Mass Effect 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
http://youtu.be/4v8qae11_-M
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
A Fantasy ellenben teljesen új világban játszódik, ahol a történelmi ismereteink fabatkát sem érnek, hiszen eleve más, mint amit ismerünk.
Azaz a Fantasy egy új, megismerendõ világot tár eléd, legyen az akár Star Wars, Gyûrûk ura, vagy bármi más, a Sci-fiben az alapok maradnak. "csak" ennek a világnak egy elképzelt jövõjét mutatják be. Sokszor úgy, hogy a jelenlegi társadalmi és egyéb problémákra adnak, vagy legalább keresnek választ.
http://www.freetvmaci.info/
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Abból gondolom ezt hogy pl az elsõ részben el lehetett dönteni hogy a rekni királynõt elengeded-e és ha észrevettétek a 2.részben illiumon találkozni lehet egy asari-val aki elmondja hogy a rekni királynõ él és hálás amiért adtam neki egy esélyt és hogy õk régen nem akartak háborút hanem rákényszerítették õket,mert alapból békés faj lenne.Szóval a királynõ felajánlotta a segítségét hogy segít azzal szemben harcolni aki a háborút okozta és ez valószínû a kaszások mûve volt.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A halál csupán a kezdet...
ja öö egy kérdés még anno mass effect1 végén én hagytam veszni a tanács tagokat nos mennyiben módosítja a játék menetet ha pl megmentem õket? valaki elmondaná ? 😊

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Egyébként azt szerezném kérdezni hogy csak ati kártyáknál van az hogy kockás az árnyék a karakterek arcán vagy nvidiával is olyan.
nõi karakter meg Mass Effect-ben már csak a szinkron miatt is szinte kötelezõ <#hawaii>#hawaii>
"The trees move. Do you not see it?"
Mégis megvettem a ce-t persze ha a minimálbér is 200-300 lenne akkor az összes dlc-t is megvettem volna, most az az 1-2000ft kéthavonta nem vág földhöz.De itt a hozzáállással is baj van sokan akkor se vennék meg az eredetit ha 500ft lenne,nem egy ilyen embert ismerek és ez szomorú.Jó persze én is torrentezek és sok játékot filmet szedek le de ami nekem tetszik azt megveszem pl a mass effectbõl mind a 2 eredetibe van meg,általában megvárom még lemegy az ára kicsit és akkor veszem meg de megveszem.
Akkor csinálja azt az ea hogy ezt a dlc-t még kiadja magyarul és ha megveszik xy db számban akkor a köv.is az lesz ha nem akkor nem,de legalább adnák meg az esélyt arra hogy megvegyük nem.Ez lehet egyfajta figyelmeztetés is hogyha nem veszik meg ennyien meg annyian akkor nem fordítják le.Amúgy meg én se vettem meg a dlc-ket de ez nem jelenti azt hogy nem is akartam csak úgy gondoltam megveszem akkor ha megjelent az összes,gondoltam lesz olyan kiadás vagy kiegészítõ amiben az összes dlc megvehetõ egybe mondjuk 6-7000-ért,mert annyiért megvettem volna.Remélem azért majd lesz valami hasonló.
A halál csupán a kezdet...
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viszont az én meglátásom szerint, a kiadók olyan 20 éves trendet követnek, amikor még a jóléti államok léteztek. Akkor még meg lehetett tenni, hogy annyiért adom a szoftvert, amennyiért lehet, mert megveszik. Ma ez nem járható út, és egyre kevésbé lesz az. (Ritka forint-sûrû fillér)
Erre a DLC-re alapozva néhány hasra ütés szerû szám;
Lengyel-Cseh-Magyar DLC eladás mondjuk a Liara DLC-bõl lenne 5000 darab. Az egyébként értékesített 300000 darab mellett ez elenyészõ, "nem éri meg" kiadni.
Ugyan akkor ez az 5000db mondjuk 10'000'000Ft A honosítás erre a 3 nyelvre 200'000. A veszteség 9800000Ft, Ha nem adják ki. Most akkor megéri, vagy sem?
Teljesen alap matek. Még csak közgazdásznak sem kell lenni hozzá, és mikor eldöntötték a honosítást ezekre a nyelvekre, gondolom, Õk is hasonlóan gondolkodtak.
de ha tovább megyünk, és hozzá vesszük hogy az ME3-at emiatt nem fogja megvenni ebben a 3 országban 5000 ember, 10000//db, akkor máris kapunk egy szép kerek összeget, amit "lustaságból" bebuknak. Mondván a kis pénz nem számít.
Ezért kerül annyiba egy játék, amennyibe kerül.
http://www.freetvmaci.info/
Amikor már az nvidia is ilyen baromságokat ír akkor komolyan lehet attól tartani, hogy elõbb-utóbb elsorvadunk a sok konzolos szemét játék mellett:
Nvidia: az asztali PC lassan a múlt eszköze lesz
A halál csupán a kezdet...
És amint a mellékelt ábra is mutatja ez a helyzetbõl (nincs magyar felirat) is leszûrhetõ. De itt azért nem csak rövid távú profitok vannak, hanem átlagkeresetekrõl is szó van: nézzétek meg a nyugati országbeli átlagos fizetést (Amerika, Anglia, Franciaország) és nézzetek meg egy magyar átlagfizetést. Hasonlítsátok össze, nagy a különbség (nem mondtam egyáltalán újat, tudom).
Melyik fizetésbõl telik jobban luxus javak (számítógépes játék szoftverek) vásárlására: a havi 130 000-ból vagy a havi 3-400 000-bõl.
És jöhettek itt nekem azzal, hogy ott drágább a megélhetés, de nekem pl.: vannak ismerõseim (Svédország)külföldön, 1 magyar család (apuka idõseket ápol, anyuka gyári munkás: 4 gyereket neveltek fel) és amellett, hogy fizették az albérletük költségeit a gyerekek mindent (játék szoftvert is)megkaptak és emellett minden évben jutott pénz 2 hét nyaralásra. Szóval ennyi a különbség az életszínvonal között és ezért is inkább a nyugatra koncentrálnak a kiadók.
Kiadókat nem kell félteni, tudják õk mit csinálnak és miért. Ha nem érné meg nekik így ahogy csinálják, már rég tönkrementek volna.
De én nem akarom õket védeni, és titeket se támadni. Csak érdekel ez a téma és ki akartam fejteni a véleményem, ennyi.
Ezzel szemben természetesen jó lenne, ha több honosított játék, dlc lenne kis hazánkban is.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Nem vagyok felháborodva, csak kicsit csalódott vagyok a Liara DLC miatt, mindössze arról van szó, hogy a játékipar, azon belül is a kiadók, mintha nem a föld nevû bolygón élnének...
http://www.freetvmaci.info/