2354
  • TDC Geronimo
    #914
    Milyen alap gamet? 999 LE volt az került első blockba a másik 1000 dobozossal. Én DDt vettem és a Cbe vagyok, de ha jól tudom már elfogyott a 10k szal egyikbe se.
  • [HUN]Crassus
    #913
    aki az alap gémet veszi meg melyik bétában lehet benne?
  • TDC Geronimo
    #912
    We have now fixed the major server crash bugs and are going to give access to block B.
    We are still working on a few issues, and we have a few basic features to reactive since our debug search for the server crashes.
    This means we are giving access to block B this evening and we are going back to our original schedule for each block if nothing else changes while we are testing with block B.
  • Torzonborz
    #911
    naja ezt olvastam :( nem baj addig megy skillezés meg lassan lenézek lowsecbe . régi bagázsból páran ott lebzselnek.
  • DragonKnight
    #910
    Ja a walk in station kieg ebben az évben nem lesz az EVE-hez.
  • DragonKnight
    #909
    Hát az EVE az elég normális MMO szerintem. A mai napig fizetem. Meg havonta egyszer felmegyek skillt állitani. Jó kis játék az csak az a baj hogy ha elkezdem akkor kb. 1 hét alatt megint halálra unom magam benne és akkor szünet. De arra hogy az időt elüsd arra tökéletes.

    Jelenleg újra indítottam a DDO előfizut mert mára igérték a mod 9.-et. Erre az újrastart után 1 nappal bejelentették hogy 1 hónappal eltolják a release-t....

    Nem baj most elvagyok a DDO-val mert már régen játszottam szóval még nem unom.
  • Torzonborz
    #908
    szerintem sok közöd nincs ahhoz hogy én mit csinálok a szabadidőmben...
  • bodesz
    #907
    na igen és ennek mi értelme van úgy őszintén?
    elütöm az időt addig mmoval...rákéne jönni h ez szinte a legszarabb dolog amit kezdhetsz magaddal...inkább elmennék gyúrni 2mmo között xD mint hogy kockuljak...
  • Torzonborz
    #906
    és ? nem szoktad még meg ? :D
    én már kezdek kételkedni abban hogy még ebben az életben lesz normális mmo. most EVE-el elvagyok ha kijön walk in station kieg lehet végleg ott ragadok. addig meg elütöm a feles szabad időm mindenféle átmeneti mmoval.ha ez az lesz hát az lesz. na bumm.
    az esélyt azért megkapják pár ezer embertől.
  • DragonKnight
    #905
    Lehet hogy nem véletlen a párhuzam...
  • Torzonborz
    #904
    ugyan ez volt DFhez is... :D
  • DragonKnight
    #903
    Hitler 1.

    Hitler 2.

  • Torzonborz
    #902
    ja rohatt bliz...ööö... starvault :D
  • TDC Geronimo
    #901
    A rohattak hogy betat nem lehet játszani 24/7 :(
  • DragonKnight
    #900
    Csak nem másra számított itt valaki? Mikor 2 hétig a "karakter generálás meg a login" volt a két legfőbb feature amit tesztelni lehetett...
    Fog ez még csúszni nem egyszer, mire eléri a béta állapotot.
    Mert ugyebár mi az az alap infrastruktúra aminek még nyoma sincs?
    - működő patch rendszer
    - chat funkcionalitás
    - minden egyéb dolog ami a chat szerveren alapulna.
    - ezzel szemben van egy rakat pucér farok, ami szaladgál totálisan üres világban, ha be tud egyáltalán loggolni.

  • Torzonborz
    #899
    tudjuk ...soon meg a többi.
  • TDC Geronimo
    #898
    Ebből 1 hetes halasztás lesz
  • lennyke
    #897
    Brutális.
    Jó lenne ha később majd megcsinálnák hogy a vízre is hatással legyen a sötétség, mert most mindenhol egyszínben ragyogott, de ettől eltekintve eszméletlen.
  • TDC Geronimo
    #896
    hm patch előtt is volt videó erről a barlangról. Akkor még világos volt mindenhol és nem voltak fáklyák se. Itt végre lehet látni a koromsötét helyeket világítóforrás nélkül, amiről régebben beszéltek :)
  • Torzonborz
    #895
    höh haladnak a srácok. laucheren már működik play, lehet felbontást és hangerőt is állítani :D
  • Torzonborz
    #894
    na ahogy látom kint van az új kliens. már jön is lefelé.
  • Tomy Lee
    #893
    Zsenik,látszik XD
    Abból a karakterből még lehet valami
  • TDC Geronimo
    #892
    :D
  • 0Fritz0
    #891
    Ha már gyalog ilyen gyorsan lehet sprintelni, akkor a hátasokhoz valószínűleg pilótaengedély kell majd. :)
  • TDC Geronimo
    #890
    veniccdán
  • Torzonborz
    #889
    és kliens mikor lesz ?
  • TDC Geronimo
    #888
    mai patch note
  • Lonni
    #887
    Mindig csaj karival játszom, bár ebben nem sok értelme van, mert úgyse látom majd.
  • TDC Geronimo
    #886
    Na melyikőtök volt? :D
  • TDC Geronimo
    #885
    heh fasza a bannerbe a beta felirat :)
  • DragonKnight
    #884
    Hát te se szorulsz importra perverzitás terén. :D

    Viszont az már inkább érdekes hogy ha vannak 100-an lógó bránerrel a képernyőn akkor sok lengő bráner mekkora lagot generál... :D
  • TDC Geronimo
    #883
    undi
  • Torzonborz
    #882
    tegnap elég sokat mászkáltam én is de madarakon kívül semmi mást nem láttam. se játékos se npc se mob. de azért jó móka volt :D
  • 0Fritz0
    #881
    Ezért kell lányokkal harcolni, kis huncut.
  • Solid Snake
    #880
    Azzal kardoznak
  • BEAST #879
    Mondjuk nalad sem stimmel valami, ha ilyesmiken jar az agyad :d
  • Lonni
    #878
    elképzeltem, ahogy a két fasz összeér harc közben, fúj.
  • TDC Geronimo
    #877
    még egy roaming video
  • 0Fritz0
    #876
    Csak annyi, hogy nem vagyok hal. :)
  • TDC Geronimo
    #875
    Miért lehetne már állítani látószöget? Nem tudom mi a bajotok amúgy vele.