Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9775
sajnos nem tudok róla.

#9774
Hello
Pc-n nem lehet valahogy felnagyítani a feliratozást, mert szar a szemem és alig látom.
Atkamon
#9773
Ja, kötõjelet akartam, nem vesszõt😄

#9772
úgy írta hogy "az összes hajó, és fegyverfejlesztés" vagyis az összes hajó fejlesztés is csak nem kellett volna az és elé vesszõt rakni.
#9771 komment:
Nem biztos hogy az az útolsó a történet szerint az de lehet folytatni utána a dlc-el vagy mellékküldetésekkel amiket még nem csináltál meg vagyis akkor nem zárja le a végét.Ez azért jó hogyha kijön egy új dlc akkor nem kell visszatöltögetni meg minden.

JaSoN HuNTeR
#9771
Ez az utolsó misszió ugye?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#9770
Hogy érted hogy az összes hajó? Azokat meg honnan? 😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

lightjack
#9769
igen valószínûleg a vga haldoklik...sajna:S csak az a gáz h nemigazán van most zsém beruházni egy újra:S nah m1 azért kösz a segítséget...ha legalább tudom h mi okozza a hibát akkor tudom h kell kijavítani:S am minden jól menne 1020esben is csak néha behal a vga-m. már más játéknál is csinálta h egyszerûen sisteregni kezdett a kép. nah m1 vhogy majd megoldom. azért kösz!!

#9768
Hát ha lila-zöld csík van az nem a játék hibája valószínû hogy a vga haldoklik vagy egyszerûen nem bírja a robotot meg bármivel szét lehet lõni csak sok kell bele.

lightjack
#9767
lenne 1 problémám a mass effect 2 vel...a második küldetésnél amikor leszállunk a bolgyóra és jön az a böhöm robot, és szétlövi az összes kvárit, akkor ugye nekünk 2unknak kéne leintézni õt...azonban van egy problámám: amint elkezdek a robot ellen harcolni, egy pillanatig megáll a kép aztán olyan irtózatos laggolás következik h nem lehet játszani...kb 1-2 fpsem lehet mert szörnyen laggol, teljesen képregény... pedig a grafika közepesen van és már volt sokkal több ellenség is egyszerre a pályán és ott teljesen szaggatásmentesen végigfutott...de itt a robotnál...egszerûen nem tudok ellene harcolni ekkora laggban,semmi esélyem nincsen... van valami ötletetek h ez miért lehet? mindig pont ugyanott áll meg a kép 1 pillanatig, függõleges irányban megjelenik 1 pillanatra egy lila-zöld csík azután pedig eltûnik és olyan irtózatos laggba kezd h arra nincsenek szavak...:S:S

a másik kérdés: a robotot gránátvetõvel lehet csak szétlõni? mert biotukus vok de már ellõttem a gránátjaimat és nem találtam plusz töltényeket hozzá...

Atkamon
#9766
Ja, tényleg, de hülye vagyok, az is eléggé számít xD De mondjuk szerintem eléggé magától értetõdõ, hogy kit mire osztasz be... én amikor legelõször játszottam a játékkal, csak saját magamra hallgatva osztottam be az embereket, és nem halt meg senki.

#9765
Nagyon nem mindegy, hogy kit milyen szerepre osztasz be. Itt egy jó táblázat: http://www.giantbomb.com/mass-effect-2/61-21590/how-to-survive-the-suicide-mission-no-plot-spoilers/35-385092/
Atkamon
#9764
Mind legyen lojális, legyen meg az összes hajó, és fegyverfejlesztés... asszem ennyi... ha nem, akkor majd kiegészítenek.

JaSoN HuNTeR
#9763
Hogyan tudom elérni hogy egyik szereplõ se haljon meg? 😊

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

cikasz
#9762
Szvsz Shepard elég hülyén néz ki rajta 😞

http://www.akciofigura.hu

#9761
örülök hogy tetszik legalább egy óra volt mire elkészültem vele😊

Atkamon
#9760
Aha, inkább ez 😊

#9759
így már jobb?

#9758
hát nem találtam róla olyan képet ami beleillene a képbe jó ez így szerintem.

Atkamon
#9757
Jobban néz ki, mint az eredeti😊 Mirandát is kicserélhetnéd 😄 Õ a legrosszabb az eredetin.

#9756
Na mit szóltok?

cikasz
#9755
Technikai ok a lószart 😊 Lustaság.

http://www.akciofigura.hu

makkandis
#9754
Nem fogják kiadni, legalább is a lengyel oldalon már kint van hivatalosan is: http://eu.masseffect.com/news/?id=72205

Google fordítóval így néz ki: Sajnálattal tudatjuk, hogy a kiegészítõ tartalom a játék Mass Effect 2 "címû Lair a Shadow Broker" technikai okokból, nem lesz elérhetõ a játékosok a lengyel, cseh, szlovák és magyar a PC és XBOX 360.

\"Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod.. De próbálj meg csak egyszer fingani...\"

#9753
Most aztán marha sok összegbe kerül egy 1-2 h dlc szövegét lefordítani mit ne mondjak 2 fordítónak egy óra alatt megvan az eddigi dlc-k ben se volt olyan kurva sok szöveg szóval nehogy már ezen spóroljanak adják olcsóbban a dlc-ket és akkor lesz vevõ mert tényleg most szaros 2h-ért fizessek 2000ft-ot? Mire kijön az összes dlc addigra meg vagy 20000-be lesz az egész akkor nem egyszerûbb lenne hogy adják többért az alapjátékot amiben már benne vannak a dlc árai is.Meg ha már eddig magyar volt akkor már miért nem folytatják figyeljétek meg mekkora felháborodás lesz és nem csak magyar részrõl hanem ott vannak ugye a szomszéd országok is.Ezzel csak azt érik el hogy jól felkúrják a vásárlók agyát aztán meg majd leshetnek ha a 3. részt nem veszik meg mert azért ebben a 3 országban a 2-bõl is tuti eladtak vagy 100.000-et vagy többet ami azért nem kis bevétel.

#9752
Ha nem adják ki magyarul akkor le fogom tölteni. És aztán meg panszkodhat az EA hogy sok a warez.
makkandis
#9751
Elég kellemetlen ez az új fejlemény, de valamilyen szinten várható volt, ezt a fizetõs dlc áradatot nem a mi kelet európai pénztárcáknak szánták és valószínûleg nem is mentek úgy az eladások. Szóval ne legyünk naivak a kiadók le se szarnak minket, ha nem vásárolunk és természetes hogy nem feccölnek pénzt a fordításba. De hát mindig vannak kiskapuk, aki akar az nem fog lemaradni a további dlc-krõl se.

\"Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod.. De próbálj meg csak egyszer fingani...\"

Atkamon
#9750
Nagyon nem értek egyet ezzel a "minek vegyek single játékot" dologgal, de mindegy... A Mass Effect 2-be eddig 123 órát nyomtam, most kb az egyharmadánál járok (természetesen sokadszori végigjátszás).

Ennyi idõ simán megéri nekem a pénzt, amiért megvettem. Mondjuk valóban jó nagy kicseszés ez a DLC cucc, de így nem fogok tudni mást tenni, mint amit te is írtál, hogy a DLC erejéig letöltöm a Uk warezt, és azon végigtolom csak a DLC-t...

Törölt felhasználó
#9749
Most jöhet a fikázásom, de pont az ilyenek miatt csak olyan játékot veszek meg ami neten érdemesebb játszani vagy legalább annyira izgalmas multiba mint singleben. Single játékokat minek vegyem meg. Nem ez az elsõ esett hogy az eu piacot vagy a kelet eu-s országokat megszopatják... Akkor meg fizessenek gazdag országok. Am ha valaki mindenképp nyomni akarja, akkor angol warez verziót leszedi és nyomatja azon.
#9748
Hát igen elég undorító amit csinálnak ha egyszer már megvettem 13000ft-ért a ce-t akkor az a minimum hogy támogassák is függetlenül attól hogy hányan vették meg mert ez kérem a vásárló megkárosítása, attól még lefordíthatták volna aztán majd mindenki eldönti hogy megveszi-e vagy nem.Jó én se vettem meg egy dlc-t se de ez nem azt jelenti hogy nem is akarom úgy terveztem hogy megveszem akkor ha kijött az összes.De még ha valami piti dlc lenne nem érdekelne de elvileg ez köti össze a 2. meg a 3. részt és akkor most hogy fogja érteni a szerencsétlen játékos a 3. rész elejét ha le sincs fordítva.Meg érdekes módon pont a magyar-cseh-lengyel nyelven nem megy?persze akkor a spanyol francia német..stb meg igen ugyan már kamu rizsa az egész ez egy mocskos húzás mind az ea mind a bioware részérõl legszívesebben bemennék és rájuk gyújtanám az egész kócerájt.

lightjack
#9747
az eddigi postokat olvasva, az EA és a Bioware valóban kicsesz a tisztességes vásárlókkal. A másik dolog, hogy ezeket a DLC-ket is csak azért csinálják hogy mégtöbb pénzt húzzanak le az ember bõrérõl...nem lenne egyszerûbb az alapjátékba beletenni ezeket a cuccokat? Dehogynem...csak ugye a drágalátos EA-nek csakis a profit számít, a játékososk érdekei nem...Azt furcsállom ebbe az egészbe hogy ha valaki végigtolná a mass effect 1-2-3at sorba,habár még nincs 3 de majd lesz, nem értené az összekötõszálakat. Én még nem tudom h milesz a második részben, és hogy mennyire fogom érteni az ott történõ dolgokat, mert ugye kiadtak még 1 kieget az elsõ részhez má nemtom a nevét, de mindenesetre nem szabadna engedni hogy a történet csakis úgy lehessen érthetõ, hogy a kis picsni DLC-et megvesszük és onnan értjük meg hogy jaaaa ez így meg úúúúgy jaaaa....ezeknek pont az lenne a szerepük h apróbb mellékszálakat futtassanak végig és talán a trilógia befejezésénél említésre kerülnének, de nem ezek kötik össze a történteket!!! ez mekkora baromság....

A másik dolog hogy képesek árulni játékokat 13000ft-os bevezetõ áron, és csodálkoznak h megy a warez ezerrel...igencsak kevés ember engedheti meg magának h a neki tetszõ játékokat 13000ért vásárolja meg...aztán meg arra hivatkoznak hogy "nem veszik sokan, ezért koplaljá 2 hónapig hogy összegyûljön rá a zsé, aztán örülj a fejednek h megvehetted...na de nehogy azt hidd h most ezzel vég!! há most megszopatok mindenkit, és még pénzért árulok hozzá olyan kieget melynek a vásárlása néklül csak néz a kedves vásárló hogy hogyisvanez a történet? mi mikor miértis?"

szóval így összegezve a mai játékipar igencsak elszállt és már csak a profitra mennek, nem a vásárlók igényeire...elhiszem h sokat dolgoztak a készítõk h meglegyen a game, de sokkal többet kaszálnának ha jóval 10000ft- alatt adnák. egy 5000-4000ft-os ár korrekt lenne...deh áh miko lesz ilyen...

#9746
Akkor majd lesz valaki aki nem hivatalosan lefordítja a dlc-t remélem .

Prince23
#9745
Itt a fordítók a lúdasok... tehát a magyar fordítók, lehet a magyar ea nem akar már többet készíteni a ME-hez fordítást.
(Ilyen alapon mondhatnánk hogy minek a cseh felirat is)

#9744
Ha nem fogják megoldani akkor az lesz szépen hogy leszedem szépen az eredeti us verziót és felrakom arra valaki csak csinál hozzá magyar feliratot ha meg nem akkor meg játszok vele angolul valamennyit tudok angolul de annyit nem mint szeretnék.De nagyot süllyedt a szememben a bioware mert tényleg nem értem mit nem lehet ezen megcsinálni semmiben nem különbözik a magyar az angol verziótól a nyelvet kivéve,szóval ez csak rizsa gyanítom hogy lehet azért van mert itthon kevesen vették meg az eddigi dlc-ket és úgy gondolták nem éri meg lefordítani magyarra mert úgyse veszik meg annyian amennyien õk szeretnék vagy nem tudom de nem hiszem el hogy nem kompatibilis vagy hogy nem lehet megoldani mert eddig sikerült akkor most miért ne menne?

Prince23
#9743
Ergó a befejezõ rész only angol, czech? 😄

#9742
Ha ez tényleg igaz, és a második, és harmadik rész összekötõ DLC-nél lesz, akkor igencsak pipa leszek! Én sem azért vettem meg a második (CE) részét, hogy így kiszúrjanak velem! Mi is emberek vagyunk, és mi is szeretünk játszani (én a saját nyelvemen ha lehet, mivel nem tudok angolul), még ha egy kis putri országban élünk is (õk szerintük). Ha ez igaz, akkor valószínûleg én már nem fogom megvenni a harmadik részét, mert így már nem kérek belõle!

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#9741
mit nem tudnak megcsinálni ezt nem értem akkor adják ki angolul és adjanak hozzá külön feliratot amit be lehet rakni úgy mint eddig.Legalábbis a magyar verzióra rá lehet tenni az angol feliratot nem?
Akkor fordítva miért nem lehet,nem akarom szidni itt az ea meg a bioware de azt nem értem hogy itthon pl mér nem lehetett beletenni az angol nyelvet a telepítõbe miért csak a magyar-cseh-lengyel nyelven lehet telepíteni.Gyanítom hogy ez az a tecknikai ok ami miatt nem lehet telepíteni a következõ dlc-t.De ez már tulajdonképpen a vásárló megkárosítása akkor adjanak mindenkinek egy új páldányt amiben elérhetõ az angol nyelv is aztán majd valaki lefordítja az új dlc szövegét magyarra azt meg majd bemásoljuk a könyvtárba úgy ahogy az angol nyelv esetében.

Fenrir
#9740
Az a vicc, hogy én sem értem miért írja ezt. Az eddig dlc-k gond nélkül kijöttek magyar felirattal, de most olyan hadovál, hogy technikai okok miatt nem adják ki nekünk mert nem tudják megcsinálni.

Rohadjak meg, nem értem, hogy mi a problémájuk.

A halál csupán a kezdet...

#9739
vagyis?
Ebbõl sajna nem sokat értek mert nem tudok sokat angolul.

Fenrir
#9738
Michael Gamble wrote...

I wanted to give a bit more insight into the Polish, Czech and Hungarian builds for our fans.

Believe me, we tried to make it work for these languages. DA was able to release English DLC for these localized versions of the game, but that isn't the case for us. On the Mass Effect side, it isn't as simple. By allowing the players of these versions to use the English DLC, there would be large scale changes to the main-game player experience. We didn't want to sacrifice the quality of the main game, and tried to work around this in various ways. In the end, unfortunately, we were unable to come to a solution which allowed us to release this content in these territories and keep the same level of quality from the main game.

I'd like to personally apologize to anyone in these regions who are dissapointed, and please know that it wasn't an easy decision to make.

A halál csupán a kezdet...

#9737
Pcguru-n is kint volt meg a tegnapi gamesetar hírben is írta az egyik olvasó hogy itthon nem lehet majd megvenni se pc-n se xboxon a következõ dlc-t.Azért én kérdõre vontam a kedves ea-t ha visszaírnak akkor közlöm veletek is a választ.Mert nem azért adtam ki 13000ft-t érte hogy egy ilyen tetves kiadó keresztbe tegyen ilyen hülyeségekkel.És akkor még csodálkoznak rajta hogy sokan nem veszik meg ezek után én is elgondolkoznék rajta hogy megvegyem-e ha már egyszer megjelentetik magyar nyelven is meg meg is veszem akkor az ember elvárná hogy normálisan támogassák a játékot nem?

#9736
Olvastam hogy állítólag technikai okok miatt a liarás dlc nem lesz játszható a magyar-cseh-lengyel verzióval.Most mondjátok meg ez a TETVES MOCSKOS EA miért nem tudta itthon megjeleníteni angol nyelven is mert gondolom az az oka hogy itthon csak magyar-cseh-lengyel nyelven jelent meg mert lusták voltak az a pár 10 mb-t rábaszni a dvd-re ami az angol nyelvet takarja.Most komolyan ezért adtam ki 13000-ft-ot a collectors editionért hogy ne tudjak játszani azokkal a dlc-kel amik összekötik a 2. meg a 3. részt,meg érdekes módon az eddigi összes dlc elérhetõ volt magyar akkor most miért nem menne a következõ.Komolyan mondom úgy felidegesített ez a hír hogy mindjárt megyek és felgyújtom az egész ea-ot.

#9735
Az elsõ részben persze vannak hibák nem tökéletes az írányítás pl meg ati kártyákkal is vannak gondok mármint a régebbiekkel pl x1650/x1950 széria. De ez azért is van mert az 1-et úgy importálták át konzolról de a 2-t már alapból külön csinálták pc-re meg xbox-ra és mondhatni tökéletes munkát végeztek az élsimítás meg annyi hogy be kell állítani a vga driverében és kész nem nagy cucc.Amúgy meg az elsõ rész a hibái ellenére is szerethetõ sõt még as hibái ellenére is sok játékot lepipál mert a történet a párbeszédek nagyon jók és ha az ember belejön akkor hamar megfeledkezik arról az egy-két hibáról.

#9734
1 kérdésre a válasz:
A dlc-k kisebb kiegészítõknek számítanak általában plusz 1-2h játékidõ vagy pár új fegyver vagy páncélt tartalmaznak.
A 2. kérdésedre :
Az elsõ részbõl úgy tudod át importálni a karakteredet hogy elindítod a me2 launcher-t majd beállítások.Az oldalt lévõ sávban ott van hogy mentések és ott tudott átmásolni az 1 rész karakterét, meg kell keresni a mentéseit ami a dokumentumok/bioware/mass effect könyvtárban található.

TBTPumpa
#9733
Az elsõ rész nem igazán valami jó átirat egyébként... Sokaknak volt vele problémája a megjelenéskor (fõleg hangkártya driverbõl fakadó hibák)!
A második rész már lényegesen jobb, úgyhogy tuti hogy futni fog a gépeden... Élsimítással nagyon szép, csak azt nagyon macerás rávarázsolni! <#vigyor>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

lightjack
#9732
jah és még1 kérdés: sztetek h futna ezen a configon?
1.5GB RAM
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.19GHz
NVIDIA GeForce 8600 GT

jah és XP-m van...az 1 elég jól elfutott, néhol ha sok volt az ellen picit akadt, de elhanyagolható volt és úgyis teljesen élvezhetõ volt...

lightjack
#9731
hi! én még új vagyok itt de lenne 2 kérdésem: 1. mik azok a DLC-k??? 2.hogyan tudom áttenni a régi karimat a mass effect 2be????

#9730
Annak annyi esze is van hûtõmágnes heh a viníó nem halt bele?
A ház neve Aerocool CyborgX nem rég jelent meg asszem és az ára se vészes 20 körül van.

#9729
Én a vaterán láttam ijet.Nem matrica hanem hûtõmágnes szerûség, csak szerentim nem ajálatos mágnest rakni a géphez.
#9728
húúúú akkor te egy igazi denevér vagy

Ahhoz, hogy összehúzódj, El?bb ki kell tágulnod, Ahhoz, hogy elgyöngülhess, El?bb meg kell er?södnöd, Ahhoz, hogy összeomolj, El?bb fel kell épülnöd,

#9727
ennek a háznak mi a neve?

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

#9726
hát ízlések és pofonok ugyebár én most akarok venni egy új házat, pontosabban ezt a házat akarom megvenni és gondoltam jól mutatna rajta valami me2 matrica vagy valami mivel úgyis hatalmas rajongója vagyok a játéknak a tízen egynéhány végigjátszás után se untam rá a játékra.