2509
Prince of Persia: Prodigy
  • Seth
    #268
    Na azért ne legyen már XIII(ami mellesleg remek játék volt annó). Abban minden egyes elem cell shadelve volt, itt meg csak a karakterek.A videókban bemutatott környezet valóban nem olyan arabos mint SOT-ban volt, de ugye nem játszódhat mindíg egy helyen. Ráadásul még nem tudjuk milyen helyszínek lesznek,de a koncepciórajzok alapján lesz egy két ezeregyéjszakás, szóval ettől szerintem nem kell félni.

    #267 hercegünk szerintem ugyanolyan akrobatikusan mozog most is mint az előző szériában, itt a csaj az aki nem "normális" :) Ugye majd minden helyszínről el kell űznie a sötétséget , utána szépen kivirul a vidék(enyhén szólva Okami lopás :D ). Ki tudja ki az a csaj
  • Prince23
    #267
    Te teljesen félre értelmezed a dolgokat. nem az idővisszaállításra értjük a realitást, hanem a (perzsa) mozgáskulturára!
    Különben is a Pop fantasy történet, ezáltal tökéletesen kivan írva, h hogyan is kapjuk meg a képességeket a küldetések előrehaladtával mércézve, de a fizikai (mozgás, stb) megnyilvánulásokba ne legyen már fantasy!
  • Prince23
    #266
    Én csak sajnálni tudom, h nem a mai szemnek megfelelő grafikával oldják meg az alkotók ezt a játékot. nekem ez a meseszerű graf nem fog bejönni egy biztos, olyan mint a XIII c. játék vagy mi annak a címe. És lefogadom, h szaggatni is fog a nvidia 8*** vga-on, ahhoz képest, h a grafika nem nagy szám lesz. bár kitudja. ZTalálgatni azért még lehet,nem?
  • davidka003
    #265
    "ezzel csak azt mondom, hogy a régi részeknek volt valóságalapja"

    Még meg sem jelent a játék, felesleges fikázni.
    Miért baj az ha nincs valóságalapja? Az is kurvára valóságos mikor Dahaka üldöz, meg visszapörgeted az időt.
    Ez egy új trilógia lesz, felesleges hasonlítgatni a régihez. Teljesen más lesz és ez nem baj. Ubisoft már kiadott ezer játékot és nem tudok olyat mondani ami rossz lett volna. Tuti, hogy ezt sem basszák el.
  • Broafka
    #264
    lelehet szűrni, nézzél meg egy régebbi PoP trailert, mennyivel hangulatosabb
    én imádtam a popo-t de ez... nah mind1, majd kisül belőle valami

    by the way, ha beleköltözik az arab levegő szellem, vagy iylemsi, az is egy nagy rakás szar lenne!
    az volt jó ebben a szériában, és azért ragadt magával annyi embert, mert marha látványos ovlt, és egészen valósághű, lefogadom, hogy amikor az ember leőször meglátta a falon futást, mindenki azon gondolkozott hogy hűűű, vajon ez lehetséges? én is kipróbálom, de jó!!

    azért fél percig a levegőben harcolásnál nem kezd el az ember kiugrani az abalkon hogy biztos hogy sikerülni fog...

    ezzel csak azt mondom, hogy a régi részeknek volt valóságalapja
  • EnZsolt
    #263
    SZVSZ, majd megvárom míg kijön és akkor kipróbálom, addig meg felesleges ilyen faszságokat leírni. Pl: most fikázunk, hogy a levegőbe marad fél percig, aztán a játékban, meg elmondják az előtörténetnél vagy közben, hogy beléköltözött a levegő szelleme, vagy túl sok arab tarkababot evett vagy bármi, a lényeg, hogy még kiderülhet. Hangulatot leszűrni egy pár perces videóból, megint hülyeség, ugyanúgy, mint a "nem tom hány órás játékidő" ből mennyi lesz ugrálós. Találgatni és azt fikázni. Akkor én leírom, hogy mit keres benne a Mikulás, semmi értelme ez egy szar. Nem tudom lesz-e benne, de lehet (igen kicsi rá a valószínűség) és akkor már fikázom. Én azt mondom, van még ideje kifejlődni, azt meg kell várni. Úgyis mindenki ki fogja próbálni, aki ide írt, aztán hamar megváltoznak a vélemények, pláne ha a negatív előjelek után, nagyon pozitív élmény vár. Szerintem
  • Broafka
    #262
    nem fikázok én mindent, de azért hasonlítsuk már össze a SoT hangulatát meg kinézetét ezzel...

    Én amikor elkezdtem játszani a SoT-tal esküszöm mintha egy arab országban járnék, gyönyörű grafika, szép igényes környezet, fantasztikus hangulat, jó zenék, mi kell még?

    A WW már nagyon bedarkosodott, ami nem is volt még baj, új grafikus motor, ami tele volt buggal, ámbár de ne nézzük, rendben volt az is, metál zene (van egy kettő jó benne, sőt nagyon beleillő) jó mozgások, viszont történet nulla...

    A TTT rövid volt, nem változott benne semmi, jótt a sötét herceg, ami egy jó ötlet volt, a fogatversenyek is jók voltak, de iszonyat rövid volt. VISZONT még mindig maradtak a hihető fizikai realitásokon!

    Erről meg... hát a hangulat borzalmas, a grafika szokatlan, nem mondom hogy rossz, de NEM POP graf! a nem tom hány órás játék időből a fél játékidő majd a levegőben való ugrálás lesz? hát ez valami szánalmas.
    Az új Herceg (ki a f*sz ez?) egész jól néz ki, jó az új harcteknikája, rendben van.
    De ennyire ne legyen férfi :D Így dobálni a csjaokat, és hozzá vágni az ellenséghez meg a földhöz! :D

    szóval... a véleményem
  • benőmenő
    #261
    sziasztok
    egy kis gameplay: http://www.gametrailers.com/player/36500.html
  • Looooser
    #260
    idézet:
    "...with a deadly new ally..." Ubi day trailer amikor a buxát mutatják be... nos hát abban a videóban sem mag a kb 1 évvel ezelött kiszivárgott képeken se volt feltűnő hogy a csaj nem 100% ember... áhhh dehogy.... szóval ilyeneket előidézhet... nost mivel ez egy új PoP sorozat gondolom ennek is lessz legalább egy 1,5-2 perces beveztő videója amiben elmondanak mindent.. joh lehet anime szagú az etgész de ez van... nekem ezután a videó után megszünt minden félelmem ezzel a játékkal....
  • tigeroo
    #259
    nah jó, amit a grafikára mondtam azt visszavonom. nem képregényesen elnagyolt a grafika, van textúra meg poligon dögivel, egész jó, nagyon szép pasztellszínek...:) a környezet meg legalább nem cell-shadedes...

    de a játékmenet nekem iszonyatosan konzolos...mintha valami wii játék lenne...
    a sands of time volt a legjobb, a maga ezeregyéjszakás hangulatával
    ha lesz egy új gépem (amit kétlek, esetleg valami konzol),
    well... i'll give it a shot
  • Prince23
    #258
    Az idő visszatekerésre volt rá ok, és tény, amiért megkaptuk azt a képességet. Dehát mindeki tudja, h a Pop története fantasy történet! És emellé illő reális fizikai határokat szabni, nem úgy mint a dmc sorozatoknál. A Pop-ot így szoktuk meg, ahogy elkezdték a Sot-tal. Ne úgorjon senki se a levegőbe 10 métereseket, és ne maradjon senki se a levegőbe fél napig. Kösz de e szempontból nagyon supermários dedó nintendó szagú a játék. De azért is kifogom próbálni!
    ui:
    Warrior within forever!
  • Looooser
    #257
    oksi ezt elszabtam...
  • armageddon666
    #256
    Én kizárólag graf miatt hoztam fel... de mind1...
  • gibson9
    #255
    De ez nem jelenti azt, hogy nemis adhat ki szar játékot :D
    De én szerintem jó lesz az új PoP!!! Én már nagyon várom!
  • davidka003
    #254
    Nekem is nagyon tetszik.
    Nem kell félni, Ubisoft még nem adott ki szar játékot.
  • Looooser
    #253
    főleg a végén ahogy átváltanak videóról concept-re
  • Looooser
    #252
    jah igen és nekem kurvára bejön!!!!
  • Looooser
    #251
    nem toom mit izéltek nekem most ezután nagyon bejön a dolog... oké nem mondom hogy nem fura hogy egymást dobáljuk a levegőben, mint a hülye gyerek a kutya szart de ez van.. nem toom ki említette hogy benne semmi realisztikus érzés... hmmm hát egy kérdés az idő vissza tekerés az mennyire volt realisztikus??? és a t2t-ben mi volt az a palló a falakon ami sréviza előre dobottt.... nah ennyit a realisztikusságról... jah igen ha valaki felpattog wallkick-el két ház között elöttem akkor azt mondom hogy az egész pop sorozat realisztikus....
    mellesleg arma nem toom mit szarozod le, mikor a PoP film fórumba te hoztad fel az Advent Child-ot aminek a végén a fő hőst pont így basszák fel a 200. emeletre....
  • armageddon666
    #250
    Még ha Devil May Cryosodna... de az kurva jó, ez meg ezzel a csaj dobál meg így videóalapján nagyon fos -.- Pedig úgy örültem hogy valami király cel-shaded PCre ami engem is érdekel, meg karom, meg 1v1es harcok, de bazz....

    az 1 ellenség kiderül hogy nem 1v1 hanem 2v1 mert ottvan az a dobálós kurva... DE MIÉRT?!
  • Cyberdevil
    #249
    Én nagy PoP fan vagyok, a cel-shaded graffal sincs semmi bajom, de ez, elsőre elég "furának" tűnt. Oké hogy új történet meg szereplők, de ez inkább hasonlít vmi színes nintendo játékra mint PoP-ra. Sajnos :(
  • Prince23
    #248
    Nem is fikázok mindent! Egyedül a dmc 4-et fikáztam, az neked minden? :)
  • Rage47
    #247
    te mindent fikázol:)
    sztem tök jó lesz, főleg hogy beújítanak a kinézettel is.
  • Prince23
    #246
    Mondom én, h át devil may cryosodik a pop ezzela résszel, ennyit alevegőben lenni pfffff. Vérlázitó!
  • sixdye
    #245
    nekem tetszik idáig minden.bár ez a dobálás kb nekem is szúrja a szemem,kicsit tmnt fíling,de amúgy mindennel megvagyok elégedve kb.és a zene a trailerben nagyon ottvan.így meg is kerestem,hátha még valakit érdekel.:)
    ittvan:
    http://www.youtube.com/watch?v=EBTH2E5QPEE
  • The Protector
    #244
    A csajjal való ugrálás kurvaratyi.lerúgnám a fejlesztőket.azt a dagadt kocka szemüveges állatot aki a székből ki sem tud kelni de eldönti hogy a csajjal 8métereseket vetődjenek egyik falról a másikra.Verném el a túrórudival amit a hat big-mac után akart megenni.
  • armageddon666
    #243
    Én még mindig azt mondom hogy nem rossz ez a cel-shaded :\ de a többi...
    pedig a herceg styleja bejön.
    a karma bejön.
    a graf bejön.
    de ez a csaj bazz, meg ez a mozgáskúltúra :\ suxx... Devil May Cry 4-ben több a realitás pedig az nagyon nem arra készült XD
  • Broafka
    #242
    jah, kinézetét meg se említem, támadnak a rajzfilmek, a képregények életre kellnek, fusson ki merre lát!!!!

    szánalmas
  • Broafka
    #241
    sírós fajta a részemről.
    Világ omlott össze bennem, realitás érzés nuku (úgy dobálja a csajt a levegőbe mnitha a holdon lennének, és mik azok a fénylő lézergömbök körülöttük?)

    Semmi PoP hangulat.

    Sands of Time volt a legjobb, azt nem übereli egyik se...
  • armageddon666
    #240
    Eddig úgy voltam vele conceptek alapján hogy jó lesz ^^
    képek alapján kurva jó volt cel-shaded is.
    trailer már megijesztett.
    ez a videó meg... hát... csak szerintem gáz az a csaj meg vele a hülye ugrálások? :\\\
  • kirol
    #239
    Komolyan?
    Honnan jött nekik ez a iszonyat lassan jövő ötlet, hisz a XIII meg mittomén milyen régen voltak.
  • Prince23
    #238
    Sajnos
  • kirol
    #237
    Ez a rész ilyen rajzolt kinézetű lesz?
  • The Protector
    #236
    Nem tom mert Strex ét nem nyitja meg nekem.Lsztem ugyanaz csak a gamesaros az működik.
  • Seth
    #235
    Ez miben különbözik az alattad lévő hozzászólásban belinkelttől ? :D

    szerk: ja a logó az elején ^^
  • The Protector
    #234
    A túlzott hazsnálat miatt nehezen tölt be.Így nem tom h az-e amit te linkelsz STrex de ezt mindenképp látnotok kell----Igazi gameplay a játékból és gecijó lessz,bár vannak benne szar részek.De akkor is kötelező.
  • STREEX
    #233
    Új e3 trailer!
  • Looooser
    #232
    én nem is kevertem... én azoknak mondtam hogy legyenek emo-sok akik siránkoznak.....
    ----
    lac111 ezen a képen lehet hogy ez csak optikai csalódás, és a herceg is össze van húzódva, szal ez nem olyan hosszú meg ha megnézed a trailert azon láthatod hogy nem olyan hosszú a kardja mellesleg a leghosszabb kard a valóságban ami létezett a kétkezes ütőkard ami 1,7 méter fogó résszel eggyütt szóval lehet ilyen hosszú is a kardja....
    ----
    arma, herceg lessz a storyban majd el mondják hogy kalandozni volt... és nem ismerik fel a népek :D
  • armageddon666
    #231
    sztem kardhossz simán jó. bazz azé mindenbe belekötni...
    Kössetek abba bele hogy a főhős nem is egy herceg lesz :\ mert abba tényleg bele lehet, hogy akkor faszé PoP....
  • Seth
    #230
    Azt ugye vágjátok, hogy ennek a POP-nak semmi köze az új trilógiához. Tiszta lappal kezdtek mint karakterekben mint sztoriban. Ha nem tetszik a graf akkor nem kötelező játszani vele. De én biztos vagyok benne, hogy ha már játszuk,akkor mindenki elégedett lesz vele és élvezettel fog ugrabugrálni új,emós,animés,hosszúkardú hercegünkkel ^^
  • Bence94
    #229
    én éppen most kezdtem el az előző pop triológiát most hogy van gemapadom és nagyon tetszik az első részt már majndem végig vittem ww-vel régen játszottam csak nem ment na mindegy.az új popról pedig szerintem kár, hogy
    cel shadded lesz ehhez nem illik szerintem főleg smitcar engine-nel....