Mass Effect 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lehet annyira warezbirodalom vagyunk, hogy már a google is jegyziXD
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
http://youtu.be/4v8qae11_-M
2 Van hozzá valami givemeelemets.exe file amit a dlc-k telepítése után el kell indítani plusz valamelyik dlc felteszi az 1.01es patch-t szóval kell az 1.01es cracket. Ha sikerült, akkor játék közben kapsz üzit róla a privát terminálodon. Végezetül mindigki fogja irni hogy van elérhetõ tartalom....
A cerberus Netwokön hogyan lehet az ingyenes DLC-ket leszedni, telepíteni?
Vagy ez magától kiegészíti a játékot?
Pénzért letölthetõ DLC-ket találtam de a network kártyán lévõ + dolgokat nem...
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Rendereltem egy kepet a kedvenc fegyveremhez. Csinalok egy fallout3 modot ehhez.
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Festményeim, PC-re is
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
http://www.artagora.hu/index.php?menu=osszesalkotas&user=1067
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
Hanar Spectre
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.
Látom a játék akciósan már csak 1990 Ft és gondolkodom, hogy megveszem. Csak a magyar felirat zavar. De ha ez most EA játék - nem CDProjektes, mint a 1 - akkor a keyt tudom regisztrálni az EA fiókhoz, mint biztonsági funkció. És ott kiválasztható, hogy mely területi/nyelvi verziót kívánom. Ergo a felirat ongd megoldva. Legalábbis a Mirror's Edge-nél így volt.
Meg lehet ezt oldani vagy majd eBayen vadásszak?
XP Home SP3, Pentium E5300, 2 GB RAM, Geforce 8600 GT 256MB Steam ID: Harbinger, LIVE ID: GladFob4; Origin ID: Harbinger-HU \"A man chooses. A slave obeys.\"
Egyébként a játékról az elmond mindent, hogy bátyám rám nézett egy átvezetõ közben, aztán mondja: "Mi van, filmet nézel?"...
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Csak mivel én már olvastam, automatikusan jött, hogy ez nem új!
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Legénység: Ahhoz, hogy túléljék, rögtön azután át kell menni az Omega-4 relay-en, hogy elvitték õket. Ha még küldetéseket csinálgatsz, akkor az azt jelenti, hogy túl sokat vártál, és ezért már holtan találod õket.
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Olyan progit keresek ami kilistazza nekem,hogy mar milyen DLC-et telepitettem.Vagy hogy tudom megnezni?
Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.