Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kopiati
#9975
Igen, megcsináltuk!


Lehet annyira warezbirodalom vagyunk, hogy már a google is jegyziXD

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#9974
Gondolom az van dobozban ha eredetit veszek szóval ok.
#9973
magar ország a kilencedik legnagyobb Mass Effect rangó google keresési trendekalapján
adamfesto
#9972
Igaz, nem arra figyeltem. Túlságosan lefoglal még a látvány meg a hangulat.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

ollie
#9971
Amikor felveszel egyet kiírja, hogy addig mennyit találtál.

adamfesto
#9970
Az, most szedtem le. Bosszantó hogy nem írja hogy mennyi dögcédulát találtam. Gondoltam megvan, erre 19...a 20 ból.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

robotnyk
#9969
cerberus kártyával az.
#9968
A Normandy Crash site ingyenes dlc? Remélem...

sherlock1
#9967
[url=http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_mass_effect_2.shtml#Mass Effect 2 v1.02 No-DVD/Fixed EXE]v1.02 crack[/url]

http://youtu.be/4v8qae11_-M

fejnelkuli
#9966
Game eredeti csak DLC nemaz.Az exe-t lefutattam.

Törölt felhasználó
#9965
1 Ez nem off topik.
2 Van hozzá valami givemeelemets.exe file amit a dlc-k telepítése után el kell indítani plusz valamelyik dlc felteszi az 1.01es patch-t szóval kell az 1.01es cracket. Ha sikerült, akkor játék közben kapsz üzit róla a privát terminálodon. Végezetül mindigki fogja irni hogy van elérhetõ tartalom....
#9964
Kezd leesni mekkora arc ez a Jacob , insanityn. Persze ki kell nála maxolni a pull field-et. Sajnálnám ha "elesne" , alulértékelt.

fejnelkuli
#9963
Ugyerzem leszedtem az osszes DLC-t,telepitettem-crackeltem.Megis aztirja ha elinditom a jatekot,hogy uj DLC elerheto.Hogyan tudom megnezni mik telepultek fel<Online kapcsolat off-on van.

adamfesto
#9962
THX

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

robotnyk
#9961
social.bioware.comon kell account, amit a játékkal össze kell kötni. ott a registered game promotions menüpontban szedhetõek le.
adamfesto
#9960
Most kezdek csak komolyabban játszani a ME2-vel - most vettem meg.
A cerberus Netwokön hogyan lehet az ingyenes DLC-ket leszedni, telepíteni?
Vagy ez magától kiegészíti a játékot?
Pénzért letölthetõ DLC-ket találtam de a network kártyán lévõ + dolgokat nem...

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#9959
Max9-et hasznalom.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Kopiati
#9958
Nem, de ha katonával benyomod a lassítást, minden lövés talál, gyújtólõszerrel a sima begyüjtõ 2 lövés...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#9957
Hát annyira nem durva nem könnyû szinten tolod?

Kopiati
#9956
Tényleg nagyon jó fegyó, a begyûjtõ tábornokot még a levegõben el lehet vele intézni... köpni nyelni nem tud...amikor ezzel mentem a csõnél Talira kellett várni nem arra, hogy én nyomjam a gombot...XD

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#9955
jól nyomod.Amúgy mivel csináltad?

#9954


Rendereltem egy kepet a kedvenc fegyveremhez. Csinalok egy fallout3 modot ehhez.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#9953
Ezt a viccet addigra már ellövi a Borderlands a claptrap dlc-vel. Ilyen szerintem egyáltalán nem lesz.

alratar
#9952
Ja, ez lesz a harmadik epizód témája.
A Blasto faj átveszi az uralmat a galaxis felett. 😄
adamfesto
#9951

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

adamfesto
#9950
Ha kell akkor meg is festem, az nem mágneses...<#nyes>
http://www.artagora.hu/index.php?menu=osszesalkotas&user=1067

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

Kopiati
#9949
Nem tudom volt-e már de rég nevettem iylet😄
Hanar Spectre

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

ollie
#9948
Elvileg be lehet regisztrálni a cd kulcsot az EA download managerbe, és akkor angolul letöltheted.

adamfesto
#9947
Megvettem ma, ha valakit érdekel akkor ez volt a csomagban (amit én is kérdeztem)tehát 2 DVD, a Cerberus Network meg a Magyar ismertetõ is.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

Atkamon
#9946
Meg lehet oldalni az általad leírt EA oldalos verzióval is, illetve le is lehet tölteni a magyar verzióhoz egy 15 megás nyelvi fájlt, ami mindent angollá tesz.

Optimus Prime
#9945
Üdv!
Látom a játék akciósan már csak 1990 Ft és gondolkodom, hogy megveszem. Csak a magyar felirat zavar. De ha ez most EA játék - nem CDProjektes, mint a 1 - akkor a keyt tudom regisztrálni az EA fiókhoz, mint biztonsági funkció. És ott kiválasztható, hogy mely területi/nyelvi verziót kívánom. Ergo a felirat ongd megoldva. Legalábbis a Mirror's Edge-nél így volt.
Meg lehet ezt oldani vagy majd eBayen vadásszak?

XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"

#9944
Egész pontosan a warden's fall-t, mentségére szóljon, projektoron.

#9943
...én bratyóm még a dragon age átvezetõket is "beszopta" 😄

Kopiati
#9942
Nah ma sikerült a második végigjátszás is(nem szeretem agyon játszani a játékokat😄) elméletileg rengád karaktert hoztam össze, ennek ellenére kék volt a nap a végén... kollektor bázis felrobbantva(elõzõleg paragon karakteremmel, nem robbantottam fel...a "sors" furcsa fintora.

Egyébként a játékról az elmond mindent, hogy bátyám rám nézett egy átvezetõ közben, aztán mondja: "Mi van, filmet nézel?"...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

alratar
#9941
Oké,oké... egy kicsit eltúloztam.
Csak mivel én már olvastam, automatikusan jött, hogy ez nem új!
Kopiati
#9940
Egy újszülöttnek minden vicc új😄 azért én se nézem az összes gamer oldalt...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

Atkamon
#9939
Húha, egy nappal régebbi a hír... Akkor már tényleg nem is számít...

alratar
#9938
A hír már koránt sem új: >>klikk<<
Atkamon
#9937
Aztarohadt... ez nagyon durva... hogy tudnak ennyi mindent rendszerezni, hihetetlen😄

Kopiati
#9936
Új hír a harmadik részrõl. PC Guru

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

Atkamon
#9935
Csapattagokét: Ha mindenki lojális, megcsináltad az összes hajófejlesztést, és a megfelelõ embert küldöd a nekikvaló feladatokra az utolsó küldetésben, akkor mindenki túléli.

Legénység: Ahhoz, hogy túléljék, rögtön azután át kell menni az Omega-4 relay-en, hogy elvitték õket. Ha még küldetéseket csinálgatsz, akkor az azt jelenti, hogy túl sokat vártál, és ezért már holtan találod õket.

#9934
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy mi határozza meg azt hogy a végén hány csapattag hal meg, illetve a legénység halálát?
MazeZee
#9933
sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy ha a játék angolul van meg dlckkel együtt, akkor lehet-e hozzá külön magyar nyelvi fileokat leszedni, a dlckhez is. mert ugye angol játékhoz nem lehet magyar dlct felrakni. kösz a választ.

#9932
A játékot magát én se csak a dlc-ket de ugyanúgy az eredeti lemezt használom.

Kopiati
#9931
Eredeti játékot elvbõl nem crackelek meg😄

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#9930
Semmi gond nincs a másikkal se nekem is eredeti van és simán felmegy az összes dlc annyi az egész hogy én pl más kóddal raktam fel mint amit adtak a netkapcsolat le van tiltva a játékban,és utána feltettem az összes dlc-t majd lecrackeltem. Ennyi így ellenõrizni se tudják hogy eredeti-e a dlc vagy sem állandó online kapcsolat meg nem kell a futtatáshoz.

#9929
Hát azzal is az a baj hogy sose voltam jó belõle meg vagy 5 éve(érettségi óta)nem használtam szóval angolul még többet tudok most mint németül.Érdekes de több mindent megértek ha angolul van eddig németet tanultam😊Meg talán az az oka hogy nagyon sok játék program..stb angol meg a sorozatokat is angolul nézem magyar felirattal de sajna annyi nem ragadt rám hogy értsem mit mondanak egy részét talán megértem de nem az egészet. Majd max szótárazok.

#9928
Hali!
Olyan progit keresek ami kilistazza nekem,hogy mar milyen DLC-et telepitettem.Vagy hogy tudom megnezni?

adamfesto
#9927
Hát nekem is ez volt a lényeg! Akkor megveszem 😊

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

Atkamon
#9926
Utána néztem és minden verzihoz jár cerberus kártya. Azért lehet megvenni, mert ha használan veszed a játékot, akkor azt nem szokták vele adni. Tesóm is így járt.