29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #2837
    Örülök, hogy tetszik! :)
    Akinek van kedve szóljon, és betesszük azokat a skin-eket is! :)

    Felvételből, hogyan lehet videót csinálni? Betöltjük Rof-ba és pl Fraps-el rögzítjük?
  • RedRiot
    #2836
    No, hazaértem én is, szerencsére a korábban belinkelt bugos felhőkre találtam javítást, és egy kis setupolással sikerült a recés horizonton is javítanom.

    Így már jobban tetszik az 1.09. A szélzajok is szokhatóak, vhogy dinamikusabb így a repülés. A töltési idők rövidebbek, és alapból kb 60-61 fps-el megy. A playback módot nem szereti, az előbb kidobott asztalra. :/
  • Fokker
    #2835
    no én ma már nem hiszem hogy repülök, ha sikerül majd egy jó kis orosz rulettet felvennem, akkor felrakom.
  • LeonSilver
    #2834
    Tökéletes!!

    **--**

    No emberek.Nem csak jútyúbozni lehez eztán hanem így is ellehet egymást kápráztatni :D

    A fájlt ki kell csomagolni a megfelelő mappába ( xy:\Rise of Flight\data\Tracks\ ) és lehe egymás repülését nézni ( gondolom ).

    Íme ITT az enyém.
    Sajnos későn kapcsoltam be és a végén leesek a rákba de próbaképpen jó lesz.
  • Fokker
    #2833
    most valahogy nekem sincs kedvem repülni. egész nap be voltam tompulva. azért ha összegyűlünk 3-an, mehetünk pár kört. sokáig nem leszek ma fent.
  • Papa01 #2832
    URAK, BOCSÁNAT, de el kell mennem, nem biztos, hogy 20:00-ra visszaérek.. :(( Szóval a ma esti röppenés nem 100%.... SORRY!


    Leon, és a többiek, így jó lesz a skin?
  • LeonSilver
    #2831
    Hát basszus.Ez a Ben-Hur azon kevés filmek közé tartozik amit akárhányszpr meglehet nézni. ( szvsz )
  • DummyBoy
    #2830
    Das Boot az király :) Kocaszinten én is játszottam a Silent Hunter-ekkel, nagyon jó játékok a maguk nemében :)
  • Papa01 #2829
    Jaja, nekem is nagy kedvencem! :)
  • LeonSilver
    #2828
    Szerintem ja.Már a 4 is fasza grafikával rendelkezett.

    Volt régebben egy sorozat ( pár rész , Das Boot) valamelyik adón, nem néztétek ?Az egyik legjobb film amit valaha láttam.



  • Papa01 #2827
    Woow! Ez "in game" grafika??
  • LeonSilver
    #2826
    Én csak a tevére :)

    Ha kijön esetleg még ebben az évszázadban a cucc hozzá akkor máshoz is gyártok majd.
  • Papa01 #2825
    Oké, köszi! Milyen típusokra csináltál Skin-t?

    Dummy, köszi a linket, reméljük hátha jössz.. :)
  • LeonSilver
    #2824
    Ezt néztétek?Nekem a 3 megvan és lehet ezt is megvásárolom.Szeretek vele elszöszmötölni :)
  • LeonSilver
    #2823
    Lehet én sem jövök mert menet közben megfájdul az agyvelőm :(
    Ráadásul áloms is vagyok és reggel meg 4-kor ébresztő van.
    De azért meglátom, ha bírok magammal akkor 1-2 kör erejéig leszek.



    Ha kell ezt letudod kicsinyíteni Papa.
  • LeonSilver
    #2822
    Install Creator

    Sajnos fizetős.Kellene találni valamiféle teherautóról leesett példányt

    Mindjárt teszek fel egy pikcsört.
  • DummyBoy
    #2821
    Megpróbálom akkor a régit is megcsinálni, de estére itt a javított küldi, és ugyanaz, csak 8v8-al :)

    http://www.mediafire.com/?zh0wxwwdjmz

    Viszont én lehet sajna nem tudok jönni este, sorry :(
  • Papa01 #2820
    Leon, a telepítőt mivel csináltad?
  • Papa01 #2819
    Köszi! :)
    Ha mondjuk, pár képet is tudnál adni, akkor szerintem még jobb lenne, mert lehet látni amilyen is a skin "hasztnálatban" :)
  • Fokker
    #2818
    a mods-ból kihagyhatták volna az egyedi skineket. azaz mods off indítással is a régi módon láthatóak maradhattak volna a skinek. jó volna már végre valami primitív, egyszerű skin editort kiadniuk. annak idején a red baron II-höz is járt valami hótgagyi editor, de múkodott.
  • Fokker
    #2817
    nekem is jó a felszállós, sőt, megnézhetnénk a régi felszállósat is.
  • LeonSilver
    #2816
  • LeonSilver
    #2815
    Az enyém ITT van.Ilyen installos izé, le van benne írva, hogy hova kell telepíteni mert alapból nekem az E-re teszi.
  • Papa01 #2814
    Oks, részről rendben, lehet mindkét megoldást megcsinálom.. :)
    Csak akkor aki ezt szeretné, küldje el nekem a skin-t! :)
  • LeonSilver
    #2813
    Lehet így is de egyszerűbb lenne ha mi elküldjük Neked és csinálsz belőle egy szkinpakkot.Akár ilyen exe-s telepítőst is ami berakná a szkineket ahova kell.
  • Papa01 #2812
    Ááá, nem tudok írni, elrontottam a neveket, bocsika! :)
  • Papa01 #2811
    Akkor egyre gondoltunk! :D
    Úgy érted, hogy lennének linkek, például:
    -Leon skinje
    -Dummybon skinje
    -stb
    ?
  • DummyBoy
    #2810
    A Felszállósnál az a kérdés, hogy az eredeti küldit szeretnétek amit eddig repültünk, vagy elég ha a mostaniban csak leteszem a gépeket a földre, és teszek melléjük egy repteret ...

    Mods on jöhet, asszem nem várom meg az SDK-t, nekiállok csinálni skineket magamnak :)

    Visszatekerni úgy tudod mint a media playerekben ... gomb nincs, csak húzd visszább a csúszkát ami fut alul és kész :)
  • LeonSilver
    #2809
    Ide ni : Szerver és Teamspeak adatok online repüléshez
  • Papa01 #2808
    Nekem is mindkét típus bejön! :) Szóval, jöhet a felszállós is! :)

    Mod: Részemről ez mindegy, de előbb utóbb én is szeretnék egy sajátot.. :D
    Leon, mire gondolsz a TS-el kapcsolatban? Nem SG-ét akartál írni? :)
  • LeonSilver
    #2807
    De mi a rákkal lehet visszatekerni?Végignyomkodtam mindent de ...

    **--**

    Nekem jöhet a felszállós is ;) de a többség dönt.

    ***--***

    Megkellene beszélnünk ezt a mod on/off dolgot is.
    Legyen bekapcsolva és akkor úgy lehet csak csatlakozni a szerverhez vagy hagyjuk?

    Ha bekapcsolásra szavazunk akkor midnenki mégegyszer elküldhetné a szkinjét Papának és betenné ide a TS-es izébe.
  • DummyBoy
    #2806
    Üdv Urak!

    Vissza lehet tekerni, olyan mint a media player :)

    ROF exe dologra ... Átírom a Lowenhardtot 6 vs 6-ra vagy 8 vs 8-ra, emiatt is fagyhatunk ...

    Valamint LeonSilver mondta, hogy tetszett neki a felszállós küldetés ...

    Mi lenne ha csinálnék egy küldit a Lowenhardtból, letenném a gépeket a földre, tennék melléjük egy repteret és kész?

    És akkor lenne felszállós és levegőből indulós küldi is ...

    Mit gondoltok?
  • Fokker
    #2805
    ma este 19.00 nekem is jó. sztem ha egy camel és egy se5a összedolgozik, az halálos kombináció.
  • LeonSilver
    #2804
    Ja.Szeretem nagyon.Csak nem szabad elfelejteni, hogy olyan mint egy csikó.Szeret kitörrni meg rakoncátlankodni ha az ember kicsit nem figyel rá ;)
  • otiq
    #2803
    Leon, nem csodálom, hogy szereted a Camel-t, ma felléptem egy német szerverre és aki tehette szövi azzal repült. Basszus ezt képtelenség lefordulni a normál német gépekkel (talán csak a dr1 nem de azt be se tették választhatóságba). Szinte le tudta követni még azt is amikor dugóztam lefelé :).
  • Papa01 #2802
    Üdv a Csapatban! :)

    Várunk szeretettel! :)
    A banner alatt megtalálsz minden szükséges infót, de ha van kérdésed, ne habozz! :)

    Leon, 19:00 szerinted jó lesz?
  • LeonSilver
    #2801
    Isten hozott!!

    **--**

    Papa -> simán ;)
  • Papa01 #2800
    Értem, köszi! :)
    Urak este egy kicsi légicsata?
  • bootsector
    #2799
    Sziasztok! Remélem hamarosan veletek röpködhetek, megvettem a játékot.
  • LeonSilver
    #2798
    Nem mert nem videót rögzít "csak" adatokat.