2354
  • TDC Geronimo
    #34
    fórumon nyomatják a final countdownt :D Ismerős az aocos időkből :D

    Gondolom nagy adag infó, ingame videó végre remélem, ahol bemutatják combatot, fajokat stb és talán egy beta signup.
  • Torzonborz
    #33
    jujjjujjdeizgii pisspiss

    ps. : azért én is kíváncsi vagyok mi lesz ottan holnap ilyenkor :D
  • TDC Geronimo
    #32
    Na már csak 22 óra
  • RaSzTaH
    #31
    úgy legyen:) bár a beta signup lenne a legjobb:o
  • TDC Geronimo
    #30
    Hát biztos rengeteget változott a game az 1 évvel ezelőtti alpha teaser óta. Volt egy post januárba, hogy átléptek a beta development fázisba szal az se elképzelhetetlen.
  • RaSzTaH
    #29
    mert az sincs nagyon...
  • RaSzTaH
    #28
    gameplay video! :P
  • TDC Geronimo
    #27
    2 nap 5 óra 37 perc múlva kiderül mit takar a számláló
  • RaSzTaH
    #26
    még tavaly mutatott beast videót róla, hát kíváncsi vagyok mikor jön és mi lesz belőle:)
  • TDC Geronimo
    #25
    Beta jelentkezés lenne legjobb 3 nap múlva, de egy normális ingame videónak is örülnék...vagy inkább legyen mindkettő
  • TDC Geronimo
    #24
    Csinálok pár mailcímet én is hátha...
  • Burca
    #23
    Remelem jobb lesz es akkor nem hiaba varok ki :) Raadasul remelem valami closed betat hirdetnek amibe bekerulok. Ja es remelem hogy nyerek a lotton is koszi!:)
  • TDC Geronimo
    #22
    Épp ezért érdekel :D Amúgy itt egy elég új Q&A. Érdekes dolgok vannak benne. Fórumot is nézegettem, ott van egy decemberi post a combat rendszerről. Első olvasásra nagyon tetszik. U3 engine, ami azért is jó, mert garantált a jó grafika, jó animok mindez tökéletes sebesség mellett. 3 nap múlva meglátjuk mit fednek fel az oldalon. remélem lesz beta hamarosan :p
  • Torzonborz
    #21
    hasonlít DF-re csak ebben több pénz van. nem is kicsit ha már U3 engine-t tudták licenszelni.
  • Larvin
    #20
    meglátjuk mi lesz...
  • TDC Geronimo
    #19
    Hm most találtam rá erre a gamera neten véletlen. Meglesem majd, ha lesz beta. Egyébként 3 nap van már csak a számlálón :p
  • Larvin
    #18
    Ha nem beta, akkor egy gameplay videónak örülnék már
  • Torzonborz
    #17
    Hmm kezdő oldalon vissza számlálás látható. Na ki mit tippel mi lesz 49 nap múlva ?
  • Legend Killer
    #16
    én is :(
  • Doomista
    #15
    no comment :D
  • dragon11
    #14
    Multi: Belépsz amikor akarsz, általában nem csak multi része van a gamenak.

    Online: Az egész játék a neten van, mint egy MMORPG.
  • Larvin
    #13
    Szóval, egyenlőre nem sokat tudni a játékról. De a concept art, és a teaser képi világa elég ígéretes.
  • Doomista
    #12
    hát...:S
  • Atti12
    #11
    egy remake nek már mért ne lehetne az a neve hogy online? ..
  • 5c0rp330n
    #10
    azt hittem már MK online :S
  • Doomista
    #9
    akkor azt irta volna hogy mortal multiplayer jesszus ember :)
    van külömbség a multiplayer és az online között :D
  • Atti12
    #8
    hirtelen azt hittem hogy valami Mortal Kombat multis változata :(
  • Torzonborz
    #7
    hmm SWG is skill-es volt :D fantasy meg van elég . na mindegy én várom az biztos. :)
  • Larvin
    #6
    skill alapú lesz a fejlődés ezértis "nextgen", és azért AoC szerű, meret hasonló fantasy világban játszódik majd
  • Torzonborz
    #5
    "Age of connan szerű nextgen MMO." na ha minden igaz akkor ez az ami nem így lesz. remélhetőleg tényleg megmaradnak a skill rendszernél , jó lenne már a fostalicska level/class marhaságot elfelejteni.
  • DJ RX7
    #4
    jajó. -.-
  • DJ RX7
    #3
    ingyenes?
  • Larvin
    #2
    A malmöi székhelyű Star Vault úgy vélte, az Epic által fejlesztett, és folyamatosan újabb lehetőségekkel bővített Unreal motor aktuális változatát érdemes licencelnie készülő MMORPG-jéhez. A Mortal Online nyílt, szabadon bejárható világgal bír, ahol karakterünk útját óhajunk szerint választhatjuk meg. Ha akarjuk, a gép által vezérelt szörnyeket, vagy saját játékostársainkat is levadászhatjuk. Fókuszálhatunk tágykészítésre, kereskedelemre is. Egyedül csak házat, céhbe tömörülve viszont erődöt is építhetünk.
    Ami esetleg a siker kulcsa lehet, az a készítők által is kihangsúlyozott harcrendszer, ahol tényleg a játékos ügyessége számít.

    Megjelenés jövő nyáron.

    (www.gamestar.hu)
  • Larvin
    #1
    official oldal

    Age of connan szerű next gen MMO.