29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #2797
    Én még nem is nagyon néztem.. :) Nagyon fogja a HW-t a felvétel? :)
  • LeonSilver
    #2796
    Simán fellehet.Viszont én hiányolok a "lejátszóból" ilyen funkciókat, hogy visszatekerés, megállítás, stb ..
    Vagy csak én nem találtam iylent ?
  • Papa01 #2795
    Szuper lett! :)
    Vajon a multi küldiket is fel lehet venni? Azokat nagyon jó lenne vissza nézni!
  • LeonSilver
    #2794
    Marhajó ez a kamera izé.Már csak az egeret kell belőni hozzá és egész pöpec felvételeket lehet csinálni.( zene csak azért van alatta mert éppen az omegát hallgattam :P )



  • DummyBoy
    #2793
    Mikó???
    Nekem :)
  • Fokker
    #2792
    nekem. egy kicsit átolvasom a fórumot pillanat...
  • Papa01 #2791
    Urak, kinek van kedve röppeni? :))
  • otiq
    #2790
    No most minden rendben van. A multis szervereket is látom mod pipa nélkül.
  • RedRiot
    #2789
    jól vágod az angolt!
  • LeonSilver
    #2788
    Kössz Papa de az érdem a fiamé ;) Én oroszt tanultam de már azt sem tudom :D Angolbol meg annyit ami rámragadt.
  • DummyBoy
    #2787
    Jó estét Urak!

    Nos, fél nap "pecselés" után azt kell mondanom, örömmel tapasztalom, hogy nálam semmi sem lett gázosabb ... Viszont sajnálattal hallom, hogy nálatok gond van :(

    Net gondom nincs, a hang nekem tetszik is (Nálam hallani a lövéseket ...) és egész délután repkedtem :) Az elmenthető beállítások hiányoznak ugyan, de pár apróság tetszett ... pl.: Be lehet állítani a Mission editorban hogy ne vigyen bombát az AI meg okosabb lett az editor ... load képernyő közben változnak a képek :)

    pl: az sem javult, hogy a Mission editor néha csak 3-4-edjére hajlandó normálisan elindulni ... A recéket meg már megszoktam ...

    Az orosz rulett is jobb lett, de sok Szakét ittak az AI-k mert kamikazék ezerrel :) Valahogy mintha gyorsabb is lenne a játék ...

    Este lesz így repülés?
  • Papa01 #2786
    :)
  • Papa01 #2785
    Jaja szuper! Jól kened az angolt.. :) Én húgomat akartam megkérni egy ilyen levél elkészítésére.. :D
  • LeonSilver
    #2784
    Ti is kommentelhetnétek egy kicsinyt ;)

    http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=49&t=5109
  • JoeDestroy
    #2783
    Értem én ... :) csak montam...
  • JoeDestroy
    #2782
    Had menjen!! :D
  • Papa01 #2781
    Csak amiatt tettem ki, mert szerintem marhára idegesítő amikor ilyen "Csá valaki tud adni CS key-t? THX!" látok, és hátha ez kiírás valamennyire figyelemfelhívó, hogy ne tegye... :) Legalábbis remélem.. :)
  • LeonSilver
    #2780
    Ez inkább a szokásos kérdéseket hivatott megelőzni ;)

    **--**

    Mit szóltok hozzá?Megy a RoF fórumra csak iylen előzetes normakontroll :D
    Szóval szterintetek jó lesz ?

    **--**

    Just a little question:

    Why can't I set different planes to the players profile?
    Why do I have to set the planes painting, the ammount of fuel and ammo, and the guns position?
    Why can't it be stored in the player profile?
    They bother the users with such a thing when the simulation itself is the best.

    My friend said this:

    Really gentlemen...this program is getting more wierd: some parts of it are made with NASA-like profession, and there are basic flaws that makes you

    want to jump out of the window.

    Another one:

    RoF is like a beautiful slice of steak, but the potatoe garnish is half raw, the wine you ordered is warm, and the glass is dirty.
    The foundation is wonderful, but the annoying add-ons aren't tolerated by everyone.
    There are some who will eat it without a word, some who send it back, and some who dump it on the waiter's head.
  • JoeDestroy
    #2779
    Most nézem az írást a banner alatt :)
    Mivel online ellenőrzés van, így warezolni nehézkes, akinek meg megvan, az páncélban őrzi az accountot :)
    Vagy már futnak lopott accok? Bár a gazdája szerintem egy ugyan bosszantó, de rövid levelezés után vissza tudja szerezni.
  • RedRiot
    #2778
    Szerintem nem sértettél meg senkit a véleményeddel. A RoF kicsit olyan, mint egy szelet gyönyörű steak, de a krumpli köret félig nyers, a bor amit rendeltél a kajához kézmeleg és a pohár ujjlenyomatos. Szóval maga az alap gyönyörű, csak a sok bosszantó adalékot nem mindenki tolerálja egyformán.:))) Van aki szó nélkül megeszi a kaját, van aki visszaküldi, és van aki a pincér fejére borítja. :)
  • Her Laca
    #2777
    Teljesen egyetértek,veled. Szerintem kiadták,és a befolyt pénzből hegesztgetik ,bár dicséretes módon foglalkoznak vele. Online játék például nehézkes ,ebben a formában nem sokakat fog megérinteni.
    Én azért próbálgatom ,(mert amúgy nagyon tetszik):D
  • Papa01 #2776
    Az az érdekes, maga a szimu szerintem nagyon jól le lett kódolva.. Csak ezek az apróságok... menü, körülményes multi, idióta warezolás elleni védelem.. stb..
    Szóval ezeket a hibákat szerintem könnyebben ki lehetne javítani.
  • PhantomAss
    #2775
    az ilyen hülyeségek miatt hanyagolom a játékot
    nekem teljesen elvette a kedvemet, hogy egyszer kipróbáltam a demót, de 3 nap szenvedéssel sem tudtam a trackirt belőni, másodszor gondoltam adok mégegy esélyt, akkor három nap szenvedés után sem tudtam elindítani a játékot
    kész, én befelyeztem
    inkább il2 (ami a leg felhasználóbarátabb program az összes közül) és lock on
    a fórumot azért olvasgatom :)
    bocs ha vkinek a lelkivilágába tapostam, de sztem ez a játék még félig sincs kész
    mondom ezt kb 6 év online szim tapasztalattal :D
  • JoeDestroy
    #2774
    A server conn lost nálam is befigyelt néha.
    A gyerek tréningezett volna, és nem volt hajlandó a teljesített pályát így elmenteni. Karrier módban sem menthet ilyenkor szerintem.
  • Papa01 #2773
    Pontosan.. ilyen apróságok, annyira bosszantóak tudnak lenni! Redriot hasonlat talán a legtalálóbb...
  • LeonSilver
    #2772
    A hang állítgatásban az a legszarabb, hogy nemlehet külön állítgatni a különböző hanghatásokat.Csak annyi kellene, hogy legyen külön állítás a motorhangnak, szélnek, lövésnek.
  • RedRiot
    #2771
    "Sehogyse futott le, szóval muszály voltam teljes uninstallt és törölni a Program Filesból. Most várhatom a 1,5 giga updatet. "

    Ubazz. Nem lehet hogy ennyire amatőrül oldották meg! Komolyan urak, egyre furább ez a program: néhány része NASA szintű profi színvonalon van megvalósítva, és erre van rászigszalagozva néhány olyan barkácsmegoldás, amitől már néha kiugrana az ember az ablakon.
  • Papa01 #2770
    Szuper! :)
    Ja, mondjuk nem értem, miért nem lehet egyszer nyomorult exe állományt kitenni, amit csak [i]egyszer[i] kéne leszedni és kész. Így minden újra telepítésnél le kell cibálni a netről.
  • otiq
    #2769
    De szívesen csak most eltököl ez egy darabig amíg töltöget.
  • otiq
    #2768
    Na kezd elegem lenni. Újratelepítettem, reméltem, hogy nem kell újra a patcheket updatelni ezért meghagytam az update könyvtárat erre nem hajlandó az updatre mert nem egyezik az ellenőrző file-ja őszerinte. Sehogyse futott le, szóval muszály voltam teljes uninstallt és törölni a Program Filesból. Most várhatom a 1,5 giga updatet. Elmennek a francba, hogy ilyen hülyén oldották ezt meg. Szoktam nagy ritkán star wars galaxies-ni és ott is van már nemtudom hány giga patch és ha új gépre telepítem csak átmásolom, a csík villámgyorsan végigfut és ellenőriz és működik.
  • Papa01 #2767
    Jaja, én mondtam.. :) A körítés kicsit el lett baszarintva...
  • Papa01 #2766
    #RedRiot: A grafikával (kinézet) nekem nincs gondom, a hang szerintem is szar lett... nagyon. Pl repülök légiharcban és hirtelen sárga-piros lesz minden. Nem lehet hallani hogy eltalálnak. Fos.

    #Otiq: Igen a háló része is baszkódik. Ez a sokszor Ok-ot nyomni hiba megint előjött, és már nem csak belépéskor... már ha beenged. Dühítő. Az FPS szerintem is határozottan szarabb lett az én gépemen is tapasztaltam, hogy be-be szaggat... Azt nem tudtam eldönteni, hogy háló vagy teljesítmény probléma okozhatja, mert ma a háló probléma miatt egy normálisat nem repültem...

    Szerintem, próbálj egy reinstallt... :(

    Más. Otiq, nincs kedved néha velünk repülni? :)
  • LeonSilver
    #2765
    Lehet uninst / reinst kell papa.Kicsit elbaszták ezt a peccset is.
    Én pédául agyilag képtelen vagyok felfogni, hogy ahoz a kibaszott tetves profilhoz miért nem lehet a gépbeállításokat is hozzárendelni??MIért kell azzal obiztatni az embereket, hogy minden egyes bevetés előtt bekell állítani a gép festését, a lőszer és üzemanyag mennyiségét, a fegyverek összetartását.Komolyan mondom, hogy nem értem!És akkor ahogy valaki említette TS-en iylen piti szarokkal bosszantják az embereket amikor maga a szimuláció meg fasza.
  • otiq
    #2764
    Kikapcsoltam a mod pipát , kitöröltem minden quick dogfight által generált filet a könyvtárból és a practise,practise fileokat is, mégis azt modja, hogy még modolt és nem enged belépni. Mi lehet még ami bezavarhatja?
  • otiq
    #2763
    Nekem is bajom van a hálózattal a patch óta. Ha nem pipálom be a modokat, nem enged be. Ha belépek a multis szerverek között csak jó ha 1-et látok valami franciát, és a többi? Amikor végzek egy kampányos küldivel a finish mission után elvesztette a kapcsolatot a master szerverrel üzenet fogad és még az fps is mintha kevesebb lenne.
  • RedRiot
    #2762
    Most vidéken vagyok a szüleimnél, de holnap kipróbálom a post effecteket. Szerintem szarabb lett a grafika az új peccsel: a távolban ismét ilyen töredezettek a textúrák, recések a vonalak. Az 1.08-nál ezt sikerült rendbe rakni, most megint szar. Az ég is idétlenül néz ki azzal a sok kis hülye felhővel, és napos időben vmi nagyon kretén élénk színe van. Vmi afrikai mapra talán jó lenne. Nem értem hogyha valami jó, akkor miért kell elcseszni hülyeségekkel.

    Érdemes megfigyelni, hogyha nem a default skinnel repülsz, a szimuláció betöltése után az első másodpercben a gép a default skinnel látszik, és csak után a jön be a kiválasztott. Mintha fölöslegesen betöltené a defaultot. :/

    Grafikailag az előző peccs teljesen rendben volt, most meg sikerült visszafejleszteni. Bravó.

    Szélhangokhoz mit szóltok? A motorhang már alig hallható, csak a nagy susogás. Ezzel sem volt gond eddig, hát most csináltak.
  • Papa01 #2761
    Komolyan mondom, nem hiszem el...

    És alig akart beengedni...
  • Her Laca
    #2760
    Urak!
    Tegnap felba...am az agyam ,mert nekem is röcögött ,a játék.
    Nem tudom kipróbáltátok e már de 1024X760 ban minden maxon bekapcsolva a post effects annyira simán megy ,hogy csak na.
    Mentem is campányt de azzal is hibátlan.
    De nem is ez a lényeg. Nem látszik igazán a különbség az 1680X1050 és a 1024X760 között. És nem kell kompromisszum.
  • Papa01 #2759
    Oké, nem sokára megtesztelem.. :)
    Leon, hogy állsz a masinával? Rendeződnek a dolgok? :)
  • DummyBoy
    #2758
    Nekem páromtól függ a dolog, de elvileg 8 az oké ...

    Ezeket is le kell majd teszteln, de bízom benne, hogy már csak a magasságok, távolságok és gépek lesznek, amiket max változtatni kell ...

    Ha valami kérés van akkor szólljatok :)