Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10175
Szerintem sem kéne szét OFF-olni a topikot.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10174
Nekem ezekkel a képekkel csak annyi a bajom, hogy nem tudok elvonatkoztatni a Final Fantasy-tõl. Függetlenül a környezettõl számomra ezek inkább FF képek, mint Mass Effect.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10173
Úgy hogy oda állsz mellé. Csomó mindent mondogat. Volt hogy pornót nézett.
Legionnál lenn a helyén, ha vársz kb 5 percet akkor nyomja a robottáncot.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10172
leszedem az angol feliratot meg a tört dlc-t csak menni fog
Jah én is gondoltam rá megpróbálom, de nem ígérek semmit mert nagyon nehéz összepasszíntani a rajzolt(unreal engine) meg egy igazi képet, elütnek egymástól de azért megpróbálom.Most ezen a képen dolgozok még annyit akarok változtatni rajta hogy egy gépkarabélyt akarok a kezébe rakni a csajnak csak nem lesz egyszerû mert a keze nem úgy áll hogy fogja a fegyvert azt lesz érdekes összehozni😊

#10171
Most olvastam hogy magyar verzióval nem fog menni a liara dlc. Vagy angolosítani kell a magyart, vagy letöltöd a warez angolt 😞

Szolnokboy1
#10170
nagyon jók a képek!! lementegettem õket.

tudnál csinálni ilyen filmposzterhez hasonlót? mondjuk Matthew Fox-szal vagy Andy Whitfielddel? 😊

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#10169

#10168
Lehet hogy velem van a baj, de messze ez a legjobb Joker poén:

http://www.youtube.com/watch?v=6aTumI0ijrM

#10167
"Garrus kihúzta a karót a seggébõl, hogy másokat agyonverjen vele."-Joker
ez a kedvencem.<#nevetes1>
#10166
Akkor majd beállok Joker mellé. 😊
#10165
igen igen de ezek a beszólások nagyon tetszenek de a legjobbakat joker süti el.

Calver
#10164
az elsõ rész komoly és tanulságos liftes beszélgetéseivel ugratja Garrus Tali-t <#hehe>

"The trees move. Do you not see it?"

#10163
Basszus! Akkor jobb lesz vigyázni, gyorsan le is törlöm!
adamfesto
#10162
Ez valami CD-DVD gyártó összeesküvés, így akarják a maradék floppyt is eltüntetni. Ezek a képek most érkeztek a fogyasztóvédelemhez, mindegyik crackelt ME2 miatt történt.

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#10161
Én ezt nem hallottam még mit is mond pontosan?Mondjuk az se semmi amikor tali meg garrus van veled és a fellegvárban felmész velük a 28-as szintre a lépcsõn osztják az észt aminek a vége az hogy tali azt mondja hogy shoti van nálam.De annál a résznél is érdemes magaddal vinni talit amikor a fellegvárban meggyanúsítanak egy kvarit lopással.

#10160
Nem sokra mész vele. A lojális ruhája ugyan olyan lekukant. Csak a DLCsben van neki normál (nem sérült) páncélja.

Nem kell elõrõl kezdened. Csak kapsz egy üzenetet a játékban Shepard számgépére.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10159
Az a kis duma hogy jön be amikor Joker véletlenül kihangosítja hogy mit hallgat a fülhalgáton? Eddig még csak youtuben láttam de majd leestem a a székrõl a röhögéstõl. Simán oda kell álni mellé és várni? Vagy más hozza elõ?
#10158
Igen válthat ruhát de az csak más színû lesz a nyakán a bazi nagy lyuk ugyan úgy megmarad sajnos.
Ja ha valaki tud sokat angolul akkor küldje már el az elsõ képregény szövegét angolul aki nekem fordította nem elérhetõ vagy csak nem akarja megcsinálni vagy nem tudom.Jó persze nincs vele bajom nem haragszok rá vagy valami csak azt mondta inkább ne rakjam fel mert nem pontos.Szóval ha valaki lefordítja szép magyar nyelvre úgy hogy azt fel is lehessen ide rakni írjon bátran email-t vagy ide is írhattok.Küldjetek privát üzenetet ott megadom a mail címet de így nem akarom kirakni ha nem gond.

#10157
Nem, a dlck szepen beepulnek az egeszbe

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#10156
Kifelejtettem Kasumi-t. Nekem a kedvenc küldetésem az összes közül.

#10155
Az Overlord nem egy nagy szám, viszont a firepower az nagyon üt. A Geth Shotgun istenkirály, meg az új Assault Rifle is. Igazából azt tudnám mondani, hogy annyira erõsek, hogy elbagatelizálják a játékmenetet. Halál nélkül végig lehet menni simán még a nehezebb részeken is.

#10154
Nem kell elõlrõl kezdeni semmit. Simán megjelennek a csillagtérképeden mint a többi küldetés.

#10153
Akkor csak azért nem fogom letölteni 160 pontért azt a DLC-t. Csak simán lojálissá teszem...

Ha játék közben rakom fel a Kasumi + Overlordot akkor ugye nem kell elõröl kezdeni? mert már vagy 4-5 óra van benne...
#10152
Ha megvan a hûsége akkor ruhát is válthat

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Fantusz
#10151
Inkább azt próbáltam elég félszegen körbeírni, hogy a floppys önmegsemmisítõ helyett valami hihetõbbel kellene próbálkozni (de ezzel a témával ne offoljuk a topicot)

3Error
#10150
A Mass Effect univerzuma és maga a játék valami hihetetlen... Gyûjtõi természetesen megvan, az 1 sajnos csak sima, összes DLC lent BioWare pontkártyával... ez a játék megéri, hogy megvegyék, akár csak a Dragon Age...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

#10149
Kasumi és Overlord már meg is van véve éppen most töltõdik lefele...

Garrus át lehet öltöztetni hogy ne úgy nézzen ki mint aki aknára lépett vagy erre csak akkor van lehetõség ha azt az új kinézetek DLC-t letöltjük?
#10148
igen én is ezt a cracket használom a dlc-hez.Nincs mit szégyelni rajta zsákbamacskát nem veszek meg pénzem se volt rá igazából de most veszek pontokat és megveszem a liara-t ha lehet meg az overlord-katsumi-t és a firepower csomagot

Atkamon
#10147
LOL bevetted az önmegsemmisítõs cuccot... haha xD

#10146
Nem kell az INI-ben írogatni, csak futtatod a giveme2entitlements v2.exe fájlt és kész. Torrent oldalakon fentvan.
Fantusz
#10145
Körül kell nézni a neten, hogy crack helyett nincs-e mini image, s ha van azt csak bemountolod, nem kell neki az eredeti lemez.
Crackelés se okoz nagy gondot (önmegsemmisítõ floppy meghajtóba? - ilyenrõl még nem hallottam - mi lenne ennek a logikája, amikor a mai gépekbe már alapból nem szokás floppyt rakni, s mit is semmisítene meg?)
Crackelés utás annyi lehet a gond, hogy a DLC-ket is crackelgetni kell (talán INI-ben variálni) a mûködéshez, ami lehet macerás.

#10144
Az elsõ részhez már kiadtak egy patchet ami hagyja indítani lemez nélkül is.. egyszer csak lesz ehhez is egy. A jó dolog legalább, hogy a DVD csak a játék indításához kell, a futtatásához nem 😄 SZóval indítás után kiveszem és jólvan.
#10143
Akkor oltári mázlim van mert nincs a gépbe floppy meghajtó😊

#10142
Nem lesz semmi bibi én az eredetire raktam a tört dlc-t és véletlenül a net is be volt nyomva annyit írt ki hogy nem mûködnek a dlck törölni nem törölték az accountomat,legalábbis nem tudok róla.Amúgy teljesen érthetõ amit írsz hiába eredeti ha a sok használat után tönkremegy a lemez,nekem már karcos kicsit a ce edition pedig 9000-be van és inkább le crackelem minthogy tönkremenjen a lemez.Vagy vegyem meg még egszer?Mondjuk a sima és a ce semmiben nem különbözik szerintem csak a dobozban meg hogy a ce-hez adnak egy kódot amivel plusz tartalmat lehet leszedni(nekem collectors páncél és fegyver)de soha az életben nem használtam ezeket és nem is fogom.Úgy hogy lehet megveszem még egyszer az a 2000ft már nem vág földhöz.

#10141
Én is úgy halottam. Beindít valamiféle önmegsemmisítõt a floppy meghajtóba!
#10140
naggyon vicces vagy, de komolyan.
Seth
#10139
Fel fog robbanni a géped, és ez most halálosan komoly !

PSN ID.: Beegabor

#10138
Izé, ha eredeti játékot crackelek, abból lesz vmi bibi? Csak nem csípem, ha be kell tenni a DVD-t hogy elinduljon.
#10137
Húh, többsége nagyon gagyi.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#10136
Kár hogy ez nem az igazi miranda lawson (Yvonne Strahovski)

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Atkamon
#10135
Ja ezeket nemrég rakta ki a bioware facebookra.

#10134

#10133
Nézzétek mit találtam a neten:


Összes kép itt:
kpek

#10132
így jobb?A haja mondjuk kicsit gáz de nem tudom jobban kivágni sajnos.

Atkamon
#10131
social.bioware.com...
De amúgy a játékban a fõmenüben van link, hogy hol lehet elérni a plussz tartalmakat...

#10130
én se találtam rá az ingyenes cuccokra annyira eldugták hogy nekem is kérdeznem kellett annak idején.De pl máig nem tudom honnan lehet leszedni a dlc-ket.Pedig mindig bioware oldal linkjét szokták berakni, csak rákattintok és már kérdezi is hogy hova mentsem😊

Atkamon
#10129
Az eddigi DLC-kbõl mindegyik jó a magyarhoz is.

#10128
na erre rá ne találtam volna! köszi 😄
Fenrir
#10127
Profile/Your Registered Game Promotions

A halál csupán a kezdet...

#10126
még vmi: nemrég vettem meg boltba a játékot, és tudtommal van néhány ingyenes DLC is (pl az a jármû, nemtomanevét) Ezeket honnan tudom letölteni? Mert a weboldalán csak a fizetõseket sorolja fel.