2509
Prince of Persia: Prodigy
  • The Protector
    #1
    Az Ubisoft nemrég bejelentette az új részt.Bár korábban kiszivárogtak hírek a játékról egy bizonyos surfer girl(hekker által) mégsem az lett a címe amit ő írt(Ghost of the Past).A játék a design-os és egyedi cell shaded tehnológiát használja.Rajzolt képhez áll közel.Ugyanezt a tehnikát használja a Bad Day Los Angeles,a XIII és az Ultimate Spiderman is.Komoly művészi vezető irányítja a csapatot akik az új részt készítik.Tudom h van már egy prince of persia4 topik ami azonben nem elég helytálló ugyanis csak maga a világ és az alapmotívumok ugyanazok viszont ez nem negyedik rész.Egy teljesen új főhőst kell irányítani.
  • The Protector
    #2
    Pár kép a játékból:
    Az új hős



    A sorozat nagy feature a falon futás(Wall Run)

    És egy új mozdulat
  • offkorz
    #3
    aza fasza hogy én már megnyitottam egyszer de valaki kúrvára bezárta,hatalmas reklamációt fog tőlem kapni aki ezt most megmeri hagyni,mert én már mikor megnyitottam,egy időben a konzolossal.és zárták is egyből bezzeg az megmaradt,kúrvaég érti már. ááá
  • The Protector
    #4
    Hát...én nem találtam topikot amiben erről lenne szó.Rem nem zárják be.Ha meg mégis akkor így jártam.
  • offkorz
    #5
    dehiszen nincs is haver,akkor se volt mikor én nyitottam,a játékosokba,csak a konzolba,és zárták nézdmeg,ha ezt nemfogják,hatalmas nagy szemétcség ez.mert én már mikor nyitottam,és most pár képpel van több dolog,és amott se volt akkor még ,nem lehet semmi indok,geciség.kész. :-|
    felháborodásom jogos.sedó ne pontozz,töröld inkább vagy más modi aki törölte indokolja meg,mert ez most szarul esik :-c
  • The Protector
    #6
    És neked lelki megn yugvást jelentene ha ez a topik zárva lenne?Mert ha igen akkor sajnállak.
  • haxoror
    #7
    Szánalmas ahogy itt rinyálsz.
  • Shelton
    #8
    sztem vidd perre az ügyet..
  • BiG G
    #9
    most olvasd újra mit írtál és gyere rá mennyire száni vagy.
  • tommyg
    #10
  • Cat 02 #11
    Lol, konzolra nem is jön :D
  • Black Hawk
    #12
    :O az a kesztyű :D. Máris megszerettem :D
  • Seth
    #13
    Az aknakereső,az nem jön -_-
  • Liliput
    #14
    az elsö hozzászoláson kivül elég sok kapcsolodik a témához :D
  • mike369
    #15
    őszintén szólva nekem mindig is sokkal jobban tetszettek az ilyen, rajzolt hatású dolgok, a pop sorozat meg mindig is nagy kedvencem volt, úgyhogy izgatottan várom...

    offkorz: irigyellek a problémáidért
  • mama2
    #16
    "szép"xD
  • tigeroo
    #17
    hát, ugylátszik muszáj lesz megemésztenem ezt a cell-shaded dógot'
    bár, ha a látvány nem next-genes, akkor remélem a gépigénye sem lesz az (és viszi majd az 1500mhz/ati9600 kombóm)
    ha a cod4-et meg crysist vitte ez a gép akkor ennek vígan kell futnia majd
  • grebber
    #18
    Hát ez a rajzolt förmedvény nekem nem jön be :(
  • blackgamer
    #19
    de miért Prince of Persia? miért kell meggyalázni ezt a 89'-es szent játékot újra és újra?
  • gibson9
    #20
    Énis eben reménykedem, hogy nem lesz nagy gépigénye, mert nem valami elit a gépem, bár ha lesz pénzem úgyis felújítom. Szerencsére az "első" három rész (Sot, WW, T2T) elég jól futott a gépemen.
    Nálad elindult 1,5Ghz-en a Crysis??? Akkor lehet megpróbálom énis! Bár nekem csak 1,3Ghzes a procim, de a VGA-m nekem is Ati 9600as!
  • tigeroo
    #21
    sot az az egyik legjobb játék
    sztori, hangulat, karakterek, minden elvan találva
    a ww és a t2t is odabasz

    (gibson: igen ment a crysis, 10-20FPS-el még egész jól lehetett tolni)
  • BiG G
    #22
    hagyjuk már hogy 1,5ghz-en egy ati 9600-al crysis-eztél :D még ha quad-proci lenne, akkor is kevés a 1,5ghz (főleg hogy 1 procit használ a játék), de a szűk keresztmetszet a vga, szerintem el se indul olyan kártyán. persze polgárpukkasztás én értem %D
  • tigeroo
    #23
    pedig ment rajta, ahogy a #21-ben is írtam, de a hangsúly ebben az esetben inkább a 10-20FPS-en van :P
  • Seth
    #24
    megy az, csak DX8-ban, úgy olyan mint a Far Cry csak csúnyább :)
  • theone91
    #25
    Ez a Cell-Shaded nem áll jól neki... Olyan mangás tőle :\
  • Shiwo
    #26
    nem feltétlen hülyeség, én is játszottam már olyan gémekkel a gépeimen, aminek a minimumkövetelménye bőven túlmutatott a gépen konfigján..randák voltak, lassúak voltak, szaggattak mint állat, sokat töltöttek, de mentek..
  • gibson9
    #27
    Amúgy általában nagyobb min.konfigot szoktak feltüntetni a dobozon, mint amin a játék valóban fut. Énis nagyon sok játékkal játszottam, aminek a minimum konfigurációjához képest elvolt azért maradva a gépem és viszonylag jól futott ( inkább úgy mondanám élvezhetően :D) Jah és közepes grafikán enyhe szaggatásokkal, amikor esetleg túl sok volt az ellenfél.
    Viszont a Crysis-t nem mertem megpróbálni, mert annak azért már a minimális konfigurációja is akkora, hogy gondoltam ennyire azért azt talán nem lehet visszavenni :D
  • The Protector
    #28
    OFF..A crysis megy nagyon gyenge gépeken is és nem is rosszul néz ki
  • The Protector
    #29
    Egy újabb kép a játékból.Ez az offkorz meg tuti perre viszi az ügyet.
  • Balumann
    #30
    Crysis -t sztem felesleges megpróbálni gyengébb konfiggokkal, mert nagyon ronda. 8800Gt-vel érdemes, mivel a játék - legalábbis véleményem szerint - rossz (mondhatnák csúnyább kifejezést), grafikai szépsége is csak csúcskártyákon jön ki... de valahogy nekem az ún. dx10-es képeken sem jön át a hangulata... realiszikustól messze van, és én nekem hiányoznak effektek amitől szép lenne a játék (nekem pl. a GRAW 2 jobban tetszett, vagy most próbáltam egy hajós játékot ahol sokkal jobban tetszik a víz is, stb.).

    Nem vagyok prince of persia kedvelő sem, de ez tényleg jónak tűnik.
  • Black Hawk
    #31
    aaz anyja :)
  • Frosty01
    #32
    máris szimpatikusabb a faszi mint az előző pop-okban :DDD
  • totyak
    #33
    Most ezek a képek amik itt be vannak linkelve, ezek már a gémből vannak vagy csak artworkök? Mert ha ilyen lesz játék közben is, akkor lehet, hogy nekem nem is kell. Mondjuk gép biztosan nem kell neki nagy.
  • The Protector
    #34
    Ezek már a gameból vannak ingame jelenetek.De sztem még biztos lesznek változtatások.Talűán még a hőssel is.
  • Cat 02 #35
    Prince of Persia: Prodigy Első képek

    Sogun, 08:23 - PC - Játék: Akció - ADATLAP - (87 komment)

    bár már voltak érdekes dolgok :D
  • kakaoskalacs
    #36
    nagyon jo lesz
    Cell Shaded power ^^
    én edddig a kinezete miatt nem jatszottam vele
  • Seth
    #37
    OMG, te abból veszed hogy nem jön konzolra,mert a HW-n abba a rublikába csak PC van?? Csak rá kell nézni a játékra
  • The Protector
    #38
    Egyetértek.Sztetek kihagynák a konzolokat az nem csak az ubisoft szimpatizánsok elvesztésével járna hanem sok zöldhasújéval is.Elöbb kéne nekünk félni h nem lessz pc-re mint fordítva.
  • MerlinW
    #39
    A hét szava: "szemétcség" by offkorz

    gyűjtöm ám őket:)
  • BiG G
    #40
    én gyújtanám. fel. szép nagy lánggal égne.