1748
City of Abandoned Ships
  • Although
    #1588
    Elvileg harc közben nem lehet térképnézetre váltani.
  • Bohusek
    #1587
    Üdvöz!

    A régi problémára sajnos nem tudok orvoslásról. Ugyanez fordítva is megvan: tehát ha megtámad egy hajó és te elmenekülsz - vagy éppen ő - majd kilépsz a tengernézetből térképnézetbe, se híre se hamva a másik hajónak körülötted. Mondjuk néha a te általad problémát a magam malmára hajtottam: Már nem akartam csatározni, ugyanis több irányból rontottak rám a tengeri farkasok (vagy ördögök) és sorozatban értek volna a csaták. Így nemes egyszerűséggel, mielőtt elérhettek volna, vitorláztam kicsit tengernézetben, majd visszaléptem és... trillárom-haj, nem voltak sehol. Nem tudom, ez a programkészítők szándékossága vagy figyelmetlensége-e.
  • Although
    #1586
    Tisztelt kapitányok :)
    Nem tudom hányan követik a piratesahoy csapat munkáját de gondoltam beteszek egy kis concept artot ahol lehet követni az új munkájukat. Igen ígéretesnek tűnik!!
    hearts-of-oak

    A másik eszembe jutott egy régi problémám amin nem tudom van e segítség. Tehát ha a hajó megjelenés előtt átváltok a térkép nézetből sose jelenik meg a hajó. Erre van javítás nem tudjátok?
  • janikaslf
    #1585
    Az hogy ha egy adott felíratra jobb gombot nyomsz, akkor ilyen leírás jelenik meg az adott dologról. Amit Peter083 írt. Azóta próbálgattam.
  • Bohusek
    #1584
    Persze, én sem gondoltam másképp, azaz, hogy a billentyűkiosztást ismered.
    De mi az a jobb gombos megoldás?
  • janikaslf
    #1583
    Bohusek Kapitány!

    Köszönöm a válaszokat. Az alpokkal amúgy nagyjából tisztában vagyok: képernyő,billentyű parancsok,"fülek". Viszont nem nagyon van elég időm a megfelelő megoldásokat kitapasztalni.

    Erre az árúra jobb gombos megoldásra nem is gondoltam.
    Tetszik a kereskedés, bele is vetem majd magam.

    Jó megoldásnak tűnik, megszökni a hajóácstól. Ha megint lesz idő, és belefutok ebbe a melóba, akkor így teszek, remélem eljutok az ajtóig, anélkül hogy balta állna a hátamba.
    köszönettel
    Janika
  • janikaslf
    #1582
    Kedves Peter083!

    Ne haragudj, hogy becsméreltem a munkátokat. Nem akartalak téged, és a csapatodat megsérteni. Tudom, hogy a fordítás hatalmas meló. Pláne egy ilyen összetett játéknál. És a leírtak alapján bizonyára hatalmas szövegmennyiségen rágtátok át magatokat. Nálam egy-két napig volt fent, mert a path elések után, már nem működött jól a játék. De előtte sem az Angol szavak Magyar megfelelőjével volt a gond. Több karakternél is valami féle hibaüzenetet írt, hogy nem találja az adott dialógust, vagy ilyesmi. De mint emlíettem többszöri újratelepítés után, már a GOF moddal használom a játékot. A Magyarításra nincs igazán nagy szukségem.

    Tisztelettel:
    Janika

  • Bohusek
    #1581
    Ühm! Radar - jobb felül...
  • Bohusek
    #1580
    Bocs az elütésekért, és ami mellett nem tudok szó nélkül elmenni: mutatja. Csak mert bántcsa a szememet. ;-)
  • Bohusek
    #1579
    Kedves JaniKapitány!

    Örülök, ha sikerült valami használhatót találnod a leírásomban. Nos, igen, nem volt túl részletbe menő, ezért érthetőek a kérdéseid. Igyekszem további részletekkel szolgálni:

    A hajóács asztalára feltűnően kihelyezett tervrajz megszerzésére baltákat ragad az ács és pribékjei. Ha az életerőd kitart az ajtóig, akkor érdemes nagyon gyorsan eltenned a fegyveredet és kirohanni, mint az őrült. Ezért érdemes a tisztjeidet úgy "elhelyezni" az akció előtt, hogy ne álljanak az utadba, sem közvetlenül a hátad mögött, sem az ajtó előtt. Ezt pedig a kövess-maradj parancsokkal tudod megtenni. De mindenképpen vidd őket magaddal, még ha töltelékembereknek is, azaz nem sajnálod, ha meghal, mert legalább lefoglalják az ácsmester legényeit. Ez hát a csel. Ha nem bírsz még elég életerővel és esetleg a személyi képességeid lehetővé teszik, vegyél fel valami mellvértet, segíthet. Én még most sem állok neki harcolgatni, habár jól bírom a csapásokat és a tisztjeim is elég jók, de egy az, hogy minek, ez elég, hogy kirohanjak haláleset nélkül - ja, a tisztek autómatikusan kint lesznek veled - ráadásul, ha gyilokra kerül a sor, talán, de ebben nem vagyok biztos, a katonák is felizgulnak ellened és akkor még a faluból is futhatsz. Így nem.

    A kereskedés alapja a hiány-bőség párosa. A zöld nyíl általában azt jelzi, hogy adott településen sok van belőle, erről meggyőződhetsz, ha megnézed ezeknél a kereskedőnél lévő mennyiséget. Helyi viszonyoknak megfelelően értelemszerűen ezek általában(!) olcsóbbak. A piros szín a termék hiányát jelzi, a településnek hiánya van belőle, ezért képes többet adni érte. De ez csak irányadó, az igazi döntést a menüdben (F2) a kereskedelmi felület alapján érdemes meghozni, ugyanis találkoztam olyannal, hogy a termékből sok volt az adott kereskedőnek, de ha összehasonlítottam egy másik település listájával, akkor ott ugyanaz a termék nem volt zöld, mégis olcsóbban vette volna meg, mint ahogy megvehettem volna. Tehát az a fontos, hogy a a vétel helyén a kereskedőTŐL való vételár kevesebb legyen, mint a célállomáson a kereskedőNEK történő eladási ár. Azon túl a nagyobb haszon érdekében olyan terméket érdemes választani, ahol ez az árrés minél nagyobb. Ha pedig a termék súlya kicsi, akkor többet vihetsz magaddal, azaz az egy egységen nyert összeg a a nagyobb darabszámmal szorzódik. Volt már, hogy nem a legnagyobb árrésű terméket vettem meg, mert nagy volt a súlya, ugyanis az egy egységre vetített haszonnal bíró termékből annyival többet tudtam vinni, hogy az összbevételem magasabbra rúgott. Aztán vannak a tiltott termékek, jellemzően ranszolgák szoktak lenni, de ez sem általános. Ezeknél, ha jól tudom, nincsen felvásárlási ár sem.

    A ládafosztogatás házakban történetnél fontos, hogy ne vegyenek észre - evidens. :-). Arra jöttem rá, hogy mondjuk egy 7 ládás helyiségben, ahol pribék is felvigyáz, hiába mentek egy-egy sikeres ládarablás után, ha a következőnél elkap és visszatöltök, a maradék ládák már nem tartalmaznak semmit, pedig az újratöltés előtt még volt benne - onnan tudom, hogy belenéztem, de kivenni már nem tudtam, az újabb próbálkozásnaál pedig lebuktam. így jött a visszatöltés utáni üresláda effektus. Ezt csak azért mondom, mert ilyenkor az újratöltés után nyugodtan ott lehet hagyni a szobát, ott már babér nem terem. Ha a kocsmában szobát kérsz, ott általában lelsz valamire. Ott a láda, akkor az ágy végével szemben az asztal alja valamint az ágy melletti asztal alja is.

    Csatáknál, ha láncos töltelékkel vitorlarongálást tervezel, akkor azt érdemes akkor, amikor az ellenséges hajó vászna minél nagyobb felületét mutassa feléd. Logikus, nem magyarázom. A célzásnál pedig megfigyelhető, hogy függőleges irányba mozgatva a célkeresztet, van egy tartomány, amíg piros. Ez általában a törzset jelzi a vízvonaltól a fedélzetig. No, ha árbócra mész, akkor a felső piros helyzet fülé told még egy kicsit és ott engedd el a vitorlaszaggatóidat. Hogy mennyit, kitapasztalod, függ a távolságtól (közelebb-feljebb) az ellenség árbócmagasságától. Legjellemzőbb hajótípus, hogy amíg feléd halad és még nem fordul rád, akkor mutatja legnagyobb vitorlafelületét. Persze, vannak a Xebec-ek, azoknál pont nem.
    Azt gondolom megfigyelted, hogy az egyes ágyútöltelékeknek más és más a hatótávolsága, amit a bal fölső radaron ellenőrizni is tudsz. Szörke mezők a négy irányba. A radart egyébként külön zoomolhatod is ki-be - érdemes is olykor. Pl.. én támadáskor a radakör szélére illesztem a hatótávolságomat, így látom, mikor elég jól látszik, mikor dugja be az orrát az ellen. Aztán csata közben, ha közeledünk, egyre jobban nagyítgatok, hogy a hajóikonok jól elválasztódjanak és láthassam, ki merre forog. A kartácsolásnál is érdemes jól célozni, ne csak azt, hogy mikor piros a célzód. Hanem jellemzően annak felső tartományánál, mert akkor lövöd a fedélzetet, ugyanis lejjeb csak a hajó oldalát lövöd, ami semmit nem ér, a hajónak meg sem kottyan, embereket pedig nem találsz el. Persze, itt is ki kell találnod, mert a célzás magassága az egyes hajók törzsfelépítésétől is függ. Vannak a lapos törzsűek, ahol elég nehéz pontosan betalálni, ott általában akkor vagyok hatékony ha éppen rámfordul, mert akkor nagyobb felületben rálátok a fedélzetre, olyankor az gyilkos tud lenni. A magas felépítésüeknél közelről igen rossz a helyzet, ott általában srégen hátulról - vagy éppen előlről lehet bevinni emberritkító találatot, de azt sem valami nagy hatásfokkal. Ki vannak azok találva. :-)
    Aztán amit még hamar megtettem, hogy elfelejtettem a filmeken látott epikus csatajeleneteket, miszerint a hajók egymás mellett, párhuzamos hajótesttel lövik egymást, mint a bajnok. Számomra sovány vigasz, hogy nem én süllyedek el, ha alig marad emberem, lőszerem, stb. a csata végére, a hajóm is egy rom, a vitorláim rongyokban lóg és már alig fogja be a szelet. Túl nagy veszteség, aminek a visszapótlása sok idő és pénz. Már ha egyáltalán elérek a szárazföldre, mert amennyiben ilyen állapotban, megtépázva valaki belémköt, elmenekülni sem tudok és végem van. Szóval aljasnak tűnhet, de célravezető, ha az ellen vitorlacafatolása után, akit ekkor már szinte játszva kerülgethetsz, amíg ő mozdulni is alig, beállok a háta mögé az ágyúinak holtterébe és onnal szép kényelmesen írtom, ugyanis ilyenkor már jellemzően csak a menekülés foglalkoztatja, forogni sem nagyon forog. Írtom vagy a legénységet és aztán onnan hátulról közelítve csákjázom vagy robbanótöltettel elsüllyesztem. Ezt csinálom én, lehet még mások is, nem tudom. Ja, ha robbanótöltettel lősz, arra érdemes odafigyelni, hogy ne légy túl közel az ellenséghez, mert ha berobban a lőszerraktára - vagy berobbantja, te is odaveszhetsz. De az sem lehetetlen, hogy érezve a vesztét kamikázeakcióba indul, ekkor is jó a biztonsági távolság, hogy reagálhass.

    Megint megszaladt a szöveg, de legalább remélem kielégítő és részletes infóhalmaz lett.

    Üdv!

  • Peter083
    #1578
    Kedves janikaslf!

    Őszintén kíváncsi vagyok, hogy miért tartod hiányosnak, és gyengének a magyarítást. Amúgy a "hiányos" magyarításban a színek leírása is benne van sok mással egyetemben, csak nyomj jobb egérgombot a színnél. Ha valami nem tetszik benne, akkor átküldhetem az angol szövegeket, és lefordíthatod a "gyenge" részeket. Amúgy azt vedd figyelembe, hogy a játékot oroszok csinálták, akik sok esetben amúgy is elég érdekes angol mondatokat alkottak. A lehetőségekhez képest megpróbáltam a lehető legértelmesebbre összehozni a fordítást, tény, van egy-két hely, ahol lehet még mit javítani.
    Viszont így is majd másfél évig tartott, mire magyarítva lett 2,1 millió karakter. Amennyiben valami problémás részt találsz, azt küldd el erre az email címre: - [email protected] - képernyőmentésként, és orvoslom a problémát. Ha picit utánaszámolsz, mire én, meg Patrik újra összevetettük volna a magyar szövegeket az eredeti angol szövegekkel, akkor még jövő ilyenkorra sem tudtuk volna kiadni.
    Vannak mondatok, ahol a játék eredeti szövegét nehéz értelmesre lefordítani. Egy példa rá:

    The chief of port in @<sCity> told me that Captain @<sCapName> left for @<sTargetCity>, @<sAreal> aboard the @<sShipTypeName> @<sShipName> on @<sDate>.

    lefordítva:

    A kikötő főnöke @<sCity> városában elmondta nekem, hogy @<sCapName> kapitány elment @<sTargetCity> városába, mely itt van: @<sAreal> a @<sShipTypeName> @<sShipName> nevű hajó fedélzetén, (ekkor indult el) @<sDate>.

    És mikor random bedobja a városok, hajók nevét, akkor néha tényleg értelmetlennek tűnik a szöveg, de az ehhez hasonlók miatt nem lehetett jobban megcsinálni a magyarítást.

    Akkor lenne gyenge a fordítás, ha bemásoltam volna az összes szöveget a google fordítóba, aztán csak azt írtam volna be, amit ott kiadott.
    Úgy könnyű kritizálni, ha nem látsz bele a szövegekbe, és a fordítás folyamatába. Az építő jellegű kritikát szeretem csak, de azt, hogy hiányos, gyenge, ezzel nem megyek semmire.
    Csináld meg jobbra a magyarítást, ha tudod, előtted a lehetőség. Aztán majd ha te is leteszel valamit az asztalra, és vki véletlenül azt találja rá mondani, hogy gyenge, akkor azt gondolom te is ki fogod kérni magadnak.

    ui.: egy kis ízelítő a fordításból a kedvedért

    eredeti szöveg:

    Reference: What's the Story With Holland?
    #TEXT 1
    The extremely painful Spanish domination in the country is existing beginning from 1556. The cause for the Spanish attack upon Holland was constituted by the "necessity" to preserve a "pure" catholic faith which led to the completely opposite results. During the period of the spiritual yoke and political oppression a new religious teaching Calvinism got widely spread which had placed itself in opposition against the religious system of Catholicism. Under the religious protest the population of Netherlands had raised an iconoclastic upraising in the course of which all icons, statues of saints and other items of the religious cults have been destroyed. The punitive armed forces, sent by Spain had launched a cruelest terror. All people war defined as a 80-years long liberation war was launched (1566 - 1648.)
    Liberation struggle was headed by William of Orange. Struggle against Spanish enslavers had facilitated the national self-conscious growth. In the course of the period of the general revolutionary struggle the Dutchmen formed up a nation with a single language.
    In 1581 the Northern Provinces declared their independence forming up The Republic of United Provinces featured with the Calvinist religious faith. The civil war was declared and Spanish Monarch Philip II officially recognizes William of Orange "as the enemy of the human race" and sets up a price for his head. Willem was killed by a catholic. The war was still on but it did not obscure a successful formation of a new state. In 1648 Philippe VI has recognized independence of the Republic of the United Provinces which later became one of the mightiest European powers of the XVII century.
    In 1650 Stadtholder of Holland William II of Orange had died and in the same year, several months after his death his new heir William III of Orange was born.
    Johan de Witt became an actual ruler of the Republic of the United Provinces since 1650 and beginning from 1653 The Grand Pensionary as a henchman of the Dutch merchant oligarchy. He made the Princes of Orange to refuse to rule the country and abolished the Stadtholder position - as a head of the executive power in Netherlands.
    It sounds strange, but after gaining independence, Holland demonstrated an outstanding economic growth for the entire world. Now, there are more ships in the trade fleet of the country than in Britain and France all together! But the Dutchmen cannot account for more than a trade fleet since there is no possibility to build big ships because their bays are too shallow and modern military ships are featured with great full load weight.
    Trade is the strength and weakness of Dutchmen. They are rich but defenseless. The British are extremely unhappy with the Dutch trade might, not one Anglo - Dutch trade war took place already and there would be the others. And Spain which still retained part of Dutch territories is showing its teeth as a wounded beast.
    It is just impossible to envy the Dutch. They are balancing on a knife blade bit but it cannot last for long.

    magyarított változat:

    Tájékoztatás: Mi a történet Hollandiával?
    #TEXT 1
    Az országra nehezedő rendkívül fájdalmas spanyol uralom 1556-tól datálódik. A Hollandia elleni spanyol támadás oka az a "szükségszerűség" volt, hogy megőrizzék a "tiszta" katolikus hitet, ez viszont teljesen ellentétes eredményt hozott. A szellemi, és politikai elnyomás folyamán egy új vallási tanítás, a kálvinizmus terjedt el széles körben, mely szembehelyezte magát a katolicizmussal szemben. A vallási tiltakozás folyamán Hollandia népessége képromboló lázadást robbantott ki, melynek során a vallási kultusz összes ikonját, szobrát, szentjét, és más értéktárgyát megsemmisítették. A spanyolok által küldött fegyveres büntetőexpedíciós erők a legkegyetlenebb terrort indították el. Az egész polgárháború, melyet 80 évig tartó hosszú függetlenségi háborúnak határoztak meg, kitört (1566 - 1648.)
    A függetlenségi háború élén Orániai Vilmos állt. A spanyol elnyomók elleni harcot megkönnyítette a nemzeti öntudat megnövekedése. Ezen időszak folyamán egy általános függetlenségi háború robbant ki, melynek során a hollandok egyetlen nyelvet beszélő nemzetté formálódtak.
    1581-ben az Északi Tartományok kinyilvánították a függetlenségüket, és megalakították az Egyesült Tartományok Köztársaságát, és a kálvinizmus lett a hivatalos vallás. A polgárháború kihirdetése folyamán a spanyol uralkodó, II. Fülöp Orániai Vilmost az "emberi faj ellenségének" nyilvánította, és vérdíjat tűzött ki a fejére. Vilmost egy katolikus gyilkolta meg. A háború még folytatódott, de ez már nem tudta elhomályosítani az új állam sikeres megalapítását. 1648-ban VI. Fülöp elismerte az Egyesült Tartományok függetlenségét, mely a későbbiek folyamán Európa egyik legerősebb hatalmává vált a 17. század folyamán.
    1650-ben Hollandia kormányzója, II. Orániai Vilmos meghalt, és még ugyanazon évben, a halála után néhány hónappal megszületett az örököse III. Orániai Vilmos.
    Johan de Witt vált az Egyesült Tartományok Köztársaságának tényleges vezetőjévé 1650-től, és 1653-tól kezdődően pedig főminiszter volt, mint a holland kereskedőoligarchia csatlósa. Az Orániai hercegeket rákényszerítette, hogy mondjanak le a hatalomról, és eltörölte a kormányzói pozíciót - mint a végrehajtói hatalom feje Hollandiában.
    Ez furcsán hangzik, de Hollandia a függetlensége visszanyerése után az egész világnak bebizonyította, hogy kiemelkedő gazdasági növekedésre képes. Most már az országnak több hajója van a kereskedőflottában, mint Angliának, és Franciaországnak együttvéve! De a hollandok nem tudnak többet felmutatni, csak a kereskedőflottájukat, ugyanis nem képesek nagy hajókat építeni, mert az öbleik túl sekélyek, és a modern katonai hajók pedig túlságosan nagy tömegűek teljes terhelés mellett.
    A kereskedelem a hollandok erőssége és gyengesége is egyben. Gazdagok, de védtelenek. Az angolok rendkívül boldogtalanok a holland kereskedelmi hatalom miatt - nem egy angol-holland kereskedelmi háború volt már, és mindig lesz majd egy újabb. És Spanyolország, mely még mindig birtokolja a holland területek egy részét, a fogait vicsorgatja, mit egy sebesült vadállat.
    Egyszerűen lehetetlen nem irigyelni a hollandokat. A kés élén egyensúlyoznak, de ez nem tarthat sokáig.

    A fordítás kb. 99%-a legalább ennyire értelmes.

    Üdv

    Peter083

  • janikaslf
    #1577
    Bocsánat a kissé összeszedetlen hsz-ért, de előzőleg begépeltem egy oldalt, amit eggyetlen jólirányzott vétlen billentyűparanccsal kitöröltem. Másodjára már csak a leglényegesebbeket volt kedvem begépelni :)
  • janikaslf
    #1576
    Köszönöm Bohusek kapitány!

    Valóban nem ezt vártam válasznak. Valami egyszerű gyorsan, jól jövedelmező játékstílust. De a válaszod sokkal többet ér.
    Régen, amikor kijött a játék, még angolul kezdtem játszani. Tele volt buggal, és nem nagyon érdekelt a játékélmény, csak hajszoltam a nagyobbnál nagyobb hajókat. Na meg az angolom sem tökéletes. Gondoltam majd Magyarítva kijátszom. Aztán rájöttem hogy a GOF móddal többet ér mint az amúgy is hiányos és gyenge Magyarítással.
    Na meg persze kellett egy szemléletváltás ehez az új világhoz. Mint ahogy az életben is szükség van rá néha. És ez az előző tartalmas válaszodnak köszönhető elsősorban. Rájöttem hogy nem kell ezt nekem hajszolni.
    A csatákban is nagyont segítettél, mert eddig mindig kartácsoztam mint egy félőrült, és rommá löttek mire közelértem.
    Amúgy az jó hogy a kereskedést, meg a hajóácsos melókat említetted.
    A kereskedéssel én eddig nem foglalkoztam, pedig a játék nagy százalékban erre van kihegyezve. A zsákmányolt árút is a legközelebbi kikötőben eladtam.
    Kérdésem: Az árúcikk nevének színe mit jelent? Ha zöld akkor kell megvenni, és egy másik helyen ahol piros ott kell eladni?
    És ha más színű mondjuk fehér vagy lila?
    Kaptam én is egy hajóács melót. Egy fregatt tervrajzait kellett ellopni. De a szajrét nem tudom a magamévá tenni, mert ha elveszem azonnal kivégezz egy baltacsapással. még ha harci tiszttel megyek akkor is. Említetted hogy ki lehet cselezni az embereket. A hajóácsot is ki lehet valahogy?
    Köszönet mindenért!

    (az slf a nevemben csak azért kellett mert anno kb 100 ilyen nevű felhasználó volt.:)
  • Bohusek
    #1575
    Bocs a hibákért. pl: molyolni
  • Bohusek
    #1574
    Kedves Janikaslf Kapitány!

    Csak a saját véleményemet tudom megosztani veled, én hogyan kezdtem.
    Először is tudnod kell, hogy kevésbé vagyok eredményhajszoló, és szerencsémre ebben a világban van min mojolni, van miben gyönyörködni és erre még a hangula is rátesz egy lapáttal, így nem akartam hamar fejlődni és jó hajókat birtokolni (félre ne értsd, nem mondom hogy te ilyen lennél, még mindig magamról beszélek) és a részletek bőséges élménnyel láttak el. No, akkor induljunk ki ebből, magamból:

    Évekkel ezelőtt, amikor elkezdtődtek kalandozásaim a karibi szigetvilágban, még nem volt GOF mód, így nem tudom, hogy időközben a már akkor is meglévő hajók képességei változtak-e, így ezt is kérlek, vedd figyelembe elmesélésem során. szóval, mint ahogy már utaltam rá, szép kényelmesen, határaimat nem feszegetve tevékenykedtem és legelőször egy cél lebegett előttem, anyagilag felszedni magamat. Ehhez nem kellett má, mint egy kis lugger, aminek már volt akkora raktere, hogy a kereskedők megbízásait elvégezhessem és elég jó a szembeszéllel bezárt szög esetén a sebessége ahhoz, hogy elmeneküljek egy-egy támadás elől. Mivel a kiadásaimat minimális szinten akartam tartani, hogy minél nagyobb haszonnal bírjak, ezért tisztem nem volt, a legénység is csak annyi, hogy a hajó még elmenjen. A csatákra esélyem sem lett volna, ezért sem ágyúk sem hozzávalók nem voltak, ezzel viszont nagyobb szállítókapacitás állt rendelkezésemre és nagyobb bevételt érhettem el. Gyakorlatilag kereskedőként kerestem a kenyeremet. E mellett persze felszedtem a település lakóitól a küldetéseket, de csak a csatával nem járóakat végeztem el, mondván, hogy majd sort kerítek a többire is. A kormányzóknak is vállaltam feladatokat, de szintén csak amelyek nem jártak konfrontációval, max. az ellenséges nemzet településre osontam be majd ki. Loptam a házakból, amit csak tudtam, kicselezve a bentlakót, mert minden pénz számított, amikor még a kocsmai elszállásolás 10 pénze is fájt. Persze, nem csak a kereskedőknek, de a bankároknak is végeztem kulimunkát, mellette szállítottam utasokat és kísértem hajókat. És a játék milliőjének köszönhetően nem untam. Főleg a tolvajlást. Viszonylag jó értékeket találtam a hajóács és a kereskedő mellékszobáiban - van ott vagy hét láda. És attól sem kell félni, hogy ez idő alatt nem fejlődik a karaktered, ugyanis a harcmentes mellékküldetések, de még a kereskedés is fejleszt. Aztán idővel megengedhettem magamnak egy nagyobb hajót, kicsit több legénységgel, de ekkor még mindig a kereskedést tartottam fő bevételi forrásnak, de már a saját szakállamra kezdtem vásárolni és eladni, ugyanis akkor már az jobban jövedelmezett, mint a kereskedői megbízások, a lopkodások pedig elmaradhattak. És nagyobb rakterű hajónál, amelynek a törzse is erősebb, már ágyúkat is alkalmaztam, amelyekkel még mindig nem feltétlenül a csatározás volt a lényeg, hanem árbócszaggatás utáni sebességkülönbség nyerés és elillanás. viszont megjelenhettek a tisztek, ahol első helyet a hajorvos és a hajójavító volt, hogy egybetartsam a legénységet és a hajót is. Aztán jöhettek a többiek, ha már volt rá pénzem, irányítói képességem, stb. Idővel pedig beújítottam még egy hajót a még nagyobb szállítókapacitás érdekében, ahol párhuzamosan végeztem a kereskedői és saját szállításokat. És már olykor-olykor, amikor egy egyedülálló lugger vagy tartan kaliberű kalózhajó jött, már nem futamodtam meg. És így kezdtem megízlelni a vér ízét és ahogy a pénzem gyarapodott, kiteljesedhetett a tiszti és matrózi állományom, már kifejezetten örültem, ha a szállítási útvonalamat kalózhorda keresztezte, hiszen abból is több pénzre tehettem szert (csáklyázási csata utáni hullarablás, hajóeladás). A jobb hajók pedig a hajóácsok megbízásából megejtett tervlopások által lett elérhető, megvásárolható. És így cserélgethettem jobbnál jobbra. És akkor még nem voltak GOF mod könyvek, max néhány skilljavító totem - amelyek most már ilyenre nem jók. ÉS elővehettem a pirósárbócos mellékmegbízatásokat is, tehát megnyíltak a lehetőségek, szerintem pont jókor, még az előtt, amikor már kezdett volna unalmassá válni az addigi cselekmény. A harci tisztjeimmel már bátrabban bóklásztam a szárazföldön kalandok után, vállalhattam be komolyabb küldetéseket, stb. Tehát a fokozatosság elve érvényesül itt is, mint az életben is. Ha nem, az úgyis megbosszulja önmagát - szintém, mint a nagybetűsben. Mára már nem nagyos van, amibe ne mernék belemenni, még egyelőre a Bolygó Hollandi, vagy egy erőd az, amitől tartok, ugyanis nem szeretem a verejtékkel megszerzett tisztjeimet, hajóimat elveszteni, nem kis meló újból egy használható állományt kitermelni, így csak óvatosan járok el. Kereskedni most is kereskedek, szinte nincs olyan út, amelyet ugyan küldetés miatt teszek meg, hogy egyúttal ne szállítanák valamit, hiszen a fő bevételi forrás még mindig az. Ugyan 3-4 hajóm szokott lenni, de ahhoz nagy legénység is kell, a csaták miatti hadi utánpótlás, a javítások, mind megnövekedett kiadást jelentenek. A rendszeres bér több százezres összegre rúg nálam, - elérte már a fél millát is, de gyorsan csökkentettem - ahhoz pedig folyamatos bevételt kell produkálni. De nem panaszkodom, egy-egy szállításból már megvan ez az összeg, így a többi már megtakarítás, felhalmozás. Mára már nem kell odafigyelnem, mennyiért veszem meg, amit akarok. Általában csak a készlethiány szab határt és még azon kell morfondíroznom, hogy jó, akkor még mit is vigyek még, ami megéri, hogy ki legyen töltve a raktér. Sőt, amikor nincs kedvem, vagy nem találok semmi kereskednivalót a célállomásomon, akkor kihagyom a fuvart és megyek üres hajókkal. Ekkor viszont megpróbálok belebotlani néhány vakmerő kalózba, így az elfoglalt hajóik rakománya tölti meg a hajóimat, pl.: ágyúgolyókat, puskaport már nem veszek, a csatákból töltöm újra, sőt, még el is adok belőlük.

    Kábé így haladtam előre a kezdetektől mostanáig, innentől már csak érdekességként:
    Ha már szóba került a csata - mert szóba hoztam :) -, meg kell említenem, hogy hagyományos ágyúgolyót egyáltalán nem használok. Csak felesleges súly. Ahelyett ott a robbanótöltet. A tengeri ütközetekben kialakítottam magamnak egy rendet, de gondolom, mindenki más is és nem én találom fel a sapnyol viaszt azzal, ha azt mondom, először árbóctépés, hogy se lavírozni, se menekülni ne tudjon az áldozat, aztán attól függően, mit akarok jön a kartács vagy a bomba. Mivel néhányszor a maximális 5 hajóból állt a flottám, az ütközeteket az ő stratégiai irányításuk tetté/teszi színesebbé, élvezetesebbé.

    Apropó, a spanyol viaszról jut eszembe. Először Holland kalandorként keztem, még hajdanában, de a GOF mod esetében teljesen újra kezdtem a nulláról. És mivel ismertem már a nemzetek jelenlétét a karib tengereken, nekem a legjobb nemzetválasztást a spanyol jelentette, mivel, a kezdetekben legalább is, talán a legnagyobb településszámmal, ergo kikötővel bír, de még ha nem is, legalább összefüggő helyeken vannak, kezdve Kuba (Havanna) szigetétől karélyban a szárazföld mentén egész Cumana-ig. Ott, a szárazföld mentén azért viszonylag háborítatlanul lehet hajózni egy kezdő kereskedőnek. Persze, a hollandok szövetségesek, így végül is mindegy.

    Biztos, hogy vannak csörttetőbb, hamarabb eredményre jutó módszerek is, nekem ez volt evidens, nyílván az attitűdömből fakadóan is, ezért ezt tudtam megosztani veled. De hogy te ebből az elmesélésből mit fogadsz meg, hogyan alakítot a saját természetedhez a kalandjaidat, azt te döntöd el. Emlékszem, volt idő, amikor rohadtul nem érdekelt semmiféle tapasztalati pont gyűjtögetés, semmi hajócsatározgatás, de szépen, nyugodtan, szelni a habokat, nézelődni a korlát mellől, figyelni a sirályokat, a tengerben úszó cápákat, a sekélyebb tengerfenéket, a szigetek dzsungelét, a felhőket vagy a napsütést, hallgatni a hajó és a kötelek ropogását, a hullámtörésetek, ahogy a hajó haladt, stb. A dzsungelekben járva nem futottam, hanem gyalogoltam, ott is a képi és hangzásvilág részleteire figyeltem, a távoli hegyekre, így még jobban beleéltem magam a helyszín világába. De esélyes, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki másban leli örömét.

    Remélem, kielégítő választ adtam, még ha nem is azt, amit esetleg hallani szerettél volna.

    Üdv
  • janikaslf
    #1573
    Gerinho kapitány ha szóltál volna hogy ilyen irányú terveid vannak(GOF+Magyarítás). Meg tudtalak vona kímélni egy reinstalltól.
    A GOF mod tényleg nagyon jó, bár én még az 1.1 et nem raktam fel. Nincs kedvem mégegyszer újra rakni ha nem jó.

    Irigyellek benneteket, hogy jól haladtok a játékban.
    Én sajna nem nagyon találom a megfelelő: karakter+típus+nemzetiség összeállítást. Mindegyik borzalmasan döcögős, és nincs sikerélmény. A kormányzónak, vagy valakinek elvállalt munkával szoktam kezdeni. Rendre el kellhozzá hagyni a szigetet.
    Kint a tengeren próbálom kerülni a viharokat, és az ütközeteket, lévén hogy kevés az emberem és az ágyúm. Na de ha mégis belebonyolódok, elképzelhetetlen hogy a magaménál gyengébb csónakot találjak, így rendre elpicsáznak, és jön az újratöltés.
    Síránkozásból ennyi!

    Van valami tanácsotok a jó kezdést, és "fenntartható fejlődést" illetően? Mert a pénz itt sem minden, muszáj hogy a karakter is fejlődjön.
  • Bohusek
    #1572
    Azért ne add fel a kicsvadászatot, élvezd ki, majd ha megunod, akkor már megéri elvetni. Kihagynál valamit, csak azért, mert egy vén kapitány locsog valamit a rumos kupa felett? Élvezd csak a kalandot. Mert azért van benne...

    Ugye, hogy a GOF mod jó? Én sosem használtam modokat, maradiságom mindig azt mondatta velem, az eredeti, ahogy kitaláltak, megálmodták, az igazi. De most kivételt tettem és nem csalódtam. Külön tetszett, hogy a fedélzeti nézetben is bemehettem a kabinba és kinézhettem a tatnál lévő erkélyről. Jó, nem ugyanúgy nézett ki, mintha a gyorsmenüs kabin, de akkor is. Főleg a Colonial fregatt kialakítása tetszett. Ha teheted, próbáld ki. Némelyik hajó kormánya mellett, talán éppen ennek is, van egy működő (!) jelző is. Mondom, a fedélzeten sétálva. Ugyan nem iránytű, pedig logikusan az illett volna, hanem egy széljelző, amire pedig ott van az árbóczászló, de akkor is. Szóval a GOF mod valóban tuti.
  • Gerinho17
    #1571
    felraktam én is a GOF mod-ot de a magyarítás nem működik vele sajnos. Viszont a látvány mindent megér. Bohusek Kapitány, akkor valószínűleg ez lesz az első és utolsó kincskeresésem :)
  • Bohusek
    #1570
    egyébként, ha elakadtam, én ezt használtam, tudom ajánlani:

    https://sites.google.com/site/skodacoas/home
  • Bohusek
    #1569
    Jó tervnek hangzik. Valahol én is hasonlóan gondolkodtam, gondolkodom. És a sok apró küldetés, amelyeket a településeket kap az ember, csak még szinesítik a kalandokat, mint pl. a kincskeresés. No, azokkal kapcsolatosan elég vegyesek az érzéseim. Igazából talán kétszer találkoztam olyan zsákmánnyal, amire azt mondtam, hogy le a kalappal. Ezek esetében 15 és 30 egység súlyú kincshalmazok vártak rám, amelyeket csak a három harcitizstem teherbírókapacitásának igénybevételével tudtam elszállítani és az eladáskor az összértékük meghaladta a 300 ezer Piasztert. Viszont a többi eset...nos, cslódottságot okozott. Kezdve a 60-70 csákánnyaé vagy mandolinnal, aminek értéke a nullához konvergál egészen a testékszerekig, gyöngyökig. Oké, a medálok, ékszerek, gyöngyök, stb. persze értékeket képviselnek - és ráadásul súlyuk sem okoz problémát, de eladva őket jó, ha 10 000 ruppó befolyik belőlük, ráadásul nem egyszer várt rám egy kisebb banda, hogy az a kincs (ami igazán jelentős értéket nem képvisel) az övék, és még harcolhattam is értük. Aztán kb. a 10. térkép alapú kicsvadászat után abbahagytam, mivel a 3 (vagy valamikor 4) hajóból álló flottácskámmal szigetek között hajózva azt mindig rakománnyal teszem, amelyek bevétele, haszna több százezer szokott lenni.
    Egyébként jelenleg van kb 4-5 millió nálam és Havannában kamatletétben másfél milla. Az utóbbit még COAS előtt betettem tartaléknak, de nem lett rá szükségem. És remélem, hogy mivel Havanna nem közvetlenül a bejárható tenger partján fekszik (nincs elérhető kikötője) talán nem is foglalják el egyhamar az ellenséges nemzetek. hát ezért nem keresem már a kicseket, csak néha, kalandvágyból. ;-)

    Ha kérdésed van, dobd fel, meglátjuk, mit tehetünk az ügyben...

    Feszüljenek hát a vitorlák!
  • Gerinho17
    #1568
    utánna olvastam angol fórumokon és azt írják, hogy az utolsó előtti küldetésénél Morgan azt fogja mondani, hogy csinálhatsz nemzeti küldetéseket, őt nem zavarja. Most neki indultam felkutatni a muskétát meg egy kincsestérképet és fel akarom fejleszteni a karatert olyanra, hogy a kikőtőben pihenő fregattot tudjam irányítani.
  • Bohusek
    #1567
    Kedves Gerinho Kapitány!

    Nos, ebben a kérdésben egyelőre nem jutottam előre, ezért hagytam a nemzeti küldetéseket. Éspedig azért, mert mint kiderült, amennyiben Morgan-nek, ahogy az első küldetését megcsináltam, esélyem sincs a főkormányzóval szót értenem. Feltételezem, ha a Morgan-féle szálat a végéig felgöngyölítem, és a továbbiakra nézve nem lesz tovább vele kapcsolatom, a főkormányzó újra kezesebb - vagy kegyesebb - lesz.
    És mivel a Morgan küldetés legelső fázisán túl vagyok, valamint a kalandozásaim más fele vittek és a magam útját jártam, mint sem hogy Morgan kedvébe járjak, ezért nem is tettem lépéseket a helyzet feloldására. Azóta megjártam a COAS-t, meg...azaz felcsináltam Isabellát, de törvényes keretek között, mint hitvesemet, Felhajtottam a Blue Bird-öt, a duplacsövű puskát - ezzel megvéve a gazdája hűségét, ugye - de előrelépéseket tettem az elátkozott falu ügyében is, valamint felkutattam Sharp kémét is a gyönygykitermelésnél, csak hogy a nagyobbakat említsem. Nem nagyzolásból mondom mindezt, hanem inkább tisztelettel övezett főhajtás a játék előtt, hogy mennyi izgalmas és fejtörő kalanddal ellátja a karibi térésg kapitányait.
    És akkor vár még, hogy megint csak a nagyobb lélegzetvételűeket mondjam, a Bolygó Hollandi megszerzése, a Morgansorozat - ugyebár -, a Tenocthitlan feladatok és aztán a nemzeti küldetések.
    Van még mit tenni, úgyhogy: Tengerre! :-)
  • Gerinho17
    #1566
    köszönöm Bohusek Kapitány a segítséget, sikerült megszereznem a privater levelet de most egy olyan problémába ütköztem, amibe, ahogy visszaolvastam a fórumot Te is belebotlottál. Nevezetesen, hogy nem akar küldetést adni a főkormányzó mert kapcsolatban vagyok a parti testvériséggel. Ezt hogy sikerült megoldanod?
  • janikaslf
    #1565
    Köszönöm a villám választ Bohusek Kapitány.
    Amúgy az én példányom sajnos nem vásárolt, de ha tudnám kinek kell odadni még a dupláját is odaadnám az 500ft nak. Az 576kb-nál van, de jelenleg nincsen.
    Amúgy ez a verzió jól működik. Egy beragadást, és néha előjövő zene recsegést leszámítva. Épp csak arra a kis plusszra áhítozom amit ezek a modolt verziók adnak, amit említettél. Utánna is járok.
    Jó szelet!
  • Bohusek
    #1564
    Elöször is JaniKapitány! :)

    Ebben a kérdésben nem én leszek a segítőd, mert személy szerint nem magyarosítottam, legalább gyakorlom az angolt. Nekem eredeti lemezen van a game és erre a GOF módot raktam csak rá, az is az 1.0 tól az 1.1.2 ig. Ha jól emlékszem, úgy reklámozták, hogy ez nemcsak a különböző bug-okat javítja, de bizonyos textúrákat tupíroz, hajómodelleket ad hozzá, kicsit realisztikusabbá teszi, mondjuk azzal, hogy pl.: spanyol hajóácsnál jellemzően csak olyan hajókat vehetsz, amelyeket a spanyolok használtak, bizonyos típusokat nem és még hasonló nüansznyi dolgot pakoltak bele. ez a mod ráadásul a beállítások menöbe is belerakta magát, így bizonyos beállítások könnyen és gyorsan változtathatóak. Akárhogy is, én ezzel tökéletesen meg vagyok így elégedve. Ezért bocs, ha csak ezt tudtam javaslatként feldobni, azért remélem, ha ez nem is lett vonzó számodra, más, aki jártas az egyes változatokban, verziótelepítésekben, tud majd neked segíteni.
    Egyébként a kérdésedből arra tudok következtetni, hogy nem működik jól. Vagy ha igen, mit ad hozzá az 1.3.5. Ha nem sokat, és ez működik, akkor hajózz ki így. Ha pedig valami fontos javítást ígérnek, akkor legfeljebb mentsd ki az állásodat valahová és telepítsd rá a combined mod-ot. Esélyes, hogy akkor a magyarosítás nem fog megfelelően működni - ezt az AOP I.-nél tapasztaltam - de ki tudja. Tudod, a puding próbája az evés. Ha nem megy valami, úlyratelepíted az 1.3.0-t. Sokat nem vesztesz vele, nem igaz?

    Gerinho Kapitány!

    A kormányzói kalózhajó vadászatnak két lehetséges változata van. Saját tapsztalat, hogy kezdőként könnyű elveszteni a csatát, hacsak nem valami kisebb hajó lesz az. De hogy a kérdésedre válaszoljak:
    Kérlek szépen, az egyik lehetőség, hogy a kikötőben hajóra szállva a gyorsindító menüt megnyitod és aktiválod a "Sail to ..." parancsot, ami aztán feltünteti a környező hajókat azért, hogy válaszd ki, melyikhez. ezzel a módszerrel gyakorlatilag "ugrálsz" vagy, hogy a kortól még jobban elrugaszkodjak, "teleportálsz" az egyes hajókhoz. Ott vársz pár másodpercet, és ha nem történik semmi, ugyanezt ismételve ugrassz a következőhöz. Az egyik egyszer csak lecseréli az addig barátságos nemzeti lobogóját halálfejesre és ellenséggé válva tüzet nyit rád. Na, ő volt a báránybőrbe bújt farkas. És ha már megtaláltad, nincs más dolgod, mint elsüllyeszteni, fedélzetre átszállva kifosztva elsüllyeszteni, vagy fedélzetre átszállva tisztet kinevezve magadévá tenni. Ha ez már megy és pénzre van szükséged, a legutóbbi egyben a legjobb megoldás, ugyanis visszahajózva nemcsak a kormányzótól kapsz pénzt, hanem a hajó rakományát, amire nincs szükséged - amire meg van, azt átpakoltatod a legénységgel -, külön az ágyúit és magát a hajót is eladod az ácsnál.
    A másik lehetőség rosszabb. Ott hiába ugrálsz a hajókhoz, a kalózhajó nem vált lobogót, azaz még sunyibb. ekkor át kell szállni és beszélni a kapitányokkal, és az egyiknél párbeszédként az jön elő, hogy a kormányzó a fejét kéri. egyébként az átszállás pillanatában már a fedélzeten lófráló legénységből látszik, hogy az a hajó lesz az, amit keresel, mert mind egytől egyig rosszarcú, úgy öltözve, mint a dzsungelben az útonállók. És hogy mi következik? Az érintett kapitánnyal való szóváltás után csata következik az egész legénységgel, miközben a kpitány elfut. Ha sikerül leölni mindet (nekem csak nagyon jó cucokkal és képességekkel sikerül úgy, hogy olyan ficakba szaladok, ahol nem tudnak körbe venni), akkor felveheted a halottak cuccait - hullarablás - majd gyorsmenüben tengerikonnal visszajutsz a saját hajódra... és kezdőthet a tengeri csata, ugyanis ez csak a leleplezésül szolgált. Innem ugyan az érvényes, mint amit az első verzióban már leírtam.

    Segítségül, ha te és a legénységed még nem elég tapasztalt: Vagy a kocsmában magam mellé béreltem hajót legénységgel, kapitánnyal és azzal együtt támadtam meg ilyen kalózhajót, de ez költséges, mert a bérelt hajó teljes költségét te állod. egyszerűbb, ha szintén a kocsmában a kocsmárostól kért feladatnál kíséretet vállalsz el, így a kísérendő hajó a flottádhoz fog tartozni és utasíthatod a harcra. Én kezdőként ezt tettem, engedtem, hogy ő jobban odaférjen és az sem zzavart, ha ő is süllyesztette el a kalózhajót, a kormányzótól kapott pénz és reputáció engem illetett.
    További javaslat, ha elkerülnéd ezeket a csatákat még egy időre, hogy a kormányzótól való feladatkérés előtt mentesz egyet és csak aztán kéred a küldit. A mentés csak azért javallott, mert ugyan vissza is utasíthatod a feladatot, de a reputációd csökkenni fog, ez pedig az addigi törekvéseidet teszi tönkre, így viszont ha ilyen óhaja van Őkegyelmének, egyszerűen visszatöltesz és nem kérsz feladatot tőle.

    Egyelőre ennyit tudtam, remélem hasznodra lesz.
  • janikaslf
    #1563
    Üdvözlet! 1.3.0 verzióm van. Magyarosítva. Kell e ehez valami patch vagy mod hogy jól működjön? Mert szemezek ezzel a combined mod 1.3.5-el. Ha azt leszedem és feltelepítem akkor minden ok, vagy kell még valami köztes patch?
    Előlre is köszönet!
    Jó szelet!
  • Gerinho17
    #1562
    Abban tudnátok segíteni, hogy ha a kormányzó olyan feladatot ad, hogy likvidálj egy kalózhajót, akkor azt hogy találom meg? állandóan lejár az időm.
  • Bohusek
    #1561
    Ahoy Although Kapitány!

    Ha rajtam múlna, nem hal meg, csak hát egymagában nem sok kedve van az embernek trécselni, kalandokról eszmét cserélni, még azt mondanák rám, hogy tán' megőrült ez a vén tengeri medve, hogy így magába beszél. No, meg valahogy interaktívabb, ha legalább ketten vannak, de a még több jobb elve itt is tud érvényesülni. Hát sok sikert a folytatáshoz...

    Cheers!
  • Although
    #1560
    Nahát ez a topic sem halt meg jó látni :) Hétvégén tervezem folytatni a karibi kalandozást. :)
  • Bohusek
    #1559
    Gerinho Kapitány!

    Azt el is felejtettem mondani, mivel gondoltam, te is így vagy vele, hogy a te képességeidnek is csatára képesnek kell lennie, nehogy téged kaszaboljanak le nagyon gyorsan.
    Ha kérdésed van, elakadtál, csak kérdezz nyugodtan, egy-két naponta jellemzően benézek ide a kricsmibe elbeszélgetni, ha van kivel.

    Jó szelet!
  • Gerinho17
    #1558
    köszönöm a segítséget Bohusek Kapitány! így amit leírtál és átnéztem konkrétan mindennel probléma van :) a legénység zöldfülű, nincs elég fegyver stb.
  • Bohusek
    #1557
    Kedves Gerinho Kapitány!

    A kérdésedhez:

    Mekkora a legénységed katonai összetétele, milyen képzettségi szintűek (zöldfülűek-e vagy inkább veteránfélék) és van-e ugyanekkora létszámra való kézifegyver a fedélzeten/raktárban?
    Minek utána meggyőződtél, hogy ezek nagyjából rendben vannak, van-e olyan képességű tiszted, akit be tudsz magad mellé állítani harcosnak (fegyver-, kard-skill) és hozzá megfelelő fegyverük. Ha nincs külön harci tiszted, akkor a meglévőkből válogathatsz. Amelyik jó harci képességgel bír, lásd el fegyverrel és sorold be harcosnak. Az külön kiváló, ha egyszerre két posztot is be tudnak tölteni ezek a tisztek, mert így nem kell kivenni az eredeti szerepéből, ami az ágyúcsata során szükséges lehet.
    Aztán ott van még az ellenséges hajó legénysége. Ha mindenáron fedélzeti csatát kell vívnod, a csáklyázás előtt érdemes kartáccsal megritkítani az ellenfél legénységét és mindjárt jobb az arány.
    Mindezek meglétével sokkal nagyobb eséllyel indulsz egy hajófoglalásnak. És már csak nüansznyi dolog, hogy ha nálad vagy tisztjeid valamelyikénél, de leginkább a Bosun-nál ki van fejlesztve az a személyi képesség, hogy átszállás esetén muskétasortüzet ad le a legénységed (automatikus), szintén kevesebb leölni való legénység marad odaát.

    Végül ha átnézted a lehetőségeidet a feladat súlyától függően érdemes átgondolnod, biztosan eljött-e a pillanat, amikor össze kell mérned az erődet a Tengeri Farkassal és legénységével. Mert ha nem vagy még eléggé felkészült, nem tudod bevenni, de nem is olyan fontos, javaslom hadd a csudába. Ha mellékküldetés, majd találkozol még vele később.

    Remélem segítettem. Kíváncsi vagyok a részletekre, ha nem nagy kérés, mond el, mi a helyzet.

    Üdv!
  • Gerinho17
    #1556
    sziasztok.
    abban tud segiteni valaki hogy a Seawolf nevű hajót hogy kell elfoglalni?
    egyszerüen nem tudom legyőzni a legénységét
  • eddy12345
    #1555
    http://data.hu/get/5636410/AoP2HUN.exe

    http://www.crocko.com/5504E57C87434F4AA7ED5B9D2050B7CE/AoP2HUN.exe
  • Mayorpapa
    #1554
    törölték...
  • eddy12345
    #1553
    Magyarítás

    http://data.hu/get/5629781/AoP2HUN.exe
  • Bohusek
    #1552
    Ahoy!

    Én is ekképp vélekedem. A gépemen van pár felrakott cuccos (Mount&Blade Warband, Risen2, Eurotrack, Saboteur és ez), és hangulattól függően veszem elő. Viszont a hangulat szerencsére nálam nem annyira hektikus, így a Karib tengeri kalandok már egy jó ideje konzekvensen zajlanak. És persze nekem is csak esténként van némi időm.

    Éppen tegnap este sikerült kikeverednem COAS-ból. Nem volt egyszerű a történet, 3-szor kellett végigcsinálni, mert a szabadság, hogy azt csinálok, amit akarok, állságos. Eladtam olyan tárgyakat, megöltem olyan személyeket, amelyek, akik elengedhetetlenek a küldetés/folytatás sikeréhez. Mázlim volt. Mikor először szembesültem, hogy ellehetlenül a küldetés sikerre vitele, egyetlen egy olyan mentést találtam, amelyet visszatöltve még megvoltak azok a feltételek, amelyek aztán már sehol sem. És másodszori nekilendülésnél más probléma ütötte fel a fejáét, amire nem számítottam, úgyhogy harmadszor is nekiindultam. No, de végül sikerült a Dog of War nevű, 3*-os hajóval, 15 fővel és kicsivel több, mint 2 millával kijönni. No meg egy új tiszt és csomó hasznos cucc. Elcsigázottan megérkeztem Havanna kikötőjébe...
    Ha valaki rászánná magát és belevetné magát ebbe a kalandba, most már tapasztalattal bírva tudok segíteni.

    No, azért csak nyüstöljétek...
  • Although
    #1551
    Hát nagyrészt esténként azt veszem elő ami épp kéznél van. :) nem haladok igazán semmivel, de ez nem lesz uninstalálva sose azt tudom :)
  • Although
    #1550
    Ahoy!
    Hát ezt reklámozni kellene!!!!
    Egy nagyon szép játék most már azoknak is örömet szerezne akik nem tudnak angolul!!
    Hát nagy köszönet érte!!!
  • Peter083
    #1549
    Kedves kalóztársak!

    A magyarosítás teljesen készen van, és tölthető is innen:
    http://elitemagyaritasok.info/news.php

    Sok szórakozást kívánok hozzá!