Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dante73
#10225
Én ezért nem olvastam/néztem semmit elõre. de az igazság az, hogy engem inkább zavart. Volt egy pillanat, amikor ledöbbentem, aztán átadta a helyét annak az érzésnek, hogy istenem, de olcsó fogás.... Ami amiatt kell, hogy a mentés nélküliek is tudjanak játszani....

http://www.freetvmaci.info/

Vraaanyek
#10224
kizárt, én a Campona 576-ban vettem még 3 hete 2000 Ft-ért!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

JethroHUN
#10223
Ennyiért ajándék...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10222
Mondjuk én már jó ideje, 8 éve játszok számítógépes játékokkal és nem volt ritka a napi 10-14h,mondhatjuk hogy kocka vagyok de most hogy melózok még így is belefér 6-7h.És ennyi idõ alatt rengeteg jó játékkal játszottam de meg kell hogy mondjam eddig a me széria volt a legjobb.Lehet ciki de az elsõ rész végén majdnem bõgtem mikor azt hittem meghalt shepard, egyszerûen akkora hatással volt rám a játék érzelmileg hogy na teljesen bele tudtam élni magam ha valami jó rész volt akkor a hideg futkosott a hátamon.Sajnos a 2-ben már annyira nem nem tudom mér talán azért mert mikor az 1-el játszottam fogalmam nem volt a story-ról meg úgy a játékról se nagyon csak unalmamba szedtem le.De a 2. részben már annyi volt a spoiler a megjelenés elõtt hogy nem sok minden maradt a storyból mikor megjelent a game, szerintem hiba volt elõre elmondani a story-t a videókban teaserekben, pl azt hogy shepard meghal nem kellett volna vagy hogy kik ellen kell menni azt se nagyon.Azért valljuk be elég nagy döbbenet lett volna mikor elkezdesz játszani és egyszer csak meghal a fõhõs/fõhõsnõ.Nem?

#10221
én még 8000-ért vettem a ce-t húsvétkor mikor leárazás volt és egyáltalán nem bántam meg sõt..

#10220
megéri=megérte

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

#10219
Ha van játék amit még a megjelenéskor megéri megvenni, akkor az a mass effect 2. 576-ban tényleg drágább ott még 3999 Ft, de ennyit is bõven megér. Úgyhogy biztatunk a vásárlásra<#nevetes1>

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

lightjack
#10217
valóban ilyen olcsó lenne? mondjuk ennyiért azért megéri! de én 576 újságba láttam még nemrég és ott azért drágább volt, cd galaxist nem néztem...

koschwarz
#10216
ráadásul nem is kellett sokat várni erre az árra. nekem sikerült még pont elõtte 4000-ért megvennem 😄, de így is simán megérte.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#10215
Of course, why not😊)
De inkabb megcsinalom fuzetenkent egy jo minosegu pdf-be es azt toltsd fel. Privatba kuld el a cimed.
Egyebkent szeretem a rpggames site-ot, ugyanazen neven ott is regisztralva vagyok es surun latogatom.😊

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Vraaanyek
#10214
Kedves Mike01010101, jómagam szerkesztõje vagyok egy rpg játékokkal foglalkozó oldalnak/blognak, történetesen ennek, ahol elég nagy hangsúly kerül a mass effect sorozatra, elsõsorban általam, és elég nagy rajongó tábora is jelen van az oldalon eme remekmûnek, így ezúton szeretném szívélyes engedélyed kérni, hogy megoszthassam az oldalon ezt a nagyon szép munkát, természetesen nem titkolva a fordítás alkotója, azaz a Te személyedet sem!

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

Fantusz
#10213
Mass Effect2 a CD Galaxisnál jelenleg 1990 Ft, azon kevés játékok egyike, amelyik a megjelenéskor sem csillagászati árral került az üzletekbe.
Nem kell magyarázni a warezt, de elég blamás jelen esetben a magas árral magyarázkodni.

DLC-k megítélése teljesen más, a készítõk, forgalmazók szemszögébõl nézve egyértelmûen pozitív, de játékos szemszögbõl lehet többet vesztettünk a DLC-kel - nagyon ritkán csinálnak manapság expanziós lemezeket, s néhány képzett rajongó alkanként színvonalasabb modot készít, mint egyik-másik drága DLC (általánosságban, nem kizárólag a ME2-re gondolok)

Vraaanyek
#10212
lehet jobban is járnánk, ha rajongók fordítanák, és nem a Bioware😄😄😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#10211
megnézed youtube-on a végigjátszást és érteni fogsz mindent 😄 persze a savegame importnál nemtom mennyire játszana ez bele..

lightjack
#10210
aham értem. mondjuk én még nem toltam végig a mass effect 2-t, nemrgég kezdtem neki, már beszerveztem a profot,jacket és bakát. eddig kb enynit csináûltam, a fõbb küldik közül. nemtom h mennyi van még hátra, de amikor végzek akkor biztos letöltöm a dlc-ket vhonann ingyen, mert nem fogom megvenni. am a játékom sem eredeti, mert véleményem szerint 7000-8000ft-ért árusítani egy játékot nem ebbe az országba való. fõleg az az irreális h amikor megjelennek a nevesebb játékok az alapár 13.000ft-nál kezdõdi. ez tényleg nevetséges ebben az országban. azt csodálkoznak h nincs elég eladás.habár nagyon becsülöm a készítõket, és biztos nagyon sok munkát öltek bele, de most komolyan annyira nehéz lenne a "szegényebb" országokban olcsóbban adni a játékokat? úgysem maygarország bevételeibõl él meg a bioware. nem tudom h miért nem lehet 3-4000ft-ért adni bevezetésként. így sokkal több lenne a vétel. anh m1 ez csak magánvélemény, és akk sírnak h jaj sok a warez. különben ha ez a 2-3.rész összekötõs cucc télleg így lesz h csak az érti meg aki megveszi azt a dlc-t az nagyon nagy szopatás lenne. dehát miattam nem fognak ezen változtatni, ha esetleg ezt így tervezik el. na mind1 legalább az alapjáték megvan, meg majd pár dlc-t leszedem. mondjuk vki biztosan felteszi a azt a dlc-t és vmi nagy rajongótábor akinek van egy kis nyelvtudása majd lefordítja...

#10209
Hát 1 azért van több kicsi 1 nagy helyett hogy többet el tudjanak adni.Úgy szokták kiandi õket hogy 2 nagyobb dlc között egy kisebbet pl overlord elõtt volt az aegis pack asszem most nemrég jött a firepower és most megint egy nagy lesz mégpedig amint említetted ez az elsõ olyan dlc lesz ami összeköti a 2. és a 3. részt.Csak ezzel az az 1 baj van hogy már nem lesz magyarul nyilván a gyatra eladások miatt, de ez már más tészta.Szóval igen elvileg ha nem veszed meg akkor nem biztos hogy érteni fogod a 3. részt, de lehet hogy lesz majd valami emlékeztetõ vagy valami a 3. részben annak aki esetleg lemaradt róla. A mostani egyébként liara történetét viszi tovább az árnybrókerrel kapcsolatban és szeptember 7 -én jön ki.

lightjack
#10208
jah értem, köszi. madj megszerzem õket. am ezeket nem értem, hogy miért kell ennyi kicsi külön kiegészítõ, miért nem lehet ezeket egy nagyooba belerakni?oO am meg olyat is hallottam h a 2-3.rész közözz lesz egy dlc, amivel meg tudjuk majd érteni h mi és miért van a harmadik részben...szal egy bizonyos dlc nélkül érthettlen lesz az alapsztori. ez igaz? v csak pletyka?

#10207
Hát van egy pár, a nagyobbak.Egy-két kisebb hiányzik de azok úgyis ingyenesek úgy mint normandy crash site meg 1-2 armor.
Ezek kb 3.27gb-t foglalnak, mármint a telepítõk.

JethroHUN
#10206
Hát, ha csak azt számoljuk ami küldetés, és nem csak vmi fegyver, páncél vagy kinézet csomag, akkor, Zaed Massini, Kasumi, Normandy Crashsite, Firewalker, Overlord, és egyéb: Arc projection, Cerberus amrmor+weapon, Alternate apperence pack(3 csapatársnak más kinézet), ageis pack (kesler armor + incisor puska), equalizer pack, (avagy idétlen sisakok)

Asszem ennyi.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10205

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

lightjack
#10204
második résznek eddig összesen hány dlc je van?

JethroHUN
#10203
Nem lesz magyar? az eddigi össze cucc magyar volt...

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10202
remélem is hogy nem egy 2h küldetés lesz mert akkor olyat mondok...igaz nem lesz magyar szóval érteni nem igazán fogom csak max 1-2 mondatot vagy kiszótárazom bár akkor ha 2h lesz se addig fog tartani mert mire lefordítok egy mondatot ..na mind1 remélem jó lesz és talán kiadhatnának majd egy goty vagy valamilyen más kiadást amiben az összes dlc is benne lesz magyarul.

JethroHUN
#10201
Ne ezen filózzatok, az ME3 még messze van, inkább várjátok az új dlc-t, ami 7-én jön. 😊 800 bioware pont szóval, vmi nagy lesz.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

lightjack
#10200
nemtom, én még nem játszottam végig, de szerintem úgy lesz megoldva, h ha vki újat kezd az me 3 ban akkor mintha az elõõ részben nem halt volna meg és úgy megy tovább, ha meg meghal akk azzal a karival nem tolhatod tovább. csinállsz egy újat, v ha ragaszkodsz hozzá akkor betöltöd és úgy csiálod h ne haljon meg. mondjuk kár, mert én nem játszottam végig szal ez egy picit spoiler volt nekem de nembaj...

#10199
Nem bonyolult. Ha nincs importálható karakter, akkor egy elõre megálmodott Shepard bõrébe lehet bújni, mint a második rész esetében. Ha van importálható karakter, azokkal lehet folytatni. Ha Shepard meghalt a második rész végén, akkor annak a történetnek egyszerûen nincs folytatása, számára nem lesz ME3 sem.
lightjack
#10198
jah értem. de jedore nem azért öli meg okeer-t mert az kiengedte a kroganokat és így mivel rajtuk végezték a gyakorlatokat azok az emberk ellen fordultak és fellázadtak és a hadúr több és több krogant engedett ki?? nah m1 ez már télleg részletskérdés csak néha azért jó ha tudod a részleteket...

SZEG007
#10197
természetesen akinek meghalt a karaktere azt nem tudja majd importálni ME3-ba

#10196
Hát igen a magyar felirat elég silány nem egy elírás van benne meg tele van helyesírási hibával meg a betûk is fel vannak cserélve itt-ott.Amit kérdeztél az meg az hogy jedor egy sereget rendelt a hadúr-tól de az csak selejteket tudott gyártani amik semmire se jók, tökéletes krogan harcosokat akart létrehozni és még a begyûjtõk segítségét is kérte.A kroganokra meg azért lõnek a kék napok mert ugye selejtek és nem jók semmire és lõgyakorlatot tartanak rajtuk.A küldi végén meg jedore rájön az egészre és ezért megöli okeer-t.Nekem legalábbis ez jött le.

Ja és valaki nem gondolkodott rajta hogy most akkor mi lesz a 3. részben, mármint ugye shepard meghalhat a végén és akinek meghalt akkor az ki a fenét irányít majd?Remélem nem az lesz hogy beraknak valami paprika jancsit fõszereplõnek a 3. részben mert akkor hülyét kapok.Ez érdekelne hogy mégis hogy a fenébe oldják meg a fejlesztõ urak.

lightjack
#10195
még 1 kérdés: vki meg tudná magyarázni h miért is csinálta Bakát Okeer? mert ne egészen tiszta. meg h miért is harcoltak azon a bolgyón ahol a krogant szervezem be?? merugye a kroganok és a kék napok harcoltak egymás ellen de nem jött le teljesen h miért is. vmi krogan klón hadsereget akart felállítani Jedor v mi a neve a fõmuffnak, de miért kezdtek el harcolni?o.O plz vki mondja el, lehet h elhanyagolható apróság, de néha a magyar felirat nagyon bonyolult és csak rövidideig van kiírva s nemtom felfogni h mivan. nah ty elõre is!

JethroHUN
#10194
Azt is, de nem, egy idõ után maguktól elõjönnek vmi problémájukkal, old meg és akkor lojális lesz.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

lightjack
#10193
hi! hogy lehet megcsinálni h a csapattársak lojálisak legyenek? beszélni kell velük? v hogy?oO

#10192
Most a masodik reszt csinalom. Egyebkent nagyon jo sorozat, jol illik a masodik reszhez es szeritem az uj arnyek brokeres dlc -hez is.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

SzakYy
#10191
Köszönjük, szép munka.<#taps>
kis off: Az Inception: The Cobol Job képregényt nem fogod/fogjátok lefordítani vagy valaki megcsinálta már?

#10190
Köszönöm, és várom a fojtatást<#worship><#worship>
#10189

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10188
ja én így nem toltam vele csak importáltam a mentést.pedig az elején azt mondja az illusive man hogy a tanácsnak annyi ha új karakterrel kezdesz.

JethroHUN
#10187
Hehe, ez nem így van. Próbáld ki, a készítõk ezt nagyon okosan oldották meg. Ha új karakterrel kezdet a 2õt, úgy felrobbansz, összeraknak, majd a siklóban Miranda feltesz pár kérdést, h tesztelje h jó e Shepard memóriája, na ezek a kérdések fogják megszabni, a tanács sorsát, Udnia vs Anderson dolgot.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10186
ezt még nem tudni biztosan szerintem mindegy milyen sorrendben van megcsinálva a dlc a story vége elõtt vagy után.Inkább arra lennék kíváncsi hogyha valaki pl nem veszi meg vagy nem tolja végig a mostani dlc-ket annak hogy lesz a story folytatva?Úgy ahogy a 2. kezdõdik hogy nem lehet választani,mert ha simán importálás nélkül kezded el máshogy alakul az egész.Meg szerintem a 3-ban nem lehet valami nagy szerepe a tanácsnak mert ha valaki simán elkezdi a 2-t elõzmény nélkül akkor ugye azok akkor halottak.

JethroHUN
#10185
Nem, csak utána pl ments egyet a Normandyn mert úgyis mentés kell majd importálni.

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#10184
hát jó kérdés de nem hiszem , ja és az új dlc szeptember 7-én jön ki.

#10183
Ja és a DLC-ket a végigjátszás elõtt kell lejátszani hogy beleszámítsanak a Mass Effect 3-ba?
#10182
Csáó!
Mikorra várható az új DLC?
#10181
xD még talis polót is lehet venni
http://biowarestore.com/apparel/mens-tshirts/me2-tali-profile-silver-tee
Azért remélem hogy az új dlc-ben lesz valami liarával is ugye aki az elsõ részben viszonyt folytatott vele az most is folytathatja csak ne 2 mondat legyen az egész hanem valami jó kis jelenet mint az egyben😊

#10180
jó kérdés majd utánakérdezek valahol.

Szolnokboy1
#10179
várom. 😊

az angol feliratot honnan lehet lekapni?

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#10178
hát nem sikerült összerakni még csak hasonlót se sajnos😞
De ezt sikerült összeraknom

#10177
Biztos összeraktad az arcát a Mass Effectben. Arra kiváncsi lennék hogy sikerült. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10176
hát lehet hogy semmi köze a mass effect-hez de nekem bejön a csaj szívesen tolnám egy ilyen jó nõvel a játékot😊