3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • MeoH #43
    Uj video
  • netmester
    #42
    a P2P mmo-ban is van ngyon sok noob. sok kinyalt seggű kölyöknek akiknek a szüle mindent megvesznek megkapják azokat is. sajnos a szerverek legalább fele ilyen. átlagéletkor 13.

    a rémhírek hogy van számítógépfüggőség szerencsére jelentősen megtizedelte őket
  • Belton
    #41
    A combat része elégé igényes és szép a character animacio.. meg lesem majd tuti :)
  • MeoH #40
    Meglepodnek nagyon ha free vagy itemmailesbaromsag lenne.
  • Belton
    #39
    Nagyon Remelem hogy P2P mert ha free lessz akkor mehet is a kukaba....
    El lepi a sok noob aztan mint minden free to play jachatatlan lessz az egesz + ultimate bot farm :S
  • darkling
    #38
    "Just like other triple A titles, TERA, a next generation MMO, will be a subscription based model and will feature box products for sale in North America. Further details will be disclosed at a later time."

    FAQ
  • pimpi001
    #37
    a nagy kérdés. p2p?? vagy f2p??
  • darkling
    #36
    Új videó
  • darkling
    #35
    Új trailer
  • pimpi001
    #34
    akkor csak télen tudom kipróbálni. sajna. most hogy ip bann-t kaptam a Prius onlie-ba, európai ip címem miatt, nagyon unatkozok.
  • [Jakuza]
    #33
    Friends and Family Beta Test - June 2009
    Closed Beta Testing - Late Summer/Early Fall 2009
    Open Beta Testing - Fall/Winter 2009/2010
    Release - Q1/Q2 2010
  • pimpi001
    #32
    ez már open beta lenne?
  • foxpal
    #31
    Cső all hát én fejből tudnák már regelni rá de nincs kssn-em ...
    Esetleg ha volna valakinek kssn-je ami nem használt akkor meghálálom egy köszönömmel
  • Endaer
    #30
    Itt egy angol nyelvu forum rola, kepekkel, eszmefuttatasokkal.

    ez a jatek meg akar jo is lehet, ha az aion is megbukik :)
  • musha
    #29
    belehúzott a lineage-brigád úgy látom...mert ha jól tudom a Blade & Soul-t is ők csinálják, és hasonlóan brutáldurva grafikája van mindkettőnek. nagyon örülök ezeknek, mert most asszem igen magasra lesz téve a mérce.
    csak hogy mikor jönnek...?
  • Murmur
    #28
    Lattatok mar? Ugy tunik, nem sz.rral gurigaznak. :)

    http://www.gametrailers.com/player/45394.html
  • MeoH #27
    Offical oldal
  • MeoH #26
    Aionra sosem mondtak, hogy L3. AZ kulon projekt. Erre azert mondjak, mert a fejlesztok nagy resze NcStol jott, es ott az L3on dolgoztak, es hoztak at jo par dolgot :)
    A DF ertedekenek tunik, de vhogy nekem tul sokat akarnak, igernek a fejlesztok. Es az utobbi ev uj nagy mmo nem gyoztek meg tulzottan(AoC,WaR). Mar meggondolom mibe vagok bele...
  • RaSzTaH
    #25
    ezt mondták Aion-ra is:) ám most jön Darfall abban is target nélküli pvp lesz, szvsz "nagyobb" skill kell, hangulatosabb lesz:)
  • MeoH #24
    Igen az a nontarget dolog erdekesnek, arrol nem is beszelve, hogy igy nehez lesz ra botprogit irni :) Free pvpt pedig szeretjuk, jobb mint a frakcios dolog, hisz nincs 2-3oldalra leszabalyozva a dolog, hanem lehet akar 10 is. Mivel a gamet fejleszto brigad nagyresze exLineage2s fejleszto, igy azt hiszem a pvpvel nem lesz gond.(Terjengenek olyen hirek is, hogy az lett volna maga a Lineage3)
  • Bulykin
    #23
    akarom most!:D
    kecijóak
  • RaSzTaH
    #22
    és még egy pár ösztönző kép :)
  • RaSzTaH
    #21
    2 dolog ami alapból tetszetős:
    - BHS plans to use the creative and innovative "Non-target Battle System" to destroy the stereotype that a fight is a MMORPG is only Click on target, press F1, Press F2 then click on the next target...
    - free PvP

    mindkettő hiány a mai mmokban :( legalább nincs szétosztva 2 oldalra a játék így nem lehet unbalance
  • MeoH #20
    ITT 1 kis info osszefoglalo rola.
  • gagax
    #19
    ha lessz angol vagy vmi érthető nylevet tuti megszerzem :D;)
  • gfreak
    #18
    shees...haggyadmár xD
  • RaSzTaH
    #17
    omg
  • ScarY MAN
    #16
    őőőő...
  • Hanci
    #15

    Gyertek!
  • Frosty01
    #14
    szép!
  • Probatbicol
    #13
    Nekem ez a videó tetszik, igaz elég kaotikus, de legalább tényleg igazi csatára emlékeztet.
  • RaSzTaH
    #12
    fizetős, de egyenlőre még csak koreaiul van minden
  • Hydroceph
    #11
    kiiiiiiiibaszott jol néz ki
  • Bulykin
    #10
    várjuk:)
  • gagax
    #9
    Hali !!! nagyon zsír játék :D

    Nem tom mikor jelenik meg vagy már megjelent de ezta videót talátam :D

    na pá

    http://www.gametrailers.com/player/44764.html?ref=embedfeat
  • Hydroceph
    #8
    simán király
  • gfreak
    #7
    tuti hogy nem...de talán lesz open beta xD
  • karajjj
    #6
    ingyenes lesz?
  • BB7
    #5
    Ez szép! :)
  • Atti12
    #4
    egész jónak néz ki.