2354
  • RaSzTaH
    #594
    -mit*
  • RaSzTaH
    #593
    apropó mit mikorra mondták a "várható" megjelenést?
  • RaSzTaH
    #592
    jah és az euro is alacsonyabban áll! ;D
  • TDC Geronimo
    #591
    Aha. Végülis olcsóbb lett mind DF mert ez 49.94 :D Az meg talán 49.99 volt, de javítsatok ki ha tévedek
  • RaSzTaH
    #590
    DD verzió?
  • TDC Geronimo
    #589
    Semmi, ami alapból be volt írva a mezőbe :D
  • TDC Geronimo
    #588
    na sikerült megvennem és még elcsíptem a block Ct \o/
  • RaSzTaH
    #587
    milyen accounttal? ;D
  • TDC Geronimo
    #586
    Heh az a poén eddig eljutok én is pedig accom sincs :D

    Simán beenged a karikészítő képernyőre. Tetszik ahogy kinéz a karaktergenerálás. Amúgy amit lentebb linkeltem működik
  • TDC Geronimo
    #585
    Ezt próbáltad?
  • stevyxix
    #584
    Jah játék beállítások minimálisak (textura low med high és árnyék none low med high), felbontást se tudtam se nagyobbra se kisebbre venni, 1440*900 volt én monitorom is wide csak 1680*1050-es.
  • stevyxix
    #583
    Nah ez is megvolt.
    Ezt a belépés és karakter készítés bétát nem viccnek szánták úgy tűnik, mert hiába csináltam karaktert, az nem jelent meg a karakter listán (beállítások megmaradtak új karakter készítésénél) és nem tudtam belépni a játékba :D
    Ez is tetszett, elég részletesen ki lehet dolgozni a karaktert arckinézet testre szabható (orr, szem, szem, fül) sőt van vagy 20 féle tetkó is, további tulajdonságok, mint kor! 10-80 évig egyenlőre 10 évenként és karakter megjelenésének változása nélkül sajnos, van induló 120 attribute pont amit képességeinkre költhetünk (ügyesség erő stb) nem tudom bug-e, de magasság is szerepelt itt, és ha tettem rá akkor csökkent az elosztható pontom, ha csökkentettem az alap 180cm-es magasságom akkor kaptam plusz elosztható pontokat (gyanítom ez nem marad így vagy akkor törpök előnyben :)), érdekes volt, hogy nem tudtam pontot tenni az intelligencia és Psyche (ez vajon mire jó? valaki oktasson ki) tulajdonságokra (sőt mással se lehetett és nővel se) így IQ és pszihé maradt 0, gyanítom ezért sem lett életképes a karakter :D
    Hát majd remélhetőleg ezt a kis hibát is javítják, majd és tényleg lehet játszani is a bétában :D
    Amúgy lehet törölni a nem létező karaktereket is, még rá is kérdez: biztos törlöd? hát persze, úgy sincs 1 se :D
    5 karakterslotot mutat amúgy, gondolom ennyi is lesz.
    Torzonborz örülhetsz, csajok is éva kosztümbe ültek a stégen (karakter készítő képernyőn egy tó partján stégen ül a karakterünk), ahol meg szerettek volna születni (csak észt és türelmet (psyche???) nem osztottak senkinek).
  • stevyxix
    #582
    Szemezgettem kicsit fórumon és valaki írta, hogy PhysX-et kell felrakni és úgy működik, pedig Ati kártyája van, hát gondoltam csak nem veszítek vele, meg miért kamuzna és bejött, szóval PhysX legyen fenn :D
  • stevyxix
    #581
    De fórumot nézve nem vagyok egyedül a problémával :D
  • stevyxix
    #580
    Jah amúgy win7 64 bit van.
  • stevyxix
    #579
    Hát nem volt hosszú teszt így elsőre, a béta kliens letöltő oldalán említett hiba:
    "When the updater is finished checking the cache, start the game by pressing “Play”.
    (Some users (Vista mostly) may have problems starting the game with this button."
    jelentkezett és a hiba nem nálam van (mindent megpróbáltam amit lehetett és ajánlottak is, de nem sikerült), szóval 2 nap kellett, hogy eljussak a belépő képernyőre (mert azt még megnyitotta, csak startra nem reagált), de tovább nem jutottam. (Lehet nem is baj, 2 óra van :))
    A belépő képernyőn hallható zene viszont tetszik szóval ennyi pozitívum van azért :D
  • stevyxix
    #578
    Nah már 4 seed van :)
  • stevyxix
    #577
    Hát igen, 3 seed van, 2719 leech, lehetett volna annyi eszük, hogy több helyről és főleg Gbites szerverről seedelik.
    Egyik seedet láttam egyszer, 800-al tolta fel, én itthoni nettel tolom 500 fölött is akár, nah hát azért én még se vagyok cég hanem csak egy home user ...
  • DragonKnight
    #576
    Hát igen ha az egyetlen hivatalos seeder egy 64k-as vonalon nyomatja akkor végülis van is kliens meg nincs is. Mire megszerzitek addigra már csinálnak hozzá egy még 1x ekkora patch-et amivel majd a patch szervert fogjátok tesztelni szintén 6k/s sebességgel és a végén már lehet is beloggolni úgy a hétvégén :D
  • stevyxix
    #575
    Még le se jött :D
    Elég lassacskán csordogál, fel már töltöttem annyit amennyi a kliens, de le csak 250MB jött (14%).
  • DragonKnight
    #574
    Jó kis móka. Azért a kliens verzió száma elgondolkodtató :D
    v0.2. Gondolom a Block B patch már v0.4 és a Block E már az 1.0-ás bétával nyomhatja.

    No majd nyomassátok az infót.
    Feltelepült-e?
    Elindult-e?
    Van-e szerver egyáltalán?
    No meg minden mást :D
  • stevyxix
    #573
    Akkor igen csak jó a tömörítési aránya, több mint 50% ...
  • TDC Geronimo
    #572
    lol :D
  • TDC Geronimo
    #571
    Kitömörítve annyi elvileg
  • stevyxix
    #570
    Jah, 3,5 GB-ot mondtak előtte, lehet még se lesz ez 32 km^2, vagy egy nagy puszta lesz :D
  • TDC Geronimo
    #569
    Mondjuk mérete érdekes. Mind1 legfeljebb meglesz rick astley HDbe :D
  • Torzonborz
    #568
    ááá már szedem :P komoly 6 k-val kúszik le :D
  • stevyxix
    #567
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • TDC Geronimo
    #566
    Linkeld be nub! :D
  • Torzonborz
    #565
    tudok kik remegnek ? nézz el ircre aztán meglátod. :D
  • stevyxix
    #564
    A kép :D
  • stevyxix
    #563
    Ez se rossz :):
  • BEAST #562
    En meg ott sem remegek! :d
  • Torzonborz
    #561
    csitt Te csak mennyé ratyionba :P
  • BEAST #560
    Ratyik, hogy remegtek :D
  • TDC Geronimo
    #559
    A kliens linkjét belinkelheted megígérem... :D
  • Torzonborz
    #558
    bazz hogy mindig megelőzöl , most akartam linkelni . azért jó látni hogy páran humoruknál vannak :d
  • TDC Geronimo
    #557


    Rég röhögtem ennyit, mint ezeken ma IRCen/fórumon :DDD
  • xido
    #556
    én meg végig azt hittem ez Mortal Kombat online lesz
  • stevyxix
    #555
    Biztos ami biztos :)