29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Snipa
    #1
    Hamarosan egy új I.vh-s szimulátor fog megjelenni.

    http://www.riseofflight.com/en/media.html

    General Information

    Website, Developer Blog

    Release date: Q1 2009 (Russia), TBA (North America and Europe)

    Type: Combat Simulation

    Developer: neoqb (formerly known as Gennadich/d-Strict)

    Publisher: ND Games (Russia), TBA (North America and Europe)

    Recommended system specs: Dual Core 2.8GHz, GF9800 or ATI Radeon 4850, 3GB RAM, 6GB disc space, Windows XP/Vista

    Képek alapján egész jó lesz. Oroszok csinálják szóval valószínúleg egy akciódús játékot fogunk kapni! :)

    http://wwiaircombat.com/pics/index.php?cat=3
  • REPS0L
    #2
    +fav
    huha, az oroszok csinálják, mint a hasonló "nagy durranásokat" :D
  • Carloska
    #3
    Recommended system durva kicsit :D

    akkor már szar nem lehet :D
  • REPS0L
    #4
    ahogy ismerem az oroszokat, mire ez kijön addigra a recommended egy alsókategóriás gép lesz :)
  • Darukezelő
    #5
    IL-2 Sturmovik és társai is orosz fejlesztések. :)
  • REPS0L
    #6
    igen, rájuk gondoltam :)
  • Thanatos
    #7
    dehogy nem lehet attol még az :)
  • #8
    Minek ilyen fos grafikához ekkora gép?
  • ldavid
    #9
    hogy legyen benne "szép víz"
  • Pluskast
    #10
    Na ez egy tök jó hír! Utoljára a Red Baron 2. része volt ami ezt az űrt kitöltötte. Viszont az sajnálatos, hogy csak 1917-1918 között lehet harcolni. Viszont ahogy látom az osztrák - magyar monarchia repülőseként is részt vehetsz a háborúban ami pozitív, hisz ilyet még nem csinált senki.
  • Viktor99
    #11
    Hát... Én nem mondok véleményt róla. Mert ahogy az 1. videót megnéztem, azt nem értettem, hogy mi a francért annak a mocsok vonatnak a füstjére fordítottak annyi időt? Mert a többi dolog grafikailag nem valami nagy húzás. Tudom hogy az ilyen játékokban a legfontosabb a fizika és az ellen mesterséges intelligenciája(szerintem), de azért 2009-ben (vagy 2010-ben, attól függ mennyit késik) már fordíthattak volna egy kis figyelmet a grafikára is. :S
  • Snipa
    #12
    Hát, még nincs itt a release szóval lehet az még jobb is!
    Bár szerintem így se rossz, meg remélhetőleg a felhők között/fölött fogunk repülni és a földet akkor sasoljuk ha fel/le szállunk éppen. Az égen meg a gépek grafikája dominál... Lángoljanak a gépek, törjenek füstöljenek, ugorjanak ki a pilótak stb stb. Ezeket még a régi Red Baron 3D ben is megcsinálták... Annál csak jobb lehet :)

    Ne felejtsük, ha közelről nézed a fűszálakat egy rep szimulátoros játékban az már régen rossz :))

    Plusi: Annak fényében, hogy az I. vh-ban egy újonc pilótának 2 hét volt az átlagos szolgálati ideje, míg le nem lőtték vagy balesetben meg nem halt, így az 1917 től 1918 novemberig terjedő idő elég hosszú...
    Olvastam egy Arizoniai amcsi gyerekről aki belépett franciákhoz, 18 gépet lőtt le hivatalosan (3om gépnél nem volt tanu) 17 nap alatt, aztán egy éjszakai leszállásnál fejreált és meghalt...

    Majd kipróbálhatjuk coop ban és meglássuk mennyit bírunk save nélkül!

    Egyébként csak neked mert tudom, hogy csipázod az ilyen infókat az első dokumentált eset mikor ejtőernyővel menekült meg egy vadászpilóta, miután kiugrott a lángoló gépéből Egy magyar pilóta volt az olasz fronton! Most nem jut eszembe teljes neve de valamilyen Frigyes volt!
  • n3whous3
    #13
    #8 :S
  • DJ Skyline
    #14
    bár nem vagyok oda meg vissza az I. vh-s gépekért, de nem tűnik rossznak. egyedül a gépgiény az ami szúrja a szemem, de kíváncsi vagyok a játékra ettől függetlenül. :) jók az oktató videók az oldalon. :D
  • dav1d
    #15
    jó az, el vagy kényeztetve
  • Viktor99
    #16
    Ne felejtsük, ha közelről nézed a fűszálakat egy rep szimulátoros játékban az már régen rossz :))

    Ez jó :D
  • vass17
    #17
    Ez már nagyon hiányzott, valahogy a WWII mindig népszerűbb téma a játékkészítők körében:(
    A screenshot-ok alapján pedig nagyon ígéretesnek tűnik, egyébként is, ennyi csotrogánnyal már rossz nem lehet
  • Pluskast
    #18
    Azért Richthoffen is kihúzta majdnem a végéig :-)) Meg pl szívesen repkedtem volna egy Fokker eindecker-el :D
  • a.carkey
    #19
    Mintha a Sierra Red Baron 2 kiegjében lett volna olasz és orosz front is vagy 15 évvel ezelőtt? :D
  • a.carkey
    #20
    A témába vágó, kötelező site
  • Willenbrock
    #21
    Te miről beszélsz?
  • Willenbrock
    #22
    Szerintem ti nem néztétek végig a videókat vagy nem tudom de hogy a grafika kifejezetten erőssége lesz a szimnek az már most látható!Miféle gyenge grafikáról beszéltek,ilyen élethű grafikát eddig sehol nem lehetett látni repülőszimulátorban.Az 1 VH ilyen szintű feldolgozása biztos hogy egy élmény lesz.Az meg nem nagy gond szerintem hogy 1917-18-as években játszhatunk majd mivel éppen ezekben az években jelentek meg azok a klasszikus típusok amik ma is élnek a köztudatban (Fokker DR.I,Camel,Spad XIII stb.A korábbi évekhez képest 1917-ben mindkét oldalon hirtelen elég sok típus tűnt tehát fel,és a légi harcok is intenzívebbek lettek a frontok felett.Sőt 1918-ra a szembenálló felek már kifejlesztettek olyan többmotoros bombázókat is mint a Gotha és a Wickers Wimy.
  • L Viper #23
    Nekem maximálisan tetszik a grafika. Óriási űrt fog bepótolni végre egy ilyen szimulátor.
    Anno a Red Baron 3D volt ami jó volt, azóta nem is dolgozták fel a témát olyan részletesen. Abban a háború eleje is megvolt.
  • Willenbrock
    #24
    Oroszhonban már Áprilisban kijön elvileg.Remélem itthon sem kell majd sokat várnunk,és nem játsszák el azt amit a Storm of War esetében...
  • [Jakuza]
    #25
    Az Amigas Wings ota nem volt egy valamirevalo, igazan jo I. VH-s repulogepes jatek.
    Gondolom ez sem lesz jobb.
  • Willenbrock
    #26
    Az egyetlen valamirevaló I VH-a repszim a Red Baron 3D volt a Hells Angels kiegészítővel felturbózva.A Rise of Flightről pedig ránézésre annyit el lehet mondani hogy eddig a legrealisztikusabb repülőszimulátor ami a 3d-s modelleket és a grafikát illeti.Ha a fizika is követi ezt a részletességet akkor ez a szimulátor ebben a kategóriában sok-sok évig messze a legjobb lesz.Ez már egy új generációs szimulátor akár a Storm of War.
  • Snipa
    #27
    http://riseofflight.com/Blogs.aspx?lang=en-US

    :)
  • DJ Skyline
    #28
    nem tudom miért mondják páran hogy nem szép a grafika. szerintem teljesen jó
  • VO101 tvr
    #29
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wiq64mmUHyE&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wiq64mmUHyE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • VO101 tvr
    #30
    http://www.youtube.com/watch?v=A8WgP1IBur4

    http://www.youtube.com/watch?v=wiq64mmUHyE
  • VO101 tvr
    #31


  • VO101 tvr
    #33
  • samsung123
    #34
    Na mi van MEGJELENT MÁR? elvileg maj7 meg kellet jelennie az oroszoknál, netre nem került fel?
  • Sanyo
    #35
    Elég jó védelme van és net nélkül még a főmenü sem jön be. Nagyon jól sikerült szimulátor, érdemes megvenni. :)
  • TG Gida
    #36
    Vajon az orosz verzióban benne van az angol is?Jó lenne tudni ugyanis talán be tudok szerezni párat Oroszországból.
  • Sanyo
    #37
    12 kép publikálására engedélyt kaptam és írhatok is a RoF bétáról. Ha van kérdésetek, estére tervezem a cikket, igyekszem belevenni a válaszokat.
  • Scottt
    #38
    Gépigény,fps,optimalizáltság,mennyire bonyolult^^
  • vass17
    #39
    Csatlakoznék az előttem szólóhoz, várjuk az infot és a képeket:)
  • Sanyo
    #40
    A cikk itt olvasható.
  • Willenbrock
    #41
    Fokker DR I csak kiegészítőként lesz kapható valamikor ugye?Alapból tényleg csak a Spad XIII és Fok. D VII repülhető?