29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • PhantomAss
    #2237
    srácok, a demóhoz új emailt megadtam, de amikor az aktivációs linkre kattintok, amit az email-ben kapok, azt írja, hogy invalid link (?)
    most ilyenkor mi van?
    a játékba természetesen nem tudok enélkül belépni, nem fogadja el az emilcímemet
    ötlet vkinek esetleg? meg akarom mutatni egy hölgy ismerősömnek (repülésbuzi, pilótának tanul, minden ilyen játék érdekli)
  • LeonSilver
    #2236
    Persze.Nem azt mondom én sem, hogy 5 méteren 3* repülje körbe az SE-t ;)

    **--**

    Azért a riseofflight.com még nem tért magához teljesen, a Leaderboards nem müxik.
  • RedRiot
    #2235
    - a leggyengébb motorral szerelt változatot modellezték
    - háború utáni francia tesztadatokkal dolgoztak német gyári adatok helyett

    Nyilván nem kéne olyan gyorsnak lennie mint egy Spadnak, de az Albatrostól lényegesen jobbnak kéne lennie. Az emelkedése is nagyon gyenge. :/
  • LeonSilver
    #2234
    A büdös francért nem gyorsabb csak egy kicsinyt az a qrva Fokker D.VII ??
    Annyira jó gép csak utolérni lehetetlen vele a többieket :D
  • RedRiot
    #2233
    Köszi! :) Ha más nem jut eszembe "R" az oldalára, a felső szárnyra, + egy kis piros festék a magassági kormányra oszt' kész.
  • DummyBoy
    #2232
    Ez igen :) Ez komoly, tetszik :) Egy nagy "R" az oldalára? :)
  • RedRiot
    #2231
    A felszállós téma nekem is tetszik. Kicsit talán hangulatosabb is mint az égen startolás.

    Az előbb repültem egy random rulettet, és a végén mikor finish missiont nyomtam kidobott az asztalra. :/ Remélem nem szokik rá.

    Ja, és alakulgat a személyes festésem, de még vmi dekorációt/emblémát/figurát szeretnék rá:

  • DummyBoy
    #2230
    Nekem annyi a fenntartásom a felszállóssal, hogy volt már rá példa hogy nem sikerült messzire jutnom xD (Bár ki volt kapcsolva a Warmed Up Engine, én meg elfelejtettem :) )

    Ma már nem szórakozok vele, kicsit megpunnyadtam, de a felszállós mókára nagyon jó ötletet adtak a fórumon :)

    Holnap letesztelem :) Jó éjt Mindenkinek!
  • Fokker
    #2229
    én is a felszállósat preferálnám. meleg motorral, egyből lehet neki gázt tolni, a gép tutira nem fog bezavarni. alacsonyabb magasságon találkozik össze a 2 csapat, ami korábban felvetődött hogy jobb lenne.
  • Papa01 #2228
    Érdekes, szerintem a felszállós látszik a legjobb megoldásnak szerintem.. :)
  • Papa01 #2227
    Érdekes, én most repültem egy rulettet... szóval megy.. sajnos a Finish Mission-ra többször kell kattintani most is a kilépéskor...Urak, fekszem mert korán kell kelnem..

    Jó éjt mindenkinek! :)
  • DummyBoy
    #2226
    Na urak, van egy kis gáz ...

    Végre műxik a deactivate trigger (Persze én voltam a láma ...) de ahogy olvasom a fórumon, a Check Zone, ami ahhoz kell, hogy érzékelje hogy adott gép mit csinál, annak nagyobb erőforrásigénye van mint egy AI gépnek ...

    Namost, ha a levegőből indulunk akkor idő míg elnavigálom az AI-t, ergo valszeg addig lagolna rendesen ... (20 gép + 20 Check Zone ...)

    A lehetőségek: Ténylegesen beállítani Order és Opposite oldalt, ahol csak 1 gép van mindenkinek ... így 3 vs 3, 4 vs 4-el megúsznánk ...

    Vagy mindenki választ 2 gépet, és akkor 6vs6 8vs8 ...

    Ha a földről indulunk, akkor megoldható pl: hogy aki 30 sec-en belül nem száll fel, az deaktiválódik, így a levegőben már normális lenne a helyzet ...

    Mit gondoltok?
  • LeonSilver
    #2225
    A News még mindig 404-es hiba.Valami nagy kula lehetett náluk.
  • LeonSilver
    #2224
    Ja.Végre elindult.
  • Papa01 #2223
    Nálam most bejön a weboldal...

    Ez ugye?
    RoF
  • LeonSilver
    #2222
    Már a honlapon is van felirat.Igaz csak annyi, hogy Service Unavailable :D :D
  • Papa01 #2221
    Nah végre... kapja be a töküket a vacogó cápa!
  • DummyBoy
    #2220
    Szüljenek sünt ... De olyan fél órája megy megenn ... xD
  • Papa01 #2219
  • LeonSilver
    #2218
    Amikor én beírtam akkor már kb. egy fél órája állt.
    Írni nem írtak semmit.Nőjön köröm a pöcsükre ..
  • RedRiot
    #2217
    Uraim, mi van kedvenc játékunkkal? Nem megy a weboldal hosszú órák óta? Írták vhol hogy nagyleállás lesz?

    (mind1, akkor ma este hegesztem a harci skinemet :)))
  • Papa01 #2216
    Mondjuk emiatt, csinálhatnának egy olyat, hogy ha 1 óráig áll a szeró (előre nem bejelentett okok miatt), akkor mindenkinek adjanak egy ingyen gépet...
  • LeonSilver
    #2215
    Éppen ez a hátulütője ennek az állandóeéllenőrzősinternetes lószarnak.
    Mert ugye az addig szép & jó, hogy nincs kerrk ( nagyon helyesen ) de így kibasznak azokkal is akik fizettek érte.Ráadásul ezek között vannak oylanok is akik nem is keveset ( sok / minden plusz gépet megvettek) és azt hiszem ez jogosan bosszantja a gémereket.
  • DummyBoy
    #2214
    Az előbb olvasom ... nem gond ... addig tesztelem az deactivate triggert ... de vazz .. Az Account server se megy :(

    Remélem épp valami qrva nagy update van :) Esetleg egy peccs ...
  • LeonSilver
    #2213
    Nnnnna.Lepusztult a riseofflight.com ..
  • DummyBoy
    #2212
    Pontosan ezért szenvedek, hogy mindenki választhasson, de ne kelljen 30 AI-val együtt repülni ...

    A tesztek érdekesek ... Tegnap este bohóckodtam picit ... Sajnos a Deactivate nem a legjobb ... Egyszer lezuhantam véletlenül, és utánna az AI deaktiválódott rendesen ... Viszont a második körben szépen repült tovább és nem volt deaktiválás ...

    Ha a deaktiválás sikerül, akkor nem gond az AI, adok nekik egy Move To Area parancsot, és az Area-ra meg beállítom, hogy aki belerepül az deaktiválódjon ...

    Egyelőre csak annyi a gond, hogy a Move parancs nem igazán érdekelte őket, a Deactivate sem nagyon :)

    De rájövök, remélem péntekre sikerül megcsinálni a küldit, hátha repülünk megint.(Mert akkor tuti, hogy szombatra kijön a peccs amiben ez alapból benne lesz :) )
  • Papa01 #2211
    Ez szerintem teljesen igaz...
  • Sanyo
    #2210
    Nemsokára lesz dogfight mód, ha igaz.
  • Fokker
    #2209
    a fix gépválasztás nem biztos hogy jó ötlet. 1 óra játék után biztosan lennénk páran, akik más géppel is repülnének. bár ha máshogy nem lehet megoldani, akkor legyen. nagyon furcsállom ezt a neoqb-től, a RoF direkt multis játéknak íródott, ehhez képest nem lehet azt az evidens dolgot megcsinálni, hogy csak human playerek legyenek, és mindenki választhat mindegyik gépből. alapnak kéne lennie, hogy a multis dogfightot támogatják.
  • lala42
    #2208
    Az enyém miden egyes alkalommal megállapítja, hogy nem esett messze az alma a fájától. :-) Szerinte olyan lökött a gyerek mint én XD
  • Papa01 #2207
    :)
  • LeonSilver
    #2206
    Az én nejem tüntetőleg felhangosította a tv-t :D
  • DummyBoy
    #2205
    Nekem még képlékeny, de valszeg Alba D3 vagy Fokker DVII lesz ... majd kitapasztalom ...

    Sajnos mennem kell, és a küldetés nem úgy remekel ahogy szeretném, ezért nem tudom most felrakni ...
    (Az AI az istennek nem azt csinálja amit mondok :) )

    RedRiot: Ezt a mondatot én is de sokszor hallottam xD
  • Papa01 #2204
    Szerintem, nem te voltál hangos.. :)
    Gép választás: Mondjuk szerintem az lenne a jó, ha mindenki tudna gépet választani, én is bízom az ú patch-ben.. ugye a hónap végén jön ki?
  • RedRiot
    #2203
    "Ha marad a ts az oirdítást azért akkor is mellőzni kellene ;)"

    Próbálok vmi jobb beállítást találni a mikrofonhoz: most bekapcsoltam az előerősítést és a hangerőt kicsit lejjebb vettem. Úgy kéne beállítanom, hogy ha halkabban beszélek is tisztán érthető legyen, mert az asszonyt nagyon zavarta a tegnapi produkcióm. :/ (TV-PC egy szobában) "Most már minden este ez lesz?!?!?"
    --------

    Más. Gépválaszték. Ha minden igaz, lassan kezd kialakulni, hogy ki melyik géppel repül szívesen. Eddig max. heten voltunk online, így elegendő volna egy 4vs4 felállású missiont készíteni, úgy hogy lenne egy előre egyeztetett gép-kiosztás, ami fix lenne addig, amíg mást meg nem beszélünk. Pl.:

    Order:
    -Papa - Alb.DVa
    -Fokker - Pfalz D.III
    -Dummy - Fokker D.VII (ha jól emlékeszem ezzel repültél)


    Opposite
    -Leon - Camel
    -Tobzoska - Alb.DVa (?)
    -RedRiot - SE5a

    Vagy vmi hasonló. Kár hogy nem lehet rugalmasabban gépet választani, hanem vmilyen szinten előre a küldetéskészítésnél definiálni kell minden résztvevő gépet. :/ Reméljük ha elkészíti a neoqb a dogfight módot már nem kell ilyenekkel szenvedni.
  • L Viper #2202
    Érdekes ez a TS dolog, hogy neked vacakol.
    Szerintem tökéletes multihoz, az online repszázadok is ezt használják.
    Egyszer kell jól belőni és hibátlan.

    Egyébként, ha nem akartok mással közösködni, pl. thomi szerveren, akkor lehet használni a TS szerver progit is. Ha kell átküldöm.
    Falcon multin volt, hogy úgy használtuk, mert a thomi tele volt és nem engedett szobát csinálni.
  • Papa01 #2201
    Oks, én sem vagyok a szerver ellen, én is benne lennék, ahogy korábban is írtam. :) De szerintem amíg nincs, ki tudjuk tapasztalni, mit és hogyan érdemes.. :)

    Dummy, kíváncsian várom! :)
  • DummyBoy
    #2200
    Jaja, érik a dedikált szerver nagyon :) Akkor Papa gépe sem lenne leterhelve, és bárki bármikor repülhetne :)

    Közben eszembe jutott még egy öltet, de nem megy az editorom :(

    Ez egyszerű, és gyorsan kicsinálja az AI gépeket :)
  • Papa01 #2199
    Oké, várom! :)
  • LeonSilver
    #2198
    Majd keresek egy szervert amin kapunk egy szobát és akkor szólok Papa.
    Egyébként nem voltál hangos.

    #2197

    Ezért (is) jólenne egy állandó szerver.Amikor az ember ráérne csak felszüttyögne rá aztán mehetne a hent.