29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • JoeDestroy
    #2677
    Szerintem az AI merészebb lett manőverező légharcban. Olyan osrókat csinált a teve hogy ihaj. Én nem vettem észre hogy jobban lőne az AI.
    Az viszont tény hogy szarik kitérni. 3 rulettből 2 szer ütközött, de vagy résen voltam, vagy egyébként is csak érintett, mert utána még lőttem egy másikat is mellé :)
    Viszont az Alba egy szikrát sem emelkedik jobban.
    A joy karakrerisztika állításánál nem vettem észre számottevő változást.
    Csak lineáris fv van benne.
    Egyre viszont jó volt. Kiderült, hogy a Logi3D joy X tengelye nem megy ki végállásig. Bassz szét kell szedjem.
  • Scottt
    #2676
    Én olvasom,szerintem akár ide is posztolhatod őket:) Érdemes visszaolvasni a korábbi posztokat az oldalon,néha igazán jókat lehet rajtuk derülni:D
  • LeonSilver
    #2675
    Azért ilyen szar, mert még nem végzett a feldolgozással ez a szutyok.
  • LeonSilver
    #2674
    Nagyon szarakodik ma délután ez a qrva jútyúb.
  • LeonSilver
    #2673
  • LeonSilver
    #2672
    De Dummy.Az is érdekes lehet másnak teszem azt, hogy tavaly fogtál egy 3 méteres pontyot ( nemtudom, hogy pecázol e, csak úgy mondtam egy példát ).Érted, nem csak katona sztori lehet ;)Jó mondjuk neked elnézzük a lustaságot mert hegeszted a missiókat mint az egyik néhai főnököm az alaplapot... :D Ez is megérne egy misét szerintem!
  • Papa01 #2671
    Köszi hogy szóltál, megnézzük! :)
    A multiban a tájat hogyan tudjuk módosítani?
  • DummyBoy
    #2670
    Én olvaslak folyamatosan, csak lusta vagyok válaszolni :)

    Meg katonatörténetem sem nagyon van :)

    De majd összeszedem magam xD
  • LeonSilver
    #2669
    A flyonline-on olvassátok azért sztorikat vagy ne erőltessem magam ?
    Ha olvassátok akkor néha valaki valamit ( bocs ) böföghetne oda.Mivel én nem látok statisztikát nem tudom, hogy olvassa e egyáltalán valaki.Szóval néha legalább annyit, hogy szarvót, vagy mittudomén kabbefaszom megjöttek a huszárok...
    ( lesz még ilyen véres izé egy - kettő )

    **--**

    Papa én is kiszoktam kerülni őket de most mintha direkt utaznának arra, hogy belemenjenek az emberbe.Amúgy fasza a peccs, a téli táj egyenesen fantörpikus!
  • Papa01 #2668
    Igen, az Alba nem az erős motorjáról híres.. :) (Legalábbis a III-as)

    Kíváncsi vagyok mennyire lesz stabil a RoF az új patch-el..
    (A ROF.exe működése leállt... )
  • DummyBoy
    #2667
    Én ezt nem használom, Alba-val nem vált be xD
  • Papa01 #2666
    Igen, ezt én is tapasztaltam ez előtt a javítás előtt..Én úgy szoktam ez ellen védekezni, hogy amikor már nagyon közel van, de még nem lő, akkor lenyomom a gépemet, majd a sebesség többletet kihasználva bukfencet csinálók,így mögé kerülök, és magasabban is leszek mint ő.
  • LeonSilver
    #2665
    Valami fos a nyultyúbon, nemtudok feltölteni.
  • LeonSilver
    #2664
    Jaa.Nem úgy.Valami más stratégiát kell kidolgoznom.
    Oda kell figyelni mert nem csak hogy szemből kikapnak de előszeretettel bele is ütköznek az emberbe, jobban mint eddig.Úgy vettem észre, hogy szinte nem is próbál az AI kitérni
  • Papa01 #2663
    Urak, a joy érzékenységet lehet végül is állítani?
    Ha igen, mik a tapasztalatok?
  • Papa01 #2662
    Leon ne hozd, rám a szívbajt.. :D Hogy érted, hogy hogyan tovább??
    Ne foglalkozz a Sniper AI-val, úgyis online nyomjuk leginkább! :D
  • DummyBoy
    #2661
    Ajajajajajjjj ... Épp most mesélem a munkatársaimnak, hogy ma van karácsony, meggyütt a peccs amire várok, ésatöbbi ...

    Erre beszóllnak, hogy nehogy aztán hazamenjek és ott anyázzak, mint a múltkori sznájperpeccs után ... xD
  • LeonSilver
    #2660
    Hát azt hiszem, hogy vége a 10 perc / 6-8 gép meneteknek.
    Legalább is most, jelen helyzetben.Viszont én most erősen elgondolkodok azon, hogy hogyan tovább.Lehet csak hamar felkaptam a vizet de nekem úgy tűnik, hogy az AI már megint sniperkedik.Mondom, lehet csak nem volt mákom de most így hirtelen televan a faxom vele.
  • DummyBoy
    #2659
    Közben pörög az agyam ezerrel :)

    Balansz problémára egy 4-ik ötlet :)

    12vs12, mindkét oldalon 1-1 AI géppel, de olyan AI géppel, amivel gyakran repülünk ...

    Ha párban vagyunk akkor azokba a gépekbe kell beleülni amihez AI van rendelve (Ha kevesen vagyunk és úgy döntünk akkor akár maradhatnak is :) ), ha páratlanul, akkor pedig a több fővel rendelkező oldalon abba kell ülni amihez az AI hozzá van rendelve, a másik oldalon pedig szabadon kell hagyni és kész ... és akkor megússzuk a Mission cserélgetést is, és bármikor lehet oldalt váltani, nem kell otthagyni a szervert :)

    SeVa és Pfalz DIII vagy Alba DIII pont jó is lenne erre :) Esetleg Fokker DVII :)
  • LeonSilver
    #2658
    Olyan 3.5 perc ~ 6 mega úgy, hogy medium a hangminőség.

    **--**

    Leszopatott egy Fokker D.VII ... :cry:
  • Papa01 #2657
    Urak, ma 19:00 kezdésnek oké?
  • Papa01 #2656

    :D

    De várom már, én is a saját videó készítést! Pl, tegnap meg lehetett volna állapítani kit lőttem le! :D
    Urak, Mekkora egy track mérete?
  • DummyBoy
    #2655
    Sznupi a Vörös báró ellen xD

    Urak, van egy jó és egy rossz hírem ...

    A jó: Kipróbáltam a Mission Editorral megnyitni a Lowenhardt küldit és sikerült is ergo azt valszeg nem kell újracsinálni ...

    A rossz: Viszont a Russian Roulette missziókat nem engedi megnyitni :(

    A csúf: Próbálta már valaki a mission editort? Na aki egy kis kihívásra vágyik az próbálja ki úgy hogy Távoli asztal hozzáféréssel próbálja használni :) Izgi :)
  • RedRiot
    #2654
    Mit forgassunk először? Blue Max II? Flyboys II? Esetleg Manfred Von Richthofen élete és munkássága? :))
  • DummyBoy
    #2653
    Ejj mi lesz itt, ha beindul a videózás :)

    Külön server kell majd a feltöltött track-eknek :)
  • LeonSilver
    #2652
    Ja.Ezt is megleltem közben ( majd a házigazda rendetrak :D )

    Hát marhajó a visszajátszás!Kameranézetet is lehet váltani és a lassítás is működik !!
  • RedRiot
    #2651
    0:35-nél híd majdnem megvolt a bal szárnnyal.
  • RedRiot
    #2650
    Arra meg azt írták ha jól emlékszem, hogy külön billentyűt kell hozzárendelni a felvétel elindításához. Csekkold meg a kiosztást!
  • LeonSilver
    #2649
    Most meg azt nem leleh, hogy hogyan lehet felvenni :D
  • RedRiot
    #2648
    Uraim, missön formátummal mókoltak valamit, azér' nem mennek a küldik:

    "7. MAIN: Mission format was changed. We’re supposing that it is now finalized for any future RoF 1.0xx versions."
  • LeonSilver
    #2647
    Ja.Közben rájöttem, hogy azt mostantól be kell kapcsolni.
  • RedRiot
    #2646
    Egy vicces kedvű pilótatársnak a gépfegyverekkel kapcsolatban volt egy élethűség-növelő ötlete:
    -az számítógép mellé odakészíteni egy porszívót. Minden alkalommal, mikor elakad a géppuska, a porszívót a játékosnak szét- majd össze kell szerelni. Természetesen repülés közben, semmi pause! Ha ez megvan lőhet újra.

    -komoly zuhanás után három hónapig nincs RoF!!!! (az én kiegészítésem: befeküdni pár hétre egy tetszőleges magyar kórházba. WW1 szanitéc színvonal nálunk ma is alap. :)))
  • DummyBoy
    #2645
    Mods ON-t bekapcsoltad?

    Valamit mókoltak a missionokon is, majd este megnézem, ha kell akkor áthekkelem majd a Roulette-eket ...
  • LeonSilver
    #2644
    Hát-hát.
    Mit monnyak?

    A randomized roulette nem működik :( :( A gyárit viszont átdolgozták, Dr1-el kezd és kemény( nek tűnik ) :)

    A joy állítgatásnál még nemjöttem rá, hogy mi merre, de majd biztos lesz valaki aki elmeséli miylen.

    A töltési idő csökkent azthiszem de nincs refly és a beállításokat sem jegyzi meg.

    Nemlelem a skinemet :(
  • Papa01 #2643
  • Papa01 #2642
    Emlékeim szerint nem volt semmi ilyesmi... :)
  • DummyBoy
    #2641
    Benne volt és az xD
  • RedRiot
    #2640
    "No misfire" az mi a tököm? Géppuska akadás kikapcs?
    (esetleg eddig is benne volt csak én nem vettem észre? :))
  • RedRiot
    #2639
    Hú de baró: külön állítható a felvétel minősége, meg hogy a földi ojjektumok mozgása rögzítésre kerüljön-é. Inkább legyen túl sok opció mint túl kevés. :)))
  • Papa01 #2638
    Oké, mesélj majd, hogy milyen, hogy tetszik! :)

    Joe: Akkor ma minden félképpen repülünk!! :)