2354
  • TDC Geronimo
    #954
    Valami ilyesmire kell majd számítani később

  • Torzonborz
    #953
    DnL-t én is toltam elsők között és nem sok hasonlóság van a 2 között. azon kívül amit már mondtam. és semmi köze a csigazabálókhoz . :P
  • Bandras DaSilva #952
    MOsok svédek:)
  • TDC Geronimo
    #951
    MOt svédek csinálják de mind1 :p Több hasonlóságot meg még mindig nem látok a kettő között annál, amit leírtam #944be :D
  • sonaba
    #950
    Hát nem tudom, mennyit játszottatok a DnL-lel, de én elég sokat. Nézzétek meg ezt a videot: Link

    A házak, az eszközök (persze a texturák szebbek), de leginkább mikor a kezelőfelületeket állítgatja. Az inventory design gyakorlatilag ugyanaz, a kezelőfelületek, a csúszkák, a dropdown menük, teljesen ugyanazok.
    És mind2-t franciák csinalják.
  • stevyxix
    #949
    *fű
  • stevyxix
    #948
    Kék az ég, zöld a fő, 4 lába van a lónak (jobb esetben), 2 az embernek (jobb esetben) stb sok lenne még :)
  • TDC Geronimo
    #947
    Pár MO soundtrack
  • 0Fritz0
    #946
    Olyan sok hasonlóság nincs. Max annyi, hogy 3D-s, mmo és mindkettőben vannak hátasok.

    (Alakul, lesz ez még több is )
  • Torzonborz
    #945
    nem sok hasonlóság van a 2 között max annyi hogy 3D-s meg mmo.
  • TDC Geronimo
    #944
    Hát nem tudom én néztem erről a dark and lightról videót. Max annyi hasonlóságot találtam, hogy 3Ds :D
  • Bandras DaSilva #943
    reméljük nem olyan véget ér...
  • sonaba
    #942
    Csak nekem van olyan érzésem, hogy ez gyanúsan hasonlít a Dark and Light-ra ? Főleg a kezelőfelület és a táj. Persze a táj mostmár sokkal részletesebb.
  • Torzonborz
    #941
    na erre kíváncsi vagyok . már csak sapit kéne szerválni. :)
  • TDC Geronimo
    #940
    Gondolom olyan résen fogsz kilátni, amennyit a sapka enged
  • lennyke
    #939
    Vajon a sisak réseinek alakjától is függ majd a látószög és -tér, vagy minden sisakban az adott default "helmet-view" lesz?
  • TDC Geronimo
    #938
    "When you wear a helmet your vision is stifled and your FPV and field-of-view are altered by shadows." :o
  • Torzonborz
    #937
    nna block B-s accounttal be lehet lépni.
  • Torzonborz
    #936
    azért jó ez a twitter . ide legalább kapásból kiírják mi a helyzet.
  • RaSzTaH
    #935
    ne mondj ilyet mert malav nekedesik
  • TDC Geronimo
    #934
    na a másik... :D
  • Torzonborz
    #933
    early beta ? hmmm jó lesz ez alfanak is ;)
  • TDC Geronimo
    #932
    Nem tudom te hogy vagy vele, de ha engem valami érdekel, akkor utánaolvasok az interneten és csak akkor kérdezek, ha valamit nem találok. Jó dolog ám próbáld ki!

    A másik dolog : Az vette meg a gamet aki lát fantáziát benne és támogatni akarja a fejlesztőket anyagilag és a későbbi ötleteikkel is, illetve segíteni szeretne beta TESZTELNI a játékot. Senki nem lett rákényszerítve arra, hogy megvegye. El van itt jópár ember tévedve. Nemhinném, hogy megjelent a játék és nem is fog 4-5 hónapig még legalább szal nem értem megintcsak minek hasonlítgatod aochoz. Preorders oldalon világosan le volt/van írva, hogy mire lehetett számítani annak aki előrendeli. Ha meg valaki ennek ellenére megvette és sír az már csak a saját balfaszsága már bocs. Lehet hogy odajut ez is ahova az aoc meg war meg a többiek, lehet, hogy nem, de 4-5 hónappal a megjelenés előtt elítélni egy early beta alapján megint csak sok észre vall. Felsőbbrendűségről szó sincs. Csak simán átolvastam és értelmeztem azt, amit világosan leírtak/elmondtak még bőven preorder előtt.
  • [HUN]Crassus
    #931
    úgylátom a bétás emberkék valamiféle felsőbbrendű hatalom tagjai itt:S

    mi a pöcsnek van a fórum ha nem lehet kérdezni vagy okfejteni arról ami nem világos?
  • TDC Geronimo
    #930
    istenem...Menj az odalra és olvasd át a preorderes dolgot. Értelmezd és utána gyere vissza.
  • Torzonborz
    #929
    nekem meg tálcán nem crashelt. de most müxik full screen .
  • [HUN]Crassus
    #928
    hmmm akkor minek adták el ennyire előre a gémet?? olyan AOC feelingem van....ott sem volt pénz a fejlesztésre és gyorsban eladták a félkész játékot.....
  • stevyxix
    #927
    Előző kliensbe nem volt menübe feltüntetve, hanem nekünk kellett a konfigba átírni, ha nem tévedek. Nekem csak akkor crashelt, ha tálcára tettem, de most már jól működik.
  • Torzonborz
    #926
    előző kliensnél nekem crashelt de most majd megnézem.
  • stevyxix
    #925
    alt+enter esetleg.
  • TDC Geronimo
    #924
    ja igaz.
  • stevyxix
    #923
    1600-as dobozossal.
  • TDC Geronimo
    #922
    Szerverstabilitással foglalkoztak/foglalkoznak. Többi másodlagos.
  • [HUN]Crassus
    #921
    nice!

    harcon lassítottak már?
  • Torzonborz
    #920
    Az ifjú Robin Hood :D



    ehhez nem kellett sok alapanyag viszonylag gyorsan megvolt.
  • TDC Geronimo
    #919
    hah ezek is átvették ezt a twitteres okosságot. Mondjuk itt legalább tudnak rövid infókat hamar közölni. Ez is valami
  • TDC Geronimo
    #918
  • Torzonborz
    #917
    na most egy kicsit ment a server. bent volt jó pár emberke csépeltük egymást rendesen. aztán harvesteltem egy kis fát/kavicsot de mikor feldogoztam volna jött a crash . :D
    megpróbálok íjat csinálni , kíváncsi vagyok mennyire használható.
  • TDC Geronimo
    #916
    A lényeg, hogy ELFOGYOTT :D
  • [HUN]Crassus
    #915
    ez elég kínai volt nekem:)