1748
City of Abandoned Ships
  • synapsys
    #1628
    Itt vannak a helyszínek és részleteit mindhárom az első tétel a totemek (igen, bocs van még sok más!)

    Camaxtli - Mindössze belül a tó bal oldalán a hídon. Sétáljon végig a partvonal amíg meg nem jelenik egy nagy rock és kövesse ezt a vízbe. Keresse meg a "felvétel" ikonra.
    Tlazolteotl - Ez a totem is a közelben van, de meg kell hagyni a tó és az utazás csak egyszer felé a tengerparton. Most sétálni a helyet a bal oldalon, és egy kis mélyedésben legtávolabb a közúti megtalálja a totem egy fa mögött!
    Tonatiuth - Ez megköveteli a hajóútra, így kap vissza, és nézze meg, és menj délkeletre a Portobello! Miután partra elhagyják a várost a nyugati kapun, és kövesd az utat kétszer balra. Nehéz elmagyarázni, de most a totem majdnem egyenesen. Kövesd az utat a lábad a jobb, de figyelmen kívül hagyja az utat, hogy fut derékszögben neked és marad a straightish 1 te. Ezután átkelés ezen az úton keresni egyenesen két fa szoros egymás mellett, és a totem között helyezkedik el a két!

    Camaxtli a totem használt túlsó oldalán a híd, míg a másik kettőt használnak, hogy állítsa le a csapdákat, anélkül, hogy át a másik oldalra. Most, hogy már tudja, hol mind a három, hogy rajtad múlik, milyen módon csinálod, de elfelejteni lehet gyűjteni mind a három, ha akarod. Megvan mindegyik és használt mindannyian így hatékonyan kapcsolja ki a csapda kétszer, de tudtam volna könnyen tartani egy-kettő ...
    Tehát most az út nyitva áll a város (ne számíts quest frissítést csak még, én biztosan nem kaptam!) A következő esemény lesz a találkozó egy fiatal Aztec hívott Mexitli amelyet hamarosan követ ülés testvére Auisotl ha egy kis időt, hogy vizsgálja meg a várost. Mindkét találkozók nagyon sok értelmetlen, mint egyik sem előlegek a küldetést, vagy megmondja, hogy mi a következő teendő, de az első fiú, akivel találkozol nem mondjak el egy kicsit a különböző templomokat.

    Most ez a része a küldetésnek, ami igazán rejtvények nekem nincs információ, hogy a játékos, hogy mit kell tenni next kikapcsolása után a lángok. Igen Montezuma mondta nekünk kell bejutni a templomba, és kap a Jade koponya, de köszönöm, hogy elmondtad nekünk, hogyan juthatunk el oda Monty! Mint korábban is ő, mint hasznos, mint egy műanyag csavarkulcs ...

    Ha megy vissza oda, ahol ő áll most, éppen a bejárat közelében a tóhoz, azt fogja mondani, hogy meg kell találni még 10 totemek az egész karibi és helyezd el őket a 10 különböző templomokban (bár ezek tényleg csak 2 templomok mindkét oldalán a nagy, 5 ajtós minden!) Tehát van quest progresszió, és a napló nem frissíti, ha tartod ezt a beszélgetést, de én vagyok az a véleménye, hogy szükség van egy további hajónapló bejegyzés mondván, a tűz csapda van kapcsolva és "Meg kell visszatérni Montezuma a további utasításokat."

    Tehát több totemek és nincs tippek ezúttal annyira csavaros keres kézzel, ha azt szeretnénk, hogy elveszted a fejed. Az alábbi lista mind a 10 totemek, melyek mindegyike garantált, mivel betölteni a térképek egy helyen, és egy helyen, ha elkezd egy új játékot. Az egyetlen dolog, hogy meg fog állni egy ilyen totemek megjelenő alábbi helyszín megszerzése korábban már egy másik helyre. Kaptam poggyásztér 2 -ból/-ből kereskedők például így amikor jöttem, hogy ezt walkthrough kellett tennem egy kis reverse engineering, hogy felfedezzék melyik melyik?

    Most itt a lista, azok adatai, és hol található meg őket!

    Xochiquetzal; istennője virágok és szeretet. (+20 Success) Bermuda, Broken mosdó. Úszni körül a hajótörést szenvedett hajón, és közel van, ahol a hajó érinti a szikláról.
    Mictlantecuhtli, Isten királyságának a halálból. (+20 Stealth) San Juan del Norte beach. Ez NEM közelében: San Juan de a déli Santa Catalina a spanyol fő. Vigye át a barlang, és ez az első kamra mögötti legtávolabb stalegmites a parttól.
    Quetzalcoatl, Isten a hajnalcsillag, uralkodója az elemek. (+20 Defense) Belül egy barlangban Saint Martin de lehetséges ellenséges holland kapcsolatok. Moor a hajó az északnyugati part a sziget, majd feje belvízi EGYSZER. Látni fogja, egy jól ami egy barlangba, és a totem van egy kamrában közvetlenül mögötted.
    Mixcoatl, Az isten Vadászat. (+20 Pontosság), Trinidad és Tobago, Port of Spain. Ez jól látható azon az alapon, a templom mögött.
    Tezcatlipoca; Guardian papok flailer a bűnözők. (+20 Pistols) Martinique, Fort De France városi börtönben. Adja meg a föld alatt a jobb oldalon a kirakat a városban, akkor ölelés a jobb falat, amíg el nem éri a csökkenő lépcsőház. Mássz le, és kövesse az alagutakat balra, amíg meg nem jön ki egy nagyobb szoba és a totem, hogy a bal oldalon a falnak, nem messze onnan, ahol elhagyja az alagutat.
    Chalchiuhtlicue; istennője tó és a tenger. (+20 Hatóság) Tortuga. Van egy épület közvetlenül mögötte a pénzkölcsönzőt tartózkodási hosszú veranda. Ez a totem mögött van a végén, hogy a tornác legtávolabb a bank.
    Huitzilopochtli, Isten a tiszta kék ég. (+20 Medium fegyverek) Curacao, Willemstad. Ez megköveteli jóban Holland mivel ez belül tartózkodás / egy oszlop közelében a bejárati ajtó. Meg kell állni a fő része a szobába, és szembe ezt az oszlopot, hogy elérje azt.
    Tlaloc, Isten az eső és mennydörgés ura zöldség (+20 jelzés fegyverek) Hispaniola, Santo Domingo-i világítótorony. Adja meg a világítótorony, és mászni a lépcsőn, amíg meg nem jelenik egy kis deszkát ami a párkányon a szemközti falon. Kereszt a deszkát, majd ugorj le kétszer, amíg meg nem találja a totem a / a falon.
    Mayahuel, Az istennő a termékenység. Emellett a világ első csapos. (+20 Heavy fegyverek) Kuba, Santiago kínzókamra. Alatta a lépcső vezet az egyház ebben a városban van egy ajtó vezet a kínzókamra. Írja be ezt a komplex és megnézi az ágyak alatt e totem.
    Tonacatecuhtli, a Teremtő Isten, aki táplálja az emberiséget. (+20 Commerce) vezetője a Shores a Armatice délre Belize. A strandon kell utazniuk, 4-szer megy egyenesen (a kikötés), egyenes, balra, majd jobbra. Most már az inka templom és az utolsó totem, hogy a jobb oldalon, hogy nagyon messze a kiindulási helyre. Ez az egyik mögött a bokrok legtávolabb tőled.
  • Although
    #1627
    Persze. :) Ez az egyik legjobb topic mindig lesz valaki aki figyel :) Nekem spec csak 6 van meg kb :) Mindig félbeszakítom sose akaródzik teljesen befejezni de majd most tavaszig mindenképp a vgére járok a fő sztorinak :)
  • synapsys
    #1626
    kösz már meg van:)))) ha bárkit is érdekelne
  • synapsys
    #1625
    Sziasztok a totemes küldetésnél járok 11 totemet már elhasználtam de a mayahuel totemet nem találom álitolag santiagoban van valami kinzokamrában de az sincs meg! valaki leirhatná hol van a városban mert már kicsit kivagyok:)
  • synapsys
    #1624
    köszi már meg van port royalban a temlom felé kell menni és a bal oldalt a házak mellet haladjál akkor le fognak tartoztatni .)
  • sztipán45
    #1623
    John Boltont Puerto Principe-be kell vinned, nem Port Royalba. Miután kiraktad Puerto Principe-n, beszélsz vele, és utána kell menni Port Royalba, Henry Morgan-hez. ;)

    http://ageofpirates.wikia.com/wiki/Pirate_Quest_Line
  • synapsys
    #1622
    Sziasztok
    Köszi a választ. remélem ez az utolsó kérdésem:) de hogy lehet kipaterolni a hajóról Jhon Boltont ha a kikötőben állok és ha ki szállok nem történik semmi pedig úgy tudom hogy , le kellene tartoztatniuk de nem történik semmi ? minden hol voltam már még a bőrtőnben is.
  • Although
    #1621
    Engem simán letartoztattak és utána elengedtek a feladattal, persze moddal és azon belül kalóz karakterrel nem megy mert ellenség vagy. Úgy nehéz lehet megoldani.
  • sztipán45
    #1620
    Morgannél már lecsuktak? Mert nekem jöttek a katonák, hogy le vagyok tartóztatva, amikor meg akartam közelíteni Morgan házát.
  • sztipán45
    #1619
    Synapsys kapitány. AoP2 mappája.-Program-Text-Characters-LSC_Q2Utilite mappában vannak a válaszok mindegyik kérdésre. ;) :D
  • synapsys
    #1618
    Sziasztok
    ujabb kérdéssel állok elő :) milyen válaszok lehetnek a kérdez felelek játékban a városokban mert eddig nem sikerült kicsikarni semmilyen ajándékot a lehetőségekből. előre is köszi!!
  • Bohusek
    #1617
    És meg is ölnek? Azaz hagytad addig a helyzetet? Csak azért, mert nem emlékszem már pontosan, de lehet, hogy mielőtt lefogy az életerőd, indul be az elfogás-script?!
  • sztipán45
    #1616
    Synapsys kapitány, ha tudsz angolul, vagy van ismerősöd, aki tud angolul, akkor egy kis segítség. Itt az összes kaland pontos leírása megvan:
    http://ageofpirates.wikia.com/wiki/Age_of_Pirates_Wiki
  • Although
    #1615
    Ha kalóz vagy akkor megtámadnak letter of marque kell hozzá vagy ha angol vagy akkor nincs gond ha modot használsz és kalóz zászló alatt mész akkor megtámadnak.
  • synapsys
    #1614
    sztipán45 CSak annyi a kérdés hogy hogyan sittelnek le port royalban mert engem nem negyon akarnak mindig harcolnom kell (john bolton küldetés)köszi

  • sztipán45
    #1613
    Synapsys kapitány, nem sok mindent tudtam kihámozni a kérdésedből, de ha leírod pontosan, hogy mire vagy kíváncsi, akkor hátha tudok segíteni.
  • synapsys
    #1612
    Bohusek kapitány köszönöm a második küldetésnek van idő korláta mert már minden hogyan meg probáltam hogy lesitteljenek Port Royalban de nem mindig harcolnom kell és sehogy semm tudom kirakni ezt a Jhon Boltont:((volt már kereskedelmi engedélyem jó kapcsolatom minden de meg kormányzói megbízást is teljesíttettem 2 Port Royalban )de semmi sem történik. Ugyan ez a van a kék madárral vártam már Bermudánál a csempész helységben 2 napot de nem történt semmi és ez a lelkek hajója küldetés semm add sok támpontot ezen kívűl van egy hölgy aki valamilyen kérdésére egy jó válasz kellene adni de kérdés értelmetlen? most vagy mindenkit megöltem már mert nálam 61 irunk 37 szinten vagyok ugy kb van 14 millám és 2 war galleonom sok tisztem rendes nem szeretném újrakezdeni úgy hogy előre is köszönöm a segítséget:)
  • sztipán45
    #1611
    És az inka templomba ne vigyetek be tiszteket, egyedül sokkal könnyebb. Van négy puskás, 2-2 egy nagy kő két oldalán. Ha nem lőnek le, amíg odaérsz kettőhöz, akkor kezdd el őket lekaszabolni. Az egyik oldalon nagy lesz a tumultus, de először próbálj meg végezni a két puskással. Majd a kardos katonák jöhetnek. A nagy kő fedezékében nem talál el a másik két puskás. Ha végeztél a tumultussal, akkor ments, és irány a maradék két puskás katona. Egy-két visszatöltés kellhet, de könnyebb, és gyorsabb így, mint ha a tisztjeid seggét véded. Persze, ha nem sajnáljátok őket, akkor hajrá.
  • sztipán45
    #1610
    Egy érdekességet szeretnék megosztani véletek.:D Ascold inkás listájánál, amikor találkoztam a spanyol flottával( ha éppen Belize felett jóval váltottam tengernézetre, akkor is ott voltak, tehát nem kell elmenni először armatice shore-ra), kettőt elfoglaltam, majd elhajóztam, hogy tengernézetbe tudjak váltani, tehát elmenekültem előlük. A lista még nem volt meg. A rabszolgákat besoroztam, majd vissza a belső nézetbe. Ekkor észrevettem, hogy a spanyol hajó, zöld, baráti színű, és nem is lőnek rám. Angol zászlóra váltottam, de akkor sem lőttek. Vissza tengernézetbe, el Port Royal, hajó javít, emberek felvéve, vissza. Belső nézet, és ekkor megint ellenségesek lettek. Kettőt, vagy hármat elfoglaltam megint, aztán eliszkoltam. Ugyanúgy tengernézetbe váltottam, amikor tudtam, elhajóztam Port Royalba, hajó javít, emberek felvéve, vissza. És ezt addig csináltam, amíg el nem süllyesztettem őket, illetve az utolsó négyet elfoglaltam. ;):D
  • Bohusek
    #1609
    Gratulálok Sztipán Kapitány!

    Annyit tennék hozzá, hogy ha megvan az összes részlettérkép és azok közül a Pearl-ösest nézzük, akkor látható, hogy két falu van egymás alatt-felett két megközelíthetőséggel. egyik északról, a másik délről. A tiszt mindkettőben ott van, viszont a két indián nem ugyanaz, az egyik idősebb. Ezekből én azt szűrtem le, hogy két falu van. De persze az sem kizárt, hogy tévedek.
  • sztipán45
    #1608
    Na, Bohusek kapitány, már nekem is megvan. Le is írom, hogy más ne hibázzon. Szóval nem volt gond a fordítással, nagyjából értettem, a webfordítás is segített, de az nélkül is érthető volt. A lényeg az volt, hogy én San Juan Del Norde partjainál, a barlangon keresztül, a fehér golyón keresztül mentem át, és úgy mentem a gyöngyfaluba. Hogy ugyanaz-e, vagy ez egy másik, newm tudom, de itt is volt Sólyomszem, az öreg indián, meg a spanyol tiszt. Itt is ugyanúgy megkaptam a küldetést, de ugye nem tudtam San Juan Del Norde partjaihoz hajózni, mivel ott voltam.:D Így nem is tudtam folytatni a kalandot, mert senki nem volt a parti barlangokba. Ezután újra kezdtem, volt egy korábbi elmentésem, így szerencsém volt. Ekkor már Amatrice-n keresztül mentem a faluba. És így már működött minden. Sőt, még az őrszemet sem kellett lelőnöm, mert volt spanyol kereskedelmi engedélyem, és spanyol zászlót alkalmaztam.:D
  • Bohusek
    #1607
    Abban a faluban nekem egy öreg indián rémlik, akivel stikában találkozót beszéltünk meg az általa meghatározott parton és áron alul kis és nagy gyöngyöt vehettem nagy tételben - a haszon érdekében.
    Nekem a leírást követve összejött a kémvadászat. Az éjfél előtti perceket eltalálni jó kis móka volt, de végül az is összejött.
  • Bohusek
    #1606
    Oké, Kapitányok, akkor fordítsunk:

    Sharp-féle kémvadászat:

    "Ez a küldetés addig nem érhető el, amíg nem tudsz Sharp-ról. Lehetnek más utak is megszerezni ezt az információt és aktiválni a küldetést, de a következő módszer, ami egyértelműen működik (és más küldetést is elindít):

    Látogasd meg Henry Morgan házát Port Royale-ban. Beszélj Morgan-nel, amíg meg nem említi Sharp-ot. Említeni fogja a bordélyházat is.
    Látogasd meg a helyi bordélyházat Port Rocale-ban és kérdezd a Madame-ot Sharp-ról. Ez elindít különböző küldetéstsharp-ot illetően (keresd meg a helyet, ahol a gyöngyhalászok foglalkozásukat űzik) és ahol elkezdődik ennek a küldetésnek a lehetséges dolgai.
    Most meg kell látogatnos a gyöngyhalászokat. Mielőtt ezt megteszed, győződj meg róla, hogy spanyol kereskedelmi engedéllyel, kiváltságlevéllel bírsz vagy született spanyol nemzetiséggel. Talán elég a spanyol zászló és a magas lopakodási képesség - néhány bejegyzés alapján, amit olvastam -, de én békésen csak kereskedelmi engedéllyel tudtam bemenni a gyönygyhalász faluba (Én, bohusek Kapitány, spanyolként minden gond nélkül).
    Vitorlázz el a spanyol szárazföld Amatrice öblébe - épp Beliza alatt félre, bizonyosodj meg, hogy spanyol zászló alatt vetsz horgonyt.Tarts balra minden eláhazásnál és nyomj "előre-t", amíg el nem éred a gyönygyhalász falut. Ha elfogadtad a tanácsom és szereztél kereskedelmi engedélyt, valamint spanyol lobogó alatt hajózol, nem lehet problémád. Üdvözölve fogad az őrszem a faluba érés előtt egy térképnyire.
    Mikor bemégy a faluba, menj be az első házba jobbra. Bent találsz egy spanyol tisztet. SBeszélj vele addig, amíg ajánlatot nem kapsz, hogy találd meg Sharp kémjét. Kapsz egy patkány isten totemet a küldetés elfogadásért. (Ígér még egy Beretta pisztolyt, egy spanyol hosszú tőrt, egy bárdot és egy drága páncélzatot - a legjobbat a játékban).
    Mikor kijössz a házból, Keress egy benszülöttet (festett arccal). Beszélj vele és kérdezd a kémről. Elmondja, hogy látogass el San Juan del Norte öblébe. És ezzel együtt a hajónaplód frissül.
    Menj vissza hajódhoz és hajózz lefelé elhagyva Santa Catalina-t, amig el nem éred San Juan del Norte partját. Ez Santa Catalina és Puerto Bello között van.
    figyeld a napszak-jelzőt a térkép nézetben a képernyő jobb felső sarkánál. Ments, mielőtt kilépsz a térkép nézetből. Miután mentettél, próbáld meg lenyomni a space-t és kilépni a a partnál a térkép nézetből, mielőtt a telihold (éjfél) át nem gördül a napszak-jelző közepén. Akkor vess horgonyt. Ha a hajónaplód bejegyzéssel frissül, folytathatod. Ha nem, tölts és újra.
    Menj be a barlangba és keress két beszélgető férfit. Észre fognak venni, váltasz velük pár szót majd meg kell ölnöd őket.
    Menj vissza a gyöngyhalász faluba Amatrice öblén keresztül és gyűjtsd be a jutalmad."

    Szívesség Morgan-nek:

    "Első küldetés

    Menj Puerto Principe-be és vedd fel a kapcsolatot Goodley-vel: úgy néz ki, mint Sean Connery, zöld bársonyt és női felsőt visel és mászkál körbe a településen. Mikor megtalálod, beszélj vele, mire meginvitál a kocsmába, ahol javasolja, hogy tegyél szívességet Morgan-nek: Ha elfogadod, elkezded a kalóz küldetésvonalat, ha elutasítod, többé már nem csinálhatod azt (sem elkezdeni egy későbbiekben) A kérés, hogy menj a partra, a kikötőbe vedd fel Bolton-t, mint utast és vidd el Morgan-hez.

    Második küldetés

    Beszélj Boltonnal Puerto Principe partjánál, vedd a hajó fedélzetére és vitorlázz Port Roxale-ba. Partra szállásnál letartóztatnak egy banditával (Bolton) való bűnrészességért és börtönbe zárnak. Morgan segít kijutni a tömlöcből és meghív a házába."

    A sok rum eltunyít benneteket? Fejenként jöttök egy körrel! Nem is akármivel! Tequila vagy portorico rum - még nem döntöttem el, de a legbiztosabb, ha mindkettővel... :)
  • sztipán45
    #1605
    Ez a Sharp's Spy küldetés nem egészen érthető. Én pl. nem az Amatrice shore_n kaptam meg a küldetést, hanem a San Juan Del Norde-ból megközelíthető gyöngyfaluba. És miután az indián informál róla, hogy este látoghassak el a barlangba, mert ott keveri a szart Sharp, meg a társa, kirakom magam nagy térképbe, kb. éjfél előtt öt perccel visszaváltok, partra szállok, és sehol nincsenek. De volt, hogy pont éjfélkor váltottam vissza, partra szálltam, és semmi. Sem a parti barlangokban, sem a másik két barlangban. Megpróbáltam ,hogy elhajózok amatrice-be, hátha így fordított, de ot tsem semmi. Mit kell csinálni?????????????
  • sztipán45
    #1604
    COAS a játék térképe szerint valahol a Mexicoi-Öbölben van, és hajókból áll, ez az Elveszett hajók városa. Itt kell egy nagyon hosszú és bonyolult kalandsort megcsinálni, de csak akkor kezdjél bele, hogyha már eléggé tapasztalt vagy.
  • sztipán45
    #1603
    http://ageofpirates.wikia.com/wiki/Age_of_Pirates_Wiki
    Angol nyelvű, de szerintem érthető, és ha nem, akkor a webforditas segít.;)
  • sztipán45
    #1602
    A COAS a City of the Abandoned Ships rövidítése, a játék fő főküldetése. a Kill the Baggers(Öld meg a koldusokat) kalandal kezdődik.
  • synapsys
    #1601
    Hello
    Elöször is köszönöm Bohusek kapitány a leírást. Ha legközelebb irnál légy szives magyarul elöre is kössz, az a helyett keresnem ahol a barlangban megtalálom az árulot melyik városhoz van közel? és a másik miaz a COAS?????
  • sztipán45
    #1600
    Bohusek kapitány. A Sharpos kémkeresős küldetésre gondolsz? Abban elakadtam. A főribi azt mondta nekem Fort De France-ban, hogy Sharp Tortugán van. Ott viszont nem találtam sehol, pedig talán még a sirályokat is kérdeztem róla.:D:D:D:D Hagytam is.
  • Bohusek
    #1599
    Elfelejtettem: Örülök nektek, Kapitánytársak!
  • Bohusek
    #1598
    Üdvöz!

    A patkányűző szobrocskával kapcsolatban nemrég, az 1592. hozzászólásban van szó, a kémkereső feladatban. Szinte ingyen megkapod: "You will get a Rat God Totem just for accepting the quest!" egyébként COAS-ban is lesz jó pár.
    Saját tapasztalat és kisegítő inó alapján mondom: Ha elkezdtet Morgan-nek a küldetéseit, végig kell őket csinálni, addig a spanyol főkormányzó szóba sem áll veled, ha küldetést kérnél tőle.

    Ahoy Ferou Kapitány!
    Mondjuk úgy, hogy kergetgetem. :)

  • sztipán45
    #1597
    Köszönöm ferou kapitány, már megoldottam.:D A patkányok elleni totem hol található? Mert úgy emlékszem, hogy régen Tenochtitlanban találtam rá, de most nem találtam sehol. A mummy powderes küldetést elkezdtem, már a három indián szobrot is leadtam az orosznak. Lehet, hogy azok közül az egyik nyitotta volna azt a ládát? Ha így van, nem baj, mert inkább megcsinálom a kincskeresős oroszos kalandokat, minthogy a patkányok ellen védve legyek. Ja, és még valami: tényleg úgy van, ha Morgannek megcsináltad a kalandokat, és már csak a Panamás küldetés van hátra, de azt még nem fogadtad el, akkor lehet nekikezdeni a nemzetek küldetéseinek.
  • ferou
    #1596
    Áhoy kapitányok
    Üdv Bahusek , még mindig karibi tenger kalauzait kergeted :-)
    stipán aszt a ládát Tenochtitlanban csak a "Mummy povder" küldetés után tudod kinyitni , tipp a spanyól hajóról :a mikor indulsz Puerto-principe -ról ne hajóz tenger nézetbe hanem agyból válts térképre , San martinhoz érve csak térkép nézetbe fogad meg találni is lila mind a küldetéseknél .
    Márk a GOF mod az első részét kel le tölteni előszór (kb 1 Ggb)majd utána a frissítést .
  • sztipán45
    #1595
    És még egy kérdésem lenne. A puerto-principe-i kalózfőnök előtt kellene megtalálnom egy spanyol hajót San martintól délre, az angol nyelvű leírás lilának jelöli, de sehol nem találom. Két hetem lenne rá, és simán belefér. Odahajózok, az kb. 7-8 nap, és utána még van időm keresni, de nem találom. Sem tengernézetben, sem a nagytérképen.:S
  • MarkBlade
    #1594
    Valakinek ötlete van rá?Eredeti van meg, gof legùjabb mod és hajó csatánál kilép engine error hibával :s
  • sztipán45
    #1593
    Jó szelet Bohusek kapitány. Én is visszatértem a karibi vizekre, már magyarítva játszok, nekem megfelel úgy a játék, ahogy volt, kiegészítőt nem használok. Már nem emlékszem rá, ezért megkérdezném: Tenochtitlanban volt egy láda, amit nem tudtam kinyitni. Ezt hogyan tudnám megtenni? Nem legalul, hanem a középső szinten. És a patkányok elleni szobrot COAS-ban lehet megszerezni, vagy Tenochtitlanban kellett volna?
  • Bohusek
    #1592
    Synapsys Kapitány!

    A koponyák a kalandok kezdetén feltünnek az utcai árusoknál, de ez inkább amolyan nyálcsorgatás, mert jellemzően ekkor még nincs elég pénzed rá. Mire pedig lenne, addigra pedig eltűnnek a kínálatból. Én személy szerint COAS-ban találtam meg őket újra. Ráadásul mindháromból mindjárt kettőt is.

    Kémvadászat (ha nem megy az angol, akkor jelezd és leírom a lényeget):
    This quest will not be available unless you already know about Sharp. There may be other ways to get this information and trigger the availability of the quest, but here is a way that definitely works (and also triggers the start of another quest).
    Visit Henry Morgan's house in Port Royale. Talk to Morgan until he mentions Sharp. He will mention the brothels.
    Visit the local brothel in Port Royale and ask the Madame about Sharp. This will trigger a different quest concerning Sharp (Find the location where the Pearl Divers ply their trade) and also trigger the availability of this quest.
    You now need to go and visit the pearl divers. Before you do this, make sure you have a Spanish trade license, patent, or native Spanish nationality. It *may* be possible with just Spanish Flag and high level of sneak according to some posts I've read, but *I* was unable to enter the pearl diver village peacefully without a trade license.
    Sail to the Shores of Amatrice on the Spanish main - just South of Belize, make sure you fly the Spanish flag then moor.
    Bear to the left at every fork and press onward until you get to the Pearl Diver Village. If you've taken my advice and gotten the trade license and are flying the Spanish Flag, you should have no trouble. You will be greeted by the sentry for the village 1 map before you reach it.
    When you enter the village go into the first house on the right. Inside you'll find a Spanish officer. Speak to him until you get offered the quest to find Sharp's spy. You will get a Rat God Totem just for accepting the quest! (He also promises you a Beretta pistol, a Spanish Rapier, a Poleaxe and an Expensive Cuirass - the best armor in the game)
    When you leave his house, look in the village for a native (painted face). Speak to him and ask about a spy. He will tell you to visit the Shores of San Juan del Norte. You will also get a log update.
    Go back to your ship and sail on down the coast past Santa Catalina until you come to the Shores of San Juan del Norte. This is between Sanata Catalina and Puerto Bello. Make sure you watch the day/night indicator closely in the upper right corner of your screen in map mode. You want to save your game here before you exit map mode. After you save, try to time it so that you hit space to exit map mode at the beach just before the full moon (midnight) rolls into the center of the indicator. Now moor. If you get a log update, continue to the next step. If not, reload and try again.
    Enter the cave and look for 2 men talking. They will spot you, you'll have some words and you'll have to kill them.
    Head back to the Pearl Divers village via the Shores of Amatrice and collect your reward.

    Morgan-nek szívesség (szintén segítek fordítani, ha kell):

    1st mission

    Go to Puerto Principe and contact a Goodley: he looks like Sean Connery, dressed in green velvet and with Basque, and wanders around the settlement. When you find him and talk to him, he invites you in the tavern where he proposes you to do a favor for Morgan: if you accept you'll start pirate quest-line, if you reject you can no longer do the pirate quest-line (nor start it at some later point). Favor consists of going to the beach-port, taking on Bolton as passenger and take him to Morgan (see the 2nd mission).

    2nd mission: the favor of Morgan.

    Talk to Bolton at the beach Puerto Principe, let him board the ship and sail go to Port Royal. On disembarking, you'll be arrested for complicity with a bandit (Bolton) and taken to prison. Morgan helps you out of prison and invites you to his house.

    Remélem, segítettem!

    Jó szelet, Kapitány!
  • synapsys
    #1591
    Sziasztok kapitányok pár dolog nem tiszta nekem :) hol lehet megtalálni a kristály koponyát , és a gyöngy halászoknál az árulot hogy meg kapjad a tuti cucokat és hogy azt az utast akit morgen küldött hogy vigyuk el miért nem tudom kiszállitani se hogy semm? kb most ennyi elöre is köszönöm a válaszokat
  • Bohusek
    #1590
    Ja-ja
  • Although
    #1589
    Ja értem igen ha sikerül kikerülni a csata zónából akkor utána se híre se hamva...