2509
Prince of Persia: Prodigy
  • grebber
    #428
    November 18.-ára van írva a megjelenés!
  • The Protector
    #427
    Jah.a tumultus dejében jelenik meg ez is.Karácsonyra tuti kész lessz.
  • Cyberdevil
    #426
    Kb.
  • Prince23
    #425
    Mikor is jelenik meg a játék? karácsony ugye?
  • Looooser
    #424
    mi??? kicsorbul a kardod éle??? mehetsz a kovács hoz 4 arany folytatod tovább.....
  • Shiwo
    #423
    jah, nemrégiben toltam végig a pop sa/ww/tt triót, gondoltam benézek ide is
  • Kicsi Tibi
    #422
    Üdv Shiwo téged is látni itt?:)
  • tigeroo
    #421
    biztos lesz vmi penalty.
  • Shiwo
    #420
    ilyen tekintetben minden játékban halhatatlan vagy.. de az előző részekben, ha lepottyantam, szotkozódtam egy sort, s meglehet jóval elöbbről kellett kezdenem a dolgot, plusz a töltögetési idő, ergó szívás volt valamilyen szinten meghalni, s az ember próbálta elkerülni a dolgot..mostmeg ? leesek ? hipphopp folytatom, kit érdekel, hogy lepottyant
  • gibson9
    #419
    nekem nagyon bejön az új pop.. nem tudom miért fikázzák le sokan :S Nekem a grafikája is bejön, és ez a játékmenet is jó. A video is nagyon tetszett és én már nagyon várom. Jó lehet, hogy tényleg nem a pop nevet kellett volna adni neki, ahogyan azt sokan írták már, de ha a névtől elvonatkoztatunk, akkor egy nagyon fasza kis játék lesz ez szerintem :)
  • Davidka
    #418
    az nem csak annyi, hogy ilyen lesz ha meghalsz? eddig is az összes játékban halhatatlan voltál... meghaltál, oszt betöltötted az elmentés, a PoP SoT-ban is, meghaltál és bemondta a herceg, h: "no, no, no, that's not what happened" és betöltötted az előző elmentésedet és megpróbáltad újra...
    most is ez lesz, meghalsz, leesnél, megölnének, stb., de jön egy animáció, a csajszi megment és betölti a játék az utolsó checkpointot... én nem látom, h ezzel mi baj lenne... nekem még tetszik is, ötletes, mint a PoP SoT-ban az, h mondta, h nem így történt...
  • Shiwo
    #417
    hát, nekem a játék grafja nagyon bejön, remélem lesz még 1-2 játék, amiben átveszik ezt a stílust...nem a mangás-szerüséget, amit 1-2 ember állít, hanem magát a "festmény-szerügéset", hogy olyan az egész, mintha mozogó concept art-ot látnék :)

    viszont amit valamely videóban mondtak, hogy a csaj megment, ha leesnél, meg halhatatlan, az nem tetszik..így túl könnyűnek hangzik előre a játék, nem lesz benne kihívás, a főhőst meg pláne nem fogom félteni, mert ugyis megmenti az "őrangyala"
  • The Protector
    #416
    semmi gond
  • Cyberdevil
    #415
    Akkor bizony én kérek elnézést, tévedtem, szal bocsi. :P
  • The Protector
    #414
    és a sot-ból is.csak a 3.ból nem volt.
  • Cyberdevil
    #413
    Bocs, akkor tévedtem.
  • davidka003
    #412
    Warrior Within-ből volt DEMO.
  • Hellsing47
    #411
    holiday
  • Cyberdevil
    #410
    Ha jól tudom sose volt PoP demó, bár lehet h tévedek.
  • Cyberdevil
    #409
    A hírek szerint karácson körül, akkor gondolom a karácsony körüli időszakot is annak mondják.
  • Looooser
    #408
    jah meg a videón Holyday 2008 hát úgy tudtam hogy a nyarat mondják Holyday-nek az amcsik, bár lehet hogy a telet is????
  • Looooser
    #407
    hmmm azért kiadhatnák ezt a demót.... azért kiváncsi lennék rá, mert ha megnézitek ez ugyan az a map, ami az E3-mon is kint volt....
  • Looooser
    #406
    lehet h a végére egész megszokod....
  • Cyberdevil
    #405
    Szép-szép, már csak ezzel a "elikakellahhozhogytovábbjussak" dologgal kell kibékülnöm. Az egyben tetszett h néha ott volt Farah, de nem voltam rászorulva h ő lendítsen tovább amikor ugrottam, nekem az jobban tetszett.
  • The Protector
    #404
    Zseniális.erre csak ezt tudom mondani.köszi hépígetitek a topikot.
    Cserébe ha vki nem látta volna friss mint a hó:7perc új gameplay.
  • offkorz
    #403
    köszi^^
  • offkorz
    #402
    egy kis plus?:)
  • tigeroo
    #401
    na sztem ez a legjobb!
  • offkorz
    #400
    ezt lehet berakatni ha mindenki egyetért vele:
  • offkorz
    #399
    jó csak várjatok vele picit plz,van egy hiba rajta,kijavítom és utána berakathatjátok
  • mikiking
    #398
    szerintem is
  • Rage47
    #397
    na ezt be kéne rakni a mostani helyett:)
  • offkorz
    #396
    csak normálisabban néz ki:-|
  • Cat 02 #395
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1211493899&no=133

    kb ugyanaz :)
  • Hellsing47
    #394
    tudom
  • Seth
    #393
    semmi baj a mérettel, a jelenlegi nagyobb
  • Hellsing47
    #392
    szép
    de csinálhattad volna kicsit keskenyebbre is :-c
    [csak hogy belédkössön jó haverhoz méltóan]
  • offkorz
    #391
    hm?
  • Cat 02 #390
    Ki tudja még miről fog szólni :P
  • offkorz
    #389
    ez jó