94802
  • angel308
    #5623
    Nézzétek meg a fejlécet láttok Elise-t? Szerintem azért nem mert azok a srácok köztük én is, nem fognak Lotus-t venni csak azért mert az a "legjobb" közben nem is. Lehet hogy valakinek van Elise közüllük is de mégsem azzal áltak ki. Egyéniség emberek... Milyen lenne a játék ha szó szerint mindenkinek Elise lenne vagy csak az az egy kocsi lenne a játékban? Szerintem senki nem játszana vele max. 1 hónapig. Annyira unom már ezt a Lotus Elise szöveget hogy az hihetetlen. 5 Féle tuningot lehet nyerni Szürke az alap amit venni lehet kék bronze silver és gold na most képzeljétek el egy AE86-at teleraknak Arany cuccal az mennyire fog csapni sztem legalább 25-30%-ot rátesz alkatrészenként hát egy olyan úgy csapná oda az Elise-t mint a huzat. Emberek legyen már egyéniségetek!!!
  • CptXecutor
    #5622
    Viszont az Elise jobb
  • janihunk
    #5621
    Hát annyiért már T3 mas Lambot-veszek
  • Slipknot14
    #5620
    A profilba a kocsik mellett az Upgrade szám mit jelent?
  • Slipknot14
    #5619
    Lotus Elise 400k :DDD
  • janihunk
    #5618
    Sziasztok most van 200K-m a játékba, érdemes gyűjteni a 370Z re (250K) vagy van jobb autó is?
  • modelcar
    #5617
    téli kesztyű
  • RYO21
    #5616
    LoL kaptam születésnapomra egy 10 eurós vásárlási utalványt az EA-től! Szerintetek mire költsem?
  • Slipknot14
    #5615
    jajj valóban :) Először azt hittem azokat a pontokat eredmények alapján generálja :)
  • Lupous
    #5614
    Minden lvl upnál kapsz 1 pontot amivel fejlesztheted a skijjeidet. 3 fle skill van
    race (KÉK)
    pursuit(NARANCS)
    explore(NEONZÖLD): Itt vannak az olyan jóságok mit a bónusz pénz a versenyek után, vagy a radar...stb stb.
  • Slipknot14
    #5613
    Egyébként a profilunkba van Race, Pursuit és Explore skills. Az Explore az mit takar? Mármint mivel lehet növelni? :O
  • Slipknot14
    #5612
    Hát ezért vettem én is egy ilyen "tragacs"-ot, mert írtátok:D De pedig ha megnézed a Lamborghini ment maxot 161-el, míg én 134-et. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy szarul írja ki a játék és a Silvia is megy annyit kb :) Fura mindenesetre, de jó móka ott hagyni minden autót, tényleg nagyon durva milyen lazán lehet menni vele.
    Egyébként előtte Mazda 3-mam volt, ami 133 helyett 144 körülit ment maxon, mégis sokkal gyengébb, szóval csak az lehet amit az elején irtam :D
  • CptXecutor
    #5611
    Hát oké, én láttam is, de nem igazán hittem el, cseppet sem tűnik logikusnak, de jó kis bug...
    Egyébként thank you annak aki belőtte a fejlécemet :)
  • angel308
    #5610
    Ha olvasnátok rendszeresen a fórumot már írtam erről hogy a Silvia odaveri még a T3-at is.
  • CptXecutor
    #5609
    Igen én is csak pislogtam tegnap, mikor egy Silvia-val rámvertek egy versenyen 5 másodpercet, pedig nyomtam neki az állat, a kanyarokat is karcolgattam, de nem tudtam utol érni a Mazdámmal
  • Slipknot14
    #5608




    Most én ezekután nemtudom miről beszélünk :DDD
    Tegnap vettem amúgy a Silvia-t, eddig verhetetlen :D tán második voltam vele vagy 2x, azonkívül csak 1. hely :$:D
  • CptXecutor
    #5607
    Pokemon még sehol sem volt mikor én ezt a nicket 5.-es koromban (kb 12 éve) felvettem Eredetileg X-ectuor, de sok helyen nem szeretik a kötőjelet, pl NFSW-ben is HXecutor lettem.... amúgy ez egy lvl 20-as pálya, körverseny valahol a város keleti felén.
    Egyébként a fenti nevet használom, megköszönném ha nekem is kitennétek a statisztikát fejlécbe, vagy elmondanátok hogyan lehet.
    Engem is cheatereztek tegnap, de hát nem az én hibám ha felugrik a pingem 3-400-ra, nyugodtan reportolhatnak is mondtam nekik, a GM-ek majd megnéznek és mivel semmit sem fognak találni békén hagynak...ennyi Néha én is kisebb szintű pályákon megyek, ha a nagyobb szintűek mind hosszúak, akkor jobban megéri menni 2 kört egy 18-as pályán és bezsebelni menetenként 800 reput, mint szenvedni ugyan ennyi idő alatt egy 22-es pályán 1000 repuért...
  • IIIsixIII
    #5606
    Egy új játékmód ami majd csak később lesz hivatalosan is elérhető a játékban, de már most is elő lehet csalogatni (csak kicsit bugos :D)



    RYO21: Akkor jó. :) Csak mert láttam már hogy bannoltak ki embereket (nem ezért).
  • Lupous
    #5605
    Mit?...(nemtoom mi az a team escape, biztos noob vagyok, de ez van :p)
  • RYO21
    #5604
    Engemet sem bannoltak még.
  • exact6
    #5603
    Szerintetek bannolhatnak azért ha Team Escape-et nyomok? Bár nem hinném hogy ilyenért harapnának. :D remélem...
  • Darkspell
    #5602
    Én vagy 2-300 versenyt mentem a HWY201-es sprinten, a végén már mindenki anyázott, hogy menjek máshol. Bár szerintem mondjuk 30-31en tolni a 25ös pályát nem olyan nagy cucc, főleg hogy tier2 az összes kocsi. Ráadásul 35-39esek is voltak elég sűrűn.
    Az meg, hogy jó a kocsim... megszenvedtem érte, hadd élvezzem már ki a dolgot :)

    Viszont kezd elegem lenni a sok ruszkiból... Múltkor is próbáltam neki megmagyarázni, hogy ha full sebességgel a falnak vágom magam, az nem igazán szándékos, hanem csak bug. A válasz, hogy nem lehet bug, mert nem csak egyszer fordult elő...
  • Cucmey
    #5601
    Cucmey a nevem mint ahogy itt is. :)
  • Lupous
    #5600
    Ide írd meg mi a neved a játékban...a többit Szabi elintézi jól (azthiszem :P)
  • Cucmey
    #5599
    Köszönöm a választ. Vettem most egy Silviát. a Charger Superbee-hez képest élvezet vezetni. :)
    Hogy tudom berakni fejlécbe a statisztikáimat?
  • Lupous
    #5598
    Hát...Collage mall -on és Stadium &HWY99-maponok megyek /mentem legutóbb...és sajna én csak t2es tuningot kaptam rajta (Silviához ugye az nejjó...:S) szóval próbálkozz azokon, vagy a feletti mapokon.
    Bazz most úgy felkúrtam az agyam...megyek TS-el (234km/h)...autópályán...verseny...vezetek kb 2 mp-vel...erre a mellettem haladó sávból átszambázik elém egy sima kis kocsi, nekimegyek (ez még beleférne)...de bazz 2 kerék , dugóhúzó, landolok a kocsi tetején...még 2 mp...majd újrarak... hát nemmondom...kicsit benéztem a dolgot 32-es nyerő széria..."ágyő"
  • RYO21
    #5597
    Én ezért nem veszek fel senkit se friendnek. Amúgy t2-es partot hol lehet nyerni? Mert én már több pályán is versenyeztem, és sehol sem nyertem eddig. Csak tier 1est.
  • Lupous
    #5596
    Fingom nincs hogy van-e:P...csak fokoztam az előttem szólót :P (Am biztos van ha Xecutor (Pokemon neve LOL) mondja :P
    + (A megállok a út közben és anyázok az ettől még igaz, és kivitelezhető :P...pl collage mallon csináltam már párszor :P, meg van egy marha hosszú sprint is...amit még a régebbi profilommal mentem (lvl21 körül van) azon is csináltam ilyet XD.)
    am volt mostanában egy csomószor olyan hogy versenyezek, kiélezett a küzdelem...és csak azé elbaszom mert valamelyik marha aki felvett friendbe azt akarja hogy csatlakozzak teamchatbe...vagy ilyesmi...felvillan a szürke ablak...mit ne mondjak elég kellemetlen egy beláthatatlan kanyarban :S (Utána meg lesnek hogy miért vagyok bunkó :P)
  • RYO21
    #5595
    Az melyik pálya?
  • Lupous
    #5594
    30 kmes pályán...jah 2.kőr végefelé...vezetsz kb fél pályányi előnnyel..és valamelyik uccsó loser benyomja a OML-t...nah akkor én általában megszoktam állni...kianyázom magam...aztán kicsit kisebb előnnyel ugyan de folytatom a dolgot :P (Utána persze csítereznek meg minden de baszom az anyukájukat :P)
  • CptXecutor
    #5593
    Igen, én úgy sejtem, hogy azok a bizonyos számok csak amolyan modiferek lennének, amik a kocsi alap stat-ját módosítják, (amit meg nem tudunk) vagy csak szar az egész. Én ezt a kombinációt ajánlanám: T1:Nissan Silvia T2: Lotus Elise T3: BMW M3 Egyébként észre vettem azt is, hogy mintha most már gyakrabban adna alkatrészeket halleluja, legutóbb kb 50 versenyből egyet sem adott, és csak T1 eseket 20 as szinten...most szépen osztott 2 db T2-est 10 verseny alatt, viszont csak nitrót kaptam eddig powerupban, ami nem rossz, korábban beszéltetek is erről, hogy nem értitek a powerupokat, én sem...csak nitrót tennék bele, a traffic egy k.csögség, azoknak való akik másképp nem tudnak elsők lenni, ha nincs traffic shield se kell, a slingshotnak megint nincs sok értelme, ott van helyette a nitró, a one more lap is akkor vicces igazán mikor egy 30km-es pályán mész 2 kört és valaki benyomja...stb A következő fényképezkedésre remélem el tudok majd menni
  • Cucmey
    #5592
    Tapasztaltabbaktól kérdezném hogy melyik kocsikat érdemes megvenni pálya versenyre. Két amerikai autóval keményen megszoptam(nekem is amerikai autóm van azért választottam őket)
    Szomorú vagyok hogy az adatoknak közük nincs a valósághoz.
  • Szabi1991
    #5591
  • Lupous
    #5590
    Wehh a banneren "majdnem" egy vonalba sikerült állni :P XD
  • CptXecutor
    #5589
    Grafikailag.
    Kösz az infót Csiz.
    Egyébként még valami amit hiányolok nagyon az NFSW ből az a klán, vagy valami hasonló, meg a klánversenyek, klánpontok, klánreputation, stb egy ilyen rendszer nagyon fel tudná dobni a dolgot.
  • Szabi1991
    #5588
    jah, ryo írta tegnap :D
  • modelcar
    #5587
    Azt tudtátok hogy a HUDot ki lehet venni? alt+z-vel (most kérdeztem world garage.com oldalon)

    videózásnál vagy képeknél jól jön majd
  • janihunk
    #5586
    Hát ez lehangoló.
  • modelcar
    #5585
    Underground 2? grafikailag vagy máshogy ?:)
  • CptXecutor
    #5584
    Külön külön nem igazán lehet kikapcsolni a motion blure-t ami az elmosódás effektet nyűjtja. Mediumon van árnyék, én is azon tolom, mert a blure engem is zavart, kicsit csúnyább így a játék, de még mindig megüti az Underground 2 szintjét.