94802
  • modelcar
    #5703
    Akik a legelején vettek starter packot azok kaptak vip matricát.
  • illesgergely
    #5702
    Igen, attól még hogy valaki németül beszél, nem biztos hogy német, ez igaz.
  • Lupous
    #5701
    Kíváncsi vagyok mennyire volt német az a "Német" gyerek :P (pff szégyen)
  • Cucmey
    #5700
    88/14 :DDD
  • Cucmey
    #5699
    Egszer szivesen versenyeznék zárt pályán ugyanolyan autókkal time attack stílusban. :)
  • illesgergely
    #5698
    Különben egy német gyerek volt. Legutóbb is egy német gyerek kötött belém, akkor azért, mert meglátta versenyen a Nissan GT-R-emet, hozzá se szóltam semmit, ő kötött belém, hogy mi ez a szar kocsi. Versenyeztünk, közben jól rám borította a nagy fánkot, erre jól lemaradtam, verseny végén meg jót röhögött, hogy fél perccel kikaptam tőle. De ez még semmi, kb. 1 éve feltettem youtubera egy NFS Shift-es videót, ki nem találnátok akkor is egy német kötött belém, hogy náci vagyok, mert a kocsim rajtszáma nemtom már mennyi volt. Hihetetlen...
  • CptXecutor
    #5697
    Nekem is mindig imponál ha cheatereznek, mert az azt jelenti, hogy valami olyat tettem amiről ő azt gondolja lehetetlen
  • Lupous
    #5696
    Igen? az jó....és mire jó az amúgy? :P
    Nálam sincs béta matrica, se VIP...szal akkor ez hogyisvan?

    Bmeg....hát most erre mit lehet írni attól hogy lotussal tolta még nem értelmes ember...sok barom van ez eddig se volt túl nagy újság .(Am ha engem csítereznek azt dicséretnek veszem mindig )
  • illesgergely
    #5695
    Előbb lehagytam sprinten simán egy lotust Z4-el. Mi volt utána a reakció? Szemét cheater vagyok, mert az én kocsim szarabb, mint az övé, meg menjek a p-be.
    Ja és még be is leszek jelentve csalásért. Jujjdefélek.
  • angel308
    #5694
    nekem 2 starter packom is van
  • szabii98
    #5693
    Beta-t hol találtad?
  • RYO21
    #5692
    Nekem a beta alapból bent van. A VIP-t meg sztem azoknak kéne kapniuk akiknek starter packjuk van.
  • angel308
    #5691
    Beta matrica alapból van vagy nektek nem???
    Am most játszottam haverommal szó szerint egymás mellett laptopon meg asztalin és olyan szinten szakadtunk hogy az hihetetlen szerintem majd fogok csinálni egy videot és felteszem youtubera. Kegyetlen az eltérés...
  • Lupous
    #5690
    Hát elsőre nekem rendkívül furcsa volt (370zt toltam előtte), de 10-15 verseny után átáltam a dologra és egész jól repesztett. Meg kell szokni...utána nagyon fasza.
  • szabii98
    #5689
    Az Elise Most Wantedes része van az Undercoverben, Pro Streetben és a Carbonban is, itt nincs Elisem(és nem is lesz, rosszak a tapasztalataim)
    Am tényleg, irányítható?
  • CptXecutor
    #5688
    Akkor ez az Elise hasonlíthat a Most Wanted Elise-ére, de úgy tudom a valóságban is túlkormányzott a hátsó kerék meghajtás, és a rövid kasztni illetve a kicsi tengelytáv miatt. Egyébként most poénból kipróbáltam a régi Nissan 240-emet és szétaláztam vele mindenkit Tényleg szarul vannak belőve, patch előtt a max sebesség amit el tudtam vele érni kb 200 km/h volt most meg simán felmegy 230-ra is, a kanyarodása meg maradt a régi, nagyon durva, el is fogom adni szerintem a Mazdámat...
  • RYO21
    #5687
    Már feltett alkatrészeket le lehet valahogy szedni a kocsiról, és áttenni egy másikra? Mert van egy bronz sebváltóm az Evo-n és ha megveszem az elise-t, akkor jól jönne rá.
  • Lupous
    #5686
    Hát..:
    - Azt a matricát nem úgy rakták össze (az tutter)...igazából nem ennyi az egész...csak nem találtam jobb képet. A bétás valóban sokkal jobb. A VIPs az kb olyan mint a négyzet alakú NFSes matrica.

    -Az Elise-nek pedig van gyenge pontja. Bárminek nekimegy szinte 50re lassul vagyis precízen kell vezetni a rendkívül túlkormányzott autót (Mert bezony túlkormányzott nem is kicsit.) szóval ha valaki balfasz azt meg lehet verni.
  • illesgergely
    #5685
    Lupous: Nem biztos, de ha megnézed, az a Beta felirat nem olyan egyszerű, mint a VIP felirat, még azt is el tudom képzelni, hogy sima vonalakból van kialakítva házilag :)

    Különben az a játék egyik legnagyobb hibája, hogy az Elise meg Silvia most ennyire jó. És ha jó akkor persze mindenki azokat veszi. Nem értem miért nem lehet jobban kiegyenlíteni az autókat, mint például a Carbonban volt. Ott megvolt a 3 kategória, mindegyik típus autóival lehetett nyerni. A tuner autók jól vezethetők voltak, de lassúak, a muscle autók jól gyorsultak de nehezen vezethetők voltak és voltak az exotic kocsik amelyek közepesen gyorsultak és közepesen vezethetőek voltak. Szóval megvolt mindnek a jó és rossz tulajdonsága, mindenki azzal mehetett ami jobban illett a vezetési stílusához. Most meg itt van ez a Lotus ami jól gyorsul és nagyon jól vezethető, ezáltal totál verhetetlen, nincs gyenge pontja. Emlékszem, hogy az 5-ös patch előtt még megvolt itt ez az egyensúly. Akkor még nyertem S5-ös Audival is meg 370Z-vel is. Utána elvették azt a kevés jó tulajdonságaikat ami megvolt régen. És most egyik sincs meg, eladtam őket, nem tudtam egyikkel se nyerni.
    Legyen inkább minden autónak gyenge pontja és jó tulajdonsága egyaránt, hogy a többi autóval is legyen esély nyerni, hogy ne kellejen mindenkinek ugyanaz az autó. Plusz írják már ki rendesen az autók tulajdonságait és ne legyen már az a hülyeség se hogy vettem sokkal drágább kocsit, mint ami volt és mégis rosszabb mint az eredeti.
  • Lupous
    #5684
    Kérdés:
    Láttam képeken hogy vannak playerek akiknek van VIP illetve BETA matricájuk. A bétásat egyértelmű hogy a béta tesztelők kapják/kapták. (Gondolom)
    A VIP matricához hogyan lehet/lehetett hozzájutni?

  • CptXecutor
    #5683
    Nos, én főleg azért gondolom, hogy a "top" T2-es ALAP (tehát nulla tuningal) az Elise, mert kb 10 megkérdezett emberből nekem 8 ezt mondta, továbbá próbálom mindíg felidézni a korábbi NFS-eket, hogy melyik autó tetszett, melyik volt szar, legtöbbször Skyline-t, Mazda RX-7-8-at, Toyota Suprát, és az M3-mas BMW-t no meg az Elise-t használtam, mert ezek voltak azok amik jól kanyarodtak, és gyorsultak is rendesen. Nekem azt mondták ne vegyek Suprát, mert nehéz, lassan kanyarodik (nem is látok belőlük sokat) Az új Nissanokban meg valamiért nem bízom...Amcsi kocsit tuti nem veszek, minden NFS-ban tank ként működtek, csak drag-ra használtam őket, tehát maradt az Elise, aminek Most Wantedben annyi baja volt, hogy kissé túlkormányzott tudott lenni éles kanyarokban, és ha megcsúsztál vele, komoly reflex kellett ahhoz, hogy visszahozd az útra, ennek ellenére ha ráérzett az ember, ment mint a golyó, és szinte helyben megfordult. Totál felesleges egyéniségről beszélni, itt arról van szó, hogy minden értelmes logikusan gondolkodó ember olyan autót próbál választani, ami a kategóriáján belül a "legjobb", mivel senki sem akar kidobni az ablakon 100 ezreket. Szeretem a Suprát, de tuti nem veszem meg csak azért hogy én ezzel megmutassam mekkora egyéniség vagyok, aztán a pályán meg szarrávernek...ez hülyeség lenne. Inkább veszek egy Elise-t, és szépen feldíszítem egyedire. állítólag a T2-es Nissanok is jók, sokan arra esküsznek, de manapság T2-es versenyeken én főleg Silviákat és Eliseket látok nyerni, ez biztos nem véletlen...Minden esetre kinek a pap, kinek a paplan, nekem ha nem kanyarodik legalább úgy az autó mint egy Nissan 240 SX vagy Silvia, vagy Elise, az szar...nem fogom tudni rendesen vezetni, mert én a jól bevett kanyarokkal tudom kompenzélni a kevesebb max speed-et vagy accelerationt, ez is függ vezetési stílustól, mert én a legtöbbet kanyarokban szoktam előzni ráadásul kívülről :D (mivel így nem préselnek a falhoz, és nem is számít rá az ellenfél)
  • Zero07
    #5682
    huh..hát elkezdtem üldözősdit játszani..elvittem a cops-t a hóra megnéztem mit tudnak, de aztán az úton beelszaladtam a tüskébe és 190-ről 90-re lassultam, mikor már majdnem elkaptak aktiváltam az elküldöm őket a picsáb@ képességet :D -105 casg :s
  • janihunk
    #5681
    Ez hatalmas csalódás megvettem a 370Z-t kicsit tuningoltam is és lás csodát ugyan olyan mint a full tuningos 350Z. Sok értelme van a szám adatoknak ny@ljon ki.
  • Lupous
    #5680
    jajj szia zero jó látni téged a BFH-n kívül is. Le ne cseréld a silviát ha jót akarsz :P am asszem a következő hely lvl 10-12 nél van :)
    összesen 3 van ingyé amúgy (hogy tudd...)


    XSC:
    Nemtoom...fennvagy nálam friendbe?...mennyi a leghosszabb üldözésed? :P (Igen kő kemény vagyok nah)


    Cucmey: Nos...ez szerintem kivitlelezhetetlen. Mivel (szerintem)nem a valóság vagy a fejlesztők döntötték el hogy milyen értékek legyenek...egyszerűen szerintem aki többet fizetett az kapta az előkelőbb értékelést (Bár nem feltétlenül...pl a nissan fizetett szerintem legtöbbet a dologért. 4 kocsi abból a legjobb t1 az övék...)
    És ha nem így van...nos nemtoom nekem rendkívül logikusnak tűnik :)...nekik biztos rohadtul megéri!
  • szabii98
    #5679
    Purchase Care-Tier 1ben keresett autók mind vehetőek :)
    Ha van elég pénzed, az alap szín nevekkel ellátott autók vehetőek ingyen.VW, Dodge stb...10es szinten új tier lesz, 12es szinten boostért vehetsz +helyet 3. autónak
  • Cucmey
    #5678
    Ez tényleg jó.
    A szerencse faktort a minimálisra szorítanám és a kocsikat is a valóságbeli értékeikhez optimalizálnám. Akkor lenne igazán jó ez a játék.
  • Zero07
    #5677
    most vagyok lvl5 nissan szilviával :P hogy lehet kocsit venni, mert vhogy még nem sikerült (tom, hogy purchase cars) vagy csak 12-től lehetséges?
  • Psychedelic #5676
    Angel308, lehet egyéniségről beszélni, és lenézni azokat akik lotust vesznek, csak éppen ott a probléma, hogy van egy kis különbség közted meg köztem.
    Te lvl 29-re lenyomtál 150 multi versenyt, 34% gyözelmi aránnyal, én 37-en 1000 multi versenynél járok, 29-en is volt már 6-700 legalább, és 60%-at megnyertem, és nem 15 szintel kisebb versenyeket tolok t1 autok ellen, hanem mindig random dobatom be magam, jelenleg föleg m3-ak és más fossá tuningolt lotusok ellen. Ha annak idején nem cseréltem volna le lancer lotusra, most lenne talan 20-30%os gyözelmi arányom, azokbol a szerencsés multi versenyekböl ahol nem lotust rak be ellenem.
    Én nem azért játszom ezt a játékot, hogy ezredszerre is lerázzam a rendöröket, kb a 2. után meguntam, mert piszok unalmas, 0 kihivással. Akkor rendörözök ha a friend listemböl valaki hosszab uldozest csinal nalam, akkor azt az idöt megdöntöm aztan megint nem rendörözök, jelenleg 35 percnel jarok.
    Én egyvalami miatt játszok ezzel a játékkal, azért hogy multiban nyerjek, ezt élvezem, mert minden versenyen más ellenfél, más pálya, más dolgok történnek stb, ebben tudok kihivást találni, rendörözésben nem, pedig oda bármilyen szar auto jó.

    De annak rohadtul nincs értelme, hogy olyan autot vegyek multira, amit egy fakezü lotusos is elver, csak hogy aztan beirogathassam forumra, hogy egyéniség emberek, egyéniség. Én azért lépek be a játékba, hogy versenyezzek, és ahoz, versenyre alkalmas auto kell. Ennyi.

    Azt pedig megint egy másik dolog, hogy miért lesz valaki attól egyéniség, hogy egy játékban, megvesz valamilyen autot, aztán azt telepakolja ilyen olyan matricákkal. Megvehetném az összes autot akár, csinálhatnék rá ezer fajta matricázást, akkor máris egyéniség lennék?
    Engem ez rohadtul nem érdekel, én belogolok a kis matt fehér lotusomra, és versenyzek, egy virtuális játékautot nem fogok egész nap cicomázni csak hogy egyéniségem legyen.
    És ha már egyéniség, a boost pontért vett, szét tuningolt porsche-ra a fehér festést lecseréled vmilyen másra, ahoz se kell nagyobb egyéniség.
    És versenyben, szar autoval folyamatosan szopni a jo autok ellen, pedig végképp nem egyéniség, hanem inkább hülyeség.

    Sry a kisregényért, csak már kezdem unni, hogy köpködnek az emberre mert, versenyre alkalmas autot vesz, és nem vállalja önként a szopást, csak mert a másik auto alkalmatlan versenyzésre, de annak van "egyénisége".
  • Darkspell
    #5675
    persze, ezt nem vitatom, de közel sem adnak behozhatatlan előnyt.

    @Doomista: Nem tudom, én egy deka magyar pínzt sem költöttem még rá, szóval ez az irány nekem kimaradt.
  • Lupous
    #5674
    Hááát...azé' van 3 abi ami bizony nagy előny :) (Dragster, Need for Speed, Nevers of steel) ezek azé mindig jóljönnek!
  • KaBuTo666
    #5673
    Ez tényleg jó,

    de azért az embert átbasszák ezzel a t3 kocsik vételével. Ez meg ugye mondanom se kell, hogy nem játékpénz, hanem boost pont, ami valódi pénzbe kerül. Ott a másik...kaptam egy új pályát, és mit ír? Csak T1 kocsik mehetnek rajta. Persze ezeket nem írják sehol, hogy az ember megvegye a t3-s kocsit low lvl szinten és majd jöjjön rá maga hogy átverték.

    Ez viszont már nem is olyan jó.

    De nem baj, nem származott belőle saját probléma, csak azért ezt is leírom, hátha más nem fog így járni. Amúgy meg szívesebben megyek a mazda t1es kocsimmal mint a t3s corvettevel :-))
  • Darkspell
    #5672
    Leginkább egy dolog miatt szeretem ezt a játékot: alig számít valamit a szint. Jó, persze, valamennyit számít a skillek meg a lehetséges tuningok miatt, de simán el lehet verni 15 szinttel magasabbat is. És ezt más MMO-kban csak nagyon körülményesen lehet megcsinálni. Hiába van valakinek lambója, porschéja, akármilyen, lazán verhető, ha szarul vezet. Vagy ha nincs szerencséje.
    És ezért nagyon jó.
  • szabii98
    #5671
    Corvette :D
  • RYO21
    #5670
    mi az a vette?
  • KaBuTo666
    #5669
    hát az a helyzet hogy a corvette kanyarban érdekes, mivel a t1 kocsik simán lehagynak ott, pl a mazda mazdaspeed 3...és ezt tapasztalatból írom, mivel mazda a t1es kocsim, és sokkal jobban beveszi a kanyarokat mint ez a corvette, és a mazdával nincs is olyan gondom a kanyaroknál mint a corvettevel...ezért írtam hogy az irányíthatósága kicsit szar. de alapon persze. nem jutottam el a t3-as kocsik szintjéig, nyilván ha fejleszti az ember jobb lesz. az azért siralmas hogy a t3-as kocsikat verik nem kevésszer a t1 t2-es kocsik is, pedig kisebb a speed, acc, handing is, szóval én végül is be is fejeztem ezt a játékot már rég ez miatt, csak 1 mikrofonom bánta eddig. :-) főleg az a durva mikor nitrózom és egy t1es kocsi nitróval lehagy de úgy hogy be nem érem...szal sok érdekes dolgot produkál a játék persze, van még mit javítani, de így csak az én gyenge idegrendszeremet bomlasztja :))
  • Darkspell
    #5668
    Hát, nem volt még olyan, hogy R8-cal valaki megverjen. Bár valószínű, hogy csak a núbokat fogtam ki, de akkor is, szerintem az sem a legjobb kocsi.
  • modelcar
    #5667
    Szar??

    Én vezettem már R8at, Z06-ot Lambót is, de ezekből a Vette a legjobb. R8 is elég jó, szval R8 vagy Z06. Meg mondjuk a Z06nak a nem túl szűk kigyorsításos részek, azok az utak fekszenek neki, R8 is jó ott, de nem annyira.
  • Cucmey
    #5666
    Amerikai autót akkor tényleg nem érdemes venni....
  • KaBuTo666
    #5665
    irányíthatósága elég szar alapon...kanyaroknál van gond vele...
  • Cucmey
    #5664
    Z06 Corvetteje van valakinek? mennyire jó vezetni?