulajdonságot is befolyásolnak, így nehéz megmondani kinek melyik a jobb. de pl a fék az tuti :P
  • angel308
    #5639
    "mindenki azzal nyomuljon, amivel szeret és kedvet érez a játékhoz."

    Mindenki Lotus Elise
  • pokerfish
    #5638
    Ez a kocsi vita felesleges, mindenki azzal nyomuljon, amivel szeret és kedvet érez a játékhoz. Egyébként ha valaki ingyen játszik szerintem vagy T2 -es vagy T3 -as kocsiból kell (legalább egyszer) többet vásárolnia. Nekem 3 db T2 -es kocsim volt, lv15 körül vettem Subaru -t ami sajna versenyen szarul teljesített, viszont pursuit -ra szerintem a legjobb lv15 - 20 között, aztán vettem BMW -t amivel végig küzdöttem a versenyeket lv25 -ig. Lv25 -nél kellett döntést hozni, hogy T2 -es Lotus vagy valami gyatrább T3 -as. Én a Lotus mellett döntöttem, most gyűjtöm az 1,2 millát a T3 -as BMW -re, amit majd lv40 szinten vehetek meg.

    Alkatrészek, új kocsik kérdése. Szerintem az lv50 nem a végállomás lesz (várják, hogy minél többen elérjék) utána bedobják az új kocsikat, tuningokat és szerintem a T4 -es szintet. Persze ez csak saját vélemény.

    Sziasztok :)
  • angel308
    #5637
    Ez a semilyen színű alkatrészek olyanok hogy mindenre adnak egy kicsit szóval a piros alkatrészek csak az irányításra adnak azért az a legjobb így van a piros a legjobb az írányitásra.
  • angel308
    #5636
    Bizonyíték amint látod minden "GROMLEN" márka kivéve a turbo szal nem tudom mit nézel te piros kék meg zöld xD max amit lehet venni alkatrészt jobb oldalt.











  • angel308
    #5635
    Ryo van még benne egy kis photoshop-os homályosítás is. Tudok én is csinálni ilyen képet ha kell, értek a Photoshophoz
  • angel308
    #5634
    nem én csináltam, de szerintem igen egy 3. autó mivel ott az egyik képen az árnyéka. Akkor majdnem fullos én kérdeztem hogy akkor fullos? nem azt mondtam hogy fullos xD Lupous bal oldalt nézted mert ott a turbon kivül minden egy szinű.
  • Lupous
    #5633
    A bronz 2 kulcsosnál van jobb, a bronz 3 kulcsos.(de ilyet szinte lehetetlen szerezni. csak párat láttam eddig (viszont ezek nem kártyacsomagból estek nekik -többen aszondják h csak abban van-hanem simán verseny után.)
    Angel: a kocsid ...nos nemtudom szerintem nem fullos. (nem csak azért mert nem 3 kulcsos) hanem azért is mert pl 4 féle alkatrész van (piros -kék-zöld-meg ez a fura semmilyen színű) nahmost ugye mindegyiknek különböző értékei vannak. pl fékből tuti hogy a piros a legjobb.
    A tuningokról kb minden itt:KATT
  • RYO21
    #5632
    Basszus ezeket a képeket hogy csináltátok? Volt egy harmadik aki fényképezte + ps?
  • illesgergely
    #5631
    Tényleg, az mekkora poén lett volna, ha a fenti fotózásra mindenki Lotussal jött volna. Szép kis banner lett volna.

    Csináltam egy másik profilt is, bezzeg ennél adogatja rendesen a tuning cuccokat verseny után. Másiknál max 10-20 verseny után kaptam vmi féket vagy hasonlót. Az új profilomban már egész jó a T1-es Corollám, teli van jó cuccokkal.
  • angel308
    #5630
    Csizi én vettem már mystery bronze és silver packot is nagyon sokat és nem volt egyikben sem.
  • angel308
    #5629
    Láttátok már Gab37une autóit? Eszméletlenül néznek ki és érdekes neki sincs Elise és még nagyon sok barátomnak aki fent van és játszik, Gab37une azért emelem ki mert ő nyerte a TCM-en a szépség versenyt én 2. lettem.

    45 Szinten tart érdekes neki miért nem kellett Elise hogy idáig eljusson? Lassan mindenkinek Elise lesz úgy terjed mint valami virus komolyan. Alig várom hogy benne legyen az a +25 kocsi akkor biztos nem a Lotus lesz a legjobb.
  • modelcar
    #5628
    Vagy lehet hogy a silver packban van.
  • angel308
    #5627
    Ezüst és Arany alkatrész szerintem még nincs benne a játékben ezért nem láttunk soha. A Misc kategoriába se kerül semmi mivel még az sincs a játékben csak "elő van készítve" valamihez.
  • angel308
    #5626
    a Porsche 911 Turbom akkor full extrás? mert minden Bronze szinű rajta?

  • Darkspell
    #5625
    Szerintem az a lényeg, hogy kinek milyen a vezetési stílusa. Én a kanyarba beesős irányvonalat viszem, arra az elise tökéletes, és nagyon fekszik is.
    Ha pedig sokat játszol egy pályán, és teljesen kiismered, kvázi majdnem lehetetlen lesz kikapni.
    Az M3 valóban jobb, arra viszont nehezebb tuningot nyerni, ill. magasabb szinttől esnek csak. Ahogy elnéztem, az 1,2m nagyon könnyen és gyorsan össze tud jönni...

    A tuningról hol lehet hivatalos infót találni? A bronz 2 kulcsosnál eshet jobb? Csak hogy tudjam kell-e még T2 versenyeket tolni... :)
  • Lupous
    #5624
    Abban igazad van hogy az egyéniség az fontos. Viszont ha valaki ingyen játszik akkor csak 3 helye van a garázsban. És gondolom ha játszik valószínűleg nyerni is szeretne. Aki pedig nyerni akar vesz Elist is.
    Az pedig hogy van e nála jobb autó...nos van a BMW M3 GTR (E46) jobb valamivel, bár csak később lehet hozzájutni elég sok zseton fejében.
    Az egyedi festés (amivel elszüsszögsz minimum egy órát) az biztos hogy egyedivé teszi az autódat.
    Én ezért gondolom úgy hogy jó az elise. Veszek is majd jól :P

    Tuningban pedig....asszem valami tévedés van. ez a kép amin ez az 5 fajta téma van, asszem elavult. Jelenleg csak 3 fajta van amin belül ismét van 3 fokozat vagyis összesen 9 féle tuningolási opció van egy alkatrészre (ezekből a legizmosabbakhoz a legnehezebb persze hozzájutni.)