Mass Effect 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Pc-n nem lehet valahogy felnagyítani a feliratozást, mert szar a szemem és alig látom.
#9771 komment:
Nem biztos hogy az az útolsó a történet szerint az de lehet folytatni utána a dlc-el vagy mellékküldetésekkel amiket még nem csináltál meg vagyis akkor nem zárja le a végét.Ez azért jó hogyha kijön egy új dlc akkor nem kell visszatöltögetni meg minden.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
a másik kérdés: a robotot gránátvetõvel lehet csak szétlõni? mert biotukus vok de már ellõttem a gránátjaimat és nem találtam plusz töltényeket hozzá...
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0


Google fordítóval így néz ki: Sajnálattal tudatjuk, hogy a kiegészítõ tartalom a játék Mass Effect 2 "címû Lair a Shadow Broker" technikai okokból, nem lesz elérhetõ a játékosok a lengyel, cseh, szlovák és magyar a PC és XBOX 360.
\"Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod.. De próbálj meg csak egyszer fingani...\"
\"Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid, ha szíved fáj nincs ki észrevegye fájdalmad, ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod.. De próbálj meg csak egyszer fingani...\"
Ennyi idõ simán megéri nekem a pénzt, amiért megvettem. Mondjuk valóban jó nagy kicseszés ez a DLC cucc, de így nem fogok tudni mást tenni, mint amit te is írtál, hogy a DLC erejéig letöltöm a Uk warezt, és azon végigtolom csak a DLC-t...
A másik dolog hogy képesek árulni játékokat 13000ft-os bevezetõ áron, és csodálkoznak h megy a warez ezerrel...igencsak kevés ember engedheti meg magának h a neki tetszõ játékokat 13000ért vásárolja meg...aztán meg arra hivatkoznak hogy "nem veszik sokan, ezért koplaljá 2 hónapig hogy összegyûljön rá a zsé, aztán örülj a fejednek h megvehetted...na de nehogy azt hidd h most ezzel vég!! há most megszopatok mindenkit, és még pénzért árulok hozzá olyan kieget melynek a vásárlása néklül csak néz a kedves vásárló hogy hogyisvanez a történet? mi mikor miértis?"
szóval így összegezve a mai játékipar igencsak elszállt és már csak a profitra mennek, nem a vásárlók igényeire...elhiszem h sokat dolgoztak a készítõk h meglegyen a game, de sokkal többet kaszálnának ha jóval 10000ft- alatt adnák. egy 5000-4000ft-os ár korrekt lenne...deh áh miko lesz ilyen...
(Ilyen alapon mondhatnánk hogy minek a cseh felirat is)
"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."
Akkor fordítva miért nem lehet,nem akarom szidni itt az ea meg a bioware de azt nem értem hogy itthon pl mér nem lehetett beletenni az angol nyelvet a telepítõbe miért csak a magyar-cseh-lengyel nyelven lehet telepíteni.Gyanítom hogy ez az a tecknikai ok ami miatt nem lehet telepíteni a következõ dlc-t.De ez már tulajdonképpen a vásárló megkárosítása akkor adjanak mindenkinek egy új páldányt amiben elérhetõ az angol nyelv is aztán majd valaki lefordítja az új dlc szövegét magyarra azt meg majd bemásoljuk a könyvtárba úgy ahogy az angol nyelv esetében.
Rohadjak meg, nem értem, hogy mi a problémájuk.
A halál csupán a kezdet...
Ebbõl sajna nem sokat értek mert nem tudok sokat angolul.
I wanted to give a bit more insight into the Polish, Czech and Hungarian builds for our fans.
Believe me, we tried to make it work for these languages. DA was able to release English DLC for these localized versions of the game, but that isn't the case for us. On the Mass Effect side, it isn't as simple. By allowing the players of these versions to use the English DLC, there would be large scale changes to the main-game player experience. We didn't want to sacrifice the quality of the main game, and tried to work around this in various ways. In the end, unfortunately, we were unable to come to a solution which allowed us to release this content in these territories and keep the same level of quality from the main game.
I'd like to personally apologize to anyone in these regions who are dissapointed, and please know that it wasn't an easy decision to make.
A halál csupán a kezdet...
A dlc-k kisebb kiegészítõknek számítanak általában plusz 1-2h játékidõ vagy pár új fegyver vagy páncélt tartalmaznak.
A 2. kérdésedre :
Az elsõ részbõl úgy tudod át importálni a karakteredet hogy elindítod a me2 launcher-t majd beállítások.Az oldalt lévõ sávban ott van hogy mentések és ott tudott átmásolni az 1 rész karakterét, meg kell keresni a mentéseit ami a dokumentumok/bioware/mass effect könyvtárban található.
A második rész már lényegesen jobb, úgyhogy tuti hogy futni fog a gépeden... Élsimítással nagyon szép, csak azt nagyon macerás rávarázsolni! <#vigyor>#vigyor>
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
1.5GB RAM
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.19GHz
NVIDIA GeForce 8600 GT
jah és XP-m van...az 1 elég jól elfutott, néhol ha sok volt az ellen picit akadt, de elhanyagolható volt és úgyis teljesen élvezhetõ volt...
A ház neve Aerocool CyborgX nem rég jelent meg asszem és az ára se vészes 20 körül van.

Ahhoz, hogy összehúzódj, El?bb ki kell tágulnod, Ahhoz, hogy elgyöngülhess, El?bb meg kell er?södnöd, Ahhoz, hogy összeomolj, El?bb fel kell épülnöd,
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led