2354
  • TDC Geronimo
    #674
    Henrik most van bent a karimmal szal valszeg ja :D

    A logint szerintem most lekapcsoltak amiatt amit írtam neki.
  • Torzonborz
    #673
    na bejött login , kellett elötte PhysX install de most nem tudok belépni aszongya failed. megy egyáltalán a server ?
  • TDC Geronimo
    #672
    Őőő előbb megpróbáltam belogolni és bent voltam gameba :D

    Kiléptem, de ezt reportolom bármennyire is fáj, de talán ezért nem tud az A block játszani. Hát így elsőre ez az FPV elég durván jó. A graf meg már most brutális, nem beszélve a látótávolságról :O

    Nagyon remélem ez a közel 4-5 hónap elég lesz nekik, hogy kijavítsák a bugokat, de így elsőre ez az FPV jobbnak tűnik, mint amire számítottam.
  • TDC Geronimo
    #671
    Na hess :D
  • Landor
    #670
    subzéróval lehet lenni?
  • stevyxix
    #669
    Hát lehet várni kell, még legalább 1000 fős lesz a szerver.
    Kösz a válaszokat.
  • TDC Geronimo
    #668
    Ajjaj enyém volt a 666. hsz :(

    Attributumokat nem kötelező elosztani. Belépni meg csak akkor tudsz, ha nem érte el a szerver a capet karikészítés után, de ez nem valószínű, hogy megtörténik :D
  • stevyxix
    #667
    Hát az nem rossz, de minden második jelentés ugyan arról fog szólni.
    Azt megkérdezhetnéd, hogy szerver cap az a 100 ami most van, hogy működik, újra be kell lépni karakter készítést követően? Ill. kötelező az attribútumokat elosztani az elején? (mert ha nem úgy gyorsabb a generálás ügye :))
  • TDC Geronimo
    #666
    Hát én Henrikkel beszéltem IRCen ő azt mondta, hogy a mantis lesz a beta "fórum"
  • 0Fritz0
    #665
    Miért ne lenne az? Ember, pucér nők!
  • stevyxix
    #664
    Nah látom lesz béta fórum, bár Mantis úgy láttam elég jó már magában is, bár amit nem jelentene az ember arra jobb a fórum.
  • Torzonborz
    #663
    újdonság varázsa. na meg a reményé hogy na talán ez lesz az "igazi" . :D
  • Burca
    #662
    *1001edik... wtb edit :P
  • TDC Geronimo
    #661
    Aha
  • Burca
    #660
    Istenem milyen édik vagyunk, hogy még az 1001edig MMOnal is így tudunk pörögni ezeken a dolgokon. Mintha nem szívtuk volna be ugyanennyiszer a nyitás/letöltés körüli server crasheket stb :)
  • stevyxix
    #659
    Hát a fák elég rondák is még, maga a terep vagyis textúra kifejezetten jó, még sp játéknak is a javára válna.
  • stevyxix
    #658
    IRC-n írják?
  • stevyxix
    #657
    Hát shadownál jobban ugrált fel az fps, meg texture sötét volt, szóval lehet, hogy igazad van.
    Attrib elosztás nélkül is be lehet lépni a karival?
  • TDC Geronimo
    #656
    most már 100! :)

    Fokozatosan növeli a capet Seb, hogy megnézzék mitől meg miért hal be.
  • TDC Geronimo
    #655
    Csak a shadowot lehet állítani semmi mást, mint az összes betaba itt is majdnem minimumon fut a cucc, hogy könnyebb legyen a hibákat kiszúrni. Utolsó 1-2 hétig nem is lesz telepakolva eyecandykkel :)

    Se grass system, se az új speedtree nincs benne. Közel 10GBnyi cucc jön még bele szal ez a kliens tényleg jóformán csak arra való, hogy azokat teszteljék, amiket leírtak az A fázisról.
  • RaSzTaH
    #654
  • stevyxix
    #653
    25? és vagy 1000-en próbálkoznak legalább, ez elég kemény ...
  • stevyxix
    #652
    *Meg egy csaj.
  • stevyxix
    #651
    Nah de azért van már saját fotóm, ingame!
    Két csóka megy csaj ádám kosztümbe ugrálnak a mezőn, nagyon felemelő :D
  • davee1991
    #650
    kedvenckombó
  • TDC Geronimo
    #649
    lol 25ös a server cap jelenleg szal nagy mákod volt :D
  • stevyxix
    #648
    Voltam benn, már elmondhatom, de elég hamar levágott.
    Nekem 4850-em van és még ez is kevés neki, mindent leszedtem (shadow none, texture min) és így is csak 50 körüli fps-em volt, hát lehet gyakorolni a karakter készítést az biztos, mert nem menti el a karaktereket ...
  • Torzonborz
    #647
    háhááá nemsokára vége melónak aztán beküzdöm magam én is :D

    szerk: cimbi próbálgatta 7600 GT-vel akadt neki mint állat meg elég soxor crashelt. de azt mondta azé' szép :D
  • stevyxix
    #646
    HÁHÁ bennvagyok! Játszok!!!!!
  • Bandras DaSilva #645
    -e
  • Bandras DaSilva #644
    kicsit ilyen percről-percre feeelingje van a postoknak most, de izgi, úgyhohy nehogy abbahagyjátok...
  • Torzonborz
    #643
    nekem is gyökölt egy darabig de aztán kiírta hogy ok a reg. várjak a visszaigazoló mailre.
  • stevyxix
    #642
    Ez csak azt jelenti, hogy pangás van SG-n.
  • stevyxix
    #641
    Jaja én kérdeztem :D
    Nem vettem észre, de tényleg benne van a béta dokba, hogy ez még nincs bétába. (2 attribute)
  • Tomy Lee
    #640
    Ti ketten elértétek Népszerű témák-ban fórum oldalon a 7.helyezést
  • TDC Geronimo
    #639
    Fent van a válasz arra a kérdésedre is, hogy miért nem lehet tenni arra a 2 attribution pontra :)
  • stevyxix
    #638
    Ill.először elküldtem, majd töltögette, de nem adott be semmit, azt hittem nem küldte el és kitöltöttem még egyet, akkor írta, hogy foglalt mér a nick.
  • stevyxix
    #637
    Jah ez velem is volt.
  • TDC Geronimo
    #636
    Kétszer nyomtam a sign upra, mert elsőre nem nagyon reagált, de utána egyből megjött.
  • stevyxix
    #635
    Hát nekem szerintem szinte mindjárt megjött, 13:50-et ír mailra és akkor regelhettem, mivel linket is akkor postoltam ide.