19778
  • Prince23
    #1
    INFÓ

    Mai Hírek: gamekapocs-ról
    "A Bioware jelenleg a Dragon Age és a Mass Effect 2 munkálataival van elfoglalva, ám a cég fejese, Greg Zeschuk ejtett néhány szót további DLC tartalmakról."

    Pcguru: 2008. júliusi híreke:
    A Bioware menedzsere, Matt Atwood nyilatkozott a Mass Effect folytatásáról, és a játék konzolexkluzivitásáról.
    Tegnap az ausztrál XboxOZ360-gamer oldalnak Ray Muzyka, a Bioware vezérigazgatója azt mondta, hogy a Mass Effect, mint trilógia, csak a Microsoft konzolján fog megjelenni, és hogy a Mass Effect 2 jövőre kerül a boltokba.
    Mára ezt a nyilatkozatot nem kell túl komolyan venni, mivel a Bioware cáfolta, hogy Xbox 360 exkluzív lenne a Mass Effect trilógiájuk. Matt Atwood elmondta a videogamer.com portálnak, hogy a jövőbéli részek egy rövid ideig csak konzolra (Xbox360) fognak megjelenni, de amilyen gyorsan csak tudják, PC-re is portolják a folytatásokat.
    Hála istennek Matt Atwood csak a célplatformokról beszélt, így még mindig áll Ray Muzyka állítása, miszerint 2009-ben –- ha minden jól megy -- elkészül a Mass Effect 2. Ugyan nem kizárólag Xbox360-ra fog megjeleni a folytatás, de jelen állás szerint Microsoft-exkluzív lesz a játék.
    Mostantól tapadjunk a hírekre, mert ha tényleg 2009. a megjelenési dátum, akkor hamarosan egy hivatalos bejelentésnek is következnie kell.

    Én nagyon várom! és remélem jobbak lesznek a párbeszédek!
  • Prince23
    #2
    A Gamespot szerint is PC-n is készülödik a project!

    Szvsz a 2009 túl korai lenne PC-re. Én jobban bízom a 2010 első negyedévére, amire megportolják PC-re.

    Valamint a GAMEFAQS szerint is lesz PC-n is!
    Ezek az adatok száz százalékosak.
  • ChuckyHUN
    #3
    kumbájááá
  • Prince23
    #4
    értelmes
  • kuci06
    #5
    "nem kizárólag Xbox360-ra fog megjeleni a folytatás, de jelen állás szerint Microsoft-exkluzív lesz a játék"

    =

    Games for Windows
  • Prince23
    #6
    Sajnos... de a lényeg, h müködik így is. És remélem, h a gyorsmentés funkció meglesz benne, mert GfW lesz, és azokban nincs csak Load last checkpoint.
  • Istencsászár
    #7
    360 exluzív lesz, majd rá fél évre kiadják Pécére. A lényeg hogy PS3ra nemfog jönni tehát 360 exluzív.
  • Jagumo
    #8
  • Neoncsoves
    #9
    sok a pénze a Mikrofosnak. Pénzelik a kiadókat/készítőket, hogy basszák kiadni, vagy csak évek/hónapok múlva adják ki PC-re...
  • Istencsászár
    #10
    Konzolra éri meg fejleszteni és a 360 az elsődleges fejlesztési platform sok esetben. A Mass Effect 360 frencsájz a kezdetek óta, és azon is fogyott a legjobban és a 2. rész is azon fog fogyni a legjobban. Amugymeg Microsoft Game Studios a kiadó szóval ezen nincs semmi meglepő, vagy játszod konzolon vagy vársz.
  • Wolfsnack
    #11
    ebben is lesz leszbi eksön?
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Úgy, mint ahogy az első részben sem volt?!
  • SötétBarom
    #13
    Ehh? Csajjal fel lehetett szedni a kék csajt (ebbe beleköthetel, de az lezbi eksün vót!!!4)
  • Fido4life
    #14
    Na ez az egyik érv amiért érdemes volt inkább a 360-ba belefektetni. (mint PS3-ba)
  • Istencsászár
    #15
    Ők a karaktergenrátorról beszélnek mert valami nyomin kinéző lowres csajjal is lehet játszani... mi madarak Shepördel azzal a karakterrel toltuk ki amit a fejlesztők megálmodtak... ( amig a pécés topikba nem láttam a képeket nem is tudtam hogylehet benne karit kreálni... fél év és egy végigjátszás után meglepő volt:D )
  • Fido4life
    #16
    te milyen nyomin kinéző lowres csajról beszélsz ? olyan jól kidolgozott karaktergeneráló volt benne hogy észre se vetted játék közben hogy általad készítetted a karaktert.
  • Istencsászár
    #17
    Aha...



    Fejlesztők által megalkotott karakter...

  • Prince23
    #18
    De nyomi ez a csaj! Én sokkal szebbet csináltam :DD
  • Istencsászár
    #19
    Mutassadmeg:)
  • Prince23
    #20
    Majd egyszer:D egyébként az első rész topikjában linkeltem róla képet, de élőben, mozgás közbe ill beszéd közbe istenien nézz ki a bulám:D
    Nézz vissza kb 19-20 oldalnyit... van róla karakterfejlődési kép.
  • csgj
    #21
    Kösz... lol ez az én karakterem :P
  • csgj
    #22
    Ő a te isteni bulád?? :D Sztem hozzá képest egyáltalán nem nyomi a karakterem... "-.- De hát a szépség relatív.

  • Prince23
    #23
    LOÁL :
    Látnád mozgás közben, meg beszéd közben sokkal jobb, majd dobok fel egy képet. persze nem erre gerjedek, félre értés ne essék :D
  • R0zs0máK
    #24
    Az enyém sokkal szebb :))
  • R0zs0máK
    #25
  • R0zs0máK
    #26
  • Istencsászár
    #27
    ennek tényleg olyan gregoris feje van:D
  • Dante73
    #28
    Na EZ a csúsztatás...
    Te komolyan gondoltad ezt az összehasonlítást? Egy 1024x768-as, félresikerült karakterről készült, távoli, éles fényben elkapott képet hasonlítasz össze, egy 1280x760-as, közeli, lágy fényhatásokkal készült képpel?
    Ha valamit összehasonlítok, akkor vegyem már a fáradtságot, hogy azonos gépen, azonos felbontáson készült, azonos beállítású képeket hasonlitsak össze!
    Így, mégha igazad is van, max magad járatod le, nem az igazad bizonyítod. Már ne is haragudj....
    Szezont a f@szommal....
  • csgj
    #29
    "félresikerült"?? Hé, most már mindenki igazán leszállhatna a karimról :D
  • Sir Quno Jedi
    #30
    De nem, mer az nem "csaj". :D
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Ebben tévedsz és anno Xen még tavaly karácsonyokor (Istenkém milyen régen volt) is saját magam által generált (női) karival toltam végig kétszer is. Nagyon érdekes volt látni, hogy egyik, vagy mésik oldaon mivé fejlődik a mimikája/arckifejezése/nézése a karinak. Brutáljól megcsinálták szvsz.
  • Istencsászár
    #32
    "hogy azonos gépen, azonos felbontáson készült, azonos beállítású képeket"

    hajrá mutasd
  • Dante73
    #33
    Miért én?
    Te hasonlítgatsz! Ha bizonyitani akarsz, azt vagy csináld jól, vagy ne csináld. Nem mondom, hogy nincs igazad, nem tudom. (Max gyanítom hogy nincs, hiszen észre sem vetted a karaktergenerálást, saját bevallásod szerint) De ha valamit állítasz, ne ennyire átlátszó módon támaszd alá. Így nagyon bűzlik.
    Csgj!
    Bocsi. Szerintem a felbontást néztem el. Milyen felbontáson. ill beálításon játszol? Képből itélve nem a maximumon... Míg a másik kép, nem elég hogy maximumon készült, de szerintem még retusálva is van....
    Ilyennel alátámasztani egy érvelést....
  • Prince23
    #34
    Ha lehet ne offoljunk már. Ti az első rész felbontásait beszélitek, kéretik átfáradni az első részhez :DD
    remélem nem sértésnek fogtátok fel
  • csgj
    #35
    Ultramagas textúrákkal és 1024x768-as felbontáson... Btw a másik kép tuti, hogy még a boxos megjelenés előttről való. És bizony az tényleg fel van turbózva, az igazi ennyire nem éles. -.-

    De nem offolok tovább, csak válaszoltam :)
  • Istencsászár
    #36
    Miért vagy a plafonon? én csak a pécés mass effect topikoban láttam ilyen olyan karaktereket, képeket, amik rosszabb minőségüek mint shepörd... kérlek mutass olyat ami nagyon szép, hiszen ezekszerint neked a játék megvan pécére, van csodás karaktered, tudsz képet menteni és ha már ennyire felhúzott a téma akkor ennyi erővel meg is mutathatod...
  • csgj
    #37
    Sztem sokan (köztük én is) azért kezdenek saját karaktert, mert szeretnek kicsit kreatívak lenni, és szeretnék EGYEDIVÉ tenni a karakterüket. Lehet, hogy nem egészen olyan kidolgozottságú, mint az alap shepard, de a sajátjuk.
  • Dante73
    #38
    Nem igazán izgat, melyik a jobb.
    Ha nem vetted volna észre, nem ezen, hanem a bizonyításod módján "akadtam ki". Belinkelted a 2 képet, egy -Na ugye! felkiáltással, mikor a 2 képnek köze nincsen egymáshoz.
    Mint írtam, a különbség nem izgat, még az is lehet, igazad van. De ennek a 2 képnek az összevetése kiverte a biztosítékot.
    Ha továbbra sem érted, hogy mit mondok, nem gond. Tőled megszoktam, hogy ha kényelmetlen neked a dolog, akkor félrebeszélsz.
    De szerintem ne offoljunk tovább. peace!
  • Istencsászár
    #39
    Mint kiderült az a kép maxon készült, a másik meg ugyan az csak van rajta AA... a lényeget mutatja a krakter arcának a részletességét.
  • Prince23
    #40
    Na van video bejátszás, de sztem ez a modnak a vifdije, bár a gémsztar szerint ME 2 videók!

    ME 2 videok