Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10025
ez van majd talán a következõ.

Kopiati
#10024
Az unreal engine nem éppen a hajbarátságáról híresXD Gondolj az alap Shepard-re, vagy a Gears of War karaktereire...XD

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#10023
Ok, de igerem holnapra.)

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10022
Az nagyon királyság lenne mert a játék engine nem épp a legjobb a szem pl szép de a haj az hagy némi kívánnivalót maga után. Az õ arca kéne ha nem gond.A final fantasy spirit whitchi-bõl a dr. aki ross

és jó lenne ebbe a cuccba
A vállpáncél lehetne mondjuk az amelyiknek az egyik oldala magasabb csak az még nincs megvéve.Megköszönném ha megcsinálnád.Ja ls a kezébe az az új rohampuska lehetne amit csináltál lentebb.Ha kell még valami kép vagy info szólj rám.Köszike!!!

#10021
Megcsinalom, ha kell odaadom neked a modelt max9 formatumban. Akkorat renderelsz belelo amekkorat akarsz. En ezt a verziot hasznalom, a max lefele nem kompatibilis, soxor sajnos felfele sem.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10020
Te mike0101...
Ha nagyon szépen megkérnélek csinálnál nekem egy shepard parancsnokot adok képet is hogy hogy nézzen ki,ha persze nem túl nagy kérés.

#10019

#10018
Na javítottam a képen így talán jobban tetszik :

#10017
Már nem azért de elég buta ember lehet aki nem tudja végigjátszani nem egy kalandjáték amiben keresgélni kell xy tárgyat itt adja magát a story csak menni kell elõre.

adamfesto
#10016

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

adamfesto
#10015
http://www.pcguru.hu/pcguru/vegigjatszas/mass-effect-2

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

cikasz
#10014
Nem bántásnak szántam csak maximálisan nõpárti vagyok <#nevetes2>

http://www.akciofigura.hu

#10013
Lehet nem az majd én is neki akarok állni 3ds max-nak vagy cinema4d-nek de egyenlõre photoshop aztán majd valamikor 3d.

#10012


En is elkezdtem csinani egyet, meg nincs teljesen feltexurazva, csak mutatom, nem ordogosseg

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10011
Most jatszottam vegig ujra az Overlord dlc-t es kozben jottem ra, hogy egy dolog hianyzik (nekem) a jatekmenetbol: hogy kuldetes kozben is lehessen beszelgetni a tarsakkal, pontosabban ok is szovegeljenek akar maguktol is, az elso reszben igy volt, vagy a dragon age-ben is igy van. Egy jo hosszu kuldesben pl a lezuhant geth hajo (egyik legjobb mission) senki meg se mukkan pedig jo sokat kell bolyongani a hajoban.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10010
most erre mit mondjak😊
inkább linkelek ezt tessék megnézni nem tudom ki csinálta de nem rossz annyit tudok hogy 3ds max-el csinálták.

cikasz
#10009
Miranda isteni segge nélkül nem az igazi 😄

http://www.akciofigura.hu

#10008

#10007
Javítottam meg továbbgondoltam egy kicsit: ez már sokkal jobb szerintem.

#10006
Help!Jarrahe állomásról hogy lehet tovább menni?Mi a 4 számítógég sorrendje a kutatólaborban?Köszi.
#10005
Ez már sokkal jobban tetszik nekem, mint a többi amit csináltál. Teszem is ki hátérképnek!<#kacsint>

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#10004
Hát ezen a videon elég bénán szerepel de mi lenne akkor ha nõi shepard lenne a filmben pl angelina jolie vagy mittomén<#circling>
Ja és itt egy jó kis kép magam készítettem.
[/url][/img]

#10003
Lesz Mass Effect film? Reméljük a legjobbakat...

De remélem nem cseszik el,.. igazán nagy kérés lenne a filmstúidók irányába hogy a hogy az EREDETI SZTORIT csinálják meg? Az annyira pikus hogy nem si kellne valami szar fogatókönyv kitaláláséval veszõdniük.
Kopiati
#10002
Azért vegyétek azt, Matthew Fox-nak nem furcsa ha Shephard-nek szólitják😉
Tényleg Andy Withfield kéne...szerintem😄 Bizonyíték: Videó

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

cikasz
#10001
igy jobb lett volna 😊

http://www.akciofigura.hu

Calver
#10000
10k fuckyeah

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#9999
na belõle is ki tudnám nézni, h szétrúgja pár Turian... izé, Reaper seggét <#vigyor1>

"The trees move. Do you not see it?"

Prince23
#9998
gerad Butler is begutó xd

Calver
#9997
pusztán roppantul unszimpatikus figura, és szerintem lenne nála rengeteg sokkal de sokkal jobb választás - Andy Whitfield vagy Jeffrey Donovan, csak a példa kedvéért. plusz valahogy nem néz ki Shepard szintû kemény srácnak.
mondjuk a férfi Shepard sem volt valami kemény arc hála a szinkronhangjának, de ez már részletkérdés.
színészi teljesítményérõl nem igazán tudok nyilatkozni, közel sem láttam annyi filmben/sorozatban, h kialakíthassak bármiféle véleményt.

"The trees move. Do you not see it?"

Seth
#9996
Mert az arcát adó, de nem színész modell csávó biztos jobb lenne 😊

PSN ID.: Beegabor

#9995
Miért? Mi a gáz Matthew Fox-al? Ne érts félre, nem vok rajongó vagy vmi. Csak kíváncsi vok, h szerinted õ miért lenne rossz választás.
Calver
#9994
már kezdtem volna írni mindenféle nem túl kedves megjegyzést, amikor megláttam a forrást: imdb. mert hát õk ugye arról ismertek, hogy minden információjuk olyan iszonyatosan pontos <#gonosz1>

"The trees move. Do you not see it?"

#9992
lehet mér ne lehetne attól függ milyen patchet raksz fel az 1.02-höz is van crack:
gamecopyworld.com

#9991
NO-CD-scrackot lehet rakni az eredetire is? Ha igen melyiket ajánlanátok hozzá?
#9990
http://www.mammutmail.com/?action=download&sid=f8d20f9c2355abc52921c0d500e1ff5c

feldobtam, innen letolthetitek, de ez sajnos egy olyan file kuldo ami 1 heteig tarolja csak.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Tower Guard
#9989
Küldenél nekem egy linket légyszíves, hogy honnan lehet letölteni a magyarítást hozzá?

Xfire: tetko4 / name in game: TetkoRoland COD2/COD4/COD5/COD6/COD8/BFBC2/BFP4F/BF3/MOH2010/OP7/Red Orchestra/Sacred2/DC Universe Online/UT3/GTA4

#9988
hát az lesz amúgy lemez tekintetében nem különbözik a sima és a ce edition ugye?Akkor lehet megveszem a simát is most az a 2000ft nem vág földhöz de tartaléknak megmarad hátha tönkremegy a mostani lemez.

sherlock1
#9987
Miért nem crackeled meg? Akkor nem kell rakosgatni a lemezt...

http://youtu.be/4v8qae11_-M

#9986
na az jó lenne ha lenne magyar felirat valahol ha esetleg linkelnétek azt megköszönném.Sajnos karcolódott az eredeti dvd-m úgyhogy lehet leszedem a digital editiont hogy ne a lemezt kelljen használni.Igazából ezt az egy dolgot utálom az eredeti játékokba hogy mindig kéri a lemezt és így hamarabb tönkremehet.

#9985
Siman lehet magyaritani, en is angol verzioval jatszom igy.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

adamfesto
#9984
jó, THX a linket.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

hiba
#9983
gondolom mar mindeki eszrevette de mivel en me cask most kezdtem 😊 az omega / afterlife "disco"-ba a need for speed 4 zeneje van
Callista
kocsiba is hallgatom neha 😊

cikasz
#9982
nnna ez jó! grat <#worship>

http://www.akciofigura.hu

#9981
Saját készítés:



#9980
Ez mutat is valamit

Tower Guard
#9979
Üdv!
Nekem angol verzió van meg. Azt meg lehet oldani hogy valahonnan letöltök hozzá egy fájlt amitõl magyar lesz? Vagy ha már nem a magyar verzió van meg akkor cseszhetem?

Xfire: tetko4 / name in game: TetkoRoland COD2/COD4/COD5/COD6/COD8/BFBC2/BFP4F/BF3/MOH2010/OP7/Red Orchestra/Sacred2/DC Universe Online/UT3/GTA4

cikasz
#9978
jó ez a kép 😊

http://www.akciofigura.hu

adamfesto
#9977
És a szabolcska6 kommentje a cikk alatt mindent elmond:
Cikk

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

adamfesto
#9976
Mondjuk lehet hogy írhattad volna nagy betûvel...na mindegy.
A 10-bõ 6 keleti blokk, úgyhogy valószínû, hogy értékes infó az EA-nak.
Azért össze kéne hasonlítani az eladásokat is.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.