2509
Prince of Persia: Prodigy
  • Prince23
    #388
    Jó lett, csak szerintem a főhős legyen már a középpontba, róla szól minden.
  • Cat 02 #387
    Csináltam egy ilyen, a mostani egy picit életlen.

  • Looooser
    #386
    márt is sikereket arat:
    Prince of Persia E3 Awards



    Following the Prince of Persia presentaion at this year's E3, the game has been nominated for and won many awards from IGN and Gametrailers.

    IGN E3 2008 Awards:


    Best Artistic Design (overall)
    Best Platform Game (overall)


    Game of the Show runner up
    Best Console Game runner up
    Best Handheld Game runner up

    Platform specific awards:

    Best Artistic Design (Xbox 360)
    Best Platform Game (PS3)
    Best Artistic Design (PS3)


    Best Graphics Technology (DS) runner up
    Best Action Game (DS) runner up
    Game of the Show (DS) runner up
    Game of the Show (PS3) runner up

    Gametrailers:

    Best Action Adventure
  • Looooser
    #385
    Tessék az offic oldal rakd rá a linket... a faq majd megy alá....
  • armageddon666
    #384
    van annak is topicja -.-
  • The Protector
    #383
    Egy kis OFF.Tegyek be a prine of persia filmből képeket?
  • Prince23
    #382
    Persze lehet, hogy ha majd lesz hivatalos honlapja belinkelve rá, vagy FAQ akkor a mostani bannerméret tökéletes...

    sry a chatszerű kommentekért.
  • Prince23
    #381
    Ha netán túl magas lenne a banner, akkor itt van ez...
  • Prince23
    #380
    Tiétek a pálya...
  • Seth
    #379
    jah #371-es jó lesz szerintem
  • offkorz
    #378
    ocsmány:-|
  • Prince23
    #377
    ááá vagy inkább kiveszem a csiktalanitást... sztem
  • Prince23
    #376


    Még pluszba becsikoztam is...mivel ilyen rajzos lesz a játék, érződjön rajta...
  • The Protector
    #375
    Igazad is lehet.Kissebbe is jó lhete.De sztem ettől festmény szerű lessz.Alkotónak:Jobb minőseégben és picit kissebbe lehet?
  • Prince23
    #374
    Mivel az egész játék kockás, rajzos lesz...
    akkor csinálja meg vki... mert sztem is ez jó lenne ide
  • davidka003
    #373
    Jó? Tiszta kockás az egész.Kár volt felnagyítani az előző képet. Szerintem túl széles bannernak.
  • The Protector
    #372
    Nagyon jó!!!!!!Bannernak!!!!!!!!!
  • Prince23
    #371

  • Sabcsee
    #370
    ez egész jó
  • armageddon666
    #369
    2. kép alapján tiszta nyugati devil may cry xD csak a tipikus japánok által kreált szépfiú főhős dante helyett egy szőrös csöves ugorja a Sky Start, és a csaj meg tökre Lady ilyen piciben, képességekben meg inkább Trish xD
  • Prince23
    #368


    Én ezt tenném bannerba!!!!!!
  • Seth
    #367
    Inkább #133-ban lévő, ez olyan semmilyen
  • Prince23
    #366



    bannernak?
  • The Protector
    #365
    majd ha játszok vele megmondom h tetszik-e.ez az elika nem kell bele.utálom a női hősöket.
  • Prince23
    #364
    Dettó
    Látatlanba azt mondom nem az igazi...
  • The Protector
    #363
    a videótól nem kap kedvet az ember hozzá:(.de azért várom.
  • Prince23
    #362
    Cikk
  • The Protector
    #361
    Elvagytok.
  • offkorz
    #360
    és tudom nem úgy írtam le,de akkor mostjavítom,a ruhában csak annyi volt hogy pont passzolt bele a medál,de semmi szerepe,a medállnak tudjuk hogy volt,azzal tekerte az időt,ennyi ki nem tudja ezt :-|
  • offkorz
    #359
    azt pofázom hogy a medálnak volt de a ruhának nem értcsedmár :-|
  • Looooser
    #358
    #352 #353 Najóóóóó bújjatok el!!!! Azt nem tudni hogy a WW-ben volta az az "idő baszkuráló kütyü".... a ruháknak tényleg nem volt szerepe, de hogy a medálnak ne lenne??? szted hogy a picsába tekerte az időt a WW-ben? he az nem egy medál volt hanem A MEDÁL az idő erekjéinek egyike...
  • gibson9
    #357
    Akár kettőt is :D ..azt ne kérdezd, hogy hogy XD Bár mondjuk ha többféle befejezés közül választhatunk akkor igaz lehet ;)
  • Prince23
    #356

    de azé egy próbát megér majd a popp
  • armageddon666
    #355
    Hát erre talán azt tudom felhozni (lehet nagyon szar példa), hogy miután megnéztem Devil May Cry animét, nagyon tetszett, végig, karakterek meg hangulata miatt. Szal vége, akkor értékeljük: tetszett, objektívan, kategóriájában is gagyi... Szal már eleve az hogy a főhőst egyszer meglövik, meg egyszer átszúrják karddal oszt ennyi az egész... A legimbább főellenséget is 5 perc alatt legyőzi. A rajzolása sem volt az igazi :S zene az átlagos volt... nem is rossz de nem is jó.

    Nah szal a lényeg: az hogy esetleg tetszett a játék, egyáltalán nem jelenti hogy jó is volt. Hiába jön majd be esetleg az antigravitációs kurva mindennek ellenére, hiába fog tetszeni, egyszerűen nem PoP, egyszerűen szar, nem illik a névhez, nem méltó utódja a SoT trilogynak...

    (ettől függetlenül fordítva is igaz... nem tetszik valami attól még lehet jó. erre is példa: LotR filmek :\ biztos kurva jók de én eddig mindnek a felénél bealudtam ^^)
  • The Protector
    #354
    Majd minden kiderül.
    Már várom a :Srácok gecinagy game ez.Megérte várni.Ezek a mozdulatok
    Kjó game
    Méltó folytatás. kommenteket.
    :)
    Remélem így lessz
  • offkorz
    #353
    az nem mellényvolt különbensem,és medál volt,nemvolt nagy szerepe,csak épp odaillő volt a medál amit farah-tól kapott.ennyi
  • Cat 02 #352
    Valamelyik részben a mellényében volt az időbaszkuráló kütyü.
  • offkorz
    #351
    afaszt.semmi ilyesmi nincs, a ruhának szerepe sose volt.a karmoknak van csak
  • Cyberdevil
    #350
    Vhol mintha lett volna szó arról h az új "Herceg" ruházata se egy egyszerű jött-menté, de kitudja...
  • Looooser
    #349
    sztem a végén vagy a másodikrészben rávezetnek minket a hercegi szálra, hidd el ha nem akkor buktuk ez van
    ---
    Naoszt' vótál fönn szombaton?