29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #2077
    És itt is vannak a bővebb infók.
  • JoeDestroy
    #2076
    Itt van ha valaki jön még. Fenntartom.
  • Papa01 #2075
    Indítom...
  • Papa01 #2074
    Esetleg party után segítesz belőni, ha van kedved?
  • Papa01 #2073
    Joe, bénázok a TS-el, ha nem haragszol, nem váratom a többieket.. :)
  • JoeDestroy
    #2072
    Erre jó a TS. oda így bárki odatalál, és szóban elnavigálható.
  • JoeDestroy
    #2071
    Beállítás:


  • RedRiot
    #2070
    RoF már beizzítva a háttérben...
  • LeonSilver
    #2069
    gogo

    *--*
    Semmi baj Dummy.
  • Papa01 #2068
    Marad a tegnapi! :) De még nem indítottam, szóljatok ha mehet! :)

    Annyi lehet a gáz, ha elindultunk, akkor már nem látjuk, ha valaki ír ide az SG-re...
  • DummyBoy
    #2067
    Bocs srácok, remélem lesztek egy darabig, de vendégeim vannak :(

    Remélem 9 előtt beérek ... sorry :(
  • RedRiot
    #2066
    Eh, úgy néz ki hamarosan vennem kell egy mikrofonos fülest...
  • LeonSilver
    #2065
    Én csak a következő akción tudok ts-t használni.

    A gémszerver passt írjátok vagy marad az abc123?!
  • JoeDestroy
    #2064
    TS
    szerver: tss.thomi.hu
    Szoba Rise of Flight
    pw: rof1
  • Papa01 #2063
    oké, köszi! :)
  • JoeDestroy
    #2062
    Beszélni valahol kell :)
    Egy egy problémát gyorsan meg lehet úgy oldani, valamint a gamenevet jelszót egyeztetni és gondolom repülés közben nemigen írogat az ember ide v, bárhová. Ha valakinél nem megy a csatlakozás, akkor azt TS segítségével el lehet navigálni a gondok közt.

    Még nincs szoba.
    Csinálok mindjárt.
  • RedRiot
    #2061
    No, röppenünk?
  • Papa01 #2060
    Ööö, én a TS-hez nem értek. :( Gyorsan leszedem és felrakom. :)
  • Fokker
    #2059
    mégiscsak felrakom a TS-t. kicsit fura külön mikrofonnal, de dogfight közben úgysem pofázok :)

    lehet hogy elsiklottam felette, de a TS-ben pontosan melyik szobát keressük, milyen jelszóval? vagy ez megegyezik a RoF loginnal-jelszóval(login: Teszt.Szerver.Papa01 pwd: abc123)?
  • JoeDestroy
    #2058
    Na én is hazaértem.
    TS telepítve. Készít majd valaki szobát?
  • Papa01 #2057
    Oké, én is vagyok! :)
  • LeonSilver
    #2056
    Mi lészen a jelhang?
  • Papa01 #2055
    Remélem, ez is javítva lesz hamarosan.. :)
  • DummyBoy
    #2054
    Következő körben asszem :(
  • Papa01 #2053
    Nem nehéz. :)

    - Oldal kiválasztás
    - Gép kiválasztás
    - Gép beállítás (hangar)
    - Ready ... gomb megnyomása.

    Chat-elni úgy lehet, hogy : Esc - Chat - És ha üzit akarsz írni előtte Enter, ha küldeni akarod, újabb Enter.

    Ha jól emlékszem.. :)

    Gyerekek, ha valaki küldi közben megmakkan, akkor mikor mehet vissza?
  • LeonSilver
    #2052
  • Sanyo
    #2051
    Refly, track felvétel és játékon belüli controls setup.
  • LeonSilver
    #2050
    Az ehavi peccsben lesz többek között refly is ha minden igaz.
  • DummyBoy
    #2049
    Mert sajnos csak néhány van ... és a Refly az a Restart Mission ... (single-ben ...)

    A multi még elég gyermekcipőben jár ...
  • lala42
    #2048
    Ja és refly sincs.
  • lala42
    #2047
    Gyerekek! Belépek multiba és csak néhány szerót találok. Csak ennyi van, vagy én vok. bamba?
  • DummyBoy
    #2046
    A skinekkel lehetne gond, ha pl.: mindenki egyforma géppel de külön skinnel repülne, ugyanis akkor a 2 féle skin helyett 12-t kellene betölteni ... (De nem hiszem, hogy ez gond lenne ...)

    De most ígyis-úgyis 12 kell :)

    Valamint a skinekkel kapcsolatban ... ha mindenkinek elég ha a sajét skinje jó, akkor telepítgetni sem kell, ugyanis nálam pl: a default skinek vannak lecserélve ... Ha valaki a defaulttal repül, akkor az nálam másképp látszik ... viszont ha valaki plusz skint rak be, és szeretné használni, akkor van fehér gép, ha az nálam nincs fent ... érthető mit szeretnék mondani? :)

    Valamint ha akadás lesz, akkor max új missiont generálunk felhők nélkül, ésatöbbi ...
  • RedRiot
    #2045
    Szerintem nem, mert a házilag készített skinek mérete ugyanakkora mint a gyáriaké - a formátum miatt.

    Én kipróbáltam a missönt amit Dummy kollega készített, és az én gyengébbnek számító vasamon is jól ment. Ha jól emléxem a te géped vmivel erősebb, szerintem nem lesz gáz. Sőt, multiban ugyanannak a küldetésnek elvileg még jobban kell mennie majd, mivel nem kell a gépemnek 11 AI-gép manővereit, fizikáját számolni!!!
  • Fokker
    #2044
    még valami: a skinek nem fogják belassítani a játékot? most nem a core i7-es 6GB-os konfigokra gondolok.
  • Fokker
    #2043
    van mikrofonom, csak az egy kis szar állványos, biztos hogy nem fogom tudni használni. valaki írja már le légyszi, hogy mi lesz a játékba való belépésnek a folyamata lépésről-lépésre. csak hogy ne szarakodjunk a belépéssel 1 órát az elején.
  • lala42
    #2042
    Nagyon köszi:-)
  • DummyBoy
    #2041
    Elindítod, majd Settings - Input - Plane Controls, és ott kiválasztod a Throttle Axis-t és beállítod a joyon lévő gázkart (Majd otthon megnézem pontosan micsoda is a neve, de valami ilyesmi ...)

    Skinekhez kell a Kegety féle unGTP nevű proggi (Flyonline.hu-n megtalálod ...) azzal kel a ROF mappájában lévő graphics1-2-3-4.gtp-ket kicsomagolni, és ott lesznek a skinek ...

    Ha pontosabb leírás kell, akkor olvass vissza pár oldalt, minden le lett írva részletesebben nemrég :)

    Velkám in dö klább :)
  • lala42
    #2040
    Ja és még egy. Mivel és honnan lehet a skineket kivarázsolni a játékból, (az-az hol tárolódik) és Ps-el lehet e szerkeszteni.
  • lala42
    #2039
    Hali!
    Az a gondom,hogy a joy-on lévő gázkart nem érzékeli a játék. Logitech X3D pro. A settingben hiába állítom be, akkor sem látja?érzékeli? Hol tudom rákényszeríteni,hogy a joy-on lévőt használja, nem pedig a bill. Ó-Ü gombját?
    Választ Ty.
  • DummyBoy
    #2038
    Ha nem érkezik különleges kérés addig, akkor igen ... Tegnap este ezt próbáltuk (A küldi neve SG 6vs6)

    De ha bármi változtatás kell, azt 5 perc alatt meg lehet csinálni, szóval bármikor lehet váltást kérni :)