2354
  • stevyxix
    #754
    De lesz, szörnyek lesznek benne, meg minden, te amúgy nem nézted a trailereket? Ahol óriáspatkánnyal harcol stb, meg van egy flash bemutató, ahol minotaur ökleli fel az embereket, vagy troll ami felkap földhözvág és eldob. Szóval lesznek, de itt nem úgy kell nézni, mint wowba "gyerünk öljük meg még 10x xy bosst hátha dob valamit", itt lesznek olyan szörnyek amit több százan vagy ezren próbálnak megölni, de mikor a végén sikerül is többet nem látod azt a szörnyet (mondjuk sárkányok meg hasonlók).
    Szóval lesz benne pve is.
  • TDC Geronimo
    #753
    Oldalon van egy powerpoint prezentáció. Nézd meg, abba benne van minden.
  • DragonKnight
    #752
    Amúgy emberek ebben a cuccban nincs semmi pve tartalom? Mert ha nincs akkor ez kemény dolog lesz. Ha meg van akkor arról mikor lesz szó?
    No meg craft, trade meg az egész MMO infrastruktúra ami kell ide...
    Már az is elég tesztelés lenne kiadásig ha csak ezeket tesztelnétek...
  • stevyxix
    #751
    Talán, de csodák mindig vannak ügye.
  • Torzonborz
    #750
    pöpec. szóval ha minden stimm akkor talán holnap már rendesen be lehet majd jutni.
  • stevyxix
    #749
    Aha akkor talán megoldják a capet is, írtak róla béta IRC-n csak nem követtem végig.
  • TDC Geronimo
    #748
    Itt a fórumpost ezzel kapcsolatba
  • stevyxix
    #747
    Teljesen új kliens.
  • stevyxix
    #746
    Friss kliens fixek:
    [16:12] <%sebastian> = Version 0.2.0.1 - Beta =
    [16:12] <%sebastian> == Bugs ==
    [16:12] <%sebastian> -Possible fix for the Spawn-in-the-lake issue.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed severely broken weapon updater, this should fix most of the problems with players that don't see each others weapons.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Switching to unarmed will now correctly remove your weapon.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Switching to unarmed should no longer give you the attack-speed of the previous weapon.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Re-added the AI to the server.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Player that end up in a "bad-spot" will now be teleported to the closest starting-point.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Added more starting-points the maps.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Suicide while dead should now teleport you correctly to a priest.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -GUI updates for the NDA and the EULA screen (no longer programmers-art)[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -GUI update to the backpack.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed random server crash when spawning some creatures.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed Loginbug on login server.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed a problem in skill menu were you couldn't use skill from the skill window.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed a problem were you could mine /lumberjack while still using resting.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed a problem were you would gain health way to fast while resting[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Changed the way size in char-creation is shown and calculated.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Female ragdoll deformed face fixed.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Unarmed right charged attack animation fixed.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Full body animations (Resting, mining, lumber jacking etc.) now has aim offset disabled until the proper one is added.[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed so that there should be no malfunctioning materials in the bow creation[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed so spawn stackable doesn't add to items that aren't available to the avatar (like in the bank etc)[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed so that banked items aren't destroyed when you die[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Fixed certain trees that had no collision[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Enabled shadows on all trees[[BR]]
    [16:12] <%sebastian> -Added sea floor where there it was missing before[[BR]]
  • TDC Geronimo
    #745
    Most is tesztelés megy. Login, karakterkészítés stb. Pont ahogy le volt írva.
  • DragonKnight
    #744
    De akkor lassan bejön amit mondtam hogy egy hét csúszást beépítettek a rendszerbe.
    Talán lesz patch meg talán nem lesz szerver cap. Akkor talán lehet tesztelni is a hétvégén.
  • stevyxix
    #743
    Utolsó érdekesség:
    [10:23] <%sebastian> we are TRYING to get the patch out in about 10 hours
    Sebastian az egyik fejlesztő és ő írta ezt :D
  • DragonKnight
    #742
    Ahha akkor talán már a hétvégén akár tesztelhettek is. Az jó hogy megoldották ezt a kis login bugot. Én direkt nem vettem le a torrentet nehogy kísértésbe essek. :D
    Megosztán ez a 100-as szerver cap az elég durva szopatása a 2600 Block-A-s emberkének, főleg ha nem is annyian próbálkoznak hanem 4-5x többen.

    De ezért nem kéne kihagyni itt a szegény infóra éhes kibiceket se azért. :D
    Vagy akkor pm-et kérek MSN eléréssel :D

  • stevyxix
    #741
    MSN-en ledumáltuk a híreket, így SG kimaradt a jóból :)
    Tegnap megoldották a login problémát, már nem léphet a játékba bárki aki akar. Ma jön egy patch vagy új kliens amivel megoldják a lake problémát, vagyis, hogy mindenkit a tóba dobott, ahol a végén egy kész temető volt az onnan szabadulni vágyó karakterek hulláiból és most erre várunk, vagyis én mindenképpen.
  • DragonKnight
    #740
    No mi ez a pangás embörök?
    Mindenki játszik?
    Infókat várunk....
  • stevyxix
    #739
    De amúgy miért furcsa a macskaróka az erdőben?
  • stevyxix
    #738
    Az nem róka?
  • TDC Geronimo
    #737
    Hát én a DO_NOT_DELETE könyvtárba már találtam is egy txt-t amibe ez volt "Dont delete this file plox." :D
  • Torzonborz
    #736
    hmm jó kérdés. megnéztem HD fullscreenben de nem egyértelmű. a pofája kicsit el van nyújtva ettől rókás de a test kicsi és a farok is vékony. egyébként fileok között lehet kicsit turkálni , macska "monszta" biztos van benne , rókára nem emlékszem.
  • TDC Geronimo
    #735
    Lehet rájuk is vonatkozik a bloodmix system! :p
  • TDC Geronimo
    #734
    Hát én nem jöttem rá még mindig, hogy az macska vagy róka...esetleg keverék :D
  • Torzonborz
    #733
    mit keres az erdő közepén egy macsek ? :D
  • TDC Geronimo
    #732
    Hm most találtam :o
  • RaSzTaH
    #731
    óvodában érzed magad? wtf
  • TDC Geronimo
    #730
    Legalább annyira mint te :D
  • RaSzTaH
    #729
    most aztán megmondtad! :)
  • TDC Geronimo
    #728
    még szerencse hogy jön a ratyion hamarosan
  • TDC Geronimo
    #727
    working as intended!
  • RaSzTaH
    #726
    erősen alpha fázis nem béta:P
  • Jockey
    #725
    és hun a sok ficsőr?:-)
    mondjuk én ezt sosem értettem, fejlesztők csinálnak egy total komplex (reménykedjünk..) játékot, erre egy rohadt logint nemtudnak összehozni:-)
    ez valami külön diplomát igényel vagy mi a pék pöcse?:-)
  • stevyxix
    #724
    Hát voltam benn egy kanyart, Torzonborz már tud róla, csak mert meghaltam és kerestem a priestet ami nem lett meg, de ledobást követően újra be tudtam lépni, most már egyből a vízbe (először a kikötőbe rakott a stég alá, hát persze, hogy nem rá, logikus :D és azért haltam meg, mert csak vízbe tudtam menni :D) itt meg nem tudtam mozogni, beírom, erre valaki írja, hogy ő se tud, felnézek és 4-5 ember felettem láthatóan egyik se tudott mozdulni :D. Utána levágott ...
  • Torzonborz
    #723
    de bazz ennek semmi köze a játékhoz. van account db alábasszák béta fórumnak oszt kész az léphet be aki arra jogosult. ez nem remegés hanem lámaság a részükről.

    kapisi ?

  • TDC Geronimo
    #722
    Jajj istenem első bétád? :D
  • BEAST #721
    de nem am! :d
  • TDC Geronimo
    #720
    Na ha minden igaz új kliens jön ma pár fixel, amit lehet leszedni megint :p
  • Torzonborz
    #719
    nem remegek csak az ilyenek után tényleg elfilózik az ember hogy ezek mit is akarnak ?
  • Krinyo
    #718
    hónaponta?
  • TDC Geronimo
    #717
    Majd biztos lesz. ne remegjetek! :D
  • Torzonborz
    #716
    azért azt még mindig nem értem hogy miért nem tudnak béta fórumot csinálni. ennyire lámák nem lehetnek.
    ja és mantis/béta irc != béta fórum. szerintem.
  • stevyxix
    #715
    Gázos, hogy az is be tud lépni és játszani, aki meg se vette a játékot ...