29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #1877
    És lehet valamelyik monitoron nagyban fut a ROF.. :D
  • RedRiot
    #1876
    x52 befigyel :))))
  • Papa01 #1875
    Görgessétek le és a 2. képet nézzétek meg! :D

    http://filmbuzi.hu/archives/2009/10/03/pandorum/
  • Fokker
    #1874
    a netes kulcs árába beszállok én is.
  • LeonSilver
    #1873
    Oké fater ;)

    Egyébként még az kell kiókumlálnom ( majd kifaggatom Dummyt ), hogy a szaros francia bizbaszt hogyan tudom lecserélni a magyar színekre és akkor bárkinek aki kér csinálok szívesen szkint.
  • Sanyo
    #1872
    A képet sajnos nem tudtam mellé tenni, de írok egy pár soros hírt róla, abban benne lesz. :)
  • Sanyo
    #1871
    www.flyonline.hu/category/rofskin.html
  • LeonSilver
    #1870
    Sanyo majd felteszi a letöltések közé.A Baszkupapa felirat ki van belőle véve, bárki szabadon felhasználhatja, alakíthatja.
  • RedRiot
    #1869
    Zsír lett nagyon! :)
  • LeonSilver
    #1868
    Nóje szkin ( DummyBoy segícccsségével )

  • RedRiot
    #1867
    igazi N28 röppenés
  • LeonSilver
    #1866
  • LeonSilver
    #1865
  • Papa01 #1864
    Nekem 20/20-as netem van egy próbát itt is lehet majd tenni.. :)
  • Papa01 #1863


    Most olvasom.. :)
  • LeonSilver
    #1862
    Csekkoljátok ;)
  • DummyBoy
    #1861
    Én azért hoztam fel ezt példaképpen, mert nekem 390 körüli uploadom van. de eddig még semmivel nem sikerült élvezhető servert csinálni, ezért nem is erőltettem ... Lehet ki kell próbálni az ártani nem árthat :) De ha Leonnak nem ment akkor az jelenthet bajt :)
  • JoeDestroy
    #1860
    Félreértés ne essék, engem is érdekel a server téma, beszállok!

    Én csak azt mondtam, hogy az IL-2 FS9 multikódjánál nem lehet szarabb valószínűleg, és ott csak simán játékból repültünk négyen, ergó a közeljövőben ki lehetne próbálni. Az én 420 kbs uploadom vitte ezeket (is)
    simán. Mondtam volna már előbb is, de sajna ritkán érek rá.
  • DummyBoy
    #1859
    Végülis nem is a netes játékról volt szó, hanem inkább a közös repülésekről ...

    A Serverhez elég komoly feltöltési sebesség kell, az pedig nem divat "faluhelyen" ... (ADSL ...)

    Mivel Sanyo nagylelkűen felajánlotta, hogy biztosítja egy ideig az erőforrásokat próbaképpen (szerver és sávszél ...), ezért gondolkoztunk azon, hogy összedobjuk egy játék árát a dedikált szerverhez ... 5-6 ember esetében ez fejenként egy ezres (másfél doboz cigi vagy 4-5 sör ...) ami tudom hogy van akinek számít, de végtére is nem olyan nagy összeg ...

    Ha beválik és tényleg szeretnénk majd saját szervert akkor is kelleni fog majd ... ha meg nem, akkor letudhatjuk szerverbérlési költségként (Amit szerintem nem úsznánk meg ennyiből ...)

    Ennyi végülis a történet :)
  • Papa01 #1858
    Szerintem még összejöhet a 4-5 fő, mert sokan nem jeleztek még, akik feljárnak rendszeresen ide.. :)
  • LeonSilver
    #1857
    Én már kipróbáltam és nyugodtan mondhatom, hogy aki a szerver ( magában amit a játékon belül lehet kreálni )az nem fog játszani.A lag nem kifejezés arra ami történik olyankor.Ha meg dedikált szervert indítasz ahhoz kell az acc és a pass és ezekkel nem tudsz mégegyszer is felmenni.

    Ez egyébként csak egy lehetőség volt.Lehet ketten vagy hárman vesszük meg a gémet, az sem gond csak azért jobb lett volna ha vagyunk rá négyen-öten.
  • Papa01 #1856
    Ööö, hogy nehogy félreértés legyen engem a szerver érdekelne! :)
  • JoeDestroy
    #1855
    Ha valakinek kell a router beállításban tudok segíteni.
  • JoeDestroy
    #1854
    A dobozos engem is érdekel. :)
  • JoeDestroy
    #1853
    Nos ami a játék multi részét illeti.
    Ha ki akarjuk próbálni a neten keresztüli játékot, ahhoz nem kell egy külön csak szerver game. Hangsúlyozom próba (bár később sem hiszem hogy egy állandóan futó szerverre szükség lenne, de isten tudja). Itt egy időpontot leegyeztetünk, és a hang mehet akár skype-on akár TS-en, valamint a legnagyobb feltöltési sebességű delikvens csinál egy szerver játékot, annak az elérhetőségét itt publikálja, és már mehet is a pár fős repkedés. (ld. Falcon 4 multik, és Tűzoltózsoltival IL-2 meg FS9 FSX) Én benne lennék egy ilyen kis próbába, de max vasárnap estétől jó nekem.
  • Papa01 #1852
    Engem is érdekelne! :)
  • LeonSilver
    #1851
    Én bennevagyok!
  • DummyBoy
    #1850
    Nemááá ... azt hittem az én kezem lett biztosabb ... De akkor lehet hogy csak a Peccs volt :)

    @LeonSilver: Akkor kezdjük el gyűjteni a neveket:

    @All: Érdekel akkor valakit a közös szerver? Lenne rá elég jelentkező hogy Sanyo mesternek összedobjunk egy ROF-ra valót, hogy csináljon egy próbaszervert nekünk?
  • LeonSilver
    #1849
    Hé fater, ahogy nézem a szevenm oldalát 5.-én megjelent a RoF náluk.
  • RedRiot
    #1848
    Az jó lenne, de csak akkor számítana az eredmény, ha nem végtelen lőszerrel repül a spíler. Biztos vannak olyan emberkék, akik végtelen lőszerrel és benzinnel, szünetmentes táppal, bekötött infúzióval, katéterrel akár 1000 évig is nyomnák az orosz rulettet. :)))
  • RedRiot
    #1847
    "Utána próbaképp Dolphin ... Nem volt dugózás! "

    Hoppá! Mióta kijött az 1.08 még nem is röppentem a Dolphinnal. Ha nem dugózik annyira mániákusan, és a szárnyait sem dobálja le magáról olyan nagy igyekezettel, nagyon halálos madár lesz belőle...
  • Fokker
    #1846
    csinálhatnának egy orosz rulett 1000-es listát, ahol mindenkinek csak a legjobb orosz rulett eredménye szerepelne.
  • LeonSilver
    #1845
    Én ahogy észrevettem játékon belül csak a kampányt értékeli / számolja.
  • JoeDestroy
    #1844
    Az oké, de a játékon belüli statisztikában sem látok változást. Viszont ha már van ilyen, néha érdekelne egy-két adat.
  • LeonSilver
    #1843
    Kössz fater!Majd valamit kezdésnek írok csak még össze kell szednem magam :)
  • Sanyo
    #1842
    Itt lehet új topikot nyitni, bárminek. :) A kép átméretezés még mindíg nem tökéletes, de csak meg tudom oldani.
  • LeonSilver
    #1841
    Ahogy olvasom a “Single player” mode nem számít bele az Overall rating -be.
    Az én olvasatomban a Single az az orosz rulett lenne mert van külön Career mode és van külön multi.
  • DummyBoy
    #1840
    Én 95%-ban orosz rulettet repülök ... az pl: nem számít a statisztikába :)

    Asszem a megcsinált küldetések sem ... csak a Karrier mód ...

    De engem sem érdekel, nem pontokért játszom, mert akkor látnám milyen béna vagyok xD

    Nos, én is offolok ... bakker, szélesvásznon mekkora a kilátás a Delfinből ... váááá ...

    3-4 napja nem repültem, csak skinezgettem meg minden ... tegnap esti meglepetések: próbarulett a DR-1-el ... normálisan tudtam vele kanyarodni balra is ... Ráadsául letört szárnnyal is leszedtem a SPAD-ot :) Utána próbaképp Dolphin ... Nem volt dugózás! Az egyik bomber gunnere szedett le mikor túlságosan felbátorodtam, mert azt hittem hogy már kilőttem az arcot ...

    Lehet mégis fejlődőképes vagyok :)
  • LeonSilver
    #1839
    Én elég sokat röppenek vele de már fent sem vagyok a listán.Egyszerűen valamiért szarik az egészre így aztán már engem sem érdekel az egész.
    Egyébként kétszer frissítik a listát naponta, egyszer a moszkvai 12:00-kor egyszer meg ha jól emlékszem a Los Angelesi 12-kor.
  • JoeDestroy
    #1838
    Tegnap volt szerencsém játszani v 2 órát (így összesen v 5 repórám van kb.). Orosz rulett a csinált (particle) küldetésben zsinórban 3 lelövés, utána kiléptem, majd egy scenario sikeresen. A statisztika lapon ez nem nagyon látszik meg.
    Valaki le tudná írni, hogy működik a statisztika valamint,a pontszámítás és mi a time a leader board on?