Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9925
Jo az uj fegyverek, semmi extra de nem rossz. Nem hiszem hogy technikai oka lenne, hogy a Liara-s dlc nem jelenik meg magyarul. Valahol ezt olvastam. Egyszeru lustasag vagy "beleszaras", pedig kerestek annyit ezzel a jatekkal hogy beleferene. Nekem angol verziom van igy tudom majd jatszani de jobb lenne magyarul.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Calver
#9924
nem, nem rejtély.
csak el kell olvasni a karakterek jellemzését (pl gyakorlatilag az arcodba tolja az ME2 h "nem, Mordin NEM jó a szellõzõbe, oda technikai tudás kell, õ pedig biológus), összeszedni fejbõl amit játék alatt megtudtál róluk, és gondolkodni. ebbõl 2 feltétel teljesülésével biztosra vehetõ a teljes, elhalálozásmentes siker.

"The trees move. Do you not see it?"

Szolnokboy1
#9923
ja, és a 2. csapat vezetését Thane-re bíztam, (nyilván nem túl jó döntés, de nagyon szeretem a karaktert) és Miranda úgy halt meg, hogy velem volt.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

Szolnokboy1
#9922
sztem van ott más is, ugyanis az elsõ végigjátszás alkalmával Mordin dokit küldtem a szellõzõbe és meg is halt, pedig lojális is volt és dumáltam is vele sokat, valamint Miranda is megmurdelt, pedig õt még meg is kettyintettem elõtte. elég nagy rejtély, hogy pontosan mik a befolyásoló tényezõk. 😊

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

Kopiati
#9921
Hát az is egy megoldás, de mivel én anno beruháztam a "begyüjtõ" kiadásra (ha értitek (collectors edition) haha), ezért az ilyen értelmesebb dlc-jét muszáj eredetiben leszednem,(a kevésbé értemseket, kinézet, meg sisakok, azokat hagyom...) eredeti játékot meg nem fogok meg crackelni...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

sherlock1
#9920
Ezért kell lewarezolni a picsába a dlcket...

http://youtu.be/4v8qae11_-M

Kopiati
#9919
Ha minden verzióhoz járna nem lehetne külön megvenni.

Egyébként ma belenéztem abba a bónusz dvd-be és az utolsó két megjelent dlc tartalmán dolgoztak a videókon, mert az Aegis packból lehetett látni a mesterlövészfegyvert, és a fegyver csomagból a gépkarabélyt... ugyhogy jól sejtettem, a dlc-k rég készen vannak, csak szépen utólag kitolják õket, rabló banda😊 a teljesbe is belefértek volna...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

SZEG007
#9918
ha tudsz németül akkor szerezd mjad be a német nyelvi filet aztán tolhatod is a DLC-t😊

Atkamon
#9917
Nem volt elég paragon pontod a veszekedésnél... Ha lett volna elég, akkor ki tudtad volna õket békíteni.

#9914: Úgy tudom, hogy az minden verzióhoz jár.

Calver
#9916
...és a veszekedésben te Jack oldalára álltál. lojális lett õ, csak ezzel a húzással el is buktad a hûségét.
megoldás max annyi, h nem õt használod a végsõ küldetésben, hanem Garrus-ra bízod a csapatok vezetését, és akkor van esélye túlélni, feltéve ha a többiek lojálisak.

"The trees move. Do you not see it?"

#9915
Hali!
Van egy olyan gondom, hogy az utolsó küldetésben Miranda mindig meghal. Ez gondolom azért van, mert nem lojális hozzám. Ebben csak az az érdekes, hogy megcsináltam a hozzá tartozó küldit (segítsek biztonságba helyezni a testvérét) és mégsem lett lojális. Máshogy meg nem tudom növelni a szintet, mert mióta Jackkel veszekedett, hozzám se szól.

Kopiati
#9914
+ Cerberus Network....

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

Atkamon
#9913
A sztori ugyanaz, a doboz tartalma más. Van benne bónusz DVD, artbook, képregény, plussz a játékban shepard-nek egy páncél.

adamfesto
#9912
Ok, csak azt nem tudom hogy mi van benne. Van pl. olyan dolog amitõl nem ugyanaz a végigjátszás, sztori stb?

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#9911
hát az kéne most ezért nem állok neki angolt tanulni mikor világéletembe németet kellett angolra meg nem volt lehetõség.

Kopiati
#9910
Írjunk petíciót az EA-nek.

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

w77d
#9909
Collectors Edition

adamfesto
#9908
Bocs "CE" az mi?

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

adamfesto
#9907
...még költeni sem kéne rá, szerintem lenne elég profi Angolos rajongó aki szívesen beszállna hobbi szinten, de profi munkát végezve...

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#9906
Most olvastam egyébként hogy az ea az idei elsõ negyedévben 96 millás nyereséget könyvelt el,hát bazdmeg arra meg basznak belõle költeni pár 1000-et hogy le legyen fordítva a dlc.Hát bazdmeg leshetik hogy mikor veszek több ea-s játékot menjen csõdbe az egész hóbelebanc.

#9905
Mindenki lojális, hajó minden fejlesztése megvásárolva és a megfelelõ emberek megfelelõ helyre való küldése a titka annak, h mindenki életben maradjon.
#9904
Hát igen sokmindentõl függ hogy ki él meg ki nem,próbáld megy úgy hogy:
Tali vagy legion a szellõzõbe,a 2. csapat élére miranda,visszakísérni a túlélõket jacob,elterelõ mûveletet garrus,biotikus specialista samara vagy jack így elvileg mindenki túléli nálam legalábbis igen de lényeg hogy legyen mindenki lojális.

Atkamon
#9903
Illetve a hajófejlesztések... Tali azért hal meg, mert nem csinálta meg valamelyik hajófejlesztést.

Prince23
#9902
A feltétele, hogy jó csapat elosztást csinálj.
Meg asszem a karakterek mellékküldetései is meg kell legyen.

alratar
#9901
Nem CE, de igen.
Minden ami a teljes árú, sima kiadásban megvan.
adamfesto
#9900
Most láttam én is az 576-ban, ebben benne van minden ami a teljes árú változatban?

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#9899
Hi! Most toltam végig elõször, és az öngyilkos küldetésben ketten meghalnak! Tali egy robbanástól egy átvezetõ videóban, Jack meg a másik csapatban, arról is csak videó van! Mi a feltétele hogy mindenki életben maradjon?
Kopiati
#9898
Egyébként amit leírtál az általánosságban igaz az összes fegyverre a játékban XD Egyébként lehet, kevésnek tûnik a lõszer de nagyot sebez, és elég pontos, is a pisztolyra nem panaszkodhatok, sztem elég jól lehet mesterlövészkedni vele...a soti sztem gyenge...husbábok ellen legalábbis...


A bitikáról sztem annyit az egyben nekem az összes bág ami elõjött az a gép biotika használata miatt volt... úgy ellökte a karaktert az aszári kommandós kis"csaj", hogy megállás nélkül remegett a falban XD stb...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#9897
A Mass Effect elsõ részénél az volt a gond, h csak 2 DLC jelent meg. Panaszkodtak is a játékosok és erre, puff! Átestek a fejlesztõk a ló túloldalára. Értem én, h szeretnének minden pénzt kipréselni, amit csak lehet a játékból, de az a hatalmas DLC áradat túlzás. Az elején elhúzták elõttünk a mézes madzagot 1-2 komolyabb ingyenes DLC-vel, most meg már olyanért is pénzt kérnek, amit akár egy rajongó is elkészíthetne ha lenne mod készlet a játékhoz. <#wow3>
#9896
sok értelme van akkor nem tudom mér kellett ennyire lebútitani,amúgy meg örület szinten tolom de nem nagyon izzaszt meg.

Atkamon
#9895
Használnak az ellenek biotikát, akkor nem használnak, ha túl könnyûre van állítva a játék... az elsõ részben mondjuk el is estél a biotikától, de ebben csak a pajzsodból vagy az életedbõl vesz le.

Prince23
#9894
A kva annyár J. Richotellonak vagy kia a faszomnak. nesze neked egy 3 fegyver 160 MS pont , pffff

#9893
Jó kérdés engem az is zavar hogy az ellen nem használ biotikát még te vagy valamelyik társad csak repteti az ellent.Érdekes modon az egyben volt ilyen ha biotikusok ellen mentél és nem volt megfelelõ védelmed akkor löktek emeltek...stb így hogy nincs a 2-be ilyen borul az egyensúly a játékmenetben és ezért is túl könnyû,sajnos sokat engedtek a casual rétegnek hogy többet adjanak el vagy nem tudom.A dlc-vel kapcsolatban meg egész pofás fegyók vannak benne de a gépkarabélyhoz kevés a lõszer a shotgun az még egész jó fõleg hogyha nyomva tartod a lõvés gombot felhúzza magát és nagyobbat sebez de persze több töltény eszik ilyenkor, a pisztoly nem lenne rossz de lassan lõ és nem pontos minden lõvésnél elmászik egy kicsit a lézer meg nem sebez eleget és közelre meg el nem lehet találni az ellent mert keresi az ember a pontot de nem találja me túl közel az ellen.

#9892
Egyébként rohadt visszás ez így hogy az enemy nem kap új fegyvert. Miértnem lehet nekik geth shotgunt adni? <#ejnye1>

Kopiati
#9891
Már látom, felkerült a biowares oldalra...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

Kopiati
#9890
Ez a fegyveres dlc ingyenes vagy fizetõs?

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

Szolnokboy1
#9889
nagyon faszák az új fegyók! 😄 <#eljen>

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#9887
youtuberól

dlc zene
Én nem láttam még a bioware oldalán infot az új fegyverpackról,most néztem meg de egyenlõre semmi.

#9886
juuuj na sikerült overlord kivégezve XD de de de van benne egy nagyon szép új zene a végén...valahonan letudom tölteni? annyira széép
Szolnokboy1
#9885
When a "heavy" pistol won't do the job, the Phalanx brings the bang! It hits like a hand cannon and features an integral laser sight for a whole new aiming experience! Ever wanted a sniper rifle without the scope or an assault rifle without the recoil? The Mattock heavy rifle is a hybrid of the two, a semi-auto beast usable with any class with an assault rifle skill! The Geth Plasma Shotgun is a three-barreled monster that creates plasma the right way -- on impact! Charge it up for even greater damage, or blast away rapid-fire at longer ranges than normal shotguns

In short:

Phalanx - Hand Canon with a laser sight, most probably laser POINTER. The new name for the M-5.


Mattock - A hybrid of a sniper rifle and assualt rife. Semi-Auto, high damage.


Geth Plasma Gun - Three-barreled shotgun, rapid-fire and long range for a shotgun. Can be charged up for greater damage.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#9884
És milyen fegyók vannak benne?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Szolnokboy1
#9883
x360-ra már tölthetõ a Firepower-pack! Sztem nemsoká jön a PC változat is. 😊

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#9882
12 az a 15!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wesker24
#9881
Jah az tényleg olcsóbb de olyan helyen lakom ahol már messze van a legközelebbi Pick Pack Point ! És többe kerülne a benzin/útiköltség.

Akkor már inkább a házhozszállitás ! Na még augusztus 15-ig van idöm !
Hátha addigra sikerül összekaparnom 3 ezer Ft-ot !
Atkamon
#9880
Pick Pack Pont-al csak 590 ft a szállítás.

#9879
én is tudom sajnos vidékre plusz egy 1000-es haverom meg nem tudja elhozni pedig pesten van de most már ne azon az 1000ft-on múljon sok mindent úgyse kapsz már ennyi pénzért még 2 doboz cigi se kerül ki belõle.

#9878
Oké, holnap megveszem. 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

wesker24
#9877
Simán azonnal meg is venném öket ha nem vidéken laknék ! Mert hiába van jó ára aki vidéken lakik annak még 990 FT a szállitási dij és az már közel 3000 FT !
Prince23
#9876
nem is beszélve a Dragon Age-rõl sem 😛