2354
  • DragonKnight
    #794
    Akkor egy IRC logot ha lehetne kérni :D
  • Archenemy
    #793
    "lehet nagyon naív vagyok ,de pár bétás egymásnak linkelgeti a peccsnótokat annak mi értelme van?? "

    1. engem például érdekel
    2. peccs nótokból csomó dologra lehet következtetni, játék készültségi meg content szinten
    3. a "magyarozás" külön bónuszpont, pont ugyanígy oltanának le bármilyen nyelvű fórumon (lásd pl. youtube flamewarok).
  • TDC Geronimo
    #792
    Henke fent van IRCen most válaszolgat kérdésekre. Szerencsére most le vannak nyugodva ott az emberek így nincs szpem :d
  • Torzonborz
    #791
    ezt úgy írod mintha kötelességünk lenne bétáról írni bármit is.
    egyébként tényleg az van amit Gero írt #768-ban. erről túl sok mindent még nem lehet mondani. szóval srác relax lesz még itt élménybeszámoló .
  • norbert1214
    #790
    kösz
  • stevyxix
    #789
    Sok. (62 Euro kb, jó 13k HUF)
  • stevyxix
    #788
    Ő is ilyen ideggyenge?
  • TDC Geronimo
    #787
    Mondjátok, hogy csak valakinek az alregje
  • norbert1214
    #786
    Ha megvenném akkor mennyi lenne???
  • TDC Geronimo
    #785
    #776
  • norbert1214
    #784
    De ha nem fizetek érte akkor miért nem játszatok??
  • TDC Geronimo
    #783
    Tessék ez ingyenes meg wowos is.
  • norbert1214
    #782
    miért??
  • TDC Geronimo
    #781
    De leszedheted ingyen is csak nem tudsz vele játszani.
  • norbert1214
    #780
    meg kell venni???
    ingyen nem lehet leszedni??? :S
  • Burca
    #779
    Crassus mar alkot :) Mar csak Wildor "hianyzik" :)
  • DragonKnight
    #778
    https://account.mortalonline.com/

    Itt megveszed majd letöltöd és utána majd augusztus végén talán bejutsz a bétába
  • norbert1214
    #777
    http://www.mortalonline.com/beta/-> jó ha itt regelek?? :D

    vagy ha nem itt akkor hol??? :D
    és honnan tudnám letölteni...
    bocs hogy sokat kérdezek... :)
  • TDC Geronimo
    #776
  • norbert1214
    #775
    Helló... A Mortal Online az olyan mint a wow ???
    Honnan tudnám leszedni ??? :D
  • WhiteRiC
    #774
    http://mobetaleak.awardspace.info/

    itt szinte az összes beta video fent van, mondjuk párat már töröltek youtube-ról
  • Bandras DaSilva #773
    Karakterkészítésről volt linkelve video korábban is...patch notes meg nem hizsem, hogy zavarna bárkit is..rajtad kívül..én külön szeretem nézni a listát...lehet látni, hogy mik javulnak stb.
  • stevyxix
    #772
    Köszi, lovad is van esetleg? Az is megdögölhet akkor.

    Mellesleg, ha úgy kezded, hogy érdekelne a karakter készítés, írjatok (netán mutassatok róla valami), akkor lehet nem itt tartanánk, de jó MAGYAR szokás szerint inkább belém kötöttél.
  • TDC Geronimo
    #771
    tessék
  • [HUN]Crassus
    #770
    "Gondolod amúgy engem érdekel, hogy te bétázol vagy nem?" igazi "MAGYAR" dögöljön meg a szomszéd tehene is ha nekem szar legyen másnak is szar hozáállás:S

    jó bétázást! vigyázzatok nehogy valamit mi is megtudjunk.....
    ( érdekelt volna a karakterkészítés is.....)

  • stevyxix
    #769
    Bocs akkor többet nem fogom linkelni.
    Gondolod amúgy engem érdekel, hogy te bétázol vagy nem?
    Mellesleg csak azért írtam ide először, mert sz@r msn-be nem lehet sok szöveget linkelni és így tudtam könnyebben mutatni Torzonborznak és Geronimonak a fixeket (őket talán érdekli) másodszor pedig mivel módosítottak rajta és egybe megvolt az összes fix, így nem kellett linket mentenem, mert SG-n megmarad.
    Érdemi info?
    Béta van amiben te nem vagy érintett úgy látom, mivel ez téged láthatóan nem érdekel, így sokat nem tudok írni/mutatni neked.
  • TDC Geronimo
    #768
    Login szerver, game szerver, karakterkészítés tesztelése. Ezek mennek. Erről nincs mit mesélni.
  • [HUN]Crassus
    #767
    lehet nagyon naív vagyok ,de pár bétás egymásnak linkelgeti a peccsnótokat annak mi értelme van?? Aki bétázik gondolom az naprakséz minket "hülyéket" meg nem hoz közelebb az élményeitekhez!
    Mégha nem is szabad/lehet képet videót közzétenni a sok jópofáskodás közt néminemű érdemi információval kéretik a magunkfajta pór népet informálni! DANKE
  • Torzonborz
    #766
    na most bejutottam kb 5 percig tudtam kolbászolni is , megvan a kezdő fegyverem egy kis balta aztán annyi szerintem crashelt a server :D
  • stevyxix
    #765
    Jó akkor így ...
  • stevyxix
    #764
    Újabb client fix lista:
  • TDC Geronimo
    #763
    Ezt te nem értheted! :D
  • BEAST #762
    Szerintem ne akard tudni :c csupa beteges perverz dologrol beszelgetnek ircen!
  • Torzonborz
    #761
    "és Henrik matekja! " emmeg mi ? :D
  • TDC Geronimo
    #760
    Te kérdezted mit lehet tudni róla. Abba minden benne van, többet mi se tudunk...
  • stevyxix
    #759
    Hát ez még a jövő zenéje, majd későbbi fázisba kiderül milyen, most még csak log in megy (log out bugos ügye :D), meg karakter kreálás (ez nagyon megy már, new-khurite kiválaszt-next-next-next név beír és jobb esetben enter game :D).
  • Torzonborz
    #758
    egy kis pve
    na ez szerintem jópofa.

    a többi ( craft/trade/player housing stb) majd kiderül.
  • DragonKnight
    #757
    ok powerpointot én is tudok rajzolni, éngem az érdekel hogy mi LESZ benne a játékban. Mert ugyebár mindegyik fejlesztő bagázs tud nagyot álmodni utánna meg kussol mikor rákérdeznek. Szép példa erre a DF, ami egy jó összehasonlitás mert mind kettő kis cég és próbálték lehazudni a csillagokat az égről.
    Ezért vagyok kiváncsi hogy itt hány ezreléke fog megvalósulni annak a powerpoint álomnak.
    Kezdetnek pl érdekel majd hogy tudtok-e craftolni, van-e rendes trade rendszer( AH, mail, player shop, stb) és utánna az hogy a questek milyenek lesznek... kezdő player quest line ( AoC tortage pl) vagy csak ölj meg 100 patkányt és hozd el a bőrüket stilusú grindfest.
  • Torzonborz
    #756
    nem kell neki mondani hogy milyen lesz. tudja kb mint DF csak remélhetőleg élvezhetőbb formában.
  • stevyxix
    #755
    Tényleg powerpoint volt.