2354
  • TDC Geronimo
    #834
    Olyan build még pár hónapig nem lesz
  • DragonKnight
    #833
    Köszi a képeket. Egyelőre követi a DF féle neoprimitiv hozzáállást, de réméljük fog ez még fejlődni. A grafika-ban is van még fejlődési pálya, kéne egy olyan build ahol már lehet hangolni a dolgokat, mert igy a világ meg a graf eléggé steril.
  • 0Fritz0
    #832
    Köszi
  • lennyke
    #831
    köszönjük a képeket!
  • stevyxix
    #830
    Sejtettem, de azért megosztom ha nem baj :)
  • stevyxix
    #829
    Macskaróka ami madár hangot ad ki magából:

    Csontvázak a távolban, megtámadtam őket, de elég hamar lenyomnak ha nem futok el :D:

    Razorback, ami elől még elfutni se tudtam (halott is vagyok már ügye :D,de azért megütöttem egyszer, bal alsóban olvasható a harc menete :D):

    És a nagy fogás (nem az enyém, de jól mutat :)):
  • stevyxix
    #828
    Maradék kettő:

  • stevyxix
    #827
    Nah akkor újra, most már nagyban :D:









  • TDC Geronimo
    #826
    Megjelenés előtt lesz majd egy UI overhaul, mint általában :)
  • stevyxix
    #825
    Néhány épület, elég egyszerűek, de pofásak azért:




  • stevyxix
    #824
    Priest, őt kell keresni ha meghalsz, feléleszt, mindig ilyen szobor mellet állnak (Khurite táborba láttam csak sátorban, de lehet bug volt csak :D):

  • stevyxix
    #823
    Néhány kép közkívánatra.
    Először is karakter menüket mutatom (ha valaki nem látta volna még, elég kezdetleges mondjuk és sok minden hiányzik9:




  • stevyxix
    #822
    Valami készül, szerver az nem megy.
  • Torzonborz
    #821
    na megy a server ? volt vmi pecs ?
  • stevyxix
    #820
    Jaja találati helyeket írja is.
    Az is könnyen lehet, de elég erősek most (viszont mi is szinte test-test elleni küzdelmet folytatunk velük, mivel még gatyánk sincs, csak kezdő baltánk :D).
  • TDC Geronimo
    #819
    Mint írtam azt mondták lesz értelme, mert páncél nélkül sokkal nagyobbakat kapsz oda ahol védtelen vagy. Mivel itt hitbox rendszer van ezért, ha a karodat nem védi semmi, akkor sokkal nagyobb sebzést kapsz oda. A másik meg, hogy ezek a mobok még szerintem csak úgy ott vannak, se a sebzés se a védelem nincs még belőve ezeknél :)
  • stevyxix
    #818
    *Razorback
  • stevyxix
    #817
    Ha nem akkor gáz van, egy csonti 15-öt sebez, még ha blokkolod akkor is 8-at és van vagy 100 életerő, azt nem tudom mennyit bír, mert el kellett futnom, hogy túléljem. Razroback pedig még durvább, ez egy nagy vaddisznó, ökleléssel 38-at sebez, szóval 3-at öklel és meghalsz (meg is haltam :D), ha nem lesz a páncélnak értelme akkor nem tudom mi lesz, mondjuk egy sárkánynál, csúnyán néz és maghalsz? :D
    Vagy akkor senki nem fog szörnyeket ölni, hanem csak egymást :)
  • TDC Geronimo
    #816
    Azt mondták, hogy lesz. Meglátjuk majd.
  • stevyxix
    #815
    Hát kell, hogy legyen értelme a páncélnak, különben nagy bajok lesznek :D
  • Bandras DaSilva #814
    persze a sok idiótát akik majd lógó farokkal szaladnak csatába meg kell szokni, de ha ebben a játékban lesz értelme a páncéloknak..nem úgy mint darkfallban akkor amúgy sem lesz sok meztelen ember...
  • Bandras DaSilva #813
    Egyáltalán nem baj az...bár láttam itt is volt pár ember akinek nem tetszett...talán csak annyit kellen csinálniuk, hogy opcionálissá kéne tenni a teljes meztelenséget...nem igazán tudom, hogy ez mennyi extra meló..de talán ez lenne a legjobb ötlet.

    Amúgy meg egy 18+os játékban nem hiszem, hogy valakit sok újdonság érne attól. hogy lát egy dákót vagy egy nunit vagy didket:)..ha meg igen akkor elég nagy gáz van...
  • 0Fritz0
    #812
    Tehát maradnak a fityegő dákók és a lobogó didkók. :)
  • TDC Geronimo
    #811
    Matts beszél kicsit a nudityról
  • TDC Geronimo
    #810
    5öt visszatöltöttek. Ugyanazon a linken meg lehet nézni.
  • TDC Geronimo
    #809
    unreal engine ilyen
  • Burca
    #808
    Remélem gyúrnak majd a textúrákon és nem lesz ilyen műanyag az egész :)
  • TDC Geronimo
    #807
    Nemhinném, hogy MOba ilyen részletes lenne majd, de jól néz ki az biztos.
  • Torzonborz
    #806
    na ez mondjuk nem néz ki rosszul.
  • TDC Geronimo
    #805
    Hát úgy néz ki le kell majd szedni megint egy újabb klienst. Legalábbis ebből ezt szűröm le. Updater menne tényleg jobb lenne, mert gyorsabban tudnák a klienst javítani. Héten remélhetőleg már menni fog.
  • Torzonborz
    #804
    hupsz igazad van , utána néztem és március végén mutatták be st5 bétát . akkor meg is van vear-nak a válasz :ezért nem tették bele nem azért mert gondjuk lenne vele. :D
  • TDC Geronimo
    #803
    gondolom ha elkészül, mert a speedtree 5.0 még beta állapotú. Biztos a végefele csak.
  • Torzonborz
    #802
    azt nem mondta mikor teszik be speedtree-t ?

    vmi újdonság esetleg ? szombat óta egyébként be se tudtam lépni.
  • Lonni
    #801
    bázz lemaradtam a videokról...

    Patchnotes azért is érdekel, mert így látjuk mennyire haladnak, és mennyivel csúszik lol
  • TDC Geronimo
    #800
    Ki mondta, hogy ezeket csinálják?
  • vear
    #799
    Hát ha ezeket csinálják jelenleg, akkor ugyanolyan bughalmaz lesz indulásnál, mint AoC volt. Meg gagyi is, ha már jellemzően a legnagyobb gondjuk a Speedtree 5.0, mert gondolom játékmenet meg feature szinten már hozzá se tudnak adni semmit a játékhoz, annyira tökéletes...
  • RaSzTaH
    #798
    ezeken a videókon már egész pofás..
  • TDC Geronimo
    #797
    vagyis 7
  • TDC Geronimo
    #796
    5 új leaked video
  • TDC Geronimo
    #795
    Nem volt olyan sokat. Leginkább az enginere vonatkozó kérdések voltak. A lényeg, hogy rengeteg eyecandy nincs még benne a gameba. Nincs rendes LoS rendszer se ezért kevesebb az fps árnyékokkal pl. Speedtree 5.0 sincs még beleintegrálva, hanem ideiglenes fákat, növényzetet használ az engine. Ez is plusz számolási feladat. Lesz hasalás is majd benne. Meg állítólag kihasználja a 4 magos procikat is stb. Ennyi volt a lényeg kb