2354
  • BEAST #874
  • DragonKnight
    #873
    A kamerával igazából az a baj hogy a perspektiva el van baszva és mintha halszem optikával közlekedne mindenki. Remélem hogy a látószöget majd lehet állitani vagy legalább megmódositják a fijug, hogy ne legyen akkora a szferikus torzitás mint egy 12 dioptriás csökkentlátó a szódásüveg szemüvegén keresztül.
  • Torzonborz
    #872
    hmm mintha Dark and Light-ból lenne a zene ami alatta szól.

    lennyke : nem lehet állítani a kamerát csak kari magasságát.
  • lennyke
    #871
    A kamera magasságát állítani lehet (karakterméret független), vagy csak ilyen rosszul van belőve?

    Egyszer a karakterek köldöke magasságában van a kamera (ilyenkor lenézve csak a lábhey látszik), valamikor meg -mint Torzi képén is- normálisan, mellkastól lefelé látható minden.

    Ezen a kikötős videóban is, mintha kúszna a földön a karakter.. gondolom nem a crouch skillt fejleszti:P
  • TDC Geronimo
    #870
    kikötő
  • TDC Geronimo
    #869
    na hol a többi? :p
  • 0Fritz0
    #868
    A kép címe: "A nagyorrú, hosszú hajú lány a vízben felülről"?
  • TDC Geronimo
    #867
    :D
  • BEAST #866
    Tudom hogy csak ezert tetszik neked.
  • Torzonborz
    #865
    csak Beastnek :P

  • Torzonborz
    #864
    ki lett törölve .

    világ vége :D

  • TDC Geronimo
    #863
  • BEAST #862
    Report ment!
  • TDC Geronimo
    #861
    Mondjuk nevet kitörölhetted volna bár mind1 :D
  • TDC Geronimo
    #860
    Na már jó -.-
  • Torzonborz
    #859
    bejön az. voltam 2 faluban is de npc sehol :D sőt még a kezeimet se tudtam "elővenni". nem rossz :D
  • TDC Geronimo
    #858
    Hát nekem nem jön be :p
  • Torzonborz
    #857
    na örüljetek vazz





  • TDC Geronimo
    #856
    Pár kép a quad software oldalán.
  • Torzonborz
    #855
    jah értem akkor lehet ez a gond. többnyire este próbálok belépni. bár vasárnap napközben sem nagyon ment. na mindegy most már annyira nem izgat. majd ha nem alfa stádiumban lesz akkor igen.
  • [HUN]Crassus
    #854
    jaja ez így eléggé játszhatatlannak tűník:S
  • TDC Geronimo
    #853
    Egy nagyon rövid leírás a combatról.
  • DragonKnight
    #852
    Check 8am - 7 pm GMT +2, I assure you, you'll be able to log in.
    its up when devs are working.
    When devs go away it usely stays up for abit and then noone will reboot it and we are unable to test.
  • stevyxix
    #851
    Pedig mennie kellene, nálam sikerült. Karakter nem marad meg újbóli belépéskor, de ha egyet készítesz annak meg kellene jelennie és enter game-nek felvillannia.
  • TDC Geronimo
    #850
    Kis combat video. Játékosok kicsit gyorsak, fegyver meg lassú szerintem, bár ez még úgyis változik.
  • Torzonborz
    #849
    bocs félreérthető voltam. tehát login megy, ott vagyok a kari választó képernyőn de a már egyszer létrehozott karim nincs ott ha újat hozok létre az meg nem jelenik meg. :(
  • stevyxix
    #848
    Jah hát az gáz, azt jelezd hibának, lépej fel Béta IRC chatre (regelni kell és meghívatni magad) és ott írj fejlesztőnek, talán ez a leggyorsabb.
  • Torzonborz
    #847
    block A-s accounttal... :P eddig is azzal léptem be .
  • stevyxix
    #846
    Azért nem léphetsz be, mert javították a hibát, hogy bárkit felengedett a cliens, blocktól sőt, még attól is függetlenül, hogy egyáltalán megvette a játékot. Most csak A block léphet be.
  • Torzonborz
    #845
    lehet hogy nincs server cap az viszont biztos hogy 3 napja nem jutok be. :( nem tudom mi lesz itt ha block b is beléphet.
  • DragonKnight
    #844
    no ez jó hir!! akkor teszteljetek ezerrel :D
  • stevyxix
    #843
    Már most sincs szerver cap, nem az a gond, az igaz, hogy sokszor van crash, de hát javítgatnak szépen.
    A harc pedig kicsit kaotikus, sokat kell forogni és sprinttel lerohanás is hasznos, lehet, hogy sokat szív, de így lehet hatékonyan támadni, én azt vettem észre, stamina meg nem gond, mivel blokkoláshoz nem sok stamina kell jelenleg.
  • TDC Geronimo
    #842
    Itt is van pár új kép
  • [HUN]Crassus
    #841
    /bow képek
  • [HUN]Crassus
    #840
    AOC-ban nagy probléma volt,hogy a casterek leszarták a staminát a meleevel szemben így nagyon nehéz volt leverni egy castert mivel nemtudtál normálisan kombózni,mert rohannod kellett a kaszterek után akiknek nem kellett:P remélem ilyen itt nem lesz!
  • TDC Geronimo
    #839
    ether world
  • Bandras DaSilva #838
    az a jó...remélem ezen nem is változtatnak.

    Gondolom majd olyan block c -d körül lesz jól játszható a dolog...azt meg tudtuk, hogy a block A az még inkább alpha mint beta...
  • DragonKnight
    #837
    B Block a jövőhéten kezdődik (augusztus 3), de amíg a szerver cap él meg a szerverek inkább offline-ok mint onlineok addig a B block csak meg nagyobb nyomort fog okozni :(
  • Torzonborz
    #836
    nem hiszem , sprint / ugrabugra jelenleg piszok gyorsan leszippantja staminát. remélem ezen nem is változtatnak.
  • Bandras DaSilva #835
    köszi a képeket..elég jók...meg gondolom, ha lehet majd a grafikai beállításokat jobban változtatni nem lesz ennyire steril..remélem a harc az jobb lesz mint ami a darkfallban volt...nem szeretnék megint ilyen sprintelő, ugrabugrálós harcokat:))

    Kérünk további beszámolókat:))...b block mikor kezdődik?

    Akkor gondolom már olajozottabban megy majd a dolog...