29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #2637
    Dehogy is bántottál meg :)
  • JoeDestroy
    #2636
    Na megyek haza és remélem tőthető lesz a cucc!
    Este lehet benézek. Reggelre lényegesen jobban éreztem magam mint tegnap este (Lehet mostmár megmaradok :) ).
    Szombaton sajna éjszakai program van.
  • LeonSilver
    #2635
    Accountot, passt, beállításokat elfelejtette de a joykiosztás megmaradt.

  • Papa01 #2634
    Igen, ebben teljesen igazad van, ne haragudj ha esetleg megbántottalak.
  • LeonSilver
    #2633
    Lejött, megyek és nézem.

    ( ne irigyelj Papa, hidd el nagyon szívesen cserélnék veled, szar ám, hogy beteg is az ember meg nem is dolgozik )
  • Papa01 #2632
    De jó neked... :D Én meg itt punnyadok..
  • LeonSilver
    #2631
    Lehet ha a teve nagyon fos lesz nekem is nézni kell valami másik gépet :(

    55%-nál tartok :)
  • Papa01 #2630
    Pontosan.. nagyon hirtelen tudott tapsolni.. :D
  • Papa01 #2629
    Most jöttem be melóhelyre...

    Basszus, de várom, hogy húzzak haza!!!
    Csorog a nyálam!! :D

    Meséljetek urak, milyen???

    Fokker, első dolgozm az lesz! :)
  • LeonSilver
    #2628
    Csak én nemlátok a listában ilyen refly opciót vagy más sem ?
  • RedRiot
    #2627
    Hmm, a Delfin nálam is kap egy második esélyt. Orosz rulettben jó volt, de ha egy kicsit meghajtotta az ember, pl. zuhanó támadásból felhúzás, nagysebességnél hirtelen kanyar, akkor lehajigálta magáról a szárnyakat. Kíváncsi vagyok milyen lesz...
  • LeonSilver
    #2626
    447MB az ápdét, nekem már jön le 1000L
  • Fokker
    #2625
    ezt a filmet be kell szereznem: The Blue Max
  • DummyBoy
    #2624
    Ahogy nézem azt Albák eddig is jól voltak, ezután csak jobbak lesznek :)
  • Fokker
    #2623
    Papa, ismét tesztelheted a Doplhint! :) a szárnyak ledobálása visszább lett véve. PfalzDIIIa: jobban fog emelkedni, de a vízszintes végseb.-et lejjebb veszik. egyik kézzel pofon, másikkal simogatás(illetve fordítva). délután én is tesztelek. lesz mit.
  • DummyBoy
    #2622
    14. PLANE: Increased strength of the wings for the Sopwith Dolphin.

    Itt van cserébe ez ...

    Nemtom mennyit gyengíthetnek a Camelen, de este teszt lesz :)

    Nem fogom tudni mivel repüljek :)
  • DummyBoy
    #2621
    Ezek mellett ami az én szivemet megdobogtatja:

    5. AI PLANE: Fokker Dr.I, DFW C.V and Breguet 14.B2 no longer lose their wings while maneuvering (if not damaged).

    Azért nem repülök DR1-el, mert és általában meghajtom, mint Singer a varrógépet, és elég gyakran letörik a felső szárny :)

    12. PLANE: The heat balance of cooling systems for the Albatros D. III and Albatros D. Va was adjusted (the engine now heats up more slowly).

    Ez meg azért jó, mert akkor csak nem voltam olyan béna, ugyanis Manual radiátornál fél perc alatt meg lehet főzni a mocit :)

    De erre az Increased Climb Rate a Pfalz DXII-nél kiváncsi leszek ... ugyanis ebben papíron ő volt a legjobb ... mi lesz most? :)
  • LeonSilver
    #2620
    15. PLANE: Lessened the strength of the upper wing for the Sopwith Camel.

    Szarjanak sünt és hugyozzanak szögesdrótot.
  • RedRiot
    #2619
    Joy állítgatás: jó lenne, ha lehetne külön érzékenység profilokat elmenteni. Ami pl. pont jó érzékenység egy Camelhez, azzal egy Alba túl lomha lenne.

    Felvétel: ja ja én is részben emiatt várom. Il2-ben is sokat lehetett tanulni a replayek nézegetéséből. Másrészt pedig magáért a látványért is jó megnézni egy-egy szép műrepülést vagy fightot.
  • RedRiot
    #2618
    "7. PLANE: Сlimb rate for Fokker D. VII and Pfalz D. XII was increased.
    8. PLANE: Climb rate and maximum speed of horizontal flight for the Albatros D. III and Albatros D. Va was extended."

    Ezt még ma le kell tesztelnem!
  • LeonSilver
    #2617
    Lassan kezd olyan lenni a játék amilyennek lennie kellett volna
  • DummyBoy
    #2616
    Jéééézus ... Csak most olvasom!!!!

    A PLANE:-el kezdődő sorokra érdemes figyelni xD

    @Fokker: Van egy olyan streszztesztelő program hogy OCCT, ezt érdemes leszedni, van benne minden, még Power Supply Stress Test is :)
  • LeonSilver
    #2615
    Nekem egyszerűen nem jön fel ha alt+tabozok.Lent marad a tálcán oszt jónapot.

    Ebben a peccsben kicsit "tartok" azért a joy állítgatástól.Idestova 5 hónapja repül az ember így ahogy most van és hát ugye megszokta az ember.Most meg ha majd állítgatjuk biztos lesznek nagy anyázások .. :D

    Amire én marha kíváncsi vagyok az a felvétel.Ha az ember visszanéz egy-egy szituációt abból igen sok tapasztalatot lelehet majd szűrni.
  • Fokker
    #2614
    nekem kezdettől fogva fagy a RoF, offline is, egy vga-kártya teszt még hátra van, a prime-teszt hibátlan volt. ez a probléma csak nálam jön elő, soha nem írt még ki "Out of memory error"t, egyszerűen kidob az asztalra, miközben még hallom a játék hangját, és kiírja, hogy a "RoF hibát észlelt, és leállt; elnézését kérjük" hibajelentés küldése stb... ezt a hibát kezdettől fogva csinálja, kellene neki egy 24 órás vga-nyúzás, már meg is van a progi, csak mindig elfeledkezem róla.

    valaki írta itt az SG-n, hogy lehet chatelni RoF-ban külön Order és Opposite oldalon. ez lehetne a megoldás, mission előtt mindkét oldal lechateli a taktikát, majd repülés közben az eddigieknek megfelelően tudunk beszélni.
  • DummyBoy
    #2613
    Tadadadáááááááááááá:

    Change list 1.008 – 1.009

    NEW FEATURES:

    1. MAIN: Flight recording, playback and editing system now active.
    2. MAIN: Input commands may now be defined in game.
    3. MAIN: Joystick axis response curves may now be tuned in game.
    4. MAIN: Campaigns list added and training campaign relocated there. More campaigns are to come in future updates.
    5. MAIN: Mods On/Off game mode added. In Mods Off mode, game is protected against customization of any packed data. In Mods On mode, users are able to customize most of the game data files.
    6. MAIN: Any building on the map can now be destroyed (except objects of cultural heritage).
    7. MAIN: Mission format was changed. We’re supposing that it is now finalized for any future RoF 1.0xx versions.
    8. MAIN: Winter terrain added. Users can now create winter missions in the mission editor. Several default missions now are set during the winter season.
    9. MAIN: Military river ships added.
    10. MULTIPLAYER: Server traffic limitation control added to the game settings.
    11. MULTIPLAYER: Player now able to choose and change his side in planes list screen before each mission in rotation.
    12. GRAPHICS: Forest draw distance now adjustable in the game settings.
    13. GRAPHICS: Terrain mesh detail distance now adjustable in the game settings.
    14. GRAPHICS: New technology of the sky dome rendering (horizon and clouds color was corrected).
    15. GRAPHICS: Night time now supported by the graphics engine, moonlight added.
    16. GRAPHICS: Smoke plumes now affected by the wind.
    17. SOUND: Wind sound volume now increases when pilot head moves out from behind windshield.
    18. GUI: Improved GUI design.
    19. GUI: In-game menu was separated into “Exit Menu” (which may be open by pressing the ESC key, it contains only exit functions) and “Widgets menu” (which may be open by pressing the Right Mouse Button, it contains game widgets controls).
    20. GUI: Dynamic mission loading screen added.
    21. GUI: “Register New Account”, “Get Trial Account”, “Remember My Password”, “Remember My Login” functions added to the login screen.

    FIXES/BALANCING:

    1. GRAPHICS: Stuttering was significantly reduced (excluding plane spawn pause).
    2. GRAPHICS: Performance fall-off when flying near a tank battle was significantly reduced.
    3. GRAPHICS: Depth of Field effect was tuned for all planes.
    4. SOUND: Sound balance was changed (hit sound volume increased, external sounds volume decreased for cockpit view).
    5. AI PLANE: Fokker Dr.I, DFW C.V and Breguet 14.B2 no longer lose their wings while maneuvering (if not damaged).
    6. AI PLANE: Planes no longer open bomb bay doors during air combat.
    7. PLANE: Сlimb rate for Fokker D. VII and Pfalz D. XII was increased.
    8. PLANE: Climb rate and maximum speed of horizontal flight for the Albatros D. III and Albatros D. Va was extended.
    9. PLANE: Maximum speed in horizontal flight for the SPAD XIII was increased.
    10. PLANE: Maximum speed in horizontal flight for the Pfalz D. IIIa was reduced.
    11. PLANE: Climb rate for the Fokker Dr.1 was reduced at high altitudes.
    12. PLANE: The heat balance of cooling systems for the Albatros D. III and Albatros D. Va was adjusted (the engine now heats up more slowly).
    13. PLANE: The heat balance of the engine compartment for the Fokker Dr.1 was adjusted (the engine now gets hotter).
    14. PLANE: Increased strength of the wings for the Sopwith Dolphin.
    15. PLANE: Lessened the strength of the upper wing for the Sopwith Camel.
    16. PLANE: Fixed links in DM at wings box destruction of the Sopwith Camel.
    17. PLANE: Fixed errors of chassis destruction for the Fokker Dr.1, SE5a, Sopwith Camel and Sopwith Dolphin (it was impossible to lose wheel before).
    18. PLANE: Fixed flutter-caused damaging for the Fokker Dr.1 (now ailerons, elevators and rudder become damaged first).
    19. PLANE: Fixed too-high precision of the automatic mixture mode for Sopwith Dolphin (more coarse now).
    20. PLANE: Fixed logic that handles the inductive coil and the magneto switch in the cockpit (does not react to Blip Switch and engine failure).
    21. GUI: Players counter now works correctly on the server list screen.
    22. GUI: Numerous mistypes were fixed.
    23. 3D: Disappearing of wheels axis after one wheel was lost fixed for Pfalz D.IIIa.
    24. 3D: S.E.5a oil pressure gauge fixed.
    25. 3D: Sopwith Camel engine cover geometry corrected.
  • RedRiot
    #2612
    Ha mindenkinek jól működne az alt-tab játék közben, akkor mehetne a fight alatt a külön cset, mikor meg béke van a közös szoba. Hátha az új patch javítja a stabilitást is...

    Ezt meg a simhq-ra linkelte be valaki:

    Alb. DVa építés

    Ezt a projektet még nem is láttam az oldalukon. Nagyon komoly darab. Minden a lehető legeredetibb, a nem látható dolgok is: a sárgaréz benzintank mindent visz! Tisztelem az ilyen szent megszállottakat.
  • LeonSilver
    #2611
    Nem vitás, hogy jobb humán ellen játszani és akár elpusztulni mint az AI ellen.Nem beszélve arról, hogy milyen jókat beszélgetünk közben.
    Én például csak ezért sajnálom ( de elismerem, hogy taktika miatt hasznos ) a külön TS szobákat.
  • DummyBoy
    #2610
    DR1 mindenképp maradni fog, én is szeretem, de hangulatgép ...

    Milyen hibával fagytál ki? Out of memory-val? Mert lehet csökkenteni a gépek számát, ezért kérdezem mindig, van-e valakinek valami gondja a mission-ökkel ...

    4 playerhez nem kell a 12 vs 12 ...

    Order oldalon Veteran SeVa vagy Camel amire én gondolnék pl, Opposite oldalon pedig Veteran Pfalz DIIIa vagy DR1 ...

    De lehet SeVa és Pfalz lenne a legmegfelelőbb, a DR1/Camel-es AI is gyakran dugózik xD

    Az AI gépek át lesznek majd nevezve "Opposite AI" és "Order AI"-ra, hogy nehogy véletlenül valaki azokba a gépekbe üljön bele :)

    Én benne vagyok a mai repülésben, csak attól függ mikor érek haza ...

    Holnap párom dolgozik, napközben lesz időm barkácsolni a Mission-t, szeretném mihamarabb véglegesre megcsinálni, hogy utána legyen időm kicsit repkedni is :)
    A
    Mission az elsődleges prioritás, ugyanis az első két közös repülés óta úgy vagyok vele, jobban szórakoztat ha 5 perc repülés után egy izgalmas fightban leszed valamelyikőtök, vagy lezuhanok magamtól, mint 5-10 légigyőzelem egy orosz rulettben a gép ellen :)
  • Fokker
    #2609
    egy mai mission-tesztelésben benne lennék. a szokásos 20.00 körüli időpontban. én tegnap 3x is kifagytam, sajnos minél több a gép, annál sűrűbben; de ez az én privát gondom. laggolni nem laggolt egyszer sem.


    nagyon tetszett a tegnapi fight, az eddigi legjobb volt. nagyon köszönöm mindenkinek a harcokat, az eddigi legizgalamasabb volt. a csapaton belüli taktikát is jó lesz majd szombaton megbeszélni(ha van lehetőség Order/Opposite külön chatelésre).

    ami a géptípusokat illeti, nekem az eddigi lista megfelel, a dr1 maradjon meg Opposite oldalon ha lehet, néha átnyergelek arra is(de még nagyon nem megy vele a repülés). most a pfalzot kezdem érezni, a korábbi favoritom, a DVII kezd háttérbe szorulni.

    Papa, egyszer láttalak DVII-essel is, hogy tetszett? nekem úgy tűnik, hogy az AlbaDIII mintha egy bolhaf@sznyival jobban fordulna, de hamarabb elfogy a szufla a motorból. én azért sem erőltetem a szövetséges gépeket, mert egyelőre a németek fekszenek jobban.
  • LeonSilver
    #2608
    Lehet(ne) ma is egy kis röppenés, talán össze tudom magam szedni annyira, hogy képes legyek az ájerben maradni.
  • RedRiot
    #2607
    Milyen géppel repüljön az AI? Én úgy vettem észre, hogy a Pfalz D.III-at ügyesen kezeli a számítógép, szinte erősségi szinttől függetlenül. Néha már majdnem emberszerű, ügyesen váltogat a vízszintes és függőleges manőverek közül szépen fordulózik.

    Egyébként tegnap jól futott a mission az én gépemen is (X2 6000+, Ati3850) Csak annyi kéne, hogy az egy csapatban játszók közelebb kezdjenek, mert tegnap Zoleet épp hogy csak láttam kezdésnél aztán el is tűnt, pedig igencsak szükségem lett volna a segítségére! Faszán repült ő is, bár ezt már csak a földről láttam. :)
  • Papa01 #2606
    Oké, akkor első körben legyen a szombat! :)
    De egy rövidet ma is nyomhatunk... :D
  • DummyBoy
    #2605
    Nos nekem mindegy, sajna ma lehet addig sem érek rá mint tegnap, de a holnap elvileg oké :)

    Viszont a módosított Mission-ök nem tuti, hogy kész lesznek ma, mert lehet megint sokáig bent kell maradnom :(
  • Papa01 #2604
    Jó lesz, jó lesz!! :)
    Urak, mikor legyen a következő röppenés? Ma vagy holnap? Kinek mikor jó?
  • DummyBoy
    #2603
    De hülye vagyok ...

    Meg tudjuk csinálni a kiegyenlített oldalakat!!!

    Csak kell még 2 missiont csinálni, az egyikben +1 Order AI, a másikban +1 Opposite AI ...

    És a szerveren attól függően kell indítani, mennyien vagyunk ... (Mivel elvileg a peccs után meg tudjuk oldani, hogy restart nélkül váltsunk oldalt, így ez sem lesz gond :) )

    Ráadásul a Mission restart ugyanannyi ideig tart mint új missiont indítani, ezért ha változik a létszám, csak Leave Server és új mission-el start :)

    @Zpogi: eredetileg fentebb indultak a missionok, de pár repülés után közösen úgy döntöttünk, hogy lentebbhozzuk a harcot, ugyanis nagyobb magasságokban teljesen más a légiharc, és mindneki inkább az alacsony magasságban tapasztalt ...

    Később ezen bármikor változtatunk, én pl azért szoktam emelkedni, mert különben a szemben magasan jövő Seva-t sosem érném utol :)

    Kérdések:

    - Milyen géppekkel repüljön az AI?
    - Milyen erősek legyenek? (Low, Normal, Hard, Ace)
    - Minden oldalon a 12-ik gép legyen az AI (Más neve is lesz ...), vagy legyen betéve egy 13-ik? (Szerintem maradhat a 12-ik ... 24-en úgysem leszünk egy darabig :) )
  • Papa01 #2602
    Ööö.. jogos.. :D

    De nagyon várom már, hogy elérhető legyen!
  • LeonSilver
    #2601
    Már most sem elérhető lévén Moszkvában +2 óra a mostani idő a miénkhez képest ;)
  • Papa01 #2600
    Hoppá! :)

    Jól értem, ebben az időszakban nem lesz elérhető a szerverük a új frissítés feltöltése miatt?
  • LeonSilver
    #2599
    Please note that today (December 4thб 2009) from 12.30 pm - 14.30 pm Moscow time our servers will be under technical maintenance due to uploading new 1.009 game upgrade.

    Short term faults of "Rise of Flight" servers are possible due to this.
  • Papa01 #2598
    Urak, sikerült megkapni a HG jogot, úgyhogy tudjuk szerkeszteni a bannert! :)

    Ha van ötletetek, már magunk meg tudjuk csinálni! :)